سرویس
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ / Nov 25 2015
تعداد کل اخبار: 38
1448373151271_45440_690.jpg

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور بولیوی:ایران از هر کس که مقابل زورگویی ایستادگی کند حمایت می‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به امکانات و استعدادهای فراوان بولیوی تصریح کردند: این ظرفیت‌ها و همچنین روابط بین دو کشور و زمینه‌های متعدد همکاری می‌تواند در خدمت منافع ملت‌ها و ایستادگی در مقابل زورگویان قرار بگیرد.

برانکو: پرسپولیس فراتر از یک باشگاه است/ایران دشمن جدی تروریسم است

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با سایت کرواسی عنوان کرد او هدایت بزرگترین و معروف‌ترین تیم ایرانی را برعهده دارد و همچنین عنوان کرد ایران دشمن تروریسم است.

دانش آموختگان این رشته‌ها در صف اول بیکاران ...

جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران حاکی است که بیشترین میزان بیکاری در میان جمعیت فارغ التحصیل و در حال تحصیل سال 93، مربوط به رشته‌های مهندسی و پس از آن رشته‌های بازرگانی و معماری بوده است و دانش آموختگان این رشته‌ها در صف اول بیکاران قرار دارند.

گفت‌وگوی امیریوسفی و داودنژاد همزمان با اکران «روغن مار»صحبت از یک مار 120 ساله است

علیرضا داودنژاد و محسن امیریوسفی رو در روی هم به بهانه‌ی اکران «روغن مار»، "از یک مار 120 ساله‌ به نام سینما صحبت کردند" که به اعتقاد این دو کارگردان "روغنش را در فیلم داودنژاد می‌بینیم!"

نادر مشایخی:آرزو دارم یک‌بار فوتبال بازی کنم

«فردا 58 ساله می‌شوم و تنها آرزویی که می‌توانم داشته باشم این است که بیماری‌ام به من اجازه دهد، فقط یک‌بار فوتبال بازی کنم.»

نایب رئیس کمیسیون انرژی مطرح کرد:گاز، منبع مهمی برای اتحاد سیاسی و اقتصادی ایران و روسیه است

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: در روبط اقتصادی و دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران روسیه اعتمادسازی حرف اول را می‌زند و تعامل ایران و روسیه بستر خوبی را برای تقویت روابط سیاسی و اقتصادی دو جانبه و تاثیرات منطقه‌ای و بین‌المللی برای جمهوری اسلامی در پی داشته باشد.

معاونت بهداشت در امور سازمان های مردم نهاد خبر داد:سند ملی اوتیسم آماده اجرا در برنامه ششم توسعه

مشاور معاونت بهداشت در امور سازمان‌های مردم نهاد از تدوین پیش نویس "سند ملی بیماری اوتیسم" برای اجرا در برنامه ششم توسعه خبر داد.

عضو انجمن صنایع نساجی: اگر واسطه‌ها نباشند چرخ تولید نمی‌چرخد!

‌عضو انجمن نساجی ایران گفت: نباید گناه نبودن نقدینگی در جیب مردم را به گردن واسطه‌ها بیندازیم، چراکه پرداختن به واسطه‌ها فقط ما را به بیراهه می‌کشاند در صورتیکه اگر واسطه‌ها نباشند کار اقتصادی پیش نمی‌رود و چرخ تولید نمی‌چرخد.

در گفت‌وگوی اختصاصی با تحلیلگر رادیو آلمان بررسی شد پس‌لرزه‌های روی کار آمدن دولت جدید آنکارا در منطقه

نزدیک به یک ماه از تحقق یکی از رویاهای مرد زیادی‌خواه ترکیه در پیروزی در انتخابات پارلمانی می‌گذرد؛ سیاست‌های منطقه‌ای آنکارا در طول این مدت همتای دوستان غربی‌اش هزاران رنگ عوض کرده و حالا با معرفی رسمی اعضای کابینه‌ از سوی نخست وزیر، به حمایت و عداوت هم‌زمان نسبت به داعش رسیده است.

جزئیات یک سند ملی در حوزه غذا و دارو اعلام شد

رییس سازمان غذا و دارو به تشریح مفاد سند ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر در حوزه غذا و دارو پرداخت.

اینترنت اشیا؛ تهدید یا فرصت

اینترنت اشیا ، دنیایی را توصیف می کند که در آن همه اشیایی که بخشی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند، دارای ریزتراشه‌هایی خواهند بود که قابلیت برقرای ارتباط از طریق شبکه‌های متعدد را خواهند داشت و می‌توان با استفاده از اپلیکیشن‌ها آنها را کنترل کرد.

جایگاه زبان فارسی در کشور بلغارستان

«امروز ملت‌های دنیا سعی می‌کنند موجودی‌های خود را در همه زمینه‌های علمی، معرفتی و فلسفی از طریق زبان‌های خود به دیگر ملت‌ها معرفی کنند، ملت ایران نیز زمانی می‌تواند به این هدف نایل آید که زبان فارسی بتواند در دنیا جایگاه شایسته‌ای برای خود بیابد».

رئیس کمیسیون انرژی مطرح کرد:گاز می‌تواند عامل وابستگی اقتصادی و سیاسی کشورها به ایران باشد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: گاز می‌تواند وابستگی بسیاری از کشورهای جهان به جمهوری اسلامی را برای همیشه تضمین کند.

الزام عرضه‌کنندگان خودرو به نظرسنجی از مشتریان

با اجرایی شدن یک قانون جدید، خودروسازان و واردکنندگان خودرو ملزم به نظرسنجی از مشتریان و اصلاح عملکرد بر این اساس خواهند بود.

یک لهستانی که با عشق به ایران آمده

می‌گوید عشقی که نمی‌توان تعریفش کرد او را به ایران و ترجمه آثار ادبیات فارسی علاقه‌مند کرده است.

آیت‌الله علوی‌گرگانی:ربا و دیرکرد وام، مردم را بیچاره کرده است

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: هدف از تاسیس بانک خدمت به مردم و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی آنان و کمک به چرخه اقتصادی کشور است، نباید این هدف مهم با گرفتن دیرکرد از مردم خدشه‌دار شود.

بازار مسکن اهواز همچنان در رکود

نایب رییس اتحادیه مشاورین املاک اهواز گفت: بازار مسکن به دلیل قدرت نداشتن مردم در خرید همچنان در رکود قرار دارد و میزان معاملات کم است.

05:39 تهران / 2:9 GMT
خط داغ
ایسنا+
پربحث‌ها
ایران‌نما
یادداشت
آخرین اخبار
گزیده خبرها
دیگر رسانه‌ها
0