سرویس
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ / Jul 26 2014
تعداد کل اخبار: 400
Mona Hoobehfekr (8 of 37).jpg

متن کامل سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود

متن کامل سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود در سال‌های 1393 و 1394 مه در هیأت وزیران در حال بررسی است، منتشر شد.

خودسری موسسات مالی در تعیین سود سپرده/ روزشمار 25 درصد!

اگرچه مقامات بانک مرکزی معتقدند که گزارش های نظارتی آن‌ها بیانگر اجرای سود سپرده تفاهمی در 90 تا 98 درصد موارد است اما یک سرکشی ساده نشان می دهد که می توان با سپرده گذاری در موسسات مالی بسیار بیش از آنچه که تکلیف شده سود برد؛ حتی موسسات مالی که با مجوز بانک مرکزی اداره می شوند.

ناوگروه سی‌ام نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت

ناگروه سی‌ام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده این نیرو در اسکله منطقه یکم نیروی دریایی ارتش پهلو گرفت.

رکورددار رویت هلال ماه‌های جوان درگفت‌و‌گو با ایسنا مطرح کردبررسی نجومی رویت‌پذیری هلال ماه شوال در سراسر جهان

براساس محاسبات نجومی یک رصدگر مجرب هلال ماه‌های جوان در شامگاه یکشنبه پنجم مرداد ماه به دلیل قرار گرفتن هلال شوال در افق، نمی توان آنرا در شامگاه حتی با بزرگترین تلسکوپ‌ها مشاهده کرد.

هیچ نظام جبرانی برای حمل و نقل تهران با هدفمندی اعمال نشدجزئیات نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی از زبان معاون شهردار تهران

معاون ترافیک شهردار تهران با اشاره به عدم همکاری وزارت کشور در رابطه با تاثیر ندادن تغییر نرخ سوخت در هزینه حمل و نقل، گفت: ما به قول دولت خوش بین هستیم و صبر می‌کنیم اما صبر ما حدی دارد و نمی‌شود زمان را بیش از حد از دست داد.

جانشین وزیر‌ دفاع:وزارت دفاع تلاش می‌کند تجهیزات متناسب با تهدیدات را در اختیار نیروهای مسلح قرار دهد

جانشین وزیر‌ دفاع با بیان اینکه "وزارت دفاع موظف است نیازها و تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح را تأمین کند"، تاکید کرد که این وزارتخانه همواره در تلاش است تا با رصد تغییرات تهدیدات دشمنان، تجهیزات متناسب با تهدیدات روز را در اختیار نیروهای مسلح قرار دهد.

آتش‌بس 12 ساعته در غزه

جنبش حماس و ارتش رژیم صهیونیستی با آتش‌بس انسانی 12 ساعته در غزه موافقت کردند.

تأکید معاون میراث فرهنگی تهرانتخریب خانه «سیمین و جلال» غیرممکن است

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران گفت: تنها کاری که شهرداری می‌تواند برای خانه‌ی جلال آل احمد و سیمین دانشور انجام دهد، یک مرمت جزیی و تبدیل آن به مکانی فرهنگی است.

دژاگه در آستانه پیوستن به العربی/ اشکان وارد قطر شد

بازیکن ایرانی فولام برای توافق با باشگاه العربی وارد قطر شد و به زودی در تست پزشکی این باشگاه قطری شرکت خواهد کرد.

/گزارش/اینجا ۱۱۸، بفرمایید؟

فرقی نمی‌کند چه ساعتی از شبانه‌روز باشد و شما به شماره‌ای احتیاج پیدا کنید، فقط کافیست بدانید کسی آن سوی خط ۱۱۸ پاسخگو خواهد بود.

جعبه‌ ابزاری در موی شما!+تصاویر

نوعی گیره سر جدید مجهز به ابزارهای مختلفی از چاقوی دستی گرفته تا آچار پیچ‌گوشتی و خط‌کش است.

"گردش مغزها" به جای "فرار مغزها" در برنامه وزارت علوم

قائم مقام وزیرعلوم در امور بین الملل با بیان اینکه در طول چهارسال آینده یک تحول جدی در بین المللی شدن دانشگاه‌های داخل کشور خواهیم داشت، گفت: طبق اعلام یکی از موسسات معتبرعلمی نام 24 استاد ایرانی در بین 3200 دانشمند برجسته دنیا قرار دارد.

پرونده «مدینه» فردا بسته می‌شود

به روزهای پایانی پخش سریال رمضانی «مدینه» نزدیک می‌شویم و این مجموعه به تازگی تصویربرداری خود را به پایان رسانده است؛ تهیه‌کننده‌ «مدینه» در روزهای پایانی باقیمانده، از سریالش می‌گوید و شخصیت مدینه را الگوی مناسبی برای یک زن ایرانی می‌داند. او همچنین از تولید بی‌حاشیه‌ی «مدینه» ابراز خوشحالی می‌کند.

نیمی از گاز خاورمیانه در ایران مصرف می‌شود +جدول

ایران به رغم دارا بودن بیشترین ذخایر گازی در منطقه خاور میانه، در رتبه دوم تولید گاز در منطقه قرار دارد و بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص داده است.

عزم راسخ مقاومت اسلامی لبنان برای حمایت عملی از مقاومت فلسطین

همچنان که انتظار می‌رفت، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در پایان سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس و تحولات اخیر غزه در بیروت رسما اعلام کرد که مقاومت اسلامی و حزب‌الله لبنان به وظایف خود در قبال مقاومت فلسطین عمل می‌کنند.

رییس کل دادگستری استان تهران: وظیفه اصلی ما احقاق حقوق عامه بر اساس مقررات است

رییس کل دادگستری کل استان تهران گفت: به احقاق حقوق عامه و اجرای عدالت بر اساس مقررات قانونی و احکام شرعی باید به عنوان یک تکلیف شرعی نگاه کرد نه به عنوان یک وظیفه اداری.

خلبانی که روزه‌اش را در بهشت افطار کرد

آفتاب روز سی‌ام تیرماه سال 61 در پرده حجاب بود که عباس دوران با پرواز از پایگاه سوم شکاری شهید «نوژه» همدان، علاوه بر گذشتن از مرزهای کشور، مرز ایثار را هم پشت سر گذاشت و شهر بغداد که هنوز روشنائی آفتاب به خود ندیده بود را با صدای غرش هواپیمای خود آشفته کرد.

رییس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری:احتمال رویت ماه در روز یکشنبه وجود ندارد

رییس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری و معاون ارتباطات حوزه‌ای دفتر مقام معظم رهبری گفت: احتمال رویت ماه در غروب یک‌شنبه نزدیک به صفر است.

برخورد مرگبار کامیون‌ها

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان گفت: براثر برخورد کامیون باری بنز با کامیون کشنده ولوو در اتوبان زنجان - قزوین، راننده کامیون بنز به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

13:37 تهران / 9:7 GMT
خط داغ
ایران‌نما
یادداشت
آخرین اخبار
0