سرویس
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ / May 28 2016
تعداد کل اخبار: 5

پاییز امنیت در نصف جهان؟!

‌گفتگوی ایسنا باقربانیان اسید‌پاشی اصفهان

» سرویس: استان ها - اصفهان

از پل بزرگمهر عبور می‌کند صدای زنگ گوشی موبایلش را می‌شنود، نوشته مامان؛ باید پاسخش را بدهد حتما مانند همیشه دل نگران دخترش است، خودروی خود را به سمت باغ گل‌ها هدایت می‌کند و گوشه‌ای متوقف می‌شود تا دل نگرانی‌های مادر را با صدای گرم خود پاسخ دهد که نگران نباشید هر چه زودتر می‌رسم خانه، اما مادر تا سلام می‌کند صدای فریاد "سوختم سوختم" دختر را می‌شنود...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه اصفهان، زنان اصفهانی مهر ماه را با ترس و وحشت آغاز کردند. ترسی که از اسید پاشی‌های زنجیره‌ای یک ماه اخیر به بانوان راننده ناشی می‌شود. مقامات استان آمار را دو نفر اعلام کردند، اما پیگیری‌های خبرنگار ایسنا برای قربانیان آمار را بیش از دو نفر نشان می‌دهد.

"ندا- م" 27 ساله مورد اسید پاشی قرار می‌گیرد، بدون اینکه بداند گناهش چیست و چه کسی با او خصومت داشته است؟ شماره پدر ندا را از باشگاه یوگایی که زمانی به آنجا می‌رفته پیدا می‌کنیم. صدای خنده و حرف زدن خانم‌ها از اتاق باشگاه به سالن می‌آید، بی‌گمان روزی صدای خنده ندا هم از این اتاق شنیده می‌شده، خنده‌ای که به گفته پدرش دو هفته است به طور کامل بر لب‌های دختر و خانواده‌اش خشکیده است.

پدر ندا که این روزها همه زندگی خود را رها کرده و در تهران به دنبال معالجه دخترش است، حادثه را مربوط به چهارشنبه دو هفته پیش و حوالی میدان بزرگمهر می‌داند و می‌گوید: ندا ماشین را گوشه خیابان متوقف می‌کند تا جواب تلفن مادرش را بدهد، اما یک موتور با دو سرنشین به ندا اسید می‌پاشند و فرار می‌کنند و او اکنون از ناحیه چشم، گوش چپ، گردن، دست و پاها آسیب دیده است.

او می‌افزاید: وقتی اسید به صورت ندا پاشیده می‌شود از ماشین پیاده شده و همچون کبوتری خود را به شمشادهای اطراف می‌زده و از مردم کمک می‌خواسته اما متاسفانه دیگران نمی‌دانستند، چگونه باید به او کمک کنند و منتظر اورژانس می‌مانند. متاسفانه مردم ایران کوچکترین اطلاعی درباره کمک به قربانیان اسیدپاشی ندارند.

او با بیان اینکه روحیه ندا از این جنایت بسیار آسیب دیده است، ادامه می‌دهد: دیروز دخترم چهار ساعت در اتاق عمل بوده است در این دو هفته مرتب حالت تهوع داشته و غذا نمی‌خورد تازه امروز کمی از تخت پایین آمده و چند قدمی راه رفته است.

پدر قربانی می‌گوید: گناه ندا چه بوده است؟ هیج کسی تاکنون از این دختر کوچکترین خلافی ندیده است، او همیشه آبرومندانه زندگی کرده و با هیچ کسی خصومت شخصی نداشته است.

او با بیان اینکه آنها که به دخترم تهمت بی حجابی می‌زنند باید در آخرت پاسخ دهند، می‌افزاید: ندا هیچ گاه نمازش ترک نشده است. همیشه وقتی می‌خواستم به دخترم پول دهم زیر جانمازش می‌گذاشتم. او کسی نبود که در قید و بند حجاب نباشد این را همسایه‌ها، فامیل و آشنایان همه شاهد هستند.

این پدر با بیان اینکه ندا روحیه خاص خود را دارد، ادامه می‌دهد: صندوق عقب ماشین ندا را که بالا زدم یک ساک پر از لباس بود که می‌خواسته برای کمک به دختری که پدرش در زندان بوده است، ببرد.

او می‌گوید: ندا باید چهار مرحله عمل شود دکترها از یک چشم او کاملا نا امید شده‌اند و چشم دیگرش 20- 30 درصد شانس بینایی دارد. تاکنون او را پیش چندین پزشک برده‌ایم تا شاید رسیدگی کنند.

پدر ندا با بیان اینکه دختر من تنها قربانی اسید پاشی یک ماه اخیر در اصفهان نبوده است، ادامه می‌دهد: ندا همیشه با روحیه قوی و مردانه در جامعه حضور داشت و مطمئن هستم امروز هم با همان روحیه در برابر این آسیب مقاومت می‌کند و امیدوارم آنها که چنین جنایتی را مرتکب شدند، هر چه زودتر نتیجه اعمال قبیح خود را ببینند و شهر برای دیگر خانم‌ها امن شود.

"مریم- د" تولد پسرش را قرار است جشن بگیرد به او می‌گوید که با هم برای تدارک این جشن بیرون بروند، اما پسر می‌خواهد درس بخواند و مادر اصراری نمی‌کند و خودش در حالی که از دانشگاه آمده و خسته است با همان مانتو و شلوار دانشگاه راهی خیابان می‌شود. شیشه ماشینش اندکی پایین است تا از هوای پاییزی مهر ماه لذت ببرد اما ناگهان این هوا برایش جهنم می‌شود...

مریم در اولین جمله خود به خبرنگار ایسنا می‌گوید: فقط خدا را شکر می‌کنم که پسرم با من نیامد، چون اگر صندلی کنار من نشسته بود، معلوم نبود چه بلایی بر سر او می‌آمد؟

او ادامه می دهد: یک موتورسوار نزدیک به دو لیتر اسید از شیشه پایین ماشین و سمت راننده به صورت، دست، پا و همه بدنم پاشید. تا کنون در خصوص این اسیدپاشی زنجیره‌ای در اصفهان نشنیده بودم و فکر می‌کنم جزء اولین افرادی هستم که قربانی شدم.

این خانم جوان می‌گوید: من بارها سوختن دست را با بخار آب یا قابلمه و ... تجربه کردم اما این سوختن متفاوت بود، لباس‌هایم در تنم پودر شد. مردم من را به مغازه‌ای بردند و سریع به صورتم آب پاشیدند.

او می‌افزاید: یکی از قرنیه‌هایم را از دست دادم و باید پیوند قرنیه انجام دهم. بدنم به شدت آسیب دیده، یک قسمت از سر من سوراخ شده و هنوز شوک هستم که چطور یک نفر با انسان این کار را می‌کند؟ آیا او هم انسان است؟!

مریم با بیان اینکه تا کنون با هیچ کسی خصومت شخصی نداشته است، می‌گوید: در آگاهی متوجه شدم تنها من نیستم که قربانی این جنایت شده‌ام و چندین نفر دیگر از نقاط مختلف شهر مورد این جنایت مشابه قرار گرفته‌اند.

او با اشاره به اینکه گفته می‌شود خانم‌های بد حجاب مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند، ادامه می‌دهد: من در یک خانواده مذهبی بزرگ شده‌ام و هیچ وقت به خود اجازه نداده‌ام که با پوشش نامناسب از منزل بیرون بیایم. من آن روز فرم دانشگاه را به تن داشتم.

این قربانی اسیدپاشی زنجیره‌ای در اصفهان با انتقاد از بیمارستان سوانح و سوختگی می‌گوید: متاسفانه آن شب هیچ کسی رسیدگی نمی‌کرد و با من مانند یک بیمار معمولی برخورد می‌شد.

او می‌گوید: خدا برای هیچ کسی نخواهد که چنین اتفاقی رخ دهد. آیا این جنایت کاران فکر نمی‌کنند شاید یک زن راننده باردار باشد؟ کاش زودتر پلیس، امنیت را به زنان این شهر بازگرداند.

"سارا- ق" در حالی که مشغول پارک خودروی سمند خود در حوالی خیابان مهرداد اصفهان است، شیشه سمت چپ را تا نیمه پایین می‌کشد که ناگهان احساس گرمایی شدیدی در سمت چپ صورت خود می‌کند...

‌پیدا کردن یکی از آشنایان سارا در میان افرادی که برای ملاقات پشت در بیمارستان در انتظار هستند، دشوار به نظر می‌رسد. دختر جوانی که به گفته شایعات یکی از قربانی اسید پاشی در اصفهان به دلیل بدحجابی است، اما تمام زنانی که در انتظار ملاقات با او هستند، چادر به سر دارند.

"سارا- ق" 25 ساله و متاهل، چهارشنبه گذشته (23 مهرماه) برای مراجعه به دندان پزشک قربانی اسید پاشی مهاجمان ناشناس شده است. زن جوانی که یکی از چهار قربانی قطعی اسید پاشی در اصفهان، از دو هفته پیش تاکنون است، جنایت‌هایی که اگرچه تا‌کنون برخی مسئولان آن را خصومت شخصی عنوان کرده‌اند، اما قربانیان وجود هرگونه خصومت شخصی را به جد رد می‌کنند و تاکید دارند در زمان حادثه غافل گیر شده‌اند.

ملاقات با سارا به دلیل شرایط روحی و جسمی او ممکن نیست. "علی- ع" همسر او در خصوص شب حادثه می‌گوید: حادثه حدود ساعت 6 بعد از ظهر اتفاق افتاده است، سارا مهاجمان را ندیده اما احتمالا موتورسوار بوده‌اند.

مرد جوان که به نظر هنوز شوکه است، ادامه می‌دهد: سارا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و از ناحیه چشم چپ دچار آسیب جدی است، بینایی او کاهش یافته و پزشکان برای بررسی آسیب باید تا زمان از بین رفتن التهاب چشم منتظر بمانند.

"علی- ع" با وجود شایعات در خصوص اسید پاشی به زنان بد حجاب، اصرار دارد نامی از همسرش برده نشود با این حال تاکید دارد که همسرش نه قربانی بد حجابی است و نه خصومت شخصی. این دو مورد را تمام آشنایانی که به ملاقات سارا آمده‌اند نیز بیان می‌کنند.

تقریبا تمام بستگان سارا از حوادث مشابهی که در اصفهان اتفاق افتاده اطلاع دارند، همسر سارا می‌گوید: حمله به سارا نمی‌تواند به دلیل خصومت شخصی باشد زیرا هر دوی ما خانواده‌های محترمی داریم، مهاجمان ناشناس بوده‌اند و پلیس از روز حادثه پیگیر است، اما تاکنون اطلاعات جدیدی به ما داده نشده است.

12 درصد سوختگی! اما به گفته همسر سارا 12 درصد حیاتی. این زن جوان نیمی از صورت خود را از دست داده است و مانند چهار قربانی دیگری که خبرنگار ایسنا با آن ها گفت وگو کرده (یکی از قربانیان حاضر به انتشار مصاحبه‌اش نشد) و یا در جریان جنایت انجام شده بر علیه آنها قرار گرفته هنوز نمی‌داند قربانی چه شده است؟!

در همین رابطه سرهنگ ستار خسروی، رییس پلیس اگاهی استان اصفهان در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا خبر از کشف سرنخ‌های خوبی از خاطیان داد.

وی ارتباط مجرم یا مجرمان به گروه‌های خاص را رد و با تأیید اینکه حملات توسط یک شخص انجام شده، اطلاع رسانی‌های بیشتر در این خصوص را موکول به بررسی حوادث در کمیسیون اطلاع رسانی استان کرد.

‌به گزارش ایسنا، پاییز 93 در حالی با سرمای زود هنگام در اصفهان آغاز شده است که زنان این شهر با صدای عبور هر موتورسواری از پیاده روهای این شهر ترس را تجربه و شایعات هر روز سایه امنیت را در نصف جهان کمرنگ‌تر می‌کند.

به گزارش ایسنا، فضل‌الله کفیل، فرماندار اصفهان در پاسخ به پرسش ایسنا که گفته می‌شود آیا علت اسیدپاشی‌ها در اصفهان می‌تواند مربوط به مطالب منتشر شده مبنی بر اسیدپاشی بر زنان بدحجاب باشد یا خیر گفت: یکی از خانم‌ها که مورد اسیدپاشی قرار گرفته متأهل است و احتمال دارد این حادثه مربوط به اختلافات شخصی باشد.

فرماندار اصفهان تاکید کرده بود: موضوعات این‌چنینی باید با دقت بررسی و سپس منتشر شود. باید حواشی کار را بررسی کنیم زیرا اگر خبر خامی در این خصوص منتشر شود به ایجاد نگرانی و عدم احساس امنیت در مردم کمک می‌کند و به پلیس اعلام شده که هر چه سریع‌تر در این زمینه اطلاع‌رسانی کند.

هم چنین معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان در خصوص پرونده اسیدپاشی‌های اخیر گفت: پیگیری‌ها به شدت ادامه دارد.

رسول یاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، در خصوص اقدامات امنیتی استان برای مقابله با پدیده شوم اسیدپاشی در شهر اصفهان اظهار کرد: پیگیری‌ها به شدت ادامه دارد.

وی افزود: اقدامات امنیتی که برای مقابله و دستگیری عاملان این جنایت انجام شده است قابل رسانه‌ای شدن نیست، اما شهروندان استان اصفهان بدانند که مسئولان استانی همه توان و انرژی خود را برای رسیدن به نتیجه نهایی به کار گرفته‌اند.

خبر اسیدپاشی به 4 زن در اصفهان که از روز پنج‌شنبه رسانه‌ای شده و از سوی جانشین فرمانده ناجا نیز مورد تایید قرار گرفته باعث ایجاد نگرانی‌های در میان مردم اصفهان شده است، این در حالی است که مسئولان سیاسی امنیتی استان اطمینان داده‌اند که موضوع را تا حصول نتیجه نهایی، پیگیری خواهند کرد.

انتهای پیام

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • «ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
نام و نام خانوادگی*
ایمیل
متن نظر*
● تعداد‌ نظرات (212)
من | سه‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۹ | پاسخ
بايد اسيد روي خودشون پاشيدبعدم اعدام...
joker | یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۰ | پاسخ
اصلا ب فرض اينکه دستگير شدن!!!واسه اون خانوما ک موردحمله قرارگرفتن چشم وگوش و دست و صورت ميشه؟!!خدا ازشون نگذره.....
بي نام | یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۷ | پاسخ
خدا بکشدشون
سارا | شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱ | پاسخ
فقط خدا لعنتشون کنه
mahdie | شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶ | پاسخ
براشون متاسفم که ي جا خبر منتشر ميکنند سه چهار نفرشون دستگير شدند بعد جاي ديگه منتشر ميکنند اسيدپاشي توسط يک نفر انجام ميشده و زنجيره اي نيست ... با اين همه تناقض چيکار ميشه کرد؟؟؟ بعد ميگن چرا به شايعات بيگانه توجه ميکنيد ... يکي نيست بهشون بگه حرفاي شما از صدتا شايعه شايعه‌تره ... من خودم اصفهاني هستم تا جايي که ميشه سعي ميکنم بيرون نرم اما گاهي مجبورم فقط خدا ميدونه وقتي صداي موتور ميشنوم چه حسي بهم دست ميده ... اميدواريم اين ماجرا هرچه زودتر جمع بشه ...
مارياX | جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۱ | پاسخ
اطمينان دارم که در اين کار و ظلم هيچگونه خصومتي در بين نيست. فقط فرد يا افراد مريضي هستند که بويي از انسانيت و ديانت نبرده اند ايشالا هرچه زودتر دستگير شوند
ص'ر | جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳ | پاسخ
ميخواستم به اون دوستاي قربانيم بگم فقط توکلشون به خدا باشه. خودش جوابشونو ميده
واسشون چيزي جز دعا و اشک ندارم
انسانيت کجاست؟
آخه يا امام زمان ادرکني
نه | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۱ | پاسخ
کار کساييه که قرار نيست دستگير بشند حالا به دلايل مختلف چون اگه ميخواستند کسي رو دستگير کنند همون 48ساعت اول ميکردند مگه برا دستگاه اطلاعاتي ايران گرفتن اينا کاري داره؟ پس قرار نيست کسي گرفته بشه. فعلا مردم مشغول باشيد تا تورم را فراموش کنيد!!!!!
amir hosein | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۵ | پاسخ
چيزي در بارش نشنيدم
ممدي القيه | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۸ | پاسخ
چهارتا ادم عوضي و نميتونن با اين اطلاعاتي که دارن بگيرن.بدون هيچ ماسک و کلاهي مياند ميپاشندا ميرن.من متاسفم برا اينا
داداش گلم | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۰ | پاسخ
اين شايعه ها فقط براي تفرقه هست.از فتنه جديد بترسيد.
فتانه | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰ | پاسخ
آخه شما اطلاع نداري. تنها مشکل کشور ما رقص چندتا جوونه. وگرنه جريان اسيدپاشي و حمله به خانوما که مسئله مهمي نيست!!!!!!!!!
مهسا | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ | پاسخ
خدا لعنتشون كنه .... اخه چرا بايد اين اتفاقا بيفته ؟؟ چرا هيچ كس پاسخگو نيست؟ اگر دختر، خواهر و مادر خود مسئولين هم بودن باز ساكت مينشستن و كاري نمي كردن !! هزار بار تاسف ...
صالح سميع | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۱ | پاسخ
به نظر من اگر چند روز تردد کليه موتور سيکلت ها را در شهر اصفهان ممنوع کنند ممکن است به دستگيري اين جاني هاي عوضي کمک بکنه
اميد شجاعي | پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۶ | پاسخ
انشاالله انها را گرفته و اسيد ب خورد انها دهند
jalal | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۳ | پاسخ
به جان خودم اگر اين صحنه رو ببينم نامردم اگه جون اون حيوون و نگيرم
نعيمه | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۴ | پاسخ
حسين. تنها پرچم دار عدالت تنها استاد اخلاق.
پروردگارا به نام رحمتت و به حق حسين .
حسين تنها ياور من.
پروردگارا تو و حسينت تنها کساني هستيد که مي شنويد و وانمود نمي کنيدکه نشنيديد.به تو و حسينت مي سپارم تمام دختران و زنان را
ستاره | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷ | پاسخ
اينچه حرفيه ک ميزني؟ هرکسي و تو قبر خودش ميزارن نيازي نيست کسي واس خودش خدايي کنه و در اين باره نظر بده ... اگ ب دلخواه آدما بود الان هيچکس زنده نبود ..
nazanin | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴ | پاسخ
چي ميگين شايعه شايعه. همش حقيقته فقط صداشو در نميارن. من که تو اصفهانم ميدونم چه خبره. خانمها از ترس بيرون نميان. خيابونا خلوته. شايعه کجا بود. مطمئنم بيشتر از چهار مورده. اونم نه چهار موردي که اينا گفتن که دوتاش مال چند سال پيشه!!!!!
مهلا | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸ | پاسخ
اينها عوامل داعش هستند مگه داعش جز اين کار رو ميکنه؟
Ghazalak | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹ | پاسخ
اخلال در امنيت جامعه و ايجاد رعب و وحشت در ميان مردم، اختلال در نظامه و حکمش اعدامه. بايد اينا رو بزارن رو صندلي دار، اسيد بپاشن رو صورتشون، انقد دست و پا بزنن کi هزار بار بميرن، بعد از دو دقيقه هم صندلي رو از زير پاشون بکشن. بخدا قسم تنها جوابشون همينه
سيما زاهدي | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰ | پاسخ
بالاخره اين ورق برميگرده و بترسيد از روزي که دختران شما اسيدپاشي بشن و بگن خصومت بوده
Sanam | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴ | پاسخ
بايد همه موتوري هارو بگيرند و هيچ موتوري اجازه تردد نداشته باشه. اگه بخوان يه ساعته ميگيرنشون آشغالا رو
معصومه ف | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶ | پاسخ
ان شاءالله زودتر دستگير بشن و ب بدترين شکل مجازات بشن ک ديگه مردم را آزار ندن. اين آدمها دشمناي اسلام هستن و ميخوان مردم رو با دين و کشور بد کنند
فافا | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶ | پاسخ
واقعا با اين سيستم اطلاعاتي قوي که ما داريم که مگس رو هوا ميره ميفهمند کجا ميره عجيبه تا حالا دستگيرشون نکردن. اعدام براي اين اسيدپاش‌ها کمه بايد با اسيد زجر کششون کنند چون اينا فقط ظاهر طرف رو نسوزوندن بلکه هستي و روحيه و شوهر و بچه و خانواده طرف رو سوزوندن. فقط خود امام زمان (عج) منجي بشريت بياد ما رو از اين شرايط در بياره چون هيچ‌کس ديگه دلسوز اين مردم نيست.
M.n | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۹ | پاسخ
سلام به همه ايرانيان و هموطنان فقط شما را به خدا در دام اين جملات از قبل تعيين‌شده و كاملا برنامه‌ريزي شده نيفتيد. اين مسئله اصلا ربطي به حجاب و بدحجابي نداره بلكه روي حساس‌ترين نقطه احساسات جمعي دست گذاشته شده براي ايجاد تفرقه بين مردم و براي برهم زدن آرامش و ايجاد فتنه‌اي جديد. به دام نيفتيد. جبهه نگيريد بلكه دست هم را محكم بگيريد تا نقشه‌هاشون نقش بر آب بشه و البته دراين بين چند زن بيگناه قرباني اين فتنه‌ها شدند كه اميدوارم خدا بزرگترين حامي و ياورشون باشه براي گذراندن اين سختي‌ها
الهام از شهريار | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۸ | پاسخ
کساني که اين کارو کردن از حيو,ن بدترن. کثافتاي حيوون. بايد روشون اسيد بپاشيد بعد ذره ذره بدنشونو تيکه‌تيکه کنيد خواهش مي‌کنم پيداشون کنيد تا آرمش در همه شهرها پيدا بشه
علي | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۳ | پاسخ
رئيس جمهور کجآآآآآآآييي؟؟؟
يه زن | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۵ | پاسخ
بخدا از ترس شبا خواب نداريم. تو رو خدا به فاطمه زهرا يه كاري بكنين.
حامد سعادتي | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۵ | پاسخ
اين حوادث اخير فقط توطئه است و بس!!! فقط ميخوان امنيت و اقتدار دين و مذهب تشيع رو زير سوال ببرن عزيزان و بگن افراطي‌گري از خود مذهبي‌هاست. من خودم به شخصه يه جوون 26 ساله‌ام که دين امنيت و اقتدار کشورم رو دوست دارم و تا پاي جونمم پاش وايميستم، خواهشا کسايي که نظر ميدن عِرق ملي داشته باشن واقعيت رو ببينن نه مسائل کاذبي که داره دهان به دهان ميچرخه. متشکرم
ناشناس | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۳ | پاسخ
حالا ميفهميد چرا اون موقعي که صفحه حوادث روزنامه ها چهره قهرمانانه دخترهاي قرباني اسيدپاشي اي رو نشون ميداد که از قصاص گذشتند، من حرص ميخوردم.
ا.ه | چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۹ | پاسخ
عزيزان موضوع اينه که اولين قرباني اسيدپاشي رو آوردن و گفتن بايد فقط چند تا قطره تو چشمش با قطره‌چکان بريزي در حاليکه تيم پزشکي کنارش فوري اونو نجات بدن و دختر رو متقاعد کردن ببخشه. وقتي اين از رسانه پخش ميشه طبيعيه باز هم تکرار ميشه چون به همه انگار ياد داده شده ميشه هر طور بخواي به زن ظلم کني
زهرا دلفان آذري | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۱ | پاسخ
اين افرادي که باعث رعب و وحشت در جامعه ميشن و آبروي کشور ما رو ميبرن و زيبايي و سلامتي يک بانوي ايراني رو بي هيچ دليلي ازش ميگيرن بي برو برگرد بايد قصاص بشن تا درس عبرتي باشه براي سايرين.
مارال | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۶ | پاسخ
آخه اين چه وضعيه واسه مردم درست كردن؟ هيچ امنيتي تو اصفهان وجود نداره. همه ميترسن از خونه‌ها بيرون بيان. آيا واقعا اين درسته؟
محمد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۴ | پاسخ
اگه من بودم اون آدمو ميگرفتم و با مسلسل سينه‌شو پر سرب داغ ميکردم! اگه داري اين نوشته رو ميخوني اميدوارم قانون اين کارو باهات بکنه
مريم | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۷ | پاسخ
واقعا جاي تعجب داره دولت ما که مي تونه نر و ماده بودن مگس اسراييل رو تشخيص بده چطور تا حالا نتونسته اينا رو شناسايي کنه ... ضمن اينکه اسيدپاشي ادامه داره خانمها خواهشا براي يک مدت تو خونه‌ها بمونيد امروز 29 مهر خيابون ما قرباني داد
سعيد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۳ | پاسخ
سلام. خداييش اينا يه سريش شايعس. گوش نکنيد.
الهام | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲ | پاسخ
عاقل باشيم يکم، بi هم احترام بذاريم اگر دين داريم اگر نه ،به خاطر انسانيت.
دانيال | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱ | پاسخ
حيف که ناشناسي . . .
ونوسيان | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۶ | پاسخ
تو همه خيابونا دوربين هست يعني اينقدر پيدا کردنشون سخته؟ ما امنيت ميخوايم. خانوادم از ترسشون چند روزه اجازه ندادن برم دانشگاه. اين وحشيا بايد در ملأ عام بهشون اسيد بپاشن تا جون بدن.
امير محمد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۲ | پاسخ
اميدوارم هرچه سريعتر دستگير و به بدترين شکل ممکن مجازات شوند
ز.م | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲ | پاسخ
نميدونين تو اصفهان چه خبره. اينا چشونه که با مردم اين جوري رفتار مي کنن؟
p.f | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۰ | پاسخ
واقعا آدم باورش نميشه اينا آدمن؟؟ ديگه از دنيا متنفر شدم هر روز يه اتفاق تازه تو يه قسمت دنيا اون از جنگاي پي در پي و کشته شدن مردماي بي گناه اون از داعشي ها و... اينم از ايران ما. دليل اين اتفاقاي وحشتناک چيه؟ آخه اينا ميفهمن انسانيت چيه؟ ناموس دارن؟ وجدان دارن؟ خدا کمکمون کنه انشالله امنيت زود برقرار بشه با اين جنايتکارا هم بايد مثل خودشون برخورد بکنن
سارا، تهران | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۵ | پاسخ
فقط بايد از خدا بخوايم صاحب دينمون رو برسونه..
يا صاحب الزمان ادرکني...
ميلاد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰ | پاسخ
انسان اگه جلو خودشا نگيره از حيوان بدتر ميشه اسيد پاشا درجه حيواني ام رد کردند
فرهاد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰ | پاسخ
دلم ميسوزد از باغي که ميسوزد
!!! | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۶ | پاسخ
متاسفم براي خاکم
براي جايي که دلم زياد براش تنگ ميشه
اما خوشحالم که دست خانواده‌مو گرفتم و فرار کردم
کدوم آدمي با يه مادر اينکارو ميکنه؟
با يه همسر
با دختر يه پدر
خواهش ميکنم دامن حيوانات بيچاره رو لکه دار نکنيد
چون اونا خيلي شرافتمندتر از اونن که هم‌تراز همچين موجودات کثيفي بشن
مهدي | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۵ | پاسخ
به نظر من بايد قصاص بشن و رو صورت خودشونم اسيد بپاشن بعد با اون قيافه تو محل بچرخوننشون تا درس عبرت بشه برا بقيه
!!! | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۶ | پاسخ
اگر روي خواهر و مادر خودتم اسيد ميپاشيدن ميتونستي نفس بکشي که حالا اينطوري راجع به اون مادر بيچاره‌اي که حتي ديگه نميتونه دم در مدرسه بچه‌اش هم بره نظر ميدي؟ متاسفم توام يکي هستي لنگه هموني که اينکارو کرده
ليلا | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۲ | پاسخ
من خودم يه دخترم دوتام خواهر دارم که يکيشون دانشجوي دانشگاه اصفهانه. هر روز که از خونه ميره بيرون با هزار ترس و لرز ميره. ميگه صداي موتوري که مياد تنش ميلرزه. شما بگيد بايد ما دخترا چيکار کنيم؟ چرا اينقد راحت دارن با بچه هاي مردم بازي ميکنن و آينده و زندگيشونو به گند ميکشند؟ تو رو خدا سريعتر يه کاري کنيد.
zarin | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۱ | پاسخ
اينا يه مشت آشغالن
از جون ملت چي ميخوان تا چند سال؟؟؟؟
محمد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۹ | پاسخ
من متاسفم و غمگينم. خودتونو جاي اين ادما بذاريد پاشين يه کاري بکنيد تو رو خدا ناموس من و شما فردا مورد تهاجم قرار ميگيرن پس مردم کجا هستين ... تو را بخدا مسوولين رسيدگي کنين و شانتاژ خبري نکنين آه اين انسانها دامن همه مارو خواهد گرفت بابت بيخيالي ....
سفيدبرفي | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۳ | پاسخ
من خودم اصفهانيم
چه گناهي کردم؟؟
امروز هم اعلام کردن روزه وحشتشونه.
توي مدرسه ها هم امنيت نداريم
جلوي مدرسه پرتو دانش اصفهان چند روز پيشا به صورت يه دختر اسيد پاشيده
ديشب هم جلوي زبان‌سراي اصفهان
yasy | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۷ | پاسخ
آرزوي بهبودي دارم براشون اميدوارم هرچه سريع تر دستگير بشن کسايي که اين کارو کردند مطمئنا يا کار فرديه که کسيشو تو تصادف با يه زن راننده از دست داده يا يه توطئه انگليسيه
محسن | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹ | پاسخ
اينطور که داره پيش ميره ... کم کم زنان رو در ملاء عام زنده زنده خاک ميکنند!
نيلوفر | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۱ | پاسخ
دوستان کمي به اين اتفاقات عميق تر نگاه کنيد.. اينا فقط براي خدشه دار کردن دين و کشور ماست. يک کلمه شايعه ميکنند بدحجاب و خود ما حاشيه سازي ميکنيم و شاخ و برگش ميديم
پاي دين رو وسط نکشيد
اميرمحمد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶ | پاسخ
خدا ازشون نگذره . ينارو بايد با قطره چکون اسيد بشون بپاشن رو بدنشون تا زجر بکشن نبايدسر سري گرفته شه.
نگار | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷ | پاسخ
چطور طرف رقصيده 3 ساعت بعد گرفتنش؟ يه اسيد پاشو نميتونين بگيريد؟
لطفا توجه کنيد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲ | پاسخ
دوستان عزيز، منظور اين نيست ک (حجابشون خوب بوده پس چرا اين اتفاق افتاده؟!!!!) .منظور اينه ک شايعات در مورد حمله بخاطر حجاب درست نيست.
توروخدا به جون هم نيوفتيد. تمام اين مسائل و جريانات واسه همين برنامه ريزي شده تا ايرانيا از داخل همديگرو از بين ببرن. اختلاف شيعه و سني، باحجاب و بدحجاب و ... فقط واسه از بين بردن آرامش ماست. پس آرامشتونو حفظ کنيد و به خدا توکل کنيد. انشالله ک همه دستگاههاي مربوط کارشون رو درست و به موقع انجام ميدن.
واسه آسيب ديده ها دعا کنيد????
من واقعا نميتونم حتي تصورش رو هم بکنم. خدا بهشون صبر بده. واقعا سخته ??????
پرستو | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ | پاسخ
اينا فقط ميخوان دين رو بدنام کنن.بايد توي ي مخزن پر اسيد بندازنشون تا جون بدن
منتقد! | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳ | پاسخ
ما داريم به کجا ميريم؟
واقعا چه فکري ميکنن با خودشون اين اراذل؟
اگه روي سروصورت مادر و خواهر خودشونم اسيد پاشيده بشه،بازم ازاينکارا ميکنن؟
يعني وااااقعا ايران با اين دستگاه اطلاعات و امنيت فووق العاده قويش نتونسته اونارو شناسايي کنه؟
يا ميخواد يه زهرچشم بگيره؟چه راه کاري جواب ميده؟
چرا فک ميکنن ما نميفهميم؟چرا ما نميتونيم حرف بزنيم؟
روح الله | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۳:۲۲ | پاسخ
خدا بزرگه. يك روز دستگير ميشن. اگه من باشم اسيد به خوردشون ميدم اين آشغالا بايد در ديده مردم از بين برن
بيتا | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۷ | پاسخ
پناه بر خدااااا....چرا تهمت ميزنيد!!!!!
فاطمه | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۱ | پاسخ
اميدوارم به حق صاحب زمان پيداو دستگير بشن حتماً بايد اعدام بشن که کسي جرأت نکنه با خانم ها همچين کاري کنه.
فاطمه | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۱ | پاسخ
اميدوارم به حق صاحب زمان پيدا و دستگير بشن. حتماً بايد اعدام بشن که کسي جرأت نکنه با خانم ها همچين کاري کنه.
مجيد | سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۵ | پاسخ
آقا به نظرك اين يه جور تلافيه. يه جور انتقام از خانما. حالا بخاطره چى خدا ميدونه ولى بنظرم اين هركى كه هست بدجور عقده داره
محمد | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۲ | پاسخ
يه فيلم هندي نشون ميداد يه گروه شدند اينايي که تو صورت دخترا اسيد پاشيدند و ميگرفتد و تو صورت خودشون اسيد مي پاشيدند اينا رو بايد همين کارا باهاشون کرد تو ديد مردم بايد تو صورتشون اسيد بريزند، به کل هيکلشون تا ادم بشند
حمزه | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۸ | پاسخ
ارزوي شفا براي اين بانوان محترمه
اما
با اونايي هستم که مي گن کار مذهبي هاست
اين داستان مثل داستان ترور تئوريسين اصلاحات مهاجراني
خودشون ترور کردن کلي هم موج سواري کردن
همه مي گفتن اوني که ترورش کرده ريش داشته
آخه داشتن ريش هم شد دليل.....
واقعا متاسفم هنور دارن باهامون بازي مي کنن
اين انگليسييييييي....
پرويز | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۲ | پاسخ
توروخدا جلوي اين انسان هاي به ظاهر انسان و بگيريد.
م.افشار | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۲ | پاسخ
خيلي ناراحت کننده هست خدا به حق قرآن رسواشون کنه . براي خواهراي عزيزم خيلي متاسف شدم اگر قابل باشم دعاگوتونم خدا بهتون سلامتي بده حتما کساني که باعث تگاين جنايت وحشتناک شدند به سزاي اعمالشون ميرسند .
مريم | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۴ | پاسخ
نکنه واقعا داعشي ها باشن؟
اخه چرا اين کار را ميکنن؟
ايمان | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۹ | پاسخ
اين اشغالها رو دستگير کنيد امنيت رو برگردونيد 8سال خون داديم تا روي ناموسمون اسيد بپاشن؟
يک دختر اصفهاني | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۴ | پاسخ
چه تضميني وجود داره که ديگه از اين اتفاقهاي جنايتکارانه نه تو اصفهان بلکه تو سطح کشور واسه ما دخترا پيش نياد؟!!!!!
علي | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱ | پاسخ
نامردا.....
مطمئنم ک ميگيرند شون
هستي سليمي | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۴ | پاسخ
تنها جمله اي که ميتونم بگم اينه كه شايد واقعا جنون دارن
و احساس همدردي ميکنم با خانواده هاي عزيز اصفهاني
اصفهاني | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۱ | پاسخ
اگر اين اتفاق در آمريکا افتاده بود که در صدر اخبار ما قرار مي گرفت اما ما حالا بايد اخبار متفاوتي بشنويم!!!
هايده | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰ | پاسخ
61سال ازعمرم ميگذره چرا يک مورد از اين وحشيگري را نديدم ؟ چه شده؟ اين چه وضعيتي است؟
من | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۷ | پاسخ
حالا با حجاب يا بي حجاب مسولان بايد سريع اقدامات لازم را انجام بدهند!!!
نگار | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۴ | پاسخ
خيليييي شرايط بديه
همه جا رعب و وحشت.من امروز براي يک ساعت رفتم بيرون از ترس نميتونستم درست رانندگي کنم هر موتور سواري که ميديدم ميترسيدم پليس خيلي از جاها رو پوشش داده همه ترسيدن واقعا ظلم در حق خانوم هاي ايراني تا کي ادامه داره......؟؟؟؟؟
ميديدم که يه سري از روي مسخره بازي سوارموتور، زنان رو ميترسونن ، واقعا تا کي؟؟؟
م.ج | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱ | پاسخ
کساني که عليه قصاص اعدام در سايت هاي گوناگوني که در اين زمينه فعال هستند، بدون فکر کامنت هاي موافق ميذارند، الان ببينند که آيا هيچ مجازاتي براي اين افراد انسان نماي حيوان صفت به جز اعدام چندين و چند باره درمان هست يا نه؟. در ضمن اين موضوع ربطي به اعتقادات مذهبي نداره زيرا که هيچ انسان مسلمان يا غير مسلمان راضي به چنين ظلمي براي انسان هاي ديگر نميشه، تا جايي که من اطلاع دارم اين اشخاص به خانم هاي در حال رانندگي اسيد پاشيده اند، و شايد يک عقده از اين نظر به هر نحوي که بوده، دارند. پس خواهشا از اتهام زني به يکديگر پرهيز کنيم و مطمئن باشيم که نيروهاي امنيتي کشور هم کمتر از ما نگران اين موضوع نيستند و قطعا تلاش خودشان را مي کنند. به اميد اينکه اين افراد و افرادي از اين دست، هرچه سريعتر به سزاي اعمال حيواني خود برسند.
شيدا | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۵ | پاسخ
واي خدايا اينا مگه خودشون خواهر ندارن. اميدوارم اين بلا سر مادر و خواهر خودشون بياد چون همين مادر بود که پسرش رو انقدر پست و ببخشيد اما ميگم حروم زاده تربيت کرد و تحويل جامعه داد تا امنيت را از ما دخترا بگيرن الان ديگه ما دخترا تا صداي يه موتور ميشنويم بدنمون ميلرزه چون هيچ دختري نميخواد زيباييش رو از دست بده
عليرضا | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۷ | پاسخ
اسيدپاشي,شاخه درخت افراطي گريست.افراطي گري ازخصوصيات خاورميانه,بوده و هست.
اسيدپاش ايراني,داعشي عراقي,القاعده افغاني,وهابي عربستاني و....... مشکل همه ما دوري از عقلانيت است
امين | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۲ | پاسخ
اين متحجرا از قرن 21 فقط اسيد رو قبول دارن و مي شناسن کاش اينم قبول نداشتن
محبوبه | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۳ | پاسخ
سعي کنيدآروم باشيد.انشالله گيرشون ميندازن.اينا نه به حجاب مربوطه نه به بي حجابي.قضيه چيزديگرست.هدف هم چيزديگرست.حالااين خط واين نشو ن.
مرضيه | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۸ | پاسخ
به محض دستگيري اين جاني ها اول بايد در ملا عام به انها اسيد بپاشند بعد هم بهشون شلاق بزنند،که بدونند مملکت بي صاحب نيست
سارا | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۳ | پاسخ
اول از همه براي قربانيان شفاي روحي و جسمي از خداي مهربان ميخوام كه حتي يك لحظه هم نميشه اين مصيبت رو تحمل كرد
فكر نميكنم هيچ انساني با هيچ دين و باوري اجازه اينو داشته باشه كه بخاطر عقايد خودش زندگي ديگران رو تباه كنه
از نيروي انتظامي هم انتقاد دارم. چطور براي مسائل كوچيك هزاران هزار دوربين تو كوچه و پس كوچه ها دارن ولي براي مسايلي به اين بزرگي هيچ كاري انجام نميدن
ن | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸ | پاسخ
هيچ ربطي به حجاب نداره‌ اين رواني ها رو بگيريد تا به زن و دختر خودتون اسيد نپاشيدن.واسه چي دست دست ميکنيد؟
سيرجان | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۹ | پاسخ
آفرين بر خبرگزاري ايسنا. واقعا بايد از شما تشکر کرد که اينقدر جدي اين مساله را دنبال مي کنيد. شما را به خدا بازهم ادامه بديد. اي کاش رئيس جمهور هم در اين مورد اظهار نظر مي کرد. همه اميدمان به شخص رئيس جمهور است.
رضا | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۱ | پاسخ
بايد دستگير و در ملا عام روي انها اسيد پاشيد به طوري که پودر شوند.
سپ سن | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۹ | پاسخ
بايد با متخلفين بر خورد جدب صورت بگيره تا درس عبرت براي باقي باشه وبايد قصاص بشن
وحشت زده | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱ | پاسخ
اگه يک گروه باشن چي؟اگه نتونن دستگيرشون کنن چي؟اگه زرنگ تراز اين حرفا باشن چي؟توروخدا دعا کنين دستگير شن زودتر
وحشت زده | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳ | پاسخ
براي کشور ما ي موردم زياده چه برسه به اين وضعيت.مسوولين يا بايد به فکر ساخت بيمارستان خصوصي وهزينه درمان ناشي از اسيدپاشي باشن يا ب فکر ريشه کن کردن اين جنايت کدوم راحتتره؟توروخدا بعد 1مدت يادتون نره
بهناز | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶ | پاسخ
من واقعا تعجب ميکنم چطور ممکنه اصفهان با اين اطلاعات قوي نميتونه اينارو دستگير کنه..فک کنم الان وقشه ماشيناي امنيت اخلاقي به يگان ويژه تغيير کنه..البته فکر ميکنما!!
نازي | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷ | پاسخ
سلام دوستان من در اصفهان زندگي ميکنم موضوع اسيد پاشي فقط به بد حجاب ها نيست (که اگر هم باشه بازم وحشتناکه) بلکه ايجاد رعب و وحشته چون در بين قربانيان خانم چادري هم هست
احمد | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱ | پاسخ
دوستان عزيزي که اين کار را به افرادي نسبت ميديد که با بدحجابي مخالفند! يک درصد هم احتمال بديد که اين کار فقط براي بدنام کردن بچه هاي مذهبي انجام شده باشه! با اين کار جو عمومي جامعه به اين سمت مي ره که همه امر به معروف کننده ها را جاني نشون بدن!
متاسفم براي اونايي که زود قضاوت مي کنند.
کيانا | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷ | پاسخ
من يه خواهشي که دارم اينه که کاراي اين بي وجدان‌ها رو به اسم دين و اسلام تموم نکنيد، و گرنه هر کسي چه مسلمون چه کافر اگه سالم باشه دست به همچين جناياتي نميزنه، به نظرم اينا مريضه روانين
هدي | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۳ | پاسخ
اون چيزي که اين خبر مي گه ، افرادي که اين کار را کردند با خانم هاي ماشين دار خصوصا از نوع مدل بالا مشکل دارند!
دوستاني هم که اون را حمله به خانم هاي بدحجاب مي دونن لطف کنند مستنداتشون را منتشر کنند چون من که اين برداشت را نکردم
تذکر لساني و نه عملي وظيفه همه ست و بدحجابي گناه فردي نيست که با توبه بخشيده بشه چرا که با انحرافاتي که در جامعه پيش مي آره حق الناس گردن فرده
ايراني | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۸ | پاسخ
بايد ريشه و علت اينکار و پيدا کنن و دنبال راه چاره باشن والا هر چند وقت يه بار بايد منتظر حوادث مشابه باشيم و با کار انتظامي و قضايي درست نميشه..براي انسان که داراي فطرت الهيه اين کارا دور از تصوره. ريشه‌اش ميتونه تو اعتياد، بيکاري، تربيت بد و طلاق پدر و مادرشون و محروميت از حداقل امکانات آموزشي و اشتغال باشه.بايد اجازه بدن چند تا روانشاس با اينها مصاحبه کنن و بطور کامل منتشر کنن حتي اگه اين افراد خارجي بي دين يا داعشي باشن.
nashenas | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۶ | پاسخ
اسيدپاشي که جرم مهمي نيست!
مهم اون جاني ها و خلافکارهايي بودن که با آهنگ اون خواننده خارجي رقصيدن و خدارو شکر ظرف 2 ساعت شناسايي و تو 6 ساعت دستگير شدن و امنيت به کشور برگشت!!!!
ايراني | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۵ | پاسخ
خواهشمندم که متهم را در ملا عام اعدام کنيد.
اعظم | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۵ | پاسخ
خدا ازشون نگذره کشورو ناامن کردند خانواده ها نگران دخترانشان هستند
بهنوش | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۶ | پاسخ
خدا جزاي اين حيوان صفت را بده . تمام آينده اين زنها تباه شد من خودم يه زنم درک ميکنم زيبايي شونو از دست دادن بماند افسردگي بعد از اينو کي جوااااااااااااااب ميدههههههههههه
ليلا | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۶ | پاسخ
بابا مردم رو آموزش بديد در برخورد با اين حمله ي وحشيانه و قرون وسطايي بايد چجوري از قرباني حمايت کنند. واي خداي من وقتي قربانيان اين جنايت وحشيانه رو مي بينم مو به بدنم سيخ ميشه. اصلا حتي براي يک ده هزارم ثانيه هم نمي تونم خودم رو جاي قربانيان بذارم. خداوند زيباست و زيبايي ها را دوست دارد.
باران | دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۲ | پاسخ
چطور بچه هاي ويديو هپي ظرف دو ساعت پيدا شدن بعد هنوز اثري از اين اسيد پاشا ي بي همه چيز پيدا نکردن ؟
امير | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۱ | پاسخ
هرکسي اين جنايت را انجام داده بايد به همين شيوه کشته بشه بايد اينقدر روي بدنش اسيد بريزند تا کشته بشه
:( | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۱ | پاسخ
اينم از اصفهانه نصف جهان که گواهي تمدن و فرهنگ اسلاميه.....
واقعا چه خبره؟
يا علي مددي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۵ | پاسخ
به نظر من وزارت اطلاعات بايد اقدام دقيق و جدي انجام دهد. احتمال اينکه گروه داعش که در ايران نتوانسته اقدام به فعاليت علني و رودررو نمايد بخواهد با اين حربه به نظام لطمه بزند دور از ذهن نيست.
چون هدف اين عمل ناجوانمردانه در نهايت بدنام کردن اسلام و مسلمانان است که همان هدف گروه التقاطي داعش است.
مهدي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۹ | پاسخ
احتمالا عاملان اين جنايتها وهابي تکفيرين و مي‌خوان ناامني تو ايران درست کنن تا حواس مسوولان از جنايتهاي اين وحشيا تو عراق و سوريه پرت بشه.
مرضيه | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۱ | پاسخ
يک بيمار رواني مگر هر کاري کند به اسم دين تمام ميشود ؟ بيخود اين کار را به اسم دين ننويسيد
تي تي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۹ | پاسخ
واقعا تاسف انگيزه..اميدوارم به زودي امنيت برگرده..براي قربانيان هم آرزوي سلامتي ميکنم مخصوصا سلامتي روحي.
pegah | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲ | پاسخ
اينا ک بخاطر بدحجابي اسيد نپاشيدن ک کلا رواني وديوونه بودن چون حجابشون خوب بوده اينا اره واقعا بايد اينارو درملاعام قصاص کرد
زهرا | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۸ | پاسخ
واقعا ربطي به حجاب نداره بابا......
طرف مشکل روحي داره خب، برا همين به مردم اسيد ميپاشه،
عذاب بي حجاب ها باشه برا آخرت
مهدي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۶ | پاسخ
مراجع عظام واكنش نشان دهند و از دين دفاع كنند.
مهدي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۶ | پاسخ
همه اين کارها به اسم دين داره تموم ميشه چرا مراجع از دين دفاع نميکنند ؟
زينب | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۲ | پاسخ
تو رو قرآن جلو اينا رو بگيرين.من تو مسير دانشگاه به همه شک دارم.
يه اصفهاني | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۴ | پاسخ
اينا يه سري عقده اي و ساديسمي هستن که براي قصاصشون بايد قطره قطره اسيد بريزي رو بدنشون تا بميرن
لطفا مسئولين رسيدگي کنن تا اينقدر مردم احساس نا امني نداشته باشن
ناهيد | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۹ | پاسخ
بابا يه کم فکر کنيد تو رو به خدا هر چيزي و زود باور نکنيد اينکه ميگن حمله به بدحجابا بوده فقط براي خراب کردن حزب اللهي هاس !! باور نکنيد .. انشالله عاملان اين جنايات زودتر دستگير شن تا اين شايعه ها تموم شه و امنيت به مردم اصفهان برگرده
alireza | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۵ | پاسخ
احسنت
يك ايراني متاسفانه | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۴ | پاسخ
اين جاني ها انقدر بي مغز هستن كه به خودشون اجازه ميدن براي ظاهر مردم تو خيابون ها تصميم بگيرن و چون مورد پسند اون ها نيست هرجوري كه دوست دارند باهاش برخورد كنن...
نوشين | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۳ | پاسخ
چطور تونستن چارتا جوون که يه آهنگ و به تقليد از خارجيا خوندن ظرف 2 ساعت بگيرن بعد اينارو الان دوهفتس نتونستن بگيرن؟
اسنا | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۱ | پاسخ
بهتره بجايي اينکه،يک عده رو متهم کنيم و انگ رواني و عقده اي به مردم بديم، صبر کنيم تا پليس و قوه قضاييه جريان تاسف بار رو پيگيري کنن.
اسيد پاشي ربطي به بچه حزب الهي ها نداره (مواظب باشيم که به کسي يا گروهي تهمت نزنيم)
ان شاالله عاملان اين جنايت زودتر پيدا شن و مجازات مربوطه سريعا اجرا بشه.
ناشناس | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۹ | پاسخ
خب.. ميخواستند حجابشون رو درست کنن تا اسيدي نشن
حجاب مصونيت است، نه محدوديت
بهنام | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰ | پاسخ
خدا کنه زودتر عاملان اين جنايت به مجازاتشون برسن
بهنام | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰ | پاسخ
خدا کنه زودتر عاملان اين جنايت به مجازاتشون برسن
انسان انساني | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱ | پاسخ
کسي که اين کار انجام ميدهد هدفش ايجاد ترس و وحشت در جامعه زنان است، لطفا رسيدگي کنيد اي مسئولين محترم
آرش | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۵ | پاسخ
اعدام چيه؟ بايد بندازنشون تو بشكه اسيد
زن اصفهاني | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۸ | پاسخ
چرا همه اسيد پاشي ها در عکس هاشون ي پارچه مشگي مانند هست .چرااااااااااااااا نشون اسيد پاشه؟!
زري | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶ | پاسخ
براي سلامتي قربانيان دعا ميکنم که هر چه زودتر حداقل از لحاظ روحي حالشون خوب بشه چون معلوم نيست که دوباره از لحاظ جسمي مثل قبل ميشن يا نه و خواهش ميکنم به جاي شايعه درست کردن و تفرقه انداختن بين مردم حالا ميخوان بدحجاب باشن يا باحجاب،دعا کنيد هر چه زودتر اين افراد از خدا بي خبر شناسايي و دستگير بشن و اونطور که حقشونه مجازات بشن
ناشناس | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۱ | پاسخ
من مسير خونم از همون سمته ، باردارم هستم ، از سر کار که برميگردم هر صداي موتور که مي شنوم يا عابر پياده از کنارم رد ميشه در حد مرگ ميترسم، مسئوليني که شايد اين پيغامو دارن مي خونن چطور يه نفر تو همون محدوده آشغال خونشو ديرتر يا زودتر بياره بيرون با دوربين چک کردند و جريمه مي کنن چطور نتونستند هنوز اين آدم رو دستگير کنند ، يکمي مشکوک نيست اين عمل؟؟؟!!
مرتضي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۱ | پاسخ
همه ي اين ادما دچار افسردگي و اختلال رواني هستن و تعدادشون کم نيس اگر اينها به صورت کامل برسي نشه و بهشون رسيدگي نشه با دستگيري و زنداني کردنشون هيچ فايده ايي نداره
بايد اين مشکل ريشه ايي حل شه
مرتضي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۸ | پاسخ
اينا همش از سهل انگاري خانواده ها هست امروز ه خانواده ها بر روي جوانانن خودشون هيچ کنترلي ندارن و بچه ها دس به هر کار ناشايستي ميزنن که روح و روان اونا را نابود ميکنه
امير | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۴ | پاسخ
فقط از مسئولين محترم نيروي انتظامي تقاضامنديم اين مسئله هم مانند قضيه دزديدن مجسمه هاي تهران در - که در اسرع وقت رسيدگي شد!!! - رسيدگي نشه!!
حسين | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۶ | پاسخ
سربازان گمنام امام زمان عج که به همه چيز احاطه کامل دارند سريع دستگيرشان کنند!!!!!
كما | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۳ | پاسخ
وقتى قوه قضائي پروندهاى اسيد پاشى رو اينقدر لفتش ميده تا طرف رضايت بده اخرش همين ميشه
دا | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۱ | پاسخ
اسلام در خطر است با اين کارها ابروي اسلامم ميبرن.در ضمن به نظر شما اين قضيه مشکوک نيس؟
happy | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۴ | پاسخ
اخه اينها اينقدر بي اراده و داراي ايمان ضعيف هستند که با ديدن يه خانم منحرف ميشن!!!
مجيد | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۲ | پاسخ
بالاتر از افراط و تفريط گناهي نيست.
نگران نگراني | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۱ | پاسخ
پيگيري‌ها به شدت ادامه دارد ... دلفينا هم پرواز ميکنن همه چي خوبه !
جدي | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۵ | پاسخ
همه از ضعف اجراي قوانين دراجراي حکم است
سامان | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۷ | پاسخ
داعش در ايران به نظر مي رسه شروع به کار کرده.هموطن آماده باشيد
احسان | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۴ | پاسخ
سلام...اينا نبايد اعدام بشن بايد در ملاعام قصاص با همون اسيد بشن....
الاله | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۲ | پاسخ
نيروي امنيتي اصفهان‌ قويترين نيروي کشوره جاي تعجب داره ه هنوز اين کثافتارو دستگير نکرده!
احسان ع | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۹ | پاسخ
اين بخاطر بدحجابي نيست. چون چهره اسلام و انقلاب خراب ميشه؛ هيچکس تيشه به ريشه خودش نميزنه با اين نوع خشونت.
فقط کار يه آدم رواني يا عقده ايه که ثمره فضاي امروز جامعه ماست.
ا.خ | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۵ | پاسخ
چراکسي رسيدگي نميکنه چندنفر بيگناه ديگه بايد قرباني بشن؟
ا.خ | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۵ | پاسخ
چراکسي رسيدگي نميکنه چندنفر بيگناهه ديگه بايد قرباني بشن
حميد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۹ | پاسخ
چطور هنوز هيچ ردي نيست " چه طور تازه يک سرنخ هايي هست " چه طور ميشه با يک ملت اين کار رو کرد و آب از آب هم تکون نخورد " چه طور نه ميشنويم و نه ميبينيم ... چه به سر ما داره ميادش ... چي ؟
مهسا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۴ | پاسخ
نظرات دوستان تامل برانگيزه
من بعيدميدونم افراطياي داخلي باشن!چون اونا فقط درخصوص مسائل سياسيه كه دخالت ميكنن .
اگراين يه حركت داخلي عليه بدحجابي بود به كل كشورقابل تعميم بود!
ولي فقط توي اصفهانه!!!!
يعني اون دوستي كه ميگه با زنهاي راننده خصومت داشته طرف ،فكرميكنم حرفش معقولانه بوده!!!
يه سري ديوونه رواني كه از يه زن كه رانندگي ميكرده به هردليلي متضرر شدن وراه افتادن توي شهر دارن عقده‌شونو خالي ميكنن!!!!
ولي خداييش مايه شرمساريه !بااين همه دوربينهاي شهري وامكانات هزينه بريكه ازپول ماليات ماها تامين ميشه نشستن حدس زدن كه خصومت شخصيه!!!
نيروي انتظامي مادو برابر هم حاضريم ماليات شهري براي تامين امنيتمون پرداخت كنيم ولي جون جدت امنيتمونو تامين كن!
چه فرقي باخفاش شب دارن اين ناانسانها؟؟؟
بايد بگيرن تيكه تيكشون كنن.
وحيد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۲ | پاسخ
وقتي ميرن دادگاه فقط چندسال زندون براشون ميبرن همينه آقاجون.امنيت مردم هيچ اهميتي نداره
lمحمد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۷ | پاسخ
داعش دوستت داريم...
شايان | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۳ | پاسخ
متاسفم. اخه پست فطرتها با مادر يه بچه اين کارو ميکنيد؟ حقه که خدا باهامون قهر کرده . حالا بشينيد تا بارون بياد تا زندگي شيرين بياد عمرا اگه چنين روزايي رو ببينيم
زينب. ب | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴ | پاسخ
بعيد نيست که حاميان داعش توي ايران دست به فعاليت زده باشند. جديدا هم تعداديشون رو توي مرز پاکستان گرفتن.
دانيال | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۵ | پاسخ
بخشش بيجا در موارد قبلي اسيد پاشي تنها دليل اين کار است ... فقط همين
ناشناس | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۷ | پاسخ
خدالعنتتون کنه با اين دروغ هايي که نوشتيد
جاويد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۶ | پاسخ
حالا يه نفر رو تو تلوزيون نشون ميدن ميگن اينه و مثلا اعدامش ميکنن، باز چند روز ديگه همون رواني پيداش ميشه و باز جنايت ادامه دارد.
شکوه | یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۰
اگه واقعا بخـــــوان ميتونن دستگيرشون کنن. چطور جوک هاي وايبري و کليپ هپي به سرعت عواملش رو گرفتنشون.الان نميتونم چندتا حيوون کثافت و دستگيرکنند؟که اين عوضي ها به خودشون اجازه بدن و اين کار وحشيانه رو انجام بدند؟لطفا ثبتش کنيد
نيلوفر | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۲ | پاسخ
پليس دستگيرشون ميکنه..مگه الکيه.. مگه اينجا افغانستانه که هرج و مرج درست بشه..همه مردمم بايد باپليس يا وزارت اطلاعات و.. همکاري کنن..ممنون
نيلوفر | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۲ | پاسخ
پليس دستگيرشون ميکنه..مگه الکيه.. مگه اينجا افغانستانه که هرج و مرج درست بشه..همه مردمم بايد باپليس يا وزارت اطلاعات و.. همکاري کنن..ممنون
سهراب | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۸ | پاسخ
من از معاون محترم سياسي امنيتي استاندار اصفهان كه عمري را در مسئوليتهاي امنيتي و نظامي گذرانده اند در تعجبم.. اين چه وضعي است؟! ..اگر هم مقامات محترم محلي امكان مقابله ندارند از پايتخت و امكانات پايتخت كمك گرفته شود
شمس شيرازي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۸ | پاسخ
با سلام. مي خواستم از کم کاري پليس انتقاد کنم! چطور اونا تمام جاده هاي منتهي به اصفهان را دوربين گذاشتند و مرتب مردم را جريمه مي کنند ولي در برخورد با چنين جرايمي تعلل مي کنند!
شمس شيرازي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۷ | پاسخ
با سلام. مي خواستم از پليس انتقاد کنم! چطور اونا تمام جاده هاي منتهي به اصفهان را دوربين گذاشتند و مرتب مردم را جريمه مي کنند ولي در برخورد با چنين جرايمي؟
حيرا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۹ | پاسخ
زود دير ميشود.
قبل از اينکه چنين کاري به اسم خدا و پيغمبر رواج پيدا کند (اخه کدوم مومني چنين کاري ميکند جز اراذل و اوباش مزدور در لباس دين)فورا اين افراد با دادگاه صحرايي اعدام شوند نيروي انتطامي ! شايد نفر بعد خانواده شما باشد
سبا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۴ | پاسخ
اي بابا اگر اهنگ ميخوندن زودتر پيدا ميشدنااااااااااا
نسيم | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۱ | پاسخ
من دوست نزديک يکي از قربانيان هستم .شرايط دوست من اصلا خوب نيست دعا کنيد براش .از چهارشنبه تا حالا من زندگي نداشتم.دوست من قرباني بي وجداني شده نه خصومت شخصي داشته نه چيزي ...يک خانواده سالم و مذهبي . فقط خدا خودش رحم کنه .دعا کنيد
عادل | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵ | پاسخ
دلواپسيم
حميد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۵ | پاسخ
اين جريان به شدت مشکوکه
به نظر مي خوان کسايي که دغدغه حجاب دارن رو بدنام کنن
اگه نه هيچ آدم سالمي از اين حرکات نمي کنه
مونا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۹ | پاسخ
بسيار تاسف بار ... پليس و نيروهاي امينتي چه مي کنند. آن ها که گروه هپي را از خانه ها شون دستگير کردند اين جانيان را نمي توانند پيدا کنند....
شهرزاد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۹ | پاسخ
اصلا به نظر من بايد مجازات هرجرمي در ملا عام باشه تا ادمهاي عقده اي ورواني جنايتکار امسال اينها حساب کار خودشون رو بکنن، نيروي انتظامي شما بخواين ميتونين شناسايي شون کنين لطفا عجله کنين لطفا
علي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۷ | پاسخ
اين دلواپسان کجا هستند...چرا الان نگراني خودتان را اعلام نميکنيد؟
رضا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۷ | پاسخ
اگه با آهنگ هپي حرکات موزون انجام داده بودن ظرف 2 ساعت شناسايي و طي 6 ساعت دستگير و در عرض 8 ساعت اعترافاتشون از 20.30 پخش مي شد.
اصفهاني | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۵ | پاسخ
بايد تو سطح شهر پليس هاي امنيتي بذارن من يه دختراصفهاني هستم چه گناهي کردم که نميتونم توي شهرم با آرامش اينطرف اونطرف برم؟ زودترشناسايي ودستگيرشون کنيد و به اشد مجازات برسونيد ادم فقط کافيه يه لحظه خودشو بذاره جاي قربانيان اين جنايت تا غم تمام وجودشو پر کنه
حسين | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۰ | پاسخ
وقتي خانم ميلاني ميگه مردم ما مشکلات رواني پيدا کردن يه عده نارحت ميشن.سرتونو مثل کبک زير برف کنيد بريد مشکلات جوامع غربي رو ريشه يابي کنيد .باريکلا
مريم | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۸ | پاسخ
چه طوري مراقب خودمون باشيم وقتي توي يک لحظه اتفاق مي افته فقط نبايد از خونه بيرون بريم ، ولي حق با تو هيچ کي دلش براي ما نسوخته من اصفهاني تنها کاري که براي خودم انجام دادم اين بوده که ترم جديد کلاس زبانم را ثبت نام نکنم ترجيح مي دم سالم در کنار خونوادم باشم خدا بهمون کمک کنه
محمدرضا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵ | پاسخ
به اميد بهترشدن همه قربانيان. اگه روزي شاهد اين کار باشم با ماشين از روي اين کثافتها رد مي‌شم و با شجاعت ميرم زندان.
ليلا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۳ | پاسخ
دقت کرديد همه خانم‌ها رانندگي مي‌کردن. تو عربستان رانندگي زنها غيرقانونيه.شايد تندروهايي از جنس وهابي بودن که اين کار کثيف رو کردن.
محمد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۶ | پاسخ
خيلي داستان مشکوکيه
اميدوارم پليس و وزارت اطلاعات اين داستان رو بتونن جمع کنن
سر قضيه اوني که به توريست فرانسوي تيراندازي کرد و اعلاميه هم واسش منتظر شد تو شهر کل شهر امنيتي شد همه جا پر لباس شخصي بود تا ارامش برگشت به شهر
محمد عليپور | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۱ | پاسخ
چطوره که عاملان ويدئو هوي فورا دستگير شدن ولي اين بي همه چيز هنوز ازاده.جناب سرهنگ اگه ازدستت بر نمياد برو. خواهشا
سامان | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸ | پاسخ
سازندگان کليپ هپي در عرض 2 ساعت شناسايي و در عرض فقط 6 ساعت دستگير شدند!!!!به کجا چنين شتابان؟!؟!؟
حسين | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۳ | پاسخ
دولتمردان عراق در حال نظاره تجاوز جنسي به دختران و زنانشان هستند و فقط نظاره مي کنند، نيروي انتظامي ايران هم در حال پاک کردن صورت مساله اسيد پاشي...
واقعا متاسفم از اين مساله
دنيا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۲ | پاسخ
خدا در انتخاب راه انسان را آزاد گذاشته شما از خدا بالاترين!!
زهرا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۱ | پاسخ
اميدوارم هرچه زودتر عاملان اين جنايت در ملاء عام اعدام شوند نه با طناب دار بلكه با اسيد
امير | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۳ | پاسخ
واقعا جاي تاسف داره بايد هر چه زودتر عوامل اين حوادث دستگير بشوند
بهزاد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۲ | پاسخ
اصفهان ستيز!
زهرا ساري | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۱ | پاسخ
واقعا متاسف هستم فقط چون مسلمونم اميد دارم حداقل به خدا بتونيم شکايت ببريم
رضا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۹ | پاسخ
احساس مي کنم اين پست فطرت يه اتفاقي براش توسط يه زن ماشين سوار تو خيابون افتاده و اون زن در رفته، حالا اين پست فطرت تو خيابونا دنبال انتقام گرفتنه.....
مژده | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷ | پاسخ
اگه کسي به علت خصومت شخصي مورد حمله قرار بگيره نشون اينه که از خانواده غير محترمي؟!! في نفسه عمل اسيدپاشي با هر نيتي کثيف و ناپسند
رضا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴ | پاسخ
اسيدپاشي که جرم مهمي نيست! پليس وقت بذاره بره دنبالش. مهم اون جاني ها و خلافکارهايي بودن که با آهنگ اون خواننده خارجي رقصيدن و خدارو شکر ظرف 2 ساعت شناسايي و تو 6 ساعت دستگير شدن و امنيت به کشور برگشت!
بهار سليماني | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۸ | پاسخ
چرا کسي پيگيري نميکنه بايد همه بميرن تا يه وقت به کسي بربخوره ...؟
نااميد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴ | پاسخ
فک مي کنين بگيرنشون چي ميشه؟ مگه قبليا رو توي کرمان و جاهاي ديگه چکارشون کردن؟ دلتون خوشه ها...
فقط مراقب خودتون باشين که اين بلاها سرتون نياد.
حسين اسماعيلي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷ | پاسخ
با ابراز شرمندگي و معذرت خواهي از نيروهاي انتظامي و قوه قضائيه، مردم حق دارن. امنيت کم شده، سر مرزها حق با شماست ولي داخل کشور ؟! شعار و حرف زدن فايده‌اي نداره توي کشورهاي ديگه از دوربينهاي مدار بسته براي کنترل جامعه استفاده ميکنن.
hadi | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۷ | پاسخ
اينکه ميگن بدحجاب بوده فقط ميخوان حزب اللهي ها رو خراب کنن وگرنه داعش هم به بي حجابا اسيد نمي پاشه
علي رضا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۹ | پاسخ
شنيده بودم داعش به ايران وارد شده ولي الان باور كردم!!!
علي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۴ | پاسخ
يه مشت افراطي هستند ک اصفهان رو نا امن کردند. آقاي احمدي مقدم به فکر جان مردم باشيد، خواهشا
متاسف | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷ | پاسخ
حالا مگه چي شده کليپ هپي ضبط نکردن که! يه عده خودسر امنيت زنان را به خطر انداختن فقط!
ميلاد | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۶ | پاسخ
خدايا به تو پناه ميبرم از شر افراطيون رانده شده
هادي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵ | پاسخ
خدا ازشون نگذره به حق امام حسين
ارش | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸ | پاسخ
فقط بايد در ملا عام اعدامشون کنن!اين کار از زورگيري کمتر ناامني ايجاد ميکنه؟؟
مخاطب | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۱ | پاسخ
وزارت اطلاعات بايد پي گيري كنه. اين قضيه كاملا بوداره....
دوست | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸ | پاسخ
رانت، اختلاس، فرار، مهدهاي کودک هم جا افتادن
سالار | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲ | پاسخ
بايد عاملان اين اسيد پاشي را مفسد في الارض اعلام کرد. در اين نوع جرايم اگر فقط به 10 يا بيست سال زندان محکوم شوند کافي نيست بلکه همانطور که قربانيان اسيد پاشي هر روز و هر لحظه در حال درد کشيدن هستند آنها هم بايد درد بکشند تا بفهمند زجر دادن ديگران چه دردي دارد مثلا قانون مي تواند علاوه بر مجازان زندان و قصاص عضو ناقص شده، مجازات شلاقي را به صورت هفتگي يا ماهانه تا پايان محکوميت قرار دهد. احساس ترحم نداشته باشيد. فقط براي لحظه اي خودتان را جاي آن دختر يا زني قرار دهيد که نابينا شده و هر روز دارد درد ميکشد!شلاق هفتگي در مقابلش چيزي نيست! اين حرکت منحوس بايد ريشه کن شود. امنيت جامعه، اساس هر قانوني است.
ترحم بر پلنگ تيز دندان/ ستمکاري بود بر گوسفندان.
علي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸ | پاسخ
داعش شاخه اصفهان!
خانم اصفهاني | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷ | پاسخ
چرا پليس هنوز داره انکار مي کنه؟؟؟؟؟؟!!!!!! امنيت اصفهان مختل شده، من مي ترسم برم از خونه بيرون به خدااااا
اصفهاني | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴ | پاسخ
چرا پليس نمي تونه عاملان اسيد پاشي اصفهان را بگيره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهلا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ | پاسخ
کاش يه هشدار از جانب نيروي انتظامي تو سطح شهر داده مي شد اين خبرا و شایعات بعدش، بيشتر حس نا امني برامون بوجود آورده
مهلا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳ | پاسخ
يکي از قربانيا هم برا درمان رفته خارج از کشور اونم کامل صورت و چشماش از بين رفته
ايران | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲ | پاسخ
آقاي احمدي مقدم و آقاي لاريجاني پاسخگو باشند.
سامي | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳ | پاسخ
دو حالت داره يا حاميانه داعشن يا افراطي گراهاي خودمون
خدا لعنتشون کنه اينا خدانشناسن
به نظرم همه شونو اول قصاص کنن با اسيد، بعدشم اعدام در ملاعام حتي اوني که راننده موتور بوده
سهرابى | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳ | پاسخ
گروه رقص رو سريع پيدا ميكنن، الان دقيقا چيكار ميكنن؟؟؟!
من | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸ | پاسخ
خوارج اصفهاني
يك اصفهاني | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱
از كليه دوستان تقاضا ميكنم در بكار بردن پسوند ((اصفهاني)) در خصوص اين جانيان تجديد نظر كنند.اين نوعي توهين هست.
آشنا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۶ | پاسخ
آرامش،امنيت، سلامتي
واسه هر روز يه دغدغه اي داريم، از شير مرغ تا جون آدميزاد که ميگن داريم واقعا داريم
از برنج، گوشت، سوسيس، کالباس، شير، فيلم هاي خصوصي، تعارض به حريم خصوصي، حمله در خيابان در ملا عام و...
محمد احمدي نيا | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶ | پاسخ
با عرض سلام،
بايد قوه قضائيه و پليس قدري از ائمه اطهار و شهداء و مردم خجالت بکشند و به وظيفه خود عمل کنند.
ن.ح | شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹ | پاسخ
با خوندن هر خط مو به تنم سيخ شد و اشک تو چشمام جمع شد. خدا لعنتشون کنه، چقد راحت با زندگي مردم بازي مي کنند و ترس و وحشت را تو جامعه به وجود ميارن
من تهران زندگي مي کنم ولي ديگه منم از رفتن به خيابون ترس دارم