خبرنگار: 50008

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • همایش بین المللی شیخ شهید «محمد خیابانی» با حضور رئیس مجلس

  همایش بین المللی شیخ شهید «محمد خیابانی» با حضور رئیس مجلس

  همایش بین المللی شیخ شهید محمد خیابانی به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت وی با حضور رئیس مجلس محمدباقر قالیباف، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.

 • راهپیمایی ۲۲ بهمن – تبریز

  راهپیمایی ۲۲ بهمن – تبریز

  مراسم رژه موتوری و خودرویی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در مسیر ائل گولی تبریز برگزار شد. همچنن مراسمی نیز در محوطه ارک تبریز(مصلی) با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران(حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی) با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

 • همراه باخاطرات فخرالذاکرین

  همراه باخاطرات فخرالذاکرین

  حاج فیروز زیرک کار، ذاکر دلسوخته آل الله(ع) و ملقب به فخرالذاکرین از مداحان پیشکسوت و پرآوازه تبریز بود که پس از یک عمر زندگی باعزت۴۰ روز قبل‌دعوت حق را لبیک گفت و پیکر این مرد بزرگوار در جوار مرقد جناب حمال تبریزی به خاک سپرده شد. حاج فیروز از دیدگاه خانواده‌اش فردی معمولی و دارای پشتکار وصف می‌شود، شاید ساده زیستی این مداح هست که او را فخرالذاکرین کرده است.

 • سیزدهی که در خانه به در شد

  سیزدهی که در خانه به در شد

  به دنبال شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال این ویروس، توقف و اتراق در پارک‌ها و تفرجگاه‌های سراسر کشور ممنوع شد و پارک‌های تبریز نیز در سیزده‌بدر روز خلوتی را تجربه کردند، شاید این اولین سیزده‌بدری باشد که بدون آلوده شدن طبیعت و شکسته شدن شاخه‌های درختان و برپایی آتش، برگزار شده است.