• پنجشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۶ / ۱۸:۱۴
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 96072011204
  • خبرنگار : 71576

پایان مرحله مقدماتی مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور

رقابت بین‌المللی تکواندو جام فجر مردان در ساری

مسابقات مرحله مقدماتی تکواندوی قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، از صبح امروز پنجشنبه ۲۰ مهر نخستین روز(مرحله مقدماتی) سی و نهمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور در گروه مردان جوانان و بزرگسالان به میزبانی سالن خانه تکواندو فدراسیون آغاز شد.

این رقابت‌ها به مدت دو روز از امروز آغاز شده و تا فردا جمعه ۲۱ مهر با حضور 236 تکواندوکار و در قالب 32 تیم از استان‌های ۳۲ استان کشور پیگیری می‌شود.

این رقابت‌ها با عنوان جام سفیر کره‌جنوبی در حال پیگیری است.

در روز نخست این رقابت‌ها که از صبح امروز پنج‌شنبه ۲۰مهر پیگیری شد، تکواندوکاران اوزان فرد (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) در مقابل حریفان خود بر روی شیاپ‌چانگ رفتند.

با پایان رقابت‌های امروز تکواندوکاران راه‌یافته به مرحله‌ی یک هشتم این مسابقات مشخص شدند.

وزن 54- کیلوگرم:
۱) علی چهرقانی(قم)
۲) احسان عرفانیان(خراسان جنوبی)
۳) محمد علی ایزدی(فارس)
۴) محمد سهراب پور(لرستان)
۵) امیرمحمد زارعی (بوشهر)
۶) عادل ویسی(کردستان)
۷) محمدرضا رئیسیان‌زاده(خراسان رضوی)
۸) علی بابایی(گیلان)
۹) سید علی‌اکبر طباطبایی(مرکزی)
۱۰) امیرحسین ربانی(آذربایجان غربی)
۱۱) حمیدرضا رضایی‌سماقی(زنجان)
۱۲) بهروز خادمی (خراسان شمالی)
۱۳) مهدی لطفی(آذربایجان شرقی)
۱۴) سینا رسته‌خاک(البرز)
۱۵) سید حسام‌الدین اشرف(اصفهان)
۱۶) ابراهیم صفری(تهران)


وزن 63- کیلوگرم:
۱) سید محمدهادی حسینی(همدان)
۲) مبین میرزایی(چهارمحال و بختیاری)
۳) آریان محمدی(گیلان)
۴) آرمین رحمتی(البرز)
مهدی عابد(قم)
۵) علی وهاب پور(مازندران)
۶) کامران امانلو(زنجان)
۷) آرام کاظمی(کردستان)
۸) امین جلیلی(کهگیلویه و بویر احمد)
۹) امیر کریمی(آذربایجان غربی)
۱۰) محمد قاسمی(خراان رضوی)
۱۱) کامران مردانی پور(تهران)
۱۲) میثم زندی بودی(بوشهر)
۱۳) حمید رضا محبتی(ایلام)
۱۴) موسی سپهری(گلستان)
۱۵) سبحان رضایی(اصفهان)


وزن 74- کیلوگرم:
۱) سید محسن بنی‌هاشمی(گلستان)
۲) محمدمهدی شازده احمدی(قم)
۳) محمد صادقی راد (کرمانشاه)
۴) فرزاد محمودی یکتا(سمنان)
۵) سید حسین احسانی(مازندران)
۶) سجاد یزدانی(چهارمحال و بختیاری)
۷) محمد مرتضایی (گیلان)
۸) امیر حسین همایونی(همدان)
۹) رامین حسینقلی زاده(البرز)
۱۰) امیر حسین ساسان(تهران)
۱۱) سید امد خسروفر(فارس)
۱۲) مجید ذاکری(آذربایجان شرقی)
۱۳) رسول کسرایی( خراسان رضوی)
۱۴) حسین میرزاپور(اردبیل)
۱۵) میرمهدی لباسدوز(زنجان)
۱۶) سینا ربیعی دستجردی(اصفهان)


وزن 87- کیلوگرم:
۱) محسن امیرحاجلو(اصفهان)
۲) مجید دهقان (یزد)
۳) مجتبی دهقان(قم)
۴) مصطفی قهرمانی(زنجان)
۵) مهران ایزدپناه(آذربایجان غربی)
۶) مهدی شفیعی (لرستان)
۷) محمد زنبقی(آذربایجان شرقی)
۸) آرمان مهدوی راد(همدان)
۹) مهرزاد احمدی(گیلان)
۱۰) ایوب فتاحی(کردستان)
۱۱) محمد امامی(تهران)
۱۲) علی ساعدی فر(خوزستان)
۱۳) محمد رضا مختاری(فارس)
۱۴) امیررضا رضایی(کرمانشاه)
۱۵) بهروز خرمی مقدم(خراسان شمالی)
۱۶) آرش دباغ تفرشی(البرز)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.