• ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۵ مرداد

  ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۵ مرداد

  از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۱۸ تا ۲۵ مرداد ۱۳۹۶) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

 • ویدئو / توضیحات روحانی درباره وزرای پیشنهادی

  ویدئو / توضیحات روحانی درباره وزرای پیشنهادی

  بررسی ۱۷ وزیر پیشنهادی رئیس‌جمهور برای دولت دوازدهم صبح امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد. در ابتدای این جلسه، حسن روحانی درباره نحوه انتخاب گزینه‌های پیشنهادی و برنامه‌های هریک از آنها توضیحاتی ارائه کرد. برای سهولت در مشاهده، سخنان رئیس‌جمهور در چهار ویدئو ارائه شده است.

 • ویدئو / آخرین جلسه هیأت دولت یازدهم

  ویدئو / آخرین جلسه هیأت دولت یازدهم

  اعضای هیأت دولت یازدهم بعد از آخرین جلسه خود با حضور در بین خبرنگاران، به پرسش‌های آنها پاسخ دادند و عکس یادگاری گرفتند. روایت دوربین ایسنا از این جلسه را ببینید.

 • ویدئو / عکسی که وزیر اطلاعات از عکاسان گرفت

  ویدئو / عکسی که وزیر اطلاعات از عکاسان گرفت

  بعد از جلسۀ امروز، اعضای هیأت دولت یازدهم مطابق معمول به میان خبرنگاران و عکاسان آمدند. در این بین، سیدمحمود علوی - وزیر اطلاعات - کار متفاوتی کرد و با دوربینِ عکاس ایسنا از خود عکاسان خبری عکس گرفت و بعد هم در کنار آنها عکس یادگاری انداخت.

 • ویدئو / نخستین مصاحبۀ وزیر پیشنهادی ارشاد

  ویدئو / نخستین مصاحبۀ وزیر پیشنهادی ارشاد

  سیدعباس صالحی - وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم - معتقد است که با گفت‌وگو می‌توان بر بسیاری از مشکلات مربوط به حوزه فرهنگ و هنر فائق آمد. به عقیدۀ او هرچند این روند ممکن است کمی کُند باشد اما ماندگاری و تأثیر بیشتری خواهد داشت. نسخه خلاصه و کامل گفت‌وگوی ایسنا با صالحی را در زیر می‌بینید.

 • ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۱۸ مرداد

  ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۱۸ مرداد

  از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۱۱ تا ۱۸ مرداد ۱۳۹۶) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

 • ویدئو / پیام وزیر ارشاد به مناسبت روز خبرنگار

  ویدئو / پیام وزیر ارشاد به مناسبت روز خبرنگار

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در محل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اینکه ایسنا را یکی از مجموعه‌های رسانه‌ایِ موفق کشور توصیف کرد، از تحریریه این خبرگزاری، فرارسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را به تمام فعالان رسانه در سراسر کشور تبریک و دستمریزاد گفت.

 • ویدئو / سوگند روحانی به عنوان رئیس دولت دوازدهم

  ویدئو / سوگند روحانی به عنوان رئیس دولت دوازدهم

  حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی بعدازظهر امروز (شنبه - 14 مرداد) در صحن مجلس شورای اسلامی و در حضور میهمانان کثیری از کشورهای مختلف جهان، به عنوان رئیس دولت دوازدهم سوگند یاد کرد.

 • ویدئو / در حیاط ساختمان دولت چه خبر است؟

  ویدئو / در حیاط ساختمان دولت چه خبر است؟

  روز چهارشنبه آخرین جلسه هیأت دولت یازدهم، به ریاست حسن روحانی برگزار شد. به رسم اغلب جلساتِ چهارشنبه، وزرا و دیگر اعضای هیأت دولت پس از ورود به حیاط ساختمان دولت، با خبرنگاران گفت‌وگو و برخی هم بدون حرف و سخنی از آنجا عبور کردند. این ویدئو، به حدود یک ساعت حضور اعضای دولت و نمایندگان رسانه‌ها در پایان این جلسه نگاهی کوتاه انداخته است.

 • ویدئو / قرائت و اعطای حکم تنفیذ ریاست جمهوری دوازدهم

  ویدئو / قرائت و اعطای حکم تنفیذ ریاست جمهوری دوازدهم

  مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی صبح امروز در حسینیه امام خمینی (ره) بیت مقام معظم رهبری برگزار شد.

 • ویدئو / تأثیر شگفت‌انگیز صوت بر ماده

  ویدئو / تأثیر شگفت‌انگیز صوت بر ماده

  در ویدئوی زیر، تأثیر شگفت‌انگیز صوت بر ماده را مشاهده خواهید کرد. این آزمایش توسط یک گروه موسیقی انجام شده و تمام اتفاقاتی که در آن خواهید دید، واقعی و بدون جلوه‌های ویژه است.

 • ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته

  ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته

  از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

 • ویدئو / محمود دولت‌آبادی به روایت محمود دولت‌آبادی

  ویدئو / محمود دولت‌آبادی به روایت محمود دولت‌آبادی

  از کودکی کار کرده و سرد و گرم چشیده؛ می‌گوید «کار، آموزنده‌ترین کتاب برای زندگی و هنر من بوده است و من آدم‌ها را در کار شناختم.» در آستانه ۷۷ سالگی، از خودش، از عشق به پدر و مادر، کار و هنر، از زندگی و آرزوها و حسرت‌هایش سخن می‌گوید. نویسنده «کلیدر» و «کلنل» این‌بار کمتر از عقاید صریح و بی‌پرده‌اش حرف می‌زند؛ یا اصلاً حرفی نمی‌زند. نه این‌که آنها را عوض کرده باشد؛ محمود دولت‌آبادی همان است که بود؛ رک و روراست و این‌بار بی‌پرده از خودش و آرزوهایش با «ایسنا» سخن می‌گوید و البته از حسش در نخستین لحظات ۷۷ سالگی.

 • ویدئو / خبر خوش ستاری درباره استارت‌آپ‌ها

  ویدئو / خبر خوش ستاری درباره استارت‌آپ‌ها

  معاون علمی رئیس‌جمهور خبر داد که «برخی از استارت‌آپ‌ها که در سال گذشته راه‌اندازی شده بودند، اکنون روزانه ۲۰۰ هزار نفر مشتری دارند و تعداد مشتریان آنها تا سال آینده به یک میلیون نفر هم می‌رسد.» به گفته ستاری، «این شرکت‌ها فرهنگ جدیدی با خود آورده‌اند و باید ضوابطی برای تسهیل فعالیت‌هایشان تدوین شود.» بخش دوم و پایانی گفت‌وگوی ایسنا با سورنا ستاری را در این ویدئو می‌بینید.

 • ویدئو / بازسازی صحنه ربودن «بنیتا»

  ویدئو / بازسازی صحنه ربودن «بنیتا»

  با ورود متهمان به قتل «بنیتا» در ساعت ۱۰:۱۵ صبح امروز (جمعه)، صحنه ربودن خودرویی که بنیتا در آن قرار داشته، در محل وقوع جرم بازسازی شد. روز گذشته نیز مراسم خاکسپاری این کودک هشت‌ماهه برگزار شده بود.

 • ویدئو / خاکسپاری «بنیتا»

  ویدئو / خاکسپاری «بنیتا»

  مراسم خاکسپاری «بنیتا»، دختر هشت‌ماهه‌ای که قربانی سرقت و جنایت دو جوانِ سابقه‌دار شده بود، صبح امروز در امامزاده ابراهیم بخش کهریزک شهرری برگزار شد.