سرویس
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ / Jul 04 2015
تعداد کل اخبار: 446
1435676229902_mehdi ghasemi (4 of 9).jpg

با اشاره به پیشرفت در مذاکرات با ایرانآمانو: گزارش ابعاد نظامی احتمالی تا پایان سال منتشر می‌شود

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: آژانس تا پایان سال گزارش مربوط به ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای ایران را منتشر خواهد کرد.

نظر "شیبانی" درباره پیمانهای پولی/ دیرهم شده است

رییس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه با توجه به اهمیت پیمانهای پولی برای ایران تاکنون هم اجرایی شدن آن دیر شده است به بیان شرایط ورود به این پیمانها پرداخت.

گزارش ایسنا از وینازسرگیری مذاکرات صالحی و مونیز/ادامه گفت‌وگوهای معاونان و اشمید

رییس سازمان انرژی اتمی و وزیر انرژی آمریکا و معاونان وزیران خارجه دو طرف مذاکرات خود را جداگانه از سر گرفتند.

خرازی در گفت‌و گو با ایسنا اعلام کردجزئیات اعطای بورس‌ به دانشجویان علوم شناختی

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با اشاره به اعطای بورس به دانشجویان حوزه‌ علوم شناختی گفت: دانشجویانی که با یک استاد خارجی همکاری دارند به مدت یک سال بورس تحصیلی برای ادامه تحقیقات نزد آن استاد خارجی دریافت خواهند کرد.

سرنوشت مبهم مسجد ولیعصر(عج) پس از 11 سال

از سال 83 قرار است مسجد شود، تاکنون 31 میلیارد تومان هزینه در برداشته و نیاز به 19 میلیارد تومان دیگر دارد! دوسال است که پروژه ساخت متوقف شده و تنها شرط افتتاح مسجد ولیعصر(عج) را مدیران شهری، ایجاد مناره و گنبد اعلام کرده‌اند.

حسینی: توافق حاصل شود یا نه، نتیجه مذاکرات برای ایران برد است

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که نتیجه مذاکرات هسته‌ای ایران و1+5 چه در صورت دستیابی و چه در صورت عدم دستیابی به توافق برای ایران برد خواهد بود.

گزارش‌ها از توافق قریب‌الوقوع انصارالله با برقراری آتش بس در یمن

سخنگوی انصارالله یمن اعلام کرد که این جنبش در حال رایزنی با فرستاده سازمان ملل برای توافق جهت برقراری آتش بس در این کشور است.

بزرگداشت رستگار فسایی برپا شدتجلیل از دلدادگی یک مرد به این مرز و بوم

آیین نکوداشت دکتر منصور رستگار فسایی، پژوهشگر و نویسنده، شاهنامه‌پژوه، حافظ‌شناس و چهره ماندگار ادبیات فارسی، در محل مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس برگزار شد.

جاسمیان: تازه به دوران‌ رسیده‌ها پر‌سپولیس را اداره می‌کنند!

ستاره سال‌های دور باشگاه پر‌سپولیس معتقد است که افرادی تازه به دوران‌ رسیده اداره باشگاه پر‌سپولیس را در اختیار گرفته‌اند.

نشستن سر این سفره آرزوی هرکسی است

شب‌های ماه رمضان «طرح اکرام رضوی» در افطار با پذیرایی از 12 هزار نفر به میزبانی حضرت رضا(ع) و کمک خادمان حرم رضوی برگزار می‌شود.

اندازه‌گیری فضای رشد گیاهان در خاک با دستگاه «فروسنج» محققان کشور

پژوهشگران پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی دستگاهی برای اندازه‌گیری فضای مناسب رشد ریشه‌ها عرضه کردند که به صورت اتوماتیک، هشدار لازم در زمینه اصلاح خاک را به کاربران ارائه می‌دهد.

مدیربناهای تاریخی شهرداری تهران تأکید کردتعلل سازمان میراث فرهنگی در مورد ارزشگذاری کاخ ثابت پاسال

"کاخ ثابت پاسال در آستانه نابودی است"؛ جمله ای ساده که خیلی زود به تیتر یک همه رسانه‌ها بدل شد و بعد از ماه‌ها نیز از یاد رفت؛ بزرگترین خانه پایتخت پس از سال‌ها سکوت به یکباره بنا به تخریبش دوباره خبرساز شد.

دلایل تکرار نشدن چهارمی ایران در لیگ جهانی به روایت کارخانه

سرمربی سابق تیم ‌ملی والیبال گفت: هر چند صعود به مرحله بعد را از دست دادیم، اما باید با اقتدار و پیروزی لیگ را تمام کنیم.

رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران پیشنهاد کردافزایش دستمزد کارگران در زمانبندی پنج ساله

رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با بیان اینکه دریافتی کارگران تنها کفاف 10 روز زندگی‌ آنها را می‌دهد،‌ پیشنهاد کرد: حقوق و دستمزد کارگران در یک برنامه‌ریزی پنج ساله افزایش یابد تا هم کارفرمایان به سودآوری و بهره‌وری دست یابند و هم کارگران به لحاظ مالی توانمند شوند.

بر اساس اسناد افشا شده؛دولت تاچر با برنامه ساخت تسلیحات شیمیایی صدام مخالفت نکرده بود

براساس اسناد و مدارک افشا شده، زمانی که صدام، دیکتاتور سابق عراق با کمک یک شرکت انگلیسی در حال انباشتن زرادخانه تسلیحات شیمیایی‌اش بود، دولت مارگارت تاچر، نخست وزیر وقت انگلیس تصمیم گرفت با این مساله مخالفت نکند و چشم خود را بر روی آن ببندد.

4 مردادماه؛ همایش استقلال حرفه وکالت از منظر بین‌الملل کشاورز: قانونی شدن اصل ادغام مرکز مشاوران با کانون وکلا، مورد ایراد هیچ‌کس نیست

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) از برگزاری همایش بین‌المللی یک روزه استقلال حرفه وکالت و کانون‌های وکلای دادگستری از منظر بین‌الملل در 4 مرداد ماه خبر داد.

در سی‌ونهمین اجلاس یونسکو«شوش» و «میمند» ثبت جهانی شدند

محوطه باستانی «شوش» و منظر فرهنگی «میمند» در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیدند.

عاشقانه‌هایی برای حضرت ثامن‌الحجج در جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع)

علاقمندان به شرکت در جشنواره بین‌المللی نامه‌ای به امام رضا(ع) تا پایان تیرماه فرصت دارند تا عاشقانه‌های خود برای امام رضا(ع) را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

محلات در آستانه فاجعه‌ای زیست‌محیطی

با توجه به افزایش فعالیت معادن و تخریب‌های موجود، محلات در آستانه فاجعه زیست‌محیطی قرار دارد.

14:36 تهران / 10:6 GMT
خط داغ
ایسنا+
پربحث‌ها
ایران‌نما
یادداشت
آخرین اخبار
0