• چهارشنبه / ۲۶ مهر ۱۳۹۶ / ۲۰:۳۵
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 96072615329
  • خبرنگار : 71552

پایان رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور با قهرمانی آسان‌پرداخت

دوومیدانی لیگ طلایی

مرحله سوم و پایانی رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با قهرمانی تیم باشگاهی آسان‌پرداخت به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، مرحله سوم و پایانی رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور، امروز(چهارشنبه) در چند ماده در مجموعه آفتاب انقلاب پیگیری شد و پرونده این فصل از رقابت‌ها بسته شد.
در پایان این رقابت‌ها تیم‌های آسان‌پرداخت، نفت تهران و ذوب‌آهن اصفهان به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.
نتایج نفرات برتر روز دوم مرحله پایانی رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور:

نیمه ماراتن؛

۱- محمدجعفر مرادی - آسان پرداخت - ۱:۱۷.۲۳ ساعت

 ۲-منصور بیات - عقاب نیروی هوایی - ۱:۱۷.۴۵ ساعت

۳- حسن صالحی امین - مقاومت - ۱:۱۸.۱۴ ساعت

پرتاب نیزه؛

۱- ایوب آرخی - نفت تهران - ۶۸.۳۵ متر

۲- یونس یوسف وند - نفت تهران - ۶۷.۶۶ متر

۳- صادق خادمی - ذوب آهن اصفهان - ۶۷.۵۲ متر

۲۰۰ متر؛

۱- محمد چشمه زار - آسان پرداخت - ۲۱.۰۱ ثانیه

۲- علی خدیور- آسان پرداخت - ۲۱.۲۸ ثانیه

۳- سجاد زارع  - مقاومت - ۲۱.۶۶ ثانیه

۳۰۰۰ متر بامانع؛

۱- حسین کیهانی - نفت تهران - ۹:۱۲.۱۹ دقیقه

۲- همایون همتی - آسان پرداخت - ۹:۱۴.۸۱ دقیقه

۳- بهزاد مصطفوی - نفت تهران - ۹:۱۵.۸۶ دقیقه

۴۰۰ متر بامانع؛

۱- میلاد رمضانی - ذوب آهن اصفهان - ۵۲.۹۲ ثانیه

۲-مهدی پیرجهان - ذوب آهن اصفهان - ۵۲.۹۲ ثانیه

۳-رضا ملک پور- نفت تهران - ۵۳.۹۳ ثانیه

پرش بانیزه؛

۱-محمد بنی آدم - نفت تهران - ۵.۰۵ متر

۲-محمد محسن ربانی - آسان پرداخت - ۴.۶۰ متر

۳-بهرام قاسمی - ذوب آهن اصفهان - ۴.۴۰ متر

۸۰۰ متر؛

۱-امیر مرادی - ذوب آهن اصفهان - ۱:۴۹.۳۷ دقیقه

۲-مصطفی ابراهیمی - نفت تهران - ۱:۴۹.۸۴ دقیقه

۳-پژمان یارولی - آسان پرداخت - ۱:۵۰.۱۹ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر؛

۱-محمد جواد صیادی - آسان پرداخت - ۳۱:۲۰.۵۹ دقیقه

۲-مرتضی بیرانوند - مقاومت ۳۱:۲۵.۲۵ دقیقه

۳-حسن عابدی - نفت تهران - ۳۱:۲۹.۸۲ دقیقه

پرش طول؛

۱-وحید صدیق - نفت تهران - ۷.۴۴ متر

۲-محمد قائدزاده - فضای سبز بوشهر - ۷.۳۵ متر

۳-محمد ارزنده - ذوب آهن اصفهان - ۷.۱۳ متر

پرتاب چکش؛

۱-رضا مقدم - نفت تهران - ۶۸.۱۵ متر

۲-اکبر هلالی - مقاومت تهران - ۶۱.۸۲ متر

۳-کاوه کاویانی - عقاب نیروی هوایی - ۵۱.۸۸ متر

دهگانه؛

۱-مهدی شاپسند - مقاومت - ۵۳۷۴ امتیاز

۲-وحید اسکندری - عقاب نیروی هوایی - ۵۳۰۶ امتیاز

۳-محمدرضا اصلانی - ستارگان قومس - ۵۲۵۰ امتیاز

۴ در ۴۰۰ متر امدادی؛

۱-آسان پرداخت - ۴۲.۴۸ ثانیه

۲-ذوب آهن اصفهان - ۴۲.۶۶ ثانیه

۳-مقاومت - ۴۲.۶۹ ثانیه

امتیازات تیمی ؛

۱-آسان پرداخت - ۶۳۰ امتیاز

۲-نفت تهران - ۵۹۳.۵ امتیاز

۳-ذوب آهن اصفهان - ۵۳۰ امتیاز

۴-مقاومت - ۳۴۵ امتیاز

۵-عقاب نیروی هوایی - ۲۴۵ امتیاز

۶-فضای سبز بوشهر - ۷۸ امتیاز

۷-شهرداری تبریز - ۷۲ امتیاز

۸-زعفران مختاری زاوه - ۶۶ امتیاز

 انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.