سرویس
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ / Aug 23 2014
تعداد کل اخبار: 130
rooholah vahdati-1.jpg

رییس جمهور :با تغییر یک نفر مسیرمان را عوض نمی‌کنیم

رییس جمهور تصریح کرد: همه بدانند با تغییر یک نفر مسیرمان را عوض نمی‌کنیم.

از امروز رسما کلید خوردپایان جولان دهی بانک‌ها در سود سپرده/ روزشمار بیش از 10 درصد حذف شد

اگر بانک‌ها به تفاهم بین خودشان پایبند مانده و به مقررات بانک مرکزی عمل کنند از امروز هیچ حساب سپرده کوتاه مدتی با سود بیش از 10 درصد را باز نکرده و حساب های قبلی با بیش از این نرخ را نیز از دفاترشان حذف خواهند کرد.

ترقی:‌ بسته پیشنهادی دولت برای خروج از رکود می‌تواند رونق اقتصادی ایجاد کند

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ارزیابی عملکرد یک ساله دولت با یادآوری این‌که دولت در سال نخست خود با چالش‌هایی نظیر مساله هسته‌ای، کاهش تنش با قدرت‌های اصلی دنیا و بازسازی موقعیت جمهوری اسلامی در دنیا مواجه بود، تصریح کرد: بسته پیشنهادی دولت برای خروج از رکود می‌تواند فصل جدیدی در رونق اقتصادی کشور ایجاد کند.

شروط پلیس راهور برای سرویس‌های مدارس

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن اعلام آغاز ساماندهی سرویس‌های مدارس از شروط تعیین شده برای رانندگان و خودروهای سرویس مدارس را تشریح کرد.

نظر آیت‌الله مکارم‌شیرازی درباره تکلیف روزه‌های نذری بعد از مرگ

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در پاسخ به استفتایی نظر خود را درباره تکلیف روزه‌های نذری بعد از مرگ بیان کرد.

نماینده ماهشهر:‌باید نقاط قوت وزیر علوم قبلی مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:‌ مسئولین جدید وزارت علوم باید نقاط قوت وزیر قبل را مورد توجه قرار دهند و نقاط ضعف را مرتفع کنند.

پنتاگون: آمریکا به دنبال استراتژی طولانی مدت علیه داعش است

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد، این وزارتخانه معتقد است که بهترین راه برای مقابله با تهدید صورت گرفته از جانب دولت اسلامی (داعش) یک رویکرد شفاف، بین‌المللی و منطقه‌ای بلند مدت برای نبرد با این نیروهاست.

گفت‌وگو با فتح‌الله بی‌نیازوقتی مردم را از ادبیات می‌ترسانند!

فتح‌الله بی‌نیاز محدودیت‌های پرشمار از جمله بایکوت خبری جایزه‌های ادبی از سوی رسانه‌هایی مثل رادیو و تلویزیون و مورد حمله قرار گرفتن این جایزه‌ها از تریبون‌های مختلف را از دلایل تعطیلی آن‌ها برشمرد.

تاثیر خشکیدن هامون بر اقتصاد منطقه

عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: خشکیدن دریاچه هامون بر کارکردهای شهری و اقتصادی منطقه سیستان تاثیرات مستقیم گذاشته است.

الگوریتمی که رایانه‌ها را قادر به درک جنسیت می‌کند

دانشمندان دانشگاه وسترن استرالیا برای نخستین بار مدلی ریاضیاتی ارائه داده‌اند که مبتنی بر اسکن‌های سه‌بعدی چهره بوده و رایانه‌ها را قادر به درک عینی جنسیت می‌کند.

به خاطر تاخیر 10 دقیقهخیابان‌خوابی دختر دانشجوی خوابگاهی!

"وقتی مطمئن شدم دری برای من باز نخواهد شد به فکر دوستان و آشنایان افتادم، هیچکس در آن شب نبود، تنها من ماندم و خیابان های تهران و صدای بوق و ترمز ماشین ها. ساعت 2 نیمه شب شده بود و هیچ جایی نداشتم و باید به دنبال سرپناهی امن برای این شب می گشتم. مهمانسراها راهم نمی دادند و به سالن ترمینال پناه بردم و تا خود صبح روی صندلی با چشمانی خیره به کفش های مسافران شب را صبح کردم."

آمادگی 3400 مبلغ مذهبی برای برگزاری جشن‌های دهه کرامت

معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: سه هزار و 400 مبلغ مذهبی مرتبط با مجمع آماده مشارکت در بزرگداشت ایام دهه کرامت هستند.

ناگفته‌های سعید سهیلی همزمان با اکران «کلاشینکف»سیلی‌ای که کارگردان «گشت ارشاد» خورد!

سعید سهیلی که می‌گوید بعد از «گشت ارشاد» انگیزه‌اش برای کارکردن چند برابر شده، معتقد است: «کلاشینکف» بدون هیچ جنجالی مخاطب دارد و در تهران مانند باقلوای یزد و در شهرستان‌ها مثل گز اصفهان می‌فروشد.

پیامک و مکالمه رایگان بر روی تلفن ثابت

چندی پیش مدیر روابط عمومی مخابرات از طرح باندلینگ تلفن ثابت و اینترنت ADSL خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، به زودی خریداران تلفن ثابت می‌توانند با خرید اینترنت ADSL مخابرات، از پیامک و مکالمه رایگان بر روی تلفن ثابت خود نیز بهره مند شوند.

جنگنده‌های آمریکایی 90 حمله علیه مواضع داعش انجام داده‌اند

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد از زمان آغاز حملات هوایی جنگنده‌های آمریکایی علیه مواضع داعش در عراق 90 حمله انجام شده است.

یک وکیل دادگستری:وکلا در تدوین لایحه وکالت هیچ نقشی نداشته‌اند

یک وکیل دادگستری تحمیل لایحه وکالت به جامعه وکلا را همانند بله گفتن عروس بدون شناخت داماد ذکر کرد.

افتخارات نیروی هوایی ارتشخلبان گمنام حماسه پاوه

سرلشکر شهید خلبان محمدنوژه از دلیرمردان و تیزپروازان نیروی هوایی ایران اسلامی بود که با از خود گذشتگی و جانفشانی،نامی‌ نیک از خود بر جای گذاشت.

/کلام روز/بهترین دارایی چیست؟

در دنیای امروز کسب مال برای افراد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شاید برخی از افراد برای این‌که بتوانند مالی کسب کنند کارهای مثبت و منفی زیادی انجام می‌دهند.

اینجا "سیره" مجال پرزدن ندارد

به لطف کیاست شکارچیان، "سیره" این زینت طبیعت و رودخانه میشخاص مجال پرزدن ندارد.

10:01 تهران / 5:31 GMT
خط داغ
پربحث‌ها
ایران‌نما
آخرین اخبار
دیگر رسانه‌ها
0