• ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۵ مرداد

  ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۵ مرداد

  از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۱۸ تا ۲۵ مرداد ۱۳۹۶) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

 • ویدئو / محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران

  ویدئو / محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران

  شبکه‌های اجتماعی چند سالی است که پای بسیاری از افراد اعم از پیر و جوان را به فضای مجازی باز کرده‌اند و بعد از ظهور این شبکه‌ها در قالب اپلیکیشن‌های ارتباط موبایلی، این ضریب نفوذ بیشتر شده است. در این ویدئو که با مقایسه آمارهای مختلف از کاربران فعال شبکه‌های مختلف اجتماعی در ایران تهیه شده، به 10 مورد از محبوب‌ترین‌هایِ این شبکه‌ها نگاهی انداخته‌ایم.

 • ویدئو / تکرار داستان پرخطر مهاجرت مخفیانه

  ویدئو / تکرار داستان پرخطر مهاجرت مخفیانه

  پلیس آلمان به‌تازگی چند پناهجوی مخفی‌شده در یک قطار باری را پیدا کرده است. مهاجرت مخفیانه و غیرقانونی به کشورهای مختلف، سالانه قربانیان زیادی گرفته است. در ویدئوی زیر نمونه اخیرِ این نوع مهاجرت و نمونه‌های دیگری از آن را مشاهده می‌کنید.

 • ویدئو / ابتکار شگفت‌انگیز ایرانیان در هزاران سال قبل

  ویدئو / ابتکار شگفت‌انگیز ایرانیان در هزاران سال قبل

  قنات‌ها را می‌توان یکی از ابتکارات شگفت‌انگیز ایرانیان در هزاران سال قبل دانست؛ ابتکاری که توانسته زمین‌های زیادی را آبیاری کند و شهرها و روستاهای زیادی را در اطراف خود به وجود بیاورد. در این ویدئو، با گوشه‌ای از شگفتی‌های قنات آشنا می‌شوید.

 • ویدئو / محمود دولت‌آبادی به روایت محمود دولت‌آبادی

  ویدئو / محمود دولت‌آبادی به روایت محمود دولت‌آبادی

  از کودکی کار کرده و سرد و گرم چشیده؛ می‌گوید «کار، آموزنده‌ترین کتاب برای زندگی و هنر من بوده است و من آدم‌ها را در کار شناختم.» در آستانه ۷۷ سالگی، از خودش، از عشق به پدر و مادر، کار و هنر، از زندگی و آرزوها و حسرت‌هایش سخن می‌گوید. نویسنده «کلیدر» و «کلنل» این‌بار کمتر از عقاید صریح و بی‌پرده‌اش حرف می‌زند؛ یا اصلاً حرفی نمی‌زند. نه این‌که آنها را عوض کرده باشد؛ محمود دولت‌آبادی همان است که بود؛ رک و روراست و این‌بار بی‌پرده از خودش و آرزوهایش با «ایسنا» سخن می‌گوید و البته از حسش در نخستین لحظات ۷۷ سالگی.

 • ویدئو / مصاحبه با تنها کاندیدای زنِ شهرداری تهران

  ویدئو / مصاحبه با تنها کاندیدای زنِ شهرداری تهران

  الهه کولایی - استاد دانشگاه و نماینده اسبق مجلس - به عنوان تنها کاندیدای زنِ شهرداری تهران، در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشکلات پایتخت و دغدغه‌ها و برنامه‌های خود برای اداره این کلانشهر سخن گفت.

 • ویدئو / معرفی برترین‌های فوتبال در فصل ۹۶-۹۵

  ویدئو / معرفی برترین‌های فوتبال در فصل ۹۶-۹۵

  مراسم معرفی برترین‌های فوتبال در فصل ۹۶-۹۵ شب گذشته برگزار شد و از میان جوایز اهدا شده، شش جایزه به پرسپولیس و دو جایزه به استقلال اختصاص یافت.

 • ویدئو / بازسازی صحنه ربودن «بنیتا»

  ویدئو / بازسازی صحنه ربودن «بنیتا»

  با ورود متهمان به قتل «بنیتا» در ساعت ۱۰:۱۵ صبح امروز (جمعه)، صحنه ربودن خودرویی که بنیتا در آن قرار داشته، در محل وقوع جرم بازسازی شد. روز گذشته نیز مراسم خاکسپاری این کودک هشت‌ماهه برگزار شده بود.