مدیرکل زندان های استان تهران خبرداد:

آزادی 82 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از ابتدای ماه رمضان تاکنون

مدیرکل زندان های استان تهران گفت: نیکوکاران روزه دار استان تهران،  ۸۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کردند.

به گزارش ایسنا، مصطفی محبی با اعلام این خبر گفت:  با دعوت و فراخوان  برای آزادی و بازگشت زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بر سر سفره های سرد افطار خانواده هایشان، نیکوکاران با تاسی از امیر مومنان علی (ع) در احسان و نیکی، آستین همت بالا زده و ۸۲ نفر را تا این لحظه آزاد کردند.

مدیر کل زندان‌ها و نایب رییس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران اظهار کرد: بخش توسعه منابع اقتصادی و انسانی بیمه دی نیز با بررسی خلاصه پرونده زندانیان واجد شرایط و پرداخت ۷۸ میلیون تومان، بدهی هفت نفر را پرداخت کرد تا لبخند شادی بر صورت کودکان این نان آوران خانواده بنشاند.

وی افزود: نیکوکاران روزه دار تهرانی با مراجعه به غرفه نمایندگی ستاددیه در بوستان گفت‌وگو، کمک‌های مالی شایانی کردند و حتی مادری با بخشیدن النگویش و دختر ۸ ساله ای با اهدای تنها طلایش که یک جفت گوشواره بود،  در این فراخوان احسان شرکت کردند.

محبی ادامه داد: زوج جوانی نیز پس انداز ۲۳۴ میلیونی خود را در این غرفه برای آزادی ۱۳ نفر اختصاص دادند.

وی تاکید کرد: غرفه نمایندگی ستاد دیه استان تهران در طبقه دوم نمایشگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) بوستان گفتگو تا پایان ماه مبارک رمضان، آماده دریافت کمکهای خیرین است. 

محبی در پایان گفت: مردم می توانند طی سال با مراجعه حضوری به محل نمایندگی واقع در خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲، طبقه سوم و یا سایت به نشانی  www.tehipro با نحوه واریز کمکها آشنا شوند. شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت و  یا با شماره گیری # 733 * 1414 * از طریق تلفن همراه، در این امر نیک مشارکت کنند.

انتهای پیام 

  • چهارشنبه/ ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۱
  • دسته‌بندی: حقوقی و قضایی
  • کد خبر: 97032310790
  • خبرنگار : 71429