به گزارش ایسنا، دومین مرحله از بیستو پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور طی روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد.
در این مسابقات تیمهای پلیمر خلیج فارس خرمآباد، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، سایپا، ذوب آهن اصفهان، عماد، مقاومت، عقاب نیروی هوایی، سلکتور و فولاد هرمزگان برای کسب بیشترین امتیاز و بهترین جایگاه به مصاف یکدیگر رفتند.
در روز دوم و پایانی این مسابقات احسان حدادی موفق شد پس از مدتها پرتابی ۶۰ متری را ثبت کند و با ثبت حد نصاب ۶۰.۷۱ متر قهرمان شد.
ساموئل لیمو، ورزشکار خارجی تیم پلیمر خلیج فارس موفق شد حد نصاب باشگاهی ماده ۱۰۰۰۰ متر را با ثبت رکورد ۲۹:۴۸.۸۱ دقیقه ارتقاء دهد. حدنصاب قبلی این ماده با ۲۹:۵۸.۰۰ در اختیار مهدی زارعینژاد بود که در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۸۰ به ثبت رسانده بود.
در روز نخست هم حسن تفتیان در مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر زمان ۱۰.۲۱ ثانیه را ثبت کرد و رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۱۰.۲۳ ثانیه در اختیار خود بود، ارتقاء داد.
نتایج روز دوم مسابقات به شرح زیر است:
دوی ۲۰۰ متر
بنیامین یوسفی از پلیمر خلیج فارس، ۲۱.۰۱ ثانیه
سجاد هاشمی از پلیمر خلیج فارس، ۲۱.۳۲ ثانیه
میلاد ناصح جهان از پلیمر خلیج فارس، ۲۱.۴۹ ثانیه
دوی ۸۰۰ متر
پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس، ۱:۴۹.۱۳ دقیقه
امید امیریان از ذوب آهن، ۱:۵۰.۷۱ دقیقه
امیر مرادی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۸۵ دقیقه
۴۰۰ متر با مانع
مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس، ۴۹.۶۷ ثانیه
امیر مقدمی از ذوب آهن، ۵۱.۵۸ ثانیه
حسن نیک نظر از سایپا، ۵۲.۸۴ ثانیه
۱۰۰۰۰ متر
ساموئل لیمو از پلیمر خلیج فارس، ۲۹:۴۸.۸۱ دقیقه
جلیل ناصری از ذوب آهن، ۳۱:۰۱.۱۸ دقیقه
مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس، ۳۱:۴۶.۲۶ دقیقه
۱۰۰۰۰ متر پیاده روی
حمیدرضا زور آوند از سپاهان، ۴۶:۳۹.۵دقیقه
امیر حسین اسدی از پلیمر خلیج فارس، ۴۷:۲۲.۰۲ دقیقه
علیرضا بختیاری از سایپا، ۴۹:۳۹.۲دقیقه
۳۰۰۰ متر با مانع
خلیل ناصری از ذوب آهن، ۹:۰۵.۶۳ دقیقه
ویاچسلا از پلیمر خلیج فارس، ۹:۰۹.۲۷ دقیقه
امیر زمانپور از ذوب آهن، ۹:۱۵.۹۰ دقیقه
پرش ارتفاع
سیاوش سلیمی از پلیمر خلیج فارس، ۲.۱۲ متر
حسین بیزار از ذوب آهن، ۲.۰۰ متر
مهدی خدادادی از سایپا، ۲.۰۰ متر
پرش طول
مهدی تماری از عقاب نیروی هوایی، ۷.۳۴ متر
میثم عبدالله پور از بازرگانی عماد، ۷.۳۲متر
محمد قائدزاده از سایپا، ۷.۲۴متر
پرتاب چکش
رضا مقدم از سپاهان، ۷۱.۱۶متر
آرکادییوش روگوسکی از پلیمر خلیج فارس، ۶۵.۱۷متر
علی مرادی از سایپا، ۶۰.۷۰متر
پرتاب دیسک
احسان حدادی از پلیمر خلیج فارس، ۶۰.۷۱ متر
بهنام شیری از سایپا، ۵۷.۶۷ متر
حسین رسولی از سپاهان اصفهان، ۵۷.۳۰ متر
۴ در ۴۰۰متر امدادی
پلیمر خلیج فارس خرمآباد، ۳:۰۸.۱۷ دقیقه
ذوب آهن، ۳:۱۵.۷۴ دقیقه
فولاد مبارکه سپاهان، ۳:۱۷.۶۷ دقیقه
برای مشاهده نتایج روز نخست مسابقات اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام