• چهارشنبه / ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ / ۱۰:۳۸
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 96031709091
  • خبرنگار : 71234

پایان عملیات تروریستی

گزارش ایسنا از حادثه تیراندازی در مجلس و حرم امام(ره)

گزارش ایسنا از حادثه تیراندازی در مجلس و حرم امام(ره)

یک مقام آگاه از پایان عملیات تروریستی که صبح امروز در مجلس شورای اسلامی رخ داد، خبر داد.

این منبع آگاه به ایسنا گفت: دقایقی پیش(ساعت ۱۵:۰۰) نیروهای امنیتی موفق شدند افراد مهاجم مسلح را به هلاکت برسانند. در حال حاضر نیروهای امنیتی مجلس در حال پاکسازی و چک و خنثی ساختمان پارلمان هستند.

مهاجمان مسلح صبح امروز اقدام به تیراندازی در مجلس کردند که این تیراندازی تا دقایقی پیش (ساعت۱۵:۰۰) نیز همچنان ادامه داشت.

به گزارش ایسنا، صبح امروز عناصری تروریست با ورود به مجلس شورای اسلامی و حرم امام(ره) اقدام به تیراندازی و انجام عملیات انتحاری کردند.

به نظر می‌رسد هدف اصلی عناصر تروریست از این اقدام که فاقد هرگونه ارزش عملیاتی و امنیتی می باشد، ایجاد فضای تبلیغاتی به منظور ناامن نشان دادن کشور است.

ساعتی پس از اقدام به تیراندازی افراد مسلح در مجلس و حرم امام (ره)، مجلس شورای اسلامی روند معمول خود را در صحن علنی در پیش گرفت و نمایندگان به کار خود در بررسی طرح ها و لوایح ادامه دادند.

همچنین با هوشیاری عوامل امنیتی محوطه حرم امام نیز به شرایط عادی بازگشت.

****

به گزارش ایسنا، افرادی مسلح که به گفته یکی از نمایندگان ۴ نفر بودند حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز با تیراندازی وارد مجلس شده و با هدف قرار دادن تعدادی از نیروهای حفاظت مجلس به تیراندازی خود ادامه می‌دادند.

۱۶:۰۹

اطلاعیه وزارت کشور درباره وقایع تروریستی روز چهارشنبه تهران

وزارت کشور در خصوص وقایع تروریستی روز جاری تهران اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این اطلاعیه به این شرح است.

باسمه تعالی
در پی بروز ۲ واقعه تروریستی ظرف روز جاری در تهران و با عنایت به انتشار برخی اخبار ضد و نقیض در خصوص این حوادث، اطلاعات دقیق و نکات ذیل به استحضار ملت شریف ایران می رسد؛
۱- دو  تیم تروریستی در روز جاری به صورت همزمان در حاشیه مرقد امام راحل (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، با تحرکات تروریستی کور تلاش کردند فضای آرام و امنیت موجود در کشور را تحت الشعاع قرار دهند.
۲- تیم تروریستی اول متشکل از دو نفر حوالی ساعت ۱۰:۳۰ امروز وارد محوطه مرقد امام شد. نفر اول با انفجار انتحاری و نفر دوم پس از تیراندازی کور در درگیری با مأموران به هلاکت رسید. 
۳- تیم تروریستی دوم متشکل از چهار نفر همزمان با عملیات تیم اول سعی کرد وارد ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی شود که پس از واکنش مأموران؛ یک نفر از آنان در انفجار انتحاری و سه نفر دیگر پس از تیراندازی های کور و تلاش برای حضور در طبقات فوقانی ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، در درگیری با ماموران به هلاکت می رسند.
۴- در مجموع بر اساس گزارش های دریافتی در دو واقعه روز جاری، تعداد ۱۲ نفر از هموطنان شهید و ۴۲ نفر نیز مجروح می‌شوند.


۵- هم اکنون هر دو واقعه خاتمه یافته و اوضاع به صورت کامل در کنترل عوامل امنیتی و انتظامی قرار دارد. اخبار تکمیلی این وقایع متعاقباً به استحضار ملت شریف  خواهد رسید.


۶ - به منظور بررسی ابعاد دقیق ۲ واقعه رخ داده، جلسه شورای امنیت کشور عصر امروز به ریاست وزیر کشور تشکیل می شود.


۷) - به منظور پیشگیری از انتشارِ اخبار خلافِ واقع؛ لازم است، همه رسانه ها با اتخاذ رویکرد مسؤولانه از انتشار هر گونه اخبار غیررسمی اجتناب کنند.

۱۶:۰۶

در جریان حادثه تروریستی امروز مجلس؛ مسئول دفتر و مشاور نماینده شاهین شهر به شهادت رسیدند

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جریان حادثه تروریستی امروز مجلس مسئول دفتر و مشاور بنده به شهادت رسیدند.

همچنین هادی بهادری نماینده ارومیه نیز گفت که حمید امدادی مسئول دفتر بنده مجروح شده است که هنوز خبری درباره به شهادت رسیدن او ندارم. در حال حاضر در بیمارستان ها به دنبال ردی از سلامتی اش هستم که امیدوارم سالم باشد.

۱۶:۰۵

ساختمان مجلس در کنترل نیروهای امنیتی قرار دارد

با پایان عملیات تروریستی صبح امروز در ساختمان مجلس شورای اسلامی در حال حاضر این ساختمان تحت کنترل نیروهای امنیتی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، از دقایقی پیش و با پایان عملیات تروریستی صبح امروز در مجلس، ساختمان مجلس تحت کنترل نیروهای امنیتی قرار دارد و فضای اطراف مجلس قدری آرام تر شده است.

درحال حاضر همچنان تردد در خیابان‌های منتهی به ساختمان مجلس تحت کنترل نیروهای امنیتی و انتظامی قرار دارد.

15:41

42 مجروح و 12 شهید در پی حادثه تروریستی امروز

سازمان اورژانس کشور شمار شهدای حوادث تروریستی امروز را 12 تن اعلام کرد.

کولیوند سرپرست اورژانس کشور در این باره گفت:‌ طبق آخرین آمار شمار مجروحان دو حادثه تروریستی تیراندازی در مجلس و حرم مطهر به 42 تن رسید.

۱۵:۳۷

انتقال شهدا و مجروحان حادثه تروریستی مجلس به بیرون از ساختمان

با پایان عملیات تروریستی صبح امروز مجلس، ده‌ها آمبولانس برای انتقال اجساد شهدا و همچنین انتقال مجروحین این حادثه تروریستی مقابل ساختمان پارلمان مستقر شدند.

به گزارش ایسنا، از دقایقی پیش ده‌ها آمبولانس مقابل ساختمان مجلس مستقر شدند تا مجروحین و همچنین اجساد شهدای این حادثه را به خارج از ساختمان مجلس منتقل کنند. هنوز آمار دقیق شهدا و مجروحین این حادثه مشخص نیست.

۱۵:۰۶

بازدید رئیس مجلس از ساختمان پارلمان پس از عملیات تروریستی

با اتمام عملیات تروریستی صبح امروز در مجلس شورای اسلامی، رئیس مجلس از ساختمان پارلمان بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در محل فعالیت نیروهای امنیتی برای پاکسازی و چک و خنثی ساختمان پارلمان حضور یافت و از فعالیت نیروهای امنیتی بازدید کرد.

۱۴:۴۹

حضور سید حسن خمینی در حرم امام (ره)

سیدحسن خمینی دقایقی پیش و در پی حادثه تروریستی امروز، وارد حرم امام خمینی شد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در حرم مطهر امام خمینی (س) حضور یافت

۱۴:۴۰

تکذیب گروگانگیری همسر دو نماینده مجلس توسط افراد مسلح

نماینده شهرضا در واکنش به انتشار اخباری درباره گروگانگیری همسرش توسط نیروهای مسلح در مجلس گفت:‌ چنین خبری صحت ندارد و همسر بنده نیم ساعت پیش از دفاتر نمایندگی خارج شد.

سمیه محمودی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: همسر بنده در دفتر نمایندگی و طبقات مجلس حضور داشت که نیم ساعت پیش پایین آمد و اکنون کنارم است.

وی افزود: بنده دختر ندارم و تنها یک فرزند پسر کوچک دارم که در شهرضا است و اصلا تهران نیست.

محمودی همچنین گروگانگیری همسر نماینده مبارکه را نیز تکذیب کرد و گفت:‌ همسر خانم سعیدی نماینده مبارکه نیز همراه با همسر بنده از ساختمان مجلس خارج شدند؛ دختر ایشان نیز در سلامت کامل هستند.

۱۴:۳۶

تکذیب تیراندازی و حادثه مجدد در حرم امام (ره)

مسئولان حرم امام خمینی (ره) وقوع هرگونه تیراندازی و حادثه مجدد در حرم امام (ره) را تکذیب کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از جماران برخی منابع خبری غیر موثق و غیر مرتبط دقایقی پیش از وقوع تیراندازی در ضلع شمالی حرم حضرت امام (ره) اطلاع دادند که مسئولان حرم امام (ره) این خبر و هرگونه خبر مشابه را تکذیب کردند.

۱۴:۲۴

معاون امنیتی وزیر کشور: تروریست‌ها با لباس زنانه وارد مجلس شدند

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه تروریست ها با پوشش زنانه وارد مجلس شورای اسلامی شدند، گفت: تروریست ها اکنون در محاصره هستند و تا ساعتی دیگر این مساله به پایان می رسد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ذوالفقاری با اشاره به اینکه چهار تروریست با پوشش زنانه از مسیر محل تردد ارباب رجوع وارد مجلس شدند، اظهار کرد: آنها از همان درب ورودی به نیروهای محافظ تیراندازی کردند و نیروها را هدف قرار دادند، اما نیروهای حفاظت سپاه بلافاصله وارد عملیات شدند و صحن مجلس و کمیسیون ها را کنترل کردند.

وی افزود: تروریست ها ناچارا به مسیر دفاتر نمایندگان رفته و از آنجا افراد را مورد هدف قرار دادند. براساس گزارش اورژانس حدود ۳۰ نفر مجروح شدند و تا این لحظه شهادت دو نفر  هم تایید شده است.

ذوالفقاری ادامه داد: تروریست‌ها چهار نفر بودند که یک نفر از آنها قطعا کشته شده و اعلام می شود که یک نفر دیگر نیز خود را منفجر کرده که هنوز این خبر تایید نشده است.

وی با اشاره به اینکه اکنون محوطه مجلس تحت کنترل است، اظهار کرد: قسمت صحن و کمیسیون‌های مجلس امن بوده و نمایندگان کار عادی خود را انجام می‌دهند. ما احتمال دادیم که برخی از اعضای تیم تروریستی نیز بیرون از مجلس حضور داشته باشند بنابراین از تجمع مردم جلوگیری کردیم. در سراسر کشور اعلام آماده باش کردیم و تمام مراکز مهمی که احتمال دادیم اقدام تروریستی ممکن است انجام شود را تحت نظارت گرفتیم. یگان ویژه نیروی انتظامی (نوپو) وارد عملیات شدند. اکنون تروریست‌ها در محاصره بوده و تا ساعتی دیگر این مساله به پایان می رسد.

معاون امنیتی وزیر کشور همچنین درباره حادثه تروریستی در حرم مطهر امام (ره) گفت: دو نفر وارد محوطه حرم شدند که پس از شناسایی توسط نیروهای امنیتی یک نفر خود را منفجر کرد که این اقدام منجر به شهادت یک نفر و مجروحیت چند نفر شد. نفر دوم هم به وسیله نیروهای حفاظتی به هلاکت رسید.

ذوالفقاری با بیان اینکه پس از این اقدام تروریستی شورای تامین استان تهران برگزار شد و شورای امنیت کشور هم تا ساعتی دیگر برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: گروه‌های تروریستی و تکفیری در سه سال گذشته تلاش زیادی کردند که فضای کشور را نا امن کنند. ده‌ها گروه تروریستی قصد عملیات در کشور داشتند که با اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی تمام اقدامات آنها خنثی شد.

۱۴:۲۰

خبرگزاری‌های خارجی: داعش مسوولیت حمله به ایران را به عهده گرفت

برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های خارجی به نقل از پایگاه خبری رسمی داعش گزارش داده‌اند که این گروه تروریستی مسوولیت حمله به مجلس ایران و حرم امام خمینی (ره) را به عهده گرفته است.

به گزارش ایسنا، صبح روز چهارشنبه تعدادی تروریست با حمله به مجلس ایران و حرم امام خمینی (ره) اقدام به ایجاد ناامنی در پایتخت کردند که با ورود نیروهای امنیتی و نظامی کشورمان این اقدامات در حال مهار شدن است.

برخی رسانه‌های خارجی از جمله خبرگزاری فرانسه و رویترز اقدام به انتشار بیانیه‌ای از سوی گروه تروریستی داعش کردند که نشان می‌دهد داعش مسوولیت حملات امروز در تهران را به عهده گرفته است.

۱۴:۱۱

اطلاعیه های وزارت اطلاعات در سایت واجا منتشر می‌شود/مردم به شایعات توجه نکنند

وزارت اطلاعات از مردم خواسته که به شایعات توجه نکنند.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی وزارت اطلاعات خبر منتشر شده مبنی بر عدم استفاده از وسایل نقلیه عمومی و مترو به نقل از این وزارتخانه را نادرست خواند و تاکید کرد: تمام اطلاعیه ها از سایت رسمی واجا منتشر خواهد شد

در برخی رسانه ها و شبکه های مجازی به نقل از وزارت اطلاعات و با منبع ایرنا آمده است که شهروندان از وسایل نقلیه عمومی و مترو استفاده نکنند.

تاکنون چنین اطلاعیه‌ای از سوی این وزارتخانه صادر نشده است و مردم به شایعات توجه نکنند.

۱۳:۴۰

توضیحات محمدعلی انصاری درباره حادثه تروریستی امروز حرم امام (ره)

سرپرست حرم امام خمینی (ره) حادثه تروریستی صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، توضیحات حجت الاسلام محمدعلی انصاری در این باره به شرح زیر است:

حادثه حرم امام سه مجروح (عوامل انتظامی حرم)، یک شهید (مامور فضای سبز) داشت.

ساعت ۱۰:۴۰ دقیقه دو تروریست از ناحیه غربی حرم قصد ورود به حرم می کنند.

هر دو مواد انفجاری به خود وصل کرده بودند و به محض ورود به حرم شروع به تیراندازی کور و بی هدف می کنند.

در همین زمان سه نفر مجروح و یک نفر نیز به شهادت می رسند.

در مقابل درب شبستان نیروهای انتظامی به سمت این افراد تیراندازی می کنند که یکی از آنها مقابل درب شبستان منفجر می شود.

تروریست دوم فرار می کند که او نیز با تیراندازی  ماموران به هلاکت می رسد  و ماموران موفق می شوند جلیقه انفجاری او را خنثی کنند.

تروریست ها تعداد زیادی نارنجک و مواد منفجره با خود داشتند.

۱۳:۳۴

تخلیه ساختمان مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارمندان مجلس و خبرنگاران از ساختمان بهارستان خارج شدند.

به گزارش ایسنا، با پایان جلسه علنی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تحت تدابیر امنیتی از ساختمان مجلس خارج شدند. همچنین نیروهای امنیتی اقدام به تخلیه ساختمان مجلس و خارج کردن کارمندان و خبرنگاران کردند.

یکی از نمایندگان مجلس به خبرنگار ایسنا گفت که یکی از افراد مسلح خود را در طبقه چهارم ساختمان مجلس در بخش دفاتر نمایندگان منفجر کرده است.

به گفته وی کارمندان دفاتر نمایندگان تحت مراقبت امنیتی قرار دارند.

۱۳:۳۲

انتقال ۳۵ مجروح حادثه تیراندازی مجلس و حرم امام به بیمارستان+ اسامی

۳۵ مجروح حادثه تیراندازی امروز در مجلس و حرم امام خمینی (ره) به بیمارستان منتقل شده‌اند.

عباس زارع‌نژاد مشاور وزیر بهداشت و رییس روابط عمومی وزارت بهداشت در این باره به ایسنا گفت: تا این لحظه ۳۵ مجروح این دو حادثه به بیمارستان‌ منتقل شده‌اند که ۱۳ تن از مجروحان به بیمارستان سینا، ۱۱ تن به بیمارستان طرفه، ۵ تن به بیمارستان امام حسین و ۶ تن به بیمارستان هفتم تیر منتقل شده‌اند که مجروحان بیمارستان هفتم تیر در حادثه تیراندازی حرم مطهر امام (ره) دچار مجروحیت شده‌اند.

وی بااشاره به عیادت وزیر بهداشت از مجروحان این حادثه گفت:‌ وزیر بهداشت با حضور در این بیماستان‌ها از نزدیک وضعیت درمانی مجروحان را پیگیری می‌کند.

در حال حاضر نیز وزیر بهداشت در بیمارستان هفتم تیر حضور دارد و از مجروحان عیادت می‌کند. در بیمارستان هفتم تیر مجروحان حادثه تیرانداز در حرم امام خمینی (ره) بستری هستند.

اسامی ۳۱ مجروح و دو کشته حادثه تروریستی به مجلس و حرم مطهر

سازمان اورژانس کشور،‌ اسامی ۳۱ مجروح و دو کشته حادثه تروریستی به مجلس و حرم مطهر به شرح زیر است:
۱- هادی نوری، بیمارستان طرفه
۲- اعظم موسی‌خانی، بیمارستان طرفه
۳- روح الله شجاع‌خلیق، بیمارستان طرفه
۴- عبدالسلیم قازلی، بیمارستان طرفه
۵- جلال عینی، بیمارستان طرفه
۶- مریم رضاخانلو، بیمارستان طرفه
۷- حسین خدایی‌راد، بیمارستان طرفه
۸- علی جاویدیان، بیمارستان طرفه
۹- صحبت آزادی، بیمارستان طرفه
۱۰- مجهول‌الهویه، بیمارستان امام حسین
۱۱- فرهاد ملکی، بیمارستان امام حسین
۱۲- سید عبداله میرحسینی، بیمارستان امام حسین
۱۳- عباس نظریان، بیمارستان امام حسین
۱۴- مرتضی فلاحتی، بیمارستان امام حسین
۱۵- مریم شهریاری، بیمارستان سینا
۱۶- صابر رئیسی، بیمارستان سینا
۱۷- طهمورث سمیعی، بیمارستان سینا
۱۸- تنها شهریاری، بیمارستان سینا
۱۹- جعفر چوپان، بیمارستان سینا
۲۰- ابراهیم وثوق، بیمارستان سینا
۲۱- مرضیه افرازه، بیمارستان سینا
۲۲- ارسلان غلامی، بیمارستان سینا
۲۳- هادی اسکندرلو، بیمارستان سینا
۲۴- مهدی اطهری‌پور، بیمارستان سینا
۲۵- ابراهیم خلف‌کش، بیمارستان سینا
۲۶- مهدی یوسفی، بیمارستان سینا
۲۷- محمد بحشایی، بیمارستان هفتم تیر
۲۸- سعید زیرکی(میرکی)، بیمارستان هفتم تیر
۲۹- مهدی قدرتی، بیمارستان هفتم تیر
۳۰- حسین جعفر عراقی، بیمارستان هفتم تیر
۳۱- یوسف زارعی، بیمارستان ضیائیان

اسامی کشته شدگان این حادثه

۰۱- علی همتی (فوت)، بیمارستان سینا
۰۲- هانیه اکبریان،(فوت)  بیمارستان معیری

۱۳:۲۴

در حادثه تیراندازی مجلس هیچ نماینده‌ای صدمه ندیده است

یک عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد که در جریان حادثه تروریستی تیراندازی امروز مجلس به هیچ نماینده‌ای آسیب و صدمه ای نرسیده است.

به گزارش ایسنا، غلامرضا کاتب در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره حادثه تروریستی مجلس گفت: صبح امروز چهار نفر از تروریست های نافهم به بخش اداری مجلس هجوم آوردند. علی رغم اینکه این تروریست ها دست از خون آشامی و شیطنت برنمی دارند اما نمایندگان به روال عادی کار خود در صحن مجلس تا آخرین ساعات کاری پرداختند.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان با صبر و هوشمندی مجلس را اداره کردند، گفت که در همین رابطه طرح الغاء و گزارش کمیسیون صنایع در مورد حادثه معدن یورت مورد بررسی قرار گرفت.

این عضو هیات رئیسه مجلس گفت که در جریان این حادثه هیچ صدمه ای به نمایندگان و همکاران ما وارد نشده است و این حرکات تروریستی با دعای خیر ملت ایران خنثی شد.

کاتب در پایان تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی و استکبار جهانی بدانند که با تفکر تروریستی نمی توانند از روحیه ایستادگی و مقاومت ملت ایران و نمایندگان بکاهند.

۱۳:۲۴

سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه و سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در مجلس حضور یافتند.

۱۳:۱۹

مدیر کل ضد تروریستی وزارت اطلاعات: یکی از تروریست‌ها در مجلس خود را منفجر کرد

به گزارش ایسنا، مدیر کل ضد تروریستی وزارت اطلاعات اعلام کرد: دقایقی قبل در پی تنگ کردن حلقه محاصره نیروهای حفاظتی و امنیتی در ساختمان اداری مجلس یکی از عوامل این حادثه تروریستی خود را منفجر کرد.

۱۳:۱۱

سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران نیز  ظهر امروز در بین نمایندگان مجلس در سالن آفتاب حضور یافت.

۱۳:۱۰

توضیحات لاریجانی درباره حادثه صبح امروز مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را درباره حادثه تیراندازی صبح امروز مجلس ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در پایان جلسه علنی گفت: امروز صبح چند تن از تروریست‌های بزدل اقدامات سبکی را انجام دادند که با آنها برخورد جدی شد و نمایندگان در این مسیر با آرامش کارشان را انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع جزئی است و تروریست‌ها دنبال مسأله سازی هستند و از آنجایی که ایران یک قطب در مبارزه با تروریسم است می‌خواهند خدشه وارد کنند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی برخورد خواهند کرد و مشکل حل خواهد شد.

۱۳:۰۲

محاصره تروریست‌ها در مجلس ادامه دارد

مدیر کل ضد تروریستی وزارت اطلاعات، تعداد عملیات های تروریستی که قرار بود امروز در تهران را انجام شود را سه عملیات اعلام کرد.

به گزارش ایسنا ، مدیر کل ضد تروریستی وزارت اطلاعات اعلام کرد صبح امروز ۱۷/ ۳/ ۹۶ چند تیم تروریستی در شهر تهران اقدام به حملات تروریستی کردند که عوامل یکی از آنها قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند.

وی ادامه داد: دو تیم دیگر یکی حرم امام(ره) و دیگری  ساختمان مجلس شورای اسلامی را مورد حمله قرار دادند که با هوشیاری ماموران حرم امام(ره) ، یک فرد انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر خود را منفجر کرد.

مدیر کل ضد تروریستی وزارت اطلاعات همچنین خاطر نشان کرد: تیم دیگر در میدان بهارستان اقدام به تیراندازی به مراجعین به یکی از ساختمان های اداری مجلس را  کرده است که تیم مورد نظر تحت محاصره قرار دارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: اطلاعات دقیق درباره این حادثه تروریستی متعاقبا اعلام می شود.

۱۳:۰۰

دقایقی پیش صدای انفجاری نیز در مجلس شنیده شد که گفته می شود این صدا از دفاتر نمایندگان است. گوینده اخبار شبکه خبر نیز گفت که یک مقام وزارت اطلاعات تایید کرده که لحظاتی پیش یکی از حمله کنندگان خود را منفجر کرده است.

۱۲:۵۷

نمایندگان به آرامی در حال خروج از صحن هستند

به گزارش ایسنا، صبح امروز حادثه تیراندازی در مجلس رخ داد و به موجب آن برای حفظ امنیت جان نمایندگان، درب صحن علنی به روی آنها بسته شد. اما دقایقی پیش به دلیل کنترل فضا و شرایط، نمایندگان به آرامی درحال خروج از صحن هستند.

معمولا همیشه درهای صحن مجلس برای تردد نمایندگان علیرغم برگزاری جلسه علنی باز است اما به دلیل شرایط اضطراری امروز این درها بسته شد و اکنون تنها یک در باز شده است.

۱۲:۴۶

وکیلی: مردم به شایعات توجه نکنند

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که تروریست‌های مسلح در محاصره نیروهای امنیتی قرار گرفته‌اند.

محمدعلی وکیلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: صبح امروز چند تروریست به ساختمان اداری مجلس حمله کردند که با برخورد قاطع نیروهای مدافع مواجه شده و به محاصره نیروهای امنیتی درآمدند.

وی به نمایندگی از هیأت رئیسه مجلس گفت:‌ مردم به شایعات توجه نکنند، اخبار تکمیلی از طریق مجلس به اطلاع مردم خواهد رسید.

۱۲:۴۰

حضور دادستان تهران در محل حادثه تیراندازی در مجلس

به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران به همراه یکی از معاونان خود در محل حادثه تیراندازی در مجلس حضور یافت.

وزیر بهداشت نیز از مجروحان تیراندازی صبح امروز در مجلس عیادت کرد.

۱۲:۲۸

یک نماینده مردم تهران مجلس همچنین از گروگان‌گیری در این حادثه خبر داد و تاکید کرد که آماری که درباره تعداد گروگان‌ها و شهدای این حادثه منتشر می شود، غیر رسمی است.

۱۲:۱۸

اخبار ضد و نقیض رسانه‌های مختلف مورد تایید نیست

مدیر کل روابط عمومی مجلس شورای اسلامی هرگونه اخبار ضد و نقیضی که رسانه های مختلف درباره حوادث تیراندازی امروز در مجلس منتشر می‌شود را مورد تایید ندانست.

مهدی کیایی در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر این نکته که تدابیر شدید امنیتی در مجلس حاکم و همه چیز تحت کنترل است، گفت: کار مجلس با روال عادی در حال پیش رفتن است.

وی گفت: هیچ کدام از اخبار ضد و نقیضی که رسانه های مختلف درباره این حادثه منتشر می‌کنند، مورد تایید نیست و اخبار رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

۱۱:۴۰

نیروهای امنیتی مشغول متفرق کردن مردم از اطراف ساختمان مجلس هستند.

۱۱:۳۲

نماینده‌ای مجروح نشده است/افراد مسلح خود را در دفاتر نمایندگان محبوس کرده‌اند

یک عضو هیأت رئیسه مجلس با تشریح حادثه صبح امروز تیراندازی مجلس گفت که در حال حاضر افراد مسلح خود را در دفاتر نمایندگان محبوس کرده‌اند و سیستم‌های امنیتی و حفاظت مجلس در تلاش برای دستگیری آنها هستند.

به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با صداوسیما، در توضیح حادثه صبح امروز تیراندازی مجلس گفت: امروز چهار نفر از افراد ناشناس از درب شمال مجلس به صورت مسلح وارد ساختمان شده و در ابتدای ورود به مراجعه‌کنندگان و محافظات درب شمال تیراندازی کردند که تعدادی نیز مجروح شدند.

به گفته وی، تیراندازی ها به سمت اندام تحتانی بوده و بعد از آن وارد ساختمان دفاتر نمایندگان مجلس شده و آنجا نیز تعدادی از افراد را مجروح کردند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس گفت که تاکنون گزارشی از کشته شدن و به شهادت رسیدن فردی به ما نرسیده است اما تعدادی از افراد مجروح شده‌اند.

رنجبرزاده تأکید کرد که کسی از نمایندگان مجروح نشده است، همه نمایندگان در صحن هستند و صحن مجلس در وضعیت عادی به برنامه قانون‌گذاری می‌پردازد.

وی گفت: در حال حاضر افراد مسلح خود را در دفاتر نمایندگان محبوس کرده‌اند و سیستم‌های امنیتی و حفاظتی مجلس در تلاش برای دستگیری آنها هستند.

۱۱:۲۸

تدابیر شدید امنیتی در خیابان‌های منتهی به مجلس

خیابان های منتهی به ساختمان مجلس شورای اسلامی در بهارستان تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، پس از حادثه تیراندازی صبح امروز در مجلس شورای اسلامی از عبور و مرور خودروها در خیابان منتهی به مجلس شورای اسلامی جلوگیری می شود. همچنین اجازه تردد عابران پیاده نیز در محوطه مجلس و خیابان های اطراف آن داده نمی شود.

دقایقی پیش دو آمبولانس وارد مجلس شورای اسلامی شدند و همچنین نیروهای یگان ویژه به سمت ساختمان مجلس شورای اسلامی در حرکت هستند.

۱۱:۲۴

امنیت در مجلس برقرار است

مدیرکل روابط عمومی مجلس گفت: نیروهای امنیتی درحال برقراری امنیت در مجلس هستند و جلسه علنی در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، مهدی کیایی مدیرکل روابط عمومی مجلس گفت که نیروهای امنیتی در حال برقراری آرامش و امنیت در مجلس هستند.

شبکه خبر نیز در حال پخش جلسه علنی مجلس به صورت زنده است.

۱۱:۱۹

اعزام ۱۷ آمبولانس به مجلس و حرم امام (ره)

پس از اعلام دو حادثه تیراندازی در حرم امام و مجلس شورای اسلامی، اورژانس تهران مجموعا ۱۷ دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به این دو محل اعزام کرد.

به گزارش ایسنا، در پی حادثه تیراندازی امروز در مجلس شورای اسلامی، اورژانس تهران برای رسیدگی به وضعیت مصدومان احتمالی ۹ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به ساختمان مجلس اعزام کرد.

براساس اعلام مرکز اورژانس، همچنین دقایقی پس از این حادثه خبر تیراندازی در حرم امام خمینی (ره) اعلام شد که در پی آن نیز تاکنون ۶ دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

همچنین احتمال دارد براساس گزارش‌های دیگر از این دو حادثه، اورژانس تهران آمبولانس و یا تجهیزات دیگر را به محل حادثه اعزام کند.

۱۱:۱۷

یکی از ضاربان حادثه تیراندازی مجلس دستگیر شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستگیری یکی از تیراندازان حادثه تیراندازی خبر داد.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جریان حادثه تیراندازی صبح امروز مجلس یک نفر از چهار فرد مسلح دستگیر شدند و ۸ نفر نیز مجروح شدند.

وی گفت که صبح امروز چهار فرد مسلح وارد مجلس شدند که در حال حاضر سه نفر در طبقات و دفاتر نمایندگان هستند و یکی از این افراد دستگیر شده است.

یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با ایسنا با تایید حادثه تیراندازی گفت که افراد مسلح دقایقی بعد از تیراندازی در دفاتر نمایندگان هستند و محاصره شده اند اما اوضاع تحت کنترل است.

نقوی حسینی بعد از ظهر امروز(۱۵:۳۰) در گفت‌وگوی دیگری با ایسنا در واکنش به انتشار اخباری در برخی رسانه ها مبنی بر اطلاعات ضدو نقیض نسبت به اتمام عملیات تروریستی گفت که خبر مربوط به بازداشت یکی از مهاجمان که از سوی بنده مطرح شد، مربوط به صبح و براساس شنیده ها بود و ما اکنون اخبار جدیدی جز اخبار رسمی منتشر شده نداریم.

۱۰:۴۵

بلافاصله بعد از این حادثه از خروج نمایندگان از صحن مجلس و خروج خبرنگاران نیز جلوگیری شد و درهای ورودی و خروجی مجلس بسته شدند.

یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با ایسنا تایید کرد که بر اساس مشاهدات یک نماینده مجلس یکی از نیروهای حفاظت مجلس شهید شد.

براساس مشاهدات خبرنگار ایسنا فرد یا افراد مسلح به سمت جایگاه خبرنگاران در بیرون از سمت مجلس  نیز تیراندازی کرده اند که این امر باعث هدایت خبرنگاران به سمت داخل صحن شده و درهای صحن مجلس به روی خبرنگاران بسته شده و آنها نمی توانند از صحن خارج شوند.

****

۱۱:۰۶

تیراندازی و انجام عملیات انتحاری در حرم امام (ره)

پیش از ظهر امروز صدای تیراندازی در ضلع غربی محوطه حرم امام خمینی (ره) شنیده شد که به دنبال آن برخی از انجام عملیات انتحاری در محل خبر دادند.

به گزارش ایسنا، هنوز خبری از تعداد مهاجمان و مجروحان احتمالی منتشر نشده است.

به گفته برخی منابع آگاه در حرم امام خمینی (ره)، یکی از مهاجمان خود را منفجر کرد.

۱۲:۰۷

جزئیات جدید از حادثه تروریستی حرم امام (ره)

جزئیات تازه‌ای از حادثه تروریستی حرم امام خمینی (ره) منتشر شد.

به گزارش ایسنا، پس از وقوع تیراندازی و انفجار در حرم امام (ره) مسئولان ستاد بحران و جمعی از گارد امنیتی نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در محل حاضر شدند و اجازه ورود و خروج هیچ کس را از داخل حرم به بیرون از آن را نمی‌دهند. همچنین نیروهای امنیتی از عکسبرداری و فیلمبرداری خبرنگاران نیز ممانعت می‌کنند.

گفته شده است محل وقوع حادثه، صحن سیدمصطفی خمینی بوده است.

در حال حاضر نیروهای امنیتی در محل صحن حاضر هستند و گفته می‌شود جسد فردی که خود را منفجر کرده است نیز هنوز از محل خارج نشده است.

۱۱:۵۷

جلسه فوق العاده امنیتی در تهران

وزیر کشور دستور تشکیل جلسه فوق العاده امنیتی در تهران داد.

به گزارش  ایسنا، رحمانی فضلی دستور تشکیل جلسه فوق العاده امنیتی در تهران برای رسیدگی به حادثه حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) داد.

۱۱:۳۴

احتمال تشکیل جلسه شورای تامین استان تهران

وزیر کشور با اشاره به حوادث تیراندازی اخیر در مجلس و حرم امام اعلام کرد که شاید جلسه شورای تامین استان تهران تشکیل شود.

به گزارش ایسنا، رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز با اشاره به حوادث تیراندازی اخیر در مجلس و حرم امام گفت: شاید جلسه شورای تامین استان تهران تشکیل شود.

وی درحالی که ساختمان دولت را با سرعت ترک می‌کرد گفت که برای پیگیری مسئله می‌رود.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۱۶

واا مگه مجلس در و پیکر نداره یعنی چیییی

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۱۹

خوب دم در تیراندازی شده دیگه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۹:۱۲

چرا نداره خوب هم داره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۲۳

فعلا نظر ی ندارم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۵

مرگ بر عربستان

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۰۵

تو رو به خدا نظر بده خخ

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۷

تفکر تروریستی در هر صورتش محکوم به زوال است. خواه این تفکر مسیحی باشد.سنی باشد یا شیعی. جهان.جهان تعقل و گفت و گو است و کسانی که در استدلال ضعف دارند به تکفیر و تهدید و تحدید و ترور می پردازند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۳۴

از نظراتي كه خوندم يه چيز دستگيرم شد: به خاطر وجود سپاه و بسيج و مدافعان حرم و مهم تر از همه امام خامنه اي اينقد امنيت هست كه واكنش ما شده فقط شوخي كردن... ما تا اخر پشت رهبرمونيم✌🏻💪🏻

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۲۷

مرگ بر آمریکا و آل سعود خائن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۹

چهارتا اراذل و اوباش ریختن تو مجلس به امریکا چیکار داره ؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۴

خیلی هم مربوطه. شما چرا ناراحتی؟ بنیاد و مهد ظلم و تروریست آمریکا و اسرائیله

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۴۶

مرگ بر ضدولایت فقیه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۵۹

داعش دست پرورده ی عربستان و آمریکاست! مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود😔😔😔😔

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۵۲

خدا نكنه ايران ناامن بشه.فقط همين يك چيزو داريم تو كشورهاي اطرافمون.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۵۳

اینا میخوان کشور رو ناامن نشون بدن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۶

ایران کشوری نیست که بخواد با این اتفاقات ناامن دیده بشه. سالهاست که ما با سربازان گمنام امام زمان و نیروهای اطلاعاتی قوی جلو این اتفاقاتو گرفتیم. پس جای نگرانی نیست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۱

یعنی واقعآچهارتا آدمو نمیتونن بگیرن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۵۶

آقای صفدر حسینی و دخترش پرا نمیرن جلو سهم شونو از سفره انقلاب بردارن؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۸

عزیزم چرا چرت میگی چرا آسمون ریسمون میکنی بحث امنیتی و ملی هست ...

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۲۰

کلا بی سواد جماعت به چرت و پرت گفتن عادت داره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۲۱

خداوند به انسان عقل بده این مسآله چه ربطی به اقای صفدر حسینی و دخترش داره چرا از هرچیزی میخواهید سوء استفاده کنید !!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۳۷

افکارشون شبیه افکار توست...

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۴۴

خدايييييي من. يكي اين رو بگيره اين وسط اينقد حرف اضافه نزنه.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۱۸

لعنت بر هر چی تروریسته

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۰

خداکنه امنیت ایران با این کارها بهم نخوره...خدا عاملانش رو نابود کنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۰

هیچ غلطی نمیتونن بکنن، مردم یک دل و یک رنگ ایستادن تا پای جان

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۶

حتما از دم درب تير اندازي كردن وارد شدن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۱

چطوری سلاح بردن تومجلس؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۱

خدا کنه انسان ابزار دست بیگانه نشه ۰اینا همش بخاطر بیسوادی و جهله

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۱۵

توو ورودي شروع به تيراندازي كردن و به زور وارد شدن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۱

اوه یعنی چی!!!!!! مجلس مگه بی صاحابه ک هر کسی باید تو - مگه کسی رو نمیگردن - با خودش اسلحه برده و بعد تیر اندازی کرده....

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۳

همینو بگو

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۳

این افراد به زور و با تیراندازی از دم درب وارد مجلس شدن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۶

دنیا دنیای گفت و گو هست نه موشک والا امدن باهاشون گفت و گو کنند ولی خوب نشد... خخخ

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۸:۵۵

احسنت یکی حرف درست وحسابی زد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۴

اخه چطور وارد ساختمون مجلس شدن با اون همه امنيت

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۵

خدا مرگشون بده ذلیل شده ها

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۷

خیالتون راحت راحت باشه خدا حتما حتما مرگشون میده و اعدامشون میکنند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۴۵

الهی اعدامشون کنن سال ها بعد بچه هامون نگن این طفلکی ها را چرا اعدام کردید!!! نشه ماجرا اعدام منافقین و سینه زدن امروز بعضی ها براشون!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۶

متاسفم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۷

تا امام خامنه ایی و کیان های ایرانی هستند غم نداشته باشید

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۵

ما ها باید هر مورد مشکوک دیدیم به 113 اعلام کنیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۰۰

همه امید ما به همین رهبره شجاعمون و سردار سلیمانیه....وای خدایا من هنوز 16سالمه جونمو دوس دارم...از جنگ و خونریزی هم به شددددت هراس دارم...خدالعنت کنه هرچی تروریست احمقه...شرط میبندم داعش این مسیولییت و مثله همیشه به عهده میگیره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۰۷

نترس دخترم. تو در سرزمین عرب های پست و بزدل عربستان که زندگی نمی کنی. تو در مهد شیران زندگی می کنی و تا روزی که آخرین قطره خون از رگ آخرین مرد ایرانی میریزه زنان و دختران سرزمینم در امان هستند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۷

خدا لعنتشون کنه،امیدوارم مردم ایران همیشه در امنیت و آرامش باشن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۸

خیلی جای تأسف دارد. داخل مجلس

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۸

خدا لعنتشون كنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۶

ما هزاران هزار شهید دادیم هیچ غلطی نمیتونند بکنند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۹

این بزدلها فقط میخواند کشورا نا امن کنند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۰

مرگ بر ضد ولایت فقیه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۴

ادبیات شما با اون تروریسته فرق چندانی نداره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۱۶

ایران کشوری هست که ۸سال به تنهایی جنگ و تحمل کرد و پیروز شد اونم وقتی که ما از کمترین سلاح برخوردار بودیم.الان یه داعشی میخواد نظم ایرانو بهم بریزه. داعش که هیچ دنیا هم جمع بشه ذره ای از خاک ایرانو نمیتونه تصرف کنه.وطنم شکوه پابرجا. جانم فدای رهبرم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۱

هیچ غلطی نمیتونن بکنن معلومه که فقط برای ایجاد وحشت بوده بسیار هم بی برنامه یعنی چی که رفتن تو دفتر نماینده ها قایم شدن خاک بر سرشون که فکر میکنن مردم ایران از این گربه رقصونیا میترسن ما دولتمون رو حمایت میکنیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۰

وای اگرسیدعلی حکم جهاددهد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۳

مرگ بر ال سعود و هم فکرانش

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۵

آل سعود سقوط در حدی نیس که بخاد همچین کاری کنه.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۴

هیچ غلطی نمیتونن بکنن سازمان اطلاعات و سپاه تا پای جان از ایران دفاع میکنن درضمن بسیج مردمی هم تمام تروریستارو به وحشت می اندازه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۹

برادر حواست هست چی میگی؟ طرف تو روز روشن با کلاشینکف رفته توی مجلس ؟؟؟؟؟؟ این یک خطای امنیتیه فاحش هستش

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۴

از امنیت و حراست مجلس بعیده

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۷

مگه میشه اسلحه برد تو مجلس؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۷

خدایا به حق فاطمه الزهرا کمک کن کشورمون همیشه امن بمونه و سایه رهبر معظم انقلاب رو هیچوقت از سر این کشور کم نکن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۸

مرگ بر امریکا

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۰

یعنی داعش بوده؟؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۰۶

داخل مجلس نبوده تو خیابون جلوی مجلس بوده داعشم پذیرفته

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۰

4نفر تروریست مسلح یک نفر و کشتن؟!!! 4 نفری با چوب بستنی هم حمله می کردن بیشتر از این می کشتن!! اینا تروریست نبودن که!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۴۶

۱۲نفر عمو

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۰

هیچ غلطی نمتوانن بکنن مامنتظردستوررهبریم تابه جهان نشان بدهیم که ایرانی یعنی غیرت

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۳

چطور میشود چند نفر مسلح وارد مجلس بشوند یعنی به همین راحتی میشود؟؟!! داخل یک نهادی مثل دادگستری شهرمون میخواهیم بشویم سرتاپامونو وارسی میکنن جای بسی تعجب است!!!!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۳

در اینجور مواقع کشور باید به حالت عادی خودش ادامه بده...دشمن هم میخواد وصع کشورو بدون امنیت جلوه بده

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۶

سلام هیچ غلطی نمیتونن بکنن ایران عزیزمان خدا راشکر باامنیت ترین کشور دنیاست.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۷

اگه فک کردین با این جنگولک بازیا میتونین انقلاب اسلامی رو زیر سوال ببرید کور خوندید این مملکت صاحب داره که چهار چشمی مواظبشه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۷

به جای اینکه فکر کنید امنیت ایران را کی برده و کجا جاش گذاشته به این فکر کنید که چطور به مردم بفهمانیم برای ایجاد امنیت در بقیه ماجرا اجازه بدن نیروهای ویژه و گارد امنیتی کارشون را انجام بدن برا چی تو صحنه عکس می گیرند و پخش می کنند اینو چه جوری به مردم بفهمانیم....

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۷

سلام اخه چ طور میشه افرادی مسلح از تدابیر امنیتی بهارستان رد بشن اخه بهارستان جایی نیست ک بشه راحت از دربهاش عبور کرد اونم چی تروریست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۴

داعش و تمام کشورهای ضد ایران بخصوص عربستان و ال سعود هیچ غلطی نمیکنن من ب عنوان یک سرباز جانم رو فدای رهبرم میکنم از طرف تمام سربازین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پاینده باد ایران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۱۴

داعش با اینکار و سایر عملیاتش نه تنها هیچ غلطی, نمی‌تواند بکند بلکه خودش را منفورتر و ذلیل‌تر از قبل به جهانیان معرفی میکند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۴۷

این‌ها با این کارشون میخوان ایران را ناامن جلوه بدهند اما نمیدانند دست کردند تو لانه زنبور

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۱

چه اتفاق عجیبی

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۸

آخه چطوری وارد تهران شدن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۰

ترسیدن بزرگترین ظلم به خودمان بچه هایمان و خانواده هامان است تروریست سلاحشان ایجاد ترس است .ما باید ترس را بشکنیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۹

بهترین نظری بود که خوندم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۴۷

ممنون از نظر برادرم ترس مایه شکست است.ایران یعنی واقعا اینا روی چه حسابی اومدن اینکارو کردن.مردم ایران؟؟!!بابا شماها ایرانیارو نشناختید.خیلی دوس دارم یه داعشی ببینم خرخرشو بخورم نه بجوم.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۴

فقط خدا محافظمون باشه...همین

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۵

خدالعنتشون کنه فقط برای ترسوندن این کار میکنن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۵

سلام.اینجا مملکت امام زمانه.نه تنها آمریکا بلکه کله گنده تر از اون هم نمیتونه کاری از پیش ببره.ایرانی جماعت بیدی نیست که با این بادها بلرزه.ما پشت سر رهبرمون هستیم.ترس از چی؟از داعش؟از آمریکا؟با یه حمله ی ابلهانه؟الان داره زنده مجلس رو نشون میده.هیچ کس هیچ نگرانی نداره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۵

حالا بپرسید چرا منافقان در دهه شصت اعدام شدند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۶

اگه زنده بگیرنشون معلوم میشه کار عربستانه یا منافقین

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۱

این حملات فقط ملت غیور مارا متحدتر ؛ یکپارچه تر ومصممتر میکنه تا بلطف خدا وتحت لوای رهبری ؛منسجمتر از قبل ریشه هرچه داعشی در ایران ومنطقه هست رو از ریشه قلع وقمع کنه .انشالله

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۸

ایرانم کشوری نیست که بخواد با این چیزا نا امن بشه فقط اینو به هر کس که پشت این حمله بوده بگم اگر رهبرم حکم جهاد بده وما قصدی جز خرخره شما نداریم با دم شیر دارید بازی میکنید

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۲:۵۹

مگر داعش آرزوی نا امن کردن ایران رو به گور ببره ما همه تا پای جان در دفاع از ایران و انقلاب و مقام معظم رهبر ایستاده ایم . این پیامی است به افرادی که دائما بر علیه انقلاب سمپاشی و سخن پراکنی میکنند ، قدر امنیتی که در ایران است بدانند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۲

مگه الکی میشه وارد مجلس شد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۳

مردم اونجا چی کار می کنن. مگه فیلم سینماییه؟ از پلاسکو درس نگرفتن؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۳

امیدوارم هرکس باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم میشه خدا خودش دهنشو سرویس کنه .

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۵

اینجوری نمیشه که ! باید یه هفته ادارات و مدارس و دانشگاهها تعطیل بشه ببینیم اوضاع بهتر میشه؟ ما از نظر روحی بهم ریختیم !!!!!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۵

ما ایرانی ها کلی شهید دادیم در جنگ با عراق ، الان آمریکا عربستان و نوچه آن‌ها داعش هیچ غلطی نمیتونن بکنن جمعیت بزرگ ایران از بچه تا پیر همه اماده ان برای جنگ با این‌ها بپردازند ما از تبریز این خبرو شنیدیم خون‌مون به جوش اومده یعنی رهبر انقلاب دستور بدن همشون از دم ساقط میکنیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۶

سعودی های کثیف

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۹

تا پای جان پشت رهبری و آرامش و امنیت کشورم خواهم بود

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۹

صدا و سیما دیگه شورش رو درآورده خبر رو فقط به صورت زیر نویس از شبکه خبر پخش می کنه . انوقت شبکه پرس تی وی که برای دنیا داره اخبار لحظه ای مخابره می کنه . واقعا در مورد مردم ایران چی فکر می کنن ؟!!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۰۵

موضوع امنیتیه خب. می خوای مثل حادثه پلاسکو مردم دوربین به دست بیان وایسن کل خیابونا عکس بگیرن؟ خب معلومه نباید همان لحظه در مسائل امنیتی یک کشور اطلاع پراکنی کرد. نمی دونم حرفای من خار داره که ایسنا انتشار نمی ده.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۲۹

پرس تي وي متعلق به ايرانه كسي حق نداره در مورد ملت من و كشور من بد فك كنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۰

با این کارها ایران ما نا امن نمیشه و تروریستا هم هیچ غلطی نمیتونن بکنن ما عاشق ایران مون هستیم و میمانیم تا ابد مرگ بر ال سعود مرگ بر امریکا اسراییل

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۰

هیچکس هیچ غلطی نمیتونه بکنه و با این کاراشون فقط خواستن جلب توجه کنن. امنیت ایران خیلی بالاتر ازین حرفاس. ...

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۲

مرگ برآمریکا!!!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۲

این اتفاق علت اعدام منافقین رو در دهه شصت کاملا نشون داد.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۲

اينجا ايرانه اجازه نميديم كسي تجاوز كنه تا آخر ايستاده ايم منافقين و دشمنان بدبخت، ننگ خدا بر شما. جانم فداي ايران و ملت ايران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۴

اگر رهبر رو نداشتیم از این اتفاق ها زیاد می افتاد تا رهبر رو داریم غم نداریم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۸

من برادرشهیدم اگر رهبرم حکم جهادم بده برای آرامش ایران حاضرم جانم را فدای ابران کنم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۴۶

ماهمه منتظرحکم جهادرهبریم اقاجان قسمت میدم به جدت حکم جهادبده تابرای باردوم برای جهان ثابت کنیم که ماهنوزپشت رهبریم ماهنوزبه خون شهدامون احترام میزاریم تاخون دررگ ماست خامنه ای رهبرماست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۱۹

امروز جلسه علنی مجلس بود اینها هم با مردم رفتن داخل و شروع به تیراندازی کردن ربطی نداره که شما میگیدخیلی حرفه رفتن تو مجلس حالا حفاظت اطلاعات سپاه برای همیشه نسل داعشه روی زمین برمیداره تا بفهمند نبابد دست تو لانه زنبور بکنن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۰

درود خدا بر برادران وزارت اطلاعات

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۲

رهبرم،آقای من،داغدارترین مردم ایران توهستی.خداصبرت بدهد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۲

مرگ بر امریکا و ال سعودی سپاه پاسداران باید جواب محکم به این دشمنان اسلام را کوبنده بدهد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۳

خیلی کار احمقانه و بچگانه ای بوده.آیا هدف خاصی داشتن؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۴

ايران واقعا كشور امنيه اين جور چيزام نميتونه امنيتمون رو بهم بزنه ولى متاسفانه مشكلى كه هست اينه كه مردم تجمع ميكنن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۲۷

اهای آل سقوط وای به حالتان اگر برای کشورم ایران دردسر ایجاد کنید قول میدهم که خون تک تک کسانی که ایران را ناامن می‌کنند را زیر پایم لگد مال کنم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۳۱

عربستان خائن تو شغالی هستی که پا روی دم شیر گذاشته ای

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۹

اخر سر ترامپ لعنتی عرب سوسمار خورو به جانمون برای رونق اقتصادش انداخت

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۰۶

مرگ بر ال سعود

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۳۳

خدا سایه ی سربازان گمنام را بر سر ما نگهدارد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۳۳

مرگ بر منافق.مرگ بر داعش.مرگ بر ضد ولایت فقیه. مرگ بر دشمنان اسلام

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۳۰

مرگ بر عربستان

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۳۷

با این کارها نمیتوان این کشور قدرتمند اسلامی را ناامن نشان داد.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۴۲

به انقلاب ضربه ای وارد نشود....ان‌شالله

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۲۱

تروریست ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند. ایران تحت عنایت آقا امام زمان است .

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۴۴

پاینده باد ایران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۳۱

خدایا سید علی را تا انقلاب مهدی صاحب زمان برای ما نگهدار

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۱

فقط خدارحم کنه فقط خداباید بدادمون برسه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۲

اي رهبر ازاده آماده ايم آماده !!!!! واي اگر سيد علي حكم جهادم بده

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۴۱

ما هم آماده ایم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۵

مرگ بر ترامپ و شیوخ عرب

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۵

حالا معنی اعدام منافقین دهه شصت معلوم میشه. الان هر کی مردتر هست بیشتر خون غیرتش برا امنیت ایران و ایرانی میتپه درست مثل مردهای اون روزها که امروز باید در معرض اتهام قرار گرفتن. آقا چه حوب فرمودند که جای جلاد و شهید عوض نشه!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۸

سگ پیر سعودی حیف که تماشاچی نبرد بین من و تو فقط روباهی بنام آمریکاست. والا این منطقه رو از خون شماها سیراب می کردیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۰۵

انتقام عزیزانمون رو میگیریم. مرگ بر داعش

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۱۵

فکر کنم عربستان میخاد تلافی قطر رو در بیاره . موندم چرا مثل آمریکا الان ما نمیاییم بگیم خوب کار عربستان بوده بعد حمله کنیم بهش؟ د یالا دیگه بگیر مکه و مدینه رو بزن به استان های ایران. زنده باد ایران.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۱۷

یعنی کافیه لفظ نجس عربستان از دهن یکیشون دربیاد اون وقته که ال سعود باید بره سوراخ موش پیدا کنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۱۸

قصدشون فقط ایجاد نا امنی بین مردمه آل سعود و تمام منافقان ان‌شالله به درک واصل شن تا کل دنیا راحت بشن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۲۳

این چهار نفر از بیرون محوطه نه در ساختمان تیراندازی کردند و با تیراندازی وارد لابی مجلس شدند نه صحن مجلس. ضمنا کشتنشون کاری نداره مهمتر از کشتنشون زنده دستگیر کردن برای تخلیه اطلاعاتیه که بسیار حائز اهمیته. باید بازحویی شن تا مشخص شه چند گروه هستن و از کجا آمدند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۳۶

مرگ بر ال سعود

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۶

ان‌شاءالله بحق آقا ابوالفضل العباس رسوای عالم و نیست و نابود بشن و شرشون به خودشان اربابانشان برسه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۱۵

ما منتظر جهادیم.شهادت افتخارمان است. اینهای هم که رفتن تو مجلس به داخل مجلس نرسیدن درثانی اینا میخوان رهبری رو تخریب کنن وگرنه مشخص که کی سایه امنیت رو برا ایران آورده وسایه جنگ رو برداشته. ما توانستیم امثال برادر نتانیاهو و ریگی و...بگیریم این چهار تا بچه که دیگه خودشون تا الان...

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۴

باید ما هم عملیات شهادت طلبانه تو ریاض انجام بدهیم تا حساب کار دستشون بیاد.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۳۷

خدا رو شکر ، مجلس تونست جلسه علنی امروزش رو برگزار کنه و آقای لاریجانی ریاست رو به عهده بگیره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۴۳

هنوز هیچ گروه تروریستی این حمله قبول نکردن؟ ما حامی دولت و کشورمون هستیم با کسانی هم که بخوان امنیت کشورمون زیر سوال ببرن برخورد میکنیم هرچند که الان تو فضای مجازی بعضی از افراد سعی کردن ایجاد تفرقه کنن لعنت به تروریسم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۴۳

ماهمه منتظرحکم جهادرهبریم وای بر ال سعود که برای کشور ما درد سر ایجاد کنند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۴۵

به زودی در سراسر ایران : جفر این تنفگو بده ببینم این داره چه غلطی میکنه 😆

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۴

بهترین کار اینه که امسال هیچ کس حج نره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۴۹

مرگ بر آمريكا مرگ بر ضد ولايت فقيه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۴۹

ای لعنت خدا بر این داعش و دارودستش... خدا به این مردان شجاع که دارن از ما دفاع میکنن طول عمر بده به امید نابودی داعش

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۰

بخدا عربستان اینجور نمیمونه.حالا ببینید چه بلایی سرش میاد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۶

عربستان همانند رژیم طاغوتی ایران سقوط خواهد کرد ان‌شالله به همین آینده نزدیک این اتفاق خواهد افتاد چون نمیدونه خودش دارد چاه خودشو میکنه لعنت بر آل سعود

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۰

کشور من ، در توانم نیست ابراز کنم که ایا من برات ارزش دارم یا نه ولی در توان من هست که بگم من عاشقانه دوستت دارم و تا پای جانم نمیزارم پرچم زیبای سه رنگ پایه هاش سست بشه . وزارت اطلاعات سربازان گمنام همیشه درخشیدند و امروز هم بدرخشد .

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۱

38 سال مقاومت باخائنين همچنان استوار پشت سر رهبري ونظام وشهدا ايستاده ايم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۲

بنظر من تروریست ها میخوان مارو با این بازیهاشون سرگرم کنند و ذهن مارو درگیر حادثه مجلس و حرم امام کنند درکل هدفشون چیزای بزرگتر هست و نقشه های شومی توی ذهنشون می پرورونند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۵

وااای اگه آخرالزمان بشه چی من آرزو دارم خدایا لعنت به این تروریست ها ولی فائزه خانم شما راست میگید حالا هدفای بزرگشون چیه؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۴

این دولت چرا جواب عربستانو نمیده اینا همش از عربستان آب میخوره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۴:۵۷

پس از جنگ ما باز استاده‏‌ايم‏ كه كوهيم و آتشفشان زاده‏‌ايم‏ اگر پا و گر سر زكف داده‏‌ايم‏ چو لب واكند حيدر، آماده‏‌ايم‏ كه گيريم جان بد انديش را بسوزيم ملك ستم كيش را بخوان تيغ عريان هماورد را كه گردن زنم خيل بى‏درد را برافشانى از خويش اگر گرد را به دوزخ فرستيم نامرد را

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۰۸

فیلمه رو دیدین داعشیا از مجلش منتشر کردن؟؟؟ کثافتا...

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۰۹

ایران اگر قدرت امنیتی و دفاعی نداشت که با کشور های قدرتمند جهان در نمیفتاد

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۰۹

ما امام حسین(ع) رو داربم خدا همیشه حتی در بدترین شرایط با ما هست پس بد به دلتون راه ندید دشمنان خداوند و اسلام هیچ وقت پیروز نمی‌شوند فعلا وضعیت تهران خوب و امنیت برقرار است

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۰۹

توروخدا یکی بهم بگه تروریست ها داعش هستند یا عربستان؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۳۶

بر باعثو بانیش لعنت

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۳۸

داعش گردن گرفته

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۴۴

بچه ها غیبت نکنید روزمون قبول نمیشه هاااااا😂😂😂

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۵

داعش گروهک تروریستی هست که صهیونیست وآمریکا ایجادش کردند وتوسط بعضی کشورها مث عربستان تامین میشه وهزینه همه جورش رو تامین میکنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۱۷

به کوری چشم منافقان ایران همیشه سرافراز است وسایه امام خامنه ای وامام زمان برسرماست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۰

داعش هیچ غلطی نمیتونه بکنه.مرگ بر آمریکا.ما ایرانیا هیچ وقت نمیترسیم و پشت رهبر تا اخرین لحظه ایستادیم.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۲۷

با سلام ایران کشوری قوی است

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۳۵

یعنی به این راحتی 4نفر بیان برن مجلس چند نفر و بکشند و خودشونم کشته بشن ما هم باور کردیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۳۷

واااا اگه داعش بیاد من لباس چی بپوشم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۴۸

خدانکنه! باید لباس شهادت بپوشی.مثل یه مرد از سرزمینت دفاع کنی

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۲

واکنش یه ایرانی نه /یه انسان .به شهادت. نه /به کشته شدن یه انسان دیگه باید این باشه ؟جای تاسف داره اینقد تو بازی کامپیوتری و فیلم واسمون بوده که برامون ماسته

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۴۵

این دفه هم که گذشت ولی خدایی هیچ کدوم از خبرگزاری های داخلی برای پوشش اخبار فوری این چنینی پلت فرم مناسب ندارن یه فکری بکنید. از SEO کمک بگیرید

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۷

درود بر شرف سربازان گمنام امام زمان که با پیروی از رهبر عزیزمون . پاسدار مردم ومیهن عزیزمون هستن. باید متحد باشیم. شایعه پراکنی نکنیم . خداوند خودش شر دشمن را به خود دشمن برگردونه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۷

این موضوع رو باید جدی بگیریم مثل فاجعه منا کوتاه نیایم داعش باید از روی زمین نیست و نابود بشه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۰۷

تا شهید و شهادت هست و رهبر، ایران عزیز میماند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۳

کل منطقه خاورمیانه تو جنگ و کشت کشتار هستش فقط اینا میخوان با این اهدافشون کشورمون رو به حاشیه بکشونن و سر کشورمون رو با این کارها مشغول کنن تا تروریستها به کارشون ادامه بدن که اینم غیرممکنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۵:۵۷

پس چرا سازمان حج و زیارت می خواهد این همه پول را توی حلقوم عربستان بریزد که آنرا صرف پرورش تروریستهای داعشی برای کشته شدن هموطنانمان بکنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۱۲

ی نفر سر کوچه ما وایساده مشکوک میزنه زنگ بزنم؟؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۱۵

اره

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۱۹

ماتااخرین قطره خونمون پای این ملت ورهبری وایسادیم فک نکنین با این بچه بازیا میترسیم ما ملتی هستیم که 8سال روبه روی منافقان ودشمنان بابهترین تجهیزات ایستادیم وپیروز شدیم قبلا نوپا بودیم مطمئن باشید الان خیلی قوی هستیم طوری که حتی پهباد های امریکارو از اسمون میکشیم پایین ماهمه باهم متحدیم وتااخر ایستادیم چون خداپشت وپناهمونه وشما با دین وخدا درافتادین ومطمئنم دیر نیست روزی که حقارت وذلیلی عربستان وامریکا وداعش رو باچشمامون ببینیم زنده باد ایران زنده باد رهبری

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۲۴

با این تموم نمیشه و هیچ غلطی نمیتونن بکنن بزدلای عوضی اینجا ایران است این حالیشون نیست یکی بهشون بگه>>

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۸

احمق های عوضی نمی توانند هیچ کاری بکنند اشغال های عوضی

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۰۴

مرگ برداعش وآل سعودخدالعنتشون کنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۳۴

مرگ بر داعش مرگ بر امریکا مرگ بر آل سعود.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۳۶

خداروشکر کشور امروز معنی مدافع حرمو فهمید

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۳۸

همه دروغ هست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۴۲

در جواب به اون هموطن: "بهترین کار اینه که دیگه حج نریم" این‌که نمیشه! هم مسلمونیم، هم فرمان رهبرمون هست.. ما هم امام رضا رو داریم مگه کمه؟ قوبونش برم.. تا امام رضا رو داریم غمی نداریم.. لعنت به آل سقوط و کفتارای خونخوارش تسلیت به خانواده شهدا، و رهبرمون 🌹🌷

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۴۳

ما منتظر دستور رهبریم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۴۷

خود من میخواستم برم ورزشگاه آزادی مسابقات لیگ جهانی والیبال ولی بخاطر این حادثه کنسل کردم،ی بار میخواستیم بریم اینم از شانس ماست،واقعا لعنت بهشون

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۱

مرگ برداعش وحامیانش لعنت برتروریسم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۳

چجوری تونستن برن اون تو آخه؟؟ یعنی وارد شدن با اسلحه و بمب به مجلس انقد راحته براشون؟؟؟

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۳

مگه خدا اینارو نمیبینه..بی......بازبون روزه شهیدشون کردین....فقط از خدا میخوام بذاره اقاامام زمونمون بیاد. .بیاد ظلمایی که به مردم دنیا میکنن،..ریشه کن کنه....خدا باعث وبانی داعشو نابود کنه...بگین اللههیییی آآآآمین.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۶:۵۹

چیزی که اهمیت داره اینکه سعی کنیم اوضاع رو اروم نگه داریم و ذهن مردم رو شلوغ تر نکنیم و برای هر اتفاقی فیلم و عکس و جوک و شایعه نسازیم.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۰۲

روح نیروهای امنیتیمون هم لطیف شده ها!!!! گویا قصد دارن روشنفکر باشن نه جنگ طلب که اینا راحت رفتن توی مجلس

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۲۹

اونایی که میگن چراماتوی عراق وسوریه شهید میدهیم تحویل بگیرند چون اگه اونجاباداعش مبارزه نکنیم تاقلب ایران میان این غده های سرطانی پس برادر وخواهراونا بایددر نطفه خفه بشوند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۱۴

اللهم عجل لولیک الفرج. اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد. و آخر تابع له علی ذلک قربان دل مهدی (ع) برم من که تا کی قراره درد بکشه.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۲۱

خیلی خر هستن اصلا از این به بعد تروریستها خر هستن بیانیه من رو منتشر کنید تا جهانیان نظر من رو راجع به تروریست بدونن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۳۳

از قرون گذشته بودند کشورهایی که بین شیعه و سنی اختلاف میانداختند تا هردو را تضعیف کنند. پس باید عقلایی اندیشید و کوشید تا نظراتمون با مطالعه و سنجیده باشد. به امید خدا نیروهای امنیتی کشورمون این گونه حرکات را بی پاسخ نمیگذارند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۲۱

آل سعود دیگر امروز حجت را تمام کرد بحق که آل ابوسفیان هستند. به امید روزی که دو شهر مطهر اشغالی مکه و مدینه بدست امت اسلامی آزاد شود. لعنت خداوند و چهارده معصومش بر شما باد. مثل پدرانتان عادت دارید در ماه مبارک رمضان قتل کنید همانطور که علی (ع) را در ماه مبارک رمضان شهید کردید.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۲۴

آخه شهادت خدمه فضای سبز حرم یعنی چه ؟ مگه ملت ایران در طول تاریخ کم بحران پشت سر گذاشته ولی هنوزم زنده و استوارتره مگه شهادت رجایی و باهنر و حادثه هفت تیر ملت ایران را مستحکم تر نکرد مگه هنوزم آبا واجدادی چند قرن پیش ما ایران را می‌گردانند زهی خیال باطل ... وای از دسته سیاستمداران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۷:۴۹

خدا لعنتشون کنه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۲۰

اینجاست که حظور مدافعین حرم و حاج قاسم پرنگ میشه.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۲۴

عجب

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۲۸

خیلی اشغالن ....

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۳۱

هیچ کس هیچ غلطی نمیتونه کنه تمام ملت ایران چنان پشت هم هستن که حتی بزرگترین قدرت های خارجی هم جرئت انجام کوچیکترین کار رو نداره.. ملت غیور ایران با شجاعت تمام از کشور خود دفاع میکنن.. #برای_همیشه_باایران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۴۰

احسنت بر نیرو های نظامی که جلوشون رو گرفتن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۸:۴۴

هزاران بار هزار میلیارد بار لعنت خدا بر دل سیاه شیطان

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۰۹

ایشالا همه چیز درست میشه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۰۸

هیچ کاری نمیتونند بکنند ما مردم ایرانیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۲۲

فارغ از هر دیدگاه سیاسی و هر نوع گرایشی و هر دید مخالفی به یاد آریم که این خاک کشورمان ایران است. بوسه میزنم بر دستان فرشتگانی که برای محافظت از این خاک هیچ ابائی از نثار جانشان ندارند. داعشی ملعون نمایش محقرانه شلیک به مردم غیرمسلح جز زبونی تو هیچ چیز دیگر را یادآوری نمیکرد و تا این خاک فرزندانی چون سلیمانی و پاکپور ها دارد عرصه تو نیست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۳:۴۸

ای رهبره ازاده اماده ایم اماده ما اماده ایم اماده شهادت در راه اسلام و محافظت از ناموسمان و وطنمان هستیم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۱:۱۱

ان‌شالله که تکرار نشه این کشور بیمه دعای امام زمان است

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۱:۳۹

خدایا نزار این داعشی های بی ذات آرامش کشورمون رو ازمون بگیرند

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۱۳:۳۶

تا امام خامنه ای هست غمی نیست به خدا من حاضرم جونمو براش بدم همین

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۱۳:۴۰

حضرت خامنه ای ما پشتتیم تا پای مرگ

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۰۱:۱۲

دوستان عزیز من از اینکه هموطنانمان رو شهید کردن واقعا ناراحت شدم و خونم به جوش اومده منتظر دستور رهبرمون هستم.ما ایرانیا در طول تاریخ ثابت کردیم و میکنیم که از هیچکس غیر از خدا ترسی نداریم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۰۴:۲۸

سلام ما ملت بزرگ مدیون خون شهیدانیم ما ملت بزرگی هستیم و از این حملات کوچک ترسی نداریم ما از حملات مغول و اسکندر و اعراب سربلند بیرون امدیم ما باید متحد وپویاتر از همیشه باشیم زنده باد ایران ما مثل اعراب نیستم ما با گفتگو پیش میرویم نه با ترور ما ایرانیم ایران ایران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۳۷

ما همه در کنار همیم.داعش هیچ غلطی نمیتواند بکند حتی اگه کشور های دیگه باهاش باشن.ما کشوری با قدمت طولانی هستیم.نمیگذاریم هیچ ادم های نجس وسوسمار خوری به خاکمون تجاوز کند.ایران من همیشه دوستت دارم.من عاشق کشورمم.ایران کلمه ای تمام نشدنی.ایران همیشه و همیشه عاشقت میمانم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۴۷

بی پدرا خون آدم های بی گناه ریخته شد متاسفم برای داعش و تروریست

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۹:۵۰

واقعا مرسی از سپاه پاسداران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۰:۰۷

واقعا دم مأمور های امنیتی ارتش سپاه یگان ویژه گرم

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۰:۱۰

ملت ایران به واسطه ی زدن حرف حق تا حالا پای خیلی چیزا وایساده 8سال جنگ ،ترور 17000 ازمردم و مسئولین توسط گروهکهای معاند،بمباران شیمیایی ،هواپیمای مسافربری با 290مسافر توسط آمریکا ، قتل عام حجاج در حادثه ی منا و این هم یکی که در مقابل اونهای دیگه هیچه امام خمینی(س)خوب فرمود بکشید مارا ملت ما بیدارتر می شود

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۰:۱۷

جوابشون با سردار سلیمانی ، داعش منتطر باشه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۰:۳۴

مرگ بر السعود درحال سقوط که بانی همه اعمال ترورستی در همه کشورهای اسالامی هست. ایران اسلامی یگانه کشورازاد و امن در منطقه است و این اعمال قبیح ترورستی نمیتواند ایران عزیز را نامن کند. یاد مان نرود که ایران اسالامی یگانه ملت ازاد و مستقل اسلامی هست در دنیا. بقیه کشوری های بنام مسلمان همه در چنگ شیطان بزرگ هستش اگر مزدور نبودند رهبران بقیه کشور های بنام اسلامی همشون پابوس محور شرارت ترامپ نمی رفتند.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۰:۳۴

سلام اینها همون خوارج هستند، مشتی جاهل کوردل که امروز شش تاشون به جهنم فرستاده شدن، به درک اسفل السافلین!

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۰:۳۴

جاوید باد شیعه آل علی هر که با آل علی در افتاد ورافتاد سلام ما ملت ایران هم پشت هم هستیم و در آینده نزدیک شاهد نابودی داعش خواهیم ماند و نام این جاهلان کوردل را فقط در زباله دانی تاریخ خواهیم شنید. جاوید باد ایران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۱:۳۲

جانم فدای رهبر

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۲۲:۰۶

این داعشی های پست باید به درک واصل شوند

avatar

مدافعان حرم . مدافعان اسلام هستند مدافعان انسانیت مدافعان شیعیان مدافعان تمام کشور های منطقه هستند . درود بر همه مدافعان حرم چه ایرانی افغانی عراقی سوری و پاکستانی ... بخصوص شیر بچه های لشکر فاطمیون پیروان امام علی .... حالا باید دانست که دشمن را باید بیرون از خانه نابود کرد ... مدافعان حرم زمینه سازان ظهور مولایمان حضرت مهدی (ع)

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۰:۳۴

با اینکارشون فقد و فقد باعث شدن که من و دوستام بطور حرفه ای بریم تیر اندازی و دفاع شخصی یاد بگیریم و منتظر حکم رهبر برای جهاد بشینیم و تا پای جان از کشور و مرز و بومم دفاع کنم فارق از اینک یک دخترم ☺☺

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۲:۰۴

بعثی ها هم تو دیواری تو خرمشهر نوشته بودن اومدیم که بمونیم..داعش هم گفت در ایران میمانیم.. بعثی ها الان کجان ؟؟درک..داعش به کجا واصل میشه ؟درک...ایران و با سوریه و عراق اشتباه گرفتن..نمیدونن وقتی این مردم به وقتش فارغ از هر رنگ و نژادی کنار هم بودن و خواهند بود... صدای ما رو از ایران میشنوید......ایررررررررراااااااااننننن....فاتحه ی داعش رو بخونید... البته فاتحه نه...چون فاتحه خونده میشه که روح رفتگان شاد بشه...لعنت بر داعش و ال سعود و ...

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۵:۱۶

من خانمی سنی مذهب هستم از زاهدان در اینجا ما و شیعیان هیچ مشکلی با هم نداریم و از همدیگه حمایت میکنیم داعش که نه بزرگترینش نمیتونه به کشورمون صدمه بزنه چون ما وحدت داریم آباد باد ایران

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۵:۳۳

ب قول امام خامنه ای اینا فقط ترقه بازی کردن بابا خاک تو سرت داعش، بچه ک ترقه بازی نمیکنه خخخخخخ سردارجونمون و آقامون ظرف۲۴ ساعت جوابشونو میدن فک کردن میزنن نمیخورن.سرتون سلامت خدا و امام زمان نگهدارتون باشه

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۷:۳۲

داعش هیچ غلظی نمیکنی

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۱۳:۴۴

خد اروشکر شاید مردم قدر شهدا مدافع حرم رو بفهمند وهر نطقی رو انجام ندن

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۱۷:۰۳

به نظر من بایدفرمانده کل قوا فرمان حمله زمینی وهوایی تمام عیار به مناطق تحت سلطه تروریستها در عراق وسوریه را امضا کند،،تا زخم تازه هست، وعصبانی هستیم دست به کار بشیم.

avatar
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۰۶:۴۶

خدای بزرگم ایرانم دست تو سپردم. آرامشو از منبع آرامش میخوام. خدا روح همشون شاد کنه شاید اون دنیا خیلی قشنگتر از این دنیا باشه و جاشون از ما راحتتر باشه. حداقل اونجا یه عده بیخود و بی هدف و دلیل مردم بیگناه و روزه دارو اینطوری وحشتناک به تیر بارون نمیگیرن... خدا به خانوادشون صبر بده