• دوشنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ / ۱۲:۱۳
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 94121006540
  • خبرنگار : 71463

نتایج انتخابات «مجلس» + جدول گرایش‌ها

انتخابات هفت اسفند - بندرعباس

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ترکیبی تقریبا متعادل از ورود منتخبین را به بهارستان نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر ایران با مشارکت 62 درصدی در کل کشور و 50 درصدی در تهران برگزار شد.

طبق نتایج به دست آمده از 290 کرسی مجلس دهم، 83 کرسی به اصلاح‌طلبان، 75 کرسی به اصولگرایان، 58 کرسی به مستقلین و 5 کرسی به اقلیت‌های دینی اختصاص یافت و تکلیف 69 کرسی باقی‌مانده در مرحله دوم مشخص می‌شود.

اصولگرا مستقل یا ناشناس اصلاح‌طلب اقلیت مرحله دوم جمع
75 58 83 5 69 290

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه‌های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه هشت اسفند اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند یا به مرحله دوم راه یافته‌اند، به تدریج اعلام کرد.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و تعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های سیاسی آن‌ها را نشان می‌دهد:

در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

آخرین بروز رسانی ساعت 21:48 روز دوشنبه 94/12/10

* استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان 261605
تبریز، آذرشهر و اسکو احمدعلی رضابیگی 235314
تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی (143379)، محمداسماعیل سعیدی(105329)، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی(98562) علیرضا منادی سفیدان(113748) زهرا ساعی(114384)، میرعلی اصغر الموسوی(102255)، شهاب الدین بی مقدار(96281)، عباس عباس زاده(88855) مرحله دوم
بستان آباد محمد وحدتی هلان 20006
ملکان سلمان خدادادی 33132
شبستر علی علیلو(8511) معصومه آقاپورعلی شاهی(12314) مرحله دوم
سراب یوسف داوودی(16284) محمد نصیرپور سردهایی(15015) مرحله دوم
میانه یعقوب شیویاری 23919
میانه فردین فرمند 94564
اهر و هریس مهدی حسینیان سراچه‌لو(13343) بیت‌الله عبداللهی(17072) مرحله دوم
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده 36936
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی 15058
بناب ضیاءالله اعزازی ملکی 26383
ورزقان رضا علیزاده 15891
مرند و جلفا محمد حسن نژاد(29063) کریم شافعی(29672) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری(29066) و محمد علی حسین‌زاده(26512) مرحله دوم

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
ارومیه نادر قاضی پور 169098
ارومیه حاکم ممکان ممکان(104269) و روح‌الله حضرت پور طلا تپه(86257) سیدهادی بهادری(102984) و مجید دودکانلوی میلان(82913) مرحله دوم
سلماس رسول جلایر سرنقی(18321) شهروز برزگر کاشانی(16463) مرحله دوم
مهاباد جلال محمودزاده 46856
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب مهدی عیسی زاده (43461) همایون هاشمی(51488) و محمد میرزایی (49846) جهانبخش محبی نیا(48136) مرحله دوم
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده 61972
خوی و چایپاره سیدتقی کبیری 73694
پیرانشهر و سردشت رسول خضری 27760
بوکان محمد قسیم عثمانی 47162
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محرم اکبرزاده(20884) عین‌الله شریف پور (27799) مرحله دوم

* استان اردبیل

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری 87784
اردبیل، نمین، نیر و سرعین رضا کریمی 86839
اردبیل، نمین، نیر و سرعین سید کاظم موسوی(55511) محمد فیض زنگیر(62457) مرحله دوم
مشکین شهر ولی ملکی 22457
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو(20499) و شکور پورحسین شقلاق(17475) مرحله دوم
خلخال و کوثر بشیر خالقی 19120
گرمی سید حمایت میرزاده 21399

* استان اصفهان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
اصفهان حمیدرضا فولادگر 200690
اصفهان ناهید تاج‌الدین 195066
اصفهان مینو خالقی 193399
اصفهان حیدرعلی عابدی 179230
اصفهان احمد سالک 176807
نجف آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی 64527
فریدن، فریدون شهر و چادگان اکبر ترکی 22536
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه 20463
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد 16100
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی 60411
شهرضا و دهاقان محمدرضا آقایی(16258) سمیه محمودی(12324) مرحله دوم
خمینی شهر محمد جواد ابطحی 45512
نایین، خور و بیابانک عباس‌علی پوربافرانی 11154
سمیرم اصغر سلیمی(7832)، بهروز جعفری(7444) مرحله دوم
نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی 9842
لنجان محسن کوهکن ریزی 38177
کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد 70761
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی 56208
گلپایگیان و خوانسار علی بختیار 14371

* استان البرز

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
کرج عزیز اکبریان 552065
کرج محمدجواد کلیوند 143434
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان محمود بهمنی 50105

* استان ایلام

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول سلام امینی(39363)، سارا فلاحی(38556) و لطیف صادقی(31384) جلال میرزایی(36470) مرحله دوم
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره شادمهر کاظم زاده(25522) و علی محمد احمدی(22749) مرحله دوم

*استان بوشهر

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی 41804
دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری 54208
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری 41922
دشتستان محمدباقر سعادت 36916

* استان تهران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 1- محمدرضا عارف 1608926
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 2- علی مطهری 1447713
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 3 - سهیلا جلودارزاده 1333327
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 4 -علیرضا محجوب 1311375
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 5 - الیاس حضرتی 1296580
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 6 - کاظم جلالی 1292686
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 7 - فریده اولادقباد 1262112
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 8- محمدرضا بادامچی 1261252
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 9- مصطفی کواکبیان 1260174
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 10- سیده فاطمه حسینی 1218727
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 11 -ابوالفضل سروش 1200018
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 12- پروانه سلحشوری 1198760
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 13 - غلامرضا حیدری 1180095
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 14 - فاطمه سعیدی 1176905
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 15 - مهدی شیخ 1174410
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 16- علی نوبخت حقیقی 1173036
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 17 - محمود صادقی 1164368
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 18 -محمدعلی وکیلی 1163052
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 19- پروانه مافی 1162195
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 20- بهروز نعمتی 1158036
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 21 - فاطمه ذوالقدر 1155284
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 22- محمدجواد فتحی 1139710
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 23 - طیبه سیاووشی شاه عنایتی 1128370
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 24- سیدفرید موسوی 1125992
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 25 - احمد مازنی 1125608
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 26 - محسن علیجانی زمانی 1122256
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 27 - داود محمدی 1121042
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 28 - محمدرضا نجفی 1118119
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 29 - علیرضا رحیمی 1114839
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 30 -عبدالرضا هاشم‌زایی 1078817
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد(12750) و قاسم میرزایی نیکو (10259) مرحله دوم
رباط کریم و بهارستان حسن نوروزی(48841)، ابراهیم نکو(33311) مرحله دوم
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی 95144
شهریار، قدس و ملارد حیسن گروسی(75524) محمد محمودی شاه نشین(67966) مرحله دوم
پاکدشت محمد قمی 46398

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
لردگان محمد خالدی 38751
شهرکرد، بن و سامان اردشیر نوریان 42152
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه(14642) وعلی نادری فرد(10108) مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (18197) علی کاظمی بابا حیدری (21956) مرحله دوم

* استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
بیرجند و درمیان سیدمحمدباقر عبادی 59361
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه محمدرضا امیرحسنخانی 51615
نهبندان و سربیشه نظر افضلی 19553
قائنات فرهاد فلاحتی 30012

* استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان علی اکبری 103046
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان علی قربانی 99204
شیروان عبدالرضا عزیزی 27179
اسفراین هادی قوامی 24195

* استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
مشهد و کلات سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی 384077
مشهد و کلات نصرالله پژمانفر 377734
مشهد و کلات محمدحسین حسین‌زاده بحرینی 353118
مشهد و کلات رضا شیران خراسانی 343722
مشهد و کلات جواد کریمی قدوسی 324450
تربت جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی جهان آبادی 108934
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی 48660
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی(31317) سعید باستانی(39571) مرحله دوم
چناران و طرقبه شاندیز محمد دهقانی نقندر 39062
گناباد و بجستان حمید بنایی 19901
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی 102345
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب رمضانعلی سبحانی‌فر 75308
نیشابور و فیروزه حمید گرمابی 75686
نیشابور و فیروزه هاجر چناری 75384
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی زاده هاشمی 36743
قوچان و فاروج هادی شوشتری 41218
درگز عبدالله حاتمیان 11920
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی 44379

* استان خوزستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
اهواز و باوی سیدشکرخدا موسوی(82200) سیدشریف حسینی(71919) و شبیب جویری(68881) جواد کاظم نسب(88777) و همایون یوسفی(107784) و علی ساری(66954) مرحله دوم
آبادان عامر کعبی 27706
آبادان جلیل مختار 25412
آبادان غلامرضا شرفی (23418) و محمد مولوی(16129)
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری(29010) علی گلمرادی(28687) مرحله دوم
رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان 25455
دزفول عباس پاپی‌زاده پالگان 96852
شادگان مجید ناصری‌نژاد 24710
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری قندعلی(23367) علی عسکرظاهری عبده‌وند(25646) مرحله دوم
اندیمشک فریدون حسنوند 39093
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی(25314) هدایت‌الله خادمی(23599) مرحله دوم
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی 36914
خرمشهر عبدالله سامری 19318
بهبهان و آغاجری حبیب الله کشت زر(15744) محمودرضا ضرغامی(20737) مرحله دوم
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی 20643
شوش سید راضی نوری 37764

* استان زنجان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
زنجان و طارم فریدون احمدی(50379)، علی وقف‌چی(33695) سید ابوالفضل موسوی(52351) و کریم خان محمدی(31910) مرحله دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خانمحمدی خرمی(25037) محمد عزیزی(25324) مرحله دوم
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق سیدمرتضی خاتمی 13875
خدابنده سید البرز حسینی(16430) و احمد بیگدلی(16300) مرحله دوم

* استان سمنان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
شاهرود سیدحسن حسینی 49970
سمنان و مهدی شهر احمد همتی 31777
دامغان ابوالفضل حسن بیگی 17244
گرمسار غلامرضا کاتب 23668

* استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
زاهدان علی یارمحمدی 98191
زاهدان حسینعلی شهریاری 86098
زابل، زهک و هیرمند حبیب‌الله دهمرده 114439
زابل، زهک و هیرمند احمدعلی کیخا 64950
چابهار، نیک شهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد 82473
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین علی کرد 60353
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار محمد نعیم امینی فرد 76555
سراوان، سیب، سوران و زابلی محمد باسط درازهی 60347

* استان فارس

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
شیراز بهرام پارسایی 197471
شیراز فرج الله رجایی 172883
شیراز مسعود رضایی 142667
شیراز جعفر قادری(111961) علی اکبری(132474) مرحله دوم
داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری(27261) رضا انصاری(25055) مرحله دوم
سروستان، کوار و خرامه داریوش اسماعیلی 56941
مرودشت مهدی برومندی 55797
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور 38766
فسا محمدجواد جمالی نوبندگانی 44403
جهرم محمدرضا رضایی کوچی 53882
آباده و بوانات رحیم زارع 32768
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(16330) اصغر مسعودی(18354) مرحله دوم
ممسنی و رستم عبدالرضا مرادی(22395) مسعود گودرزی(26361 ) مرحله دوم
اقلید سید حسین افضلی 20883
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین کوروش کرم‌پور حقیقی 48973
کازرون حسن رضازاده 43127
لامرد و مهر سیدمحسن علوی 40414
سپیدان علاء الدین خادم 37777

* استان قزوین

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
قزوین، آبیک و البرز داود محمدی 107991
قزوین، آبیک و البرز سیده حمیده زرآبادی 107391
تاکستان بهمن طاهرخانی 40406
بوئین زهرا روح‌الله بابایی صالح 33486

* استان قم

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
قم احمد امیرآبادی فراهانی 263885
قم علی اردشیر لاریجانی 191329
قم مجتبی ذالنوری 168397

* استان کردستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان 54472
سنندج و دیواندره سید حسن علوی(48695) و سالار مرادی( 25496) مرحله دوم
بیجار حمدالله کریمی 15919
سقز و بانه محسن بیگلری 58670
قروه و دهگلان علی محمد مرادی 39032
مریوان و سروآباد منصور مرادی(15815) و امیر کریمیان(12819) مرحله دوم

* استان کرمان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی 157450
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی 108316
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی 56464
زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی 35691
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب احمد حمزه 79243
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری 54970
جیرفت یحیی کمالی‌پور 71729
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیکزاد پناه 72985
شهر بابک علی اسدی 16956
بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری 21573

* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
کرمانشاه عبدالرضا مصری 143928
کرمانشاه سید قاسم جاسمی 106454
کرمانشاه سعید حیدری طیب(75322) و احمد صفری(53834) مرحله دوم
کنگاور، صحنه و هرسین حسن سلیمانی 48891
اسلام آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه 53369
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری 30731
سنقر سیدجواد حسینی‌کیا(10543) محمد عمادی رستگار(5585) مرحله دوم
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر شهاب نادری 32514

* استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده عدل هاشمی پور 58995
گچساران و باشت غلامرضا تاجگردن 66103
بویراحمد و دنا غلام محمد زارعی 48768

*استان گلستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
گرگان و آق قلا سیدعلی طاهری(43310) نورمحمد تربتی‌نژاد(47467) مرحله دوم
گرگان و آق قلا عبدالغفور امانزاده(47894) و نبی هزار جریبی(45094) مرحله دوم
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش شهرام کوسه‌غراوی(41274) و سیدنجیب حسینی(38736) مرحله دوم
آزادشهر و رامیان علیرضا ابراهیمی 27083
گنبد کاووس قرجه طیار 50822
علی آباد اسدالله قره خانی آلوستانی 44559
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان رحمت الله جلالی میان دره(24733) رامین نورقلی پور(32565) مرحله دوم

*استان گیلان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
رشت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی 90921
رشت جبار کوچکی‌نژاد(58922)، علی آقازاده داوساری(58397)، سید ولی الله عظمتی(53392) محمد صادق حسنی جوریابی(43602) مرحله دوم
لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی 28846
رودبار صمد مرعشی(13240) و منوچهر جمالی سوسفی(8259) مرحله دوم
بندانزلی حسن خسته‌بند 14948
صومعه سرا کاظم دلخوش اباتری 35906
رودسر و املش اسدالله عباسی 40345
تالش و رضوان شهر محمود شکری 48866
فومن و شفت محمد مهدی افتخاری 33647
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی 19311
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی 47341
آستارا ولی داداشی 14173

*استان لرستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
خرم آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی(32127) اعظم محمدی‌نیا(31723)، مرتضی محمودوند(30444) محمد بیرانوندی(52541) مرحله دوم
بروجرد علاءالدین بروجردی(30466) هادی مقدسی(29108)، عباس گودرزی(27527)، فاطمه مقصودی(26815) مرحله دوم
الیگودرز محمد خدابخش 20991
دلفان و سلسله علی رستمیان 48440
دورود و ازنا حسین گودرزی(20994) ابرمجید کیانپور(20574) مرحله دوم
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی 18950
کوهدشت الله یار ملکشاهی 57713

*استان مازندران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
ساری و میاندرود علی اصغر یوسف‌نژاد 116504
ساری و میاندرود محمد دامادی 67158
قائمشهر،سوادکوه و جویبار عبدالله رضاییان 62192
قائمشهر،سوادکوه و جویبار سیدعلی ادیانی(47203) و کمال علی پور خنکداری(46512) مرحله دوم
نوشهر و چالوس قاسم احمدی‌لاشکی 39986
نور و محمودآباد علی اسماعیلی 36891
بهشهر،نکا و گلوگاه علی محمد شاعری 70403
بابل علی نجفی خوشرودی 62708
بابل حسن نیاز آذری(58846) و همت‌الله طاهری نژادلداری(55158) مرحله دوم
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری 39319
آمل عزت‌الله یوسفیان ملا 84453
تنکابن و رامسرو عباس‌آباد شمس‌الله شریعت‌نژاد 46568

*استان مرکزی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
اراک،کمبجان و خنداب علی اکبر کریمی 103234
اراک،کمیجان و خنداب محمدحسن آصفری(59028) سید مهدی مقدسی(54546) مرحله دوم
خمین محمد ابراهیم رضایی 22664
محلات و دلیجان علیرضا سلیمی 11470
تفرش و آشتیان محمد حسینی 13042
شازند صاحبعلی غفاری(15719) علی ابراهیمی(11583) مرحله دوم
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(23881) محمد رضا منصوری(22762) مرحله دوم

*استان هرمزگان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر حسین هاشمی تختی نژاد 177826
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر احمد مرادی 136935
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر محمد آشوری تازیانی 127369
بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری(29150) خالد زمزم نژاد(29799) مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد سید مصطفی ذوالقدر 75175

*استان همدان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی 133343
همدان و فامنین امیر خجسته 80306
ملایر محمد کاظمی 45282
ملایر احد آزادی خواه(29872) علی رضا امامی(21032) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار 39725
رزن عطاء الله سلطانی صبور(14899) حسن لطفی(15013) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا 31132
اسدآباد اکبر رنجبرزاده 19430
تویسرکان محمد مهدی مفتح 39623

*استان یزد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراء
یزد، اشکذر و ندوشن ابوالفضل موسوی بیوکی 124448
اردکان محمدرضا تابش 25571
مهریز و بافق محمدرضا بابایی(22141) محمدرضا صباغیان بافقی(27483) مرحله دوم
تفت و میبد کمال دهقانی فیروزآبادی 27480

*اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه یزد 3966
آشوریان و کلدانی یوناتن بت‌کلیا 2212
ارامنه جنوب ژرژیک ابرامیان 2290
ارامنه شمال کارن خانلری 8631
کلیمیان سیامک مره صدق 2449

تهیه و تنظیم از خبرنگار سیاسی ایسنا: آرین افخمی

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود راا با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۱۷:۲۸

شيراز هم اصلاح طلب شد???

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۰:۱۸

بله.......

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۸:۵۶

ان‌شاءالله در مرحله دوم مردم کهن ديار ساوه به دگرگوني سياسي مجلس توجه نمايند وانتخاب همسو با اکثريت ايرانيان داشته باشند .

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۲۲:۲۴

!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۱:۰۳

شيراز هميشه حامي اصلاحات بوده دوست من

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۸:۱۸

سلام اينکه اصلاح طلب باشه يا اصولگرا خيلي فرق نداره همشون بايد به فکر مردم باشن نه خودشون

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۰:۵۷

آقاجان اصلاح طلب ها قافيه را باختند چرا باور نمي کنند.

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۳:۱۹

بالاخره دولت غير اصول گرا با مجلس غير اصول گرا به هم رسيدند . باشد که اينبار اتفاقي خوب بيفتد و اقتصاد ، صنعت و معيشت مردم رنگ خيلي بهتري به خودش بگيرد .