• چهارشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ / ۲۲:۴۴
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 95112719694
  • خبرنگار : 71506

برنامه مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و ترکیب نهایی تیمها

1 (8).jpg

برنامه رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و ترکیب نهایی تیمها اعلام شد.

به گزارش ایسنا، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از فردا پنجشنبه به مدت دو روز با حضور 8 تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.
برنامه رقابت هاي مقدماتي اين مسابقات اعلام شد كه به شرح زير است:


پنج شنبه 28 بهمن ماه:

ساعت 9:
دور اول:
گروه Aـ :
آذربایجان – روسیه
گروه Bـ :
ترکیه – ایران

ساعت 10:45:
دور اول:
گروه Aـ:
گرجستان – آمریکا
گروه Bـ:
مغولستان- هندوستان

ساعت 18:15:
دور دوم:
گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه

ساعت 19:25:
دور دوم:
گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان
گروه Bـ :
هند- ایران


جمعه 29 بهمن ماه:

ساعت 9:
دور سوم:
گروه Aـ :
گرجستان – روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ایران

ساعت 10:15:
دور سوم:
گروه Aـ :
آمریکا- آذربایجان
گروه Bـ :
هند – ترکیه

همچنین ترکیب نهایی تیمهای شرکت کننده به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه:

۵۷ کیلوگرم: آرتیوم گبکوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - زلیم خان آباکاروف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۶۱ کیلوگرم: جمال اوتار سلطانوف، قهرمان المپیک ۲۰۱۲- ویکتور راسادین، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۶۵ کیلوگرم: آلن گوگایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر دوم جهان و قهرمان اروپا - چرمان والیف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۷۰ کیلوگرم: ماگومدحبیب کادیماگمدوف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - علی بک آکبایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۷۴ کیلوگرم:‌ آتساماز ساناکویف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر اول جوانان اروپا - رادیک والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و دارنده مدال نقره اروپا
۸۶ کیلوگرم: احمد ماگامایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - ولادیسلاو والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶  و قهرمان جوانان جهان
۹۷ کیلوگرم:‌ یوری بلونوفسکی، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و  قهرمان جوانان اروپا - رسول ماگومدوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۱۲۵ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، دارنده مدال های نقره و برنز اروپا- ماگمود حاجی ماگموداف

 
گرجستان:

۵۷ کیلوگرم: اوتار گوگاوا – بکا بوجیاشویلی، برنز جوانان جهان
۶۱ کیلوگرم: شوتا فارتنادزه، برنز قهرمانی زیر ۲۳ اروپا و برنز جوانان جهان – گئورگی روازیشولی
۶۵ کیلوگرم: ایوریکو جولاکیدزه
۷۰ کیلوگرم: لوان کلخساشویلی- کنستانتین خابالاشویلی، برنز اروپا و نقره جوانان جهان
۷۴ کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی، برنز اروپا - جامبر کویلاشویلی، برنز بازی‌های اروپایی
۸۶ کیلوگرم: داتو مارساگیشویلی، برنز جهان و المپیک و قهرمان اروپا – داويت خوتسيشويلي
۹۷ کیلوگرم: زوياد مترولي
۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی، برنز المپیک و جهان و قهرمان اروپا

آمریکا:
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس – ناشون گارت
۶۱ کیلوگرم: جیسون نیس- لوگان استیبر
۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو
۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین
۷۴ کیلوگرم: جردن باروز
۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور - ریچارد پری
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر
۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری – نیک گویازدوفسکی

آذربایجان:
57 کیلوگرم: ماهیر امیر اصلان اف- گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)
61 کیلوگرم: علی رحیم زاده
65 کیلوگرم: حاجی علی اف (قهرمان جهان – برنز المپیک) – ماگومد مسلم اف (برنز زیر 23 سال اروپا)
70 کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف
74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف (برنز المپیک – برنز جهان) – مراد سلیمان اف
86 کیلوگرم: شریف شریف اف (قهرمان المپیک- برنز المپیک- قهرمان جهان)
97 کیلوگرم: نورماگومد گادژیف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان زیر 23 سال اروپا) – اصلان بك آلبوروف
125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف (نقره و برنز جهان- برنز بازی های اروپایی)


 
گروه B:

ایران:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی و یونس سرمستی
61 کیلوگرم: بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور
65 کیلوگرم: میثم نصیری و محمد مهدی یگانه جعفری
70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی و حامد رشیدی
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی - بهمن تیموری
86 کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا کریمی
97 کیلوگرم: امیر محمدی و حسین شهبازی
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی و یدالله محبی


ترکیه:
57 کیلوگرم: سزار آکگول
61 کیلوگرم: چنگیز ارودغان
65 کیلوگرم: صفا آکسوی
70 کیلوگرم: مصطفی کایا (برنز بازی های اروپایی- نقره اروپا) - یاکوپ گور (دارنده مدال نقره و برنز جهان)
74 کیلوگرم: اسلام کلیچ
86 کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره المپیک- نقره جهان و برنز جهان) سردار بوکه
97 کیلوگرم: فاروغ آکویون
125 کیلوگرم: سلیم ارکان – رضا ایلدریم (برنز جوانان جهان)

مغولستان:
57 کیلوگرم: سودنومداش باتبولد (برنز آسیا) – زانابازار زاندانبود
61 کیلوگرم: نیام اوچیر انخسایخان (برنز جهان) - تولگا توموراوچیر
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون (برنز آسیا)
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان- قهرمان بازی های آسیایی)
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون (برنز آسیا)
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو  (نقره جهان- نقره و برنز آسیا)
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن (نقره و برنز آسیا)

هند:
57 کیلوگرم: بدون نماينده
61 کیلوگرم: هارفول
65 کیلوگرم: باجرانگ (نقره بازی های آسیایی – برنز آسیا)
70 کیلوگرم: آمیت کومار دهانکهار (قهرمان آسیا)
74 کیلوگرم: جیتندر
86 کیلوگرم: دیپاک
97 کیلوگرم: روبلیجت رانجی
125 کیلوگرم: کریشهان
انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۰۱:۲۳

با سلام ممنون از اطلاع رسانی خوبتون

avatar
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۰۱:۲۶

بسیار عالی.سپاس