استانی-عکس

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • رژه دریایی خلیج فارس

  رژه دریایی خلیج فارس

  روز چهارشنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۹ همزمان با سالروز حماسه دریادلان نیروی دریایی سپاه در نبرد با آمریکای جنایتکار، آیین گلباران محل شهادت شهدای حماسه جاویدان خلیج فارس و رژه شناور ها و یگان های رزمی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

 • قطعه‌ی ۱۰ راه‌آهن بوشهر-شیراز

  قطعه‌ی ۱۰ راه‌آهن بوشهر-شیراز

  قطعه ی ۱۰ راه آهن بوشهر-شیراز-عسلویه سخت ترین قطعه است که بیش از ۲۵ کیلومتر طول و حدود ۵.۵ کیلومتر مجموع تونل ها و پل های آن است.

 • برداشت خرما از نخلستان‌های شادگان و بوشهر
 • تور عمرانی رسانه‌های بوشهر - تصاویر

  تور عمرانی رسانه‌های بوشهر - تصاویر

  تور عمرانی رسانه‌ای یادمان زنده یاد غلامعلی قاضی زاده (روزنامه‌نگار فقید بوشهری) روز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه با بازدید از آب شیرین کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر آغاز شد و با برگزاری مراسم افتتاحیه و بهره برداری از پارک ساحلی لیان و بازدید از موزه منطقه ای خلیج فارس ادامه یافت.

 • موزه رئیسعلی دلواری تنگستانی

  موزه رئیسعلی دلواری تنگستانی

  خانه رئیسعلی دلواری تنگستانی، در جنوب شرقی شهر دلوار در استان بوشهر قرار دارد. این خانه که از آثار اواخر دوره قاجاریه، توسط بازماندگان رئیسعلی دلواری به سازمان میراث فرهنگی هدیه شده است و هم اکنون به عنوان موزه از آن بازدید به عمل می آید. رئیس‌علی دلواری آزادی‌ خواه مشروطه‌ طلب و رهبر قیام جنوب در تنگستان و بوشهر علیه نیروهای بریتانیا در دوره جنگ جهانی اول بود،
در ایران با مصوبه شورای عالی انقلاب روز ۱۲ شهریور بعنوان سالروز کشته شدن رئیسعلی دلواری از سال ۸۹ به نام «روز مبارزه با استعمار انگلیس» نامگذاری شده‌ است.

 • مراسم عزاداری شب عاشورا - بوشهر

  مراسم عزاداری شب عاشورا - بوشهر

  مراسم شب عاشورای حسینی با رعایت اصول بهداشتی در مساجد و حسینه های شهر بوشهر برگزار شد.

 • سفر رییس جهاددانشگاهی به بوشهر

  سفر رییس جهاددانشگاهی به بوشهر

  حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی در سومین روز هفته دولت به استان بوشهر سفر کرد که در این سفر با مسوولین این استان دیدار و گفتگو و سپس در افتتاح آزمایشگاه کووید ۱۹، کلنگ زنی ساخت مجتمع آبزیان دریایی جهاددانشگاهی این استان با طرح کسب دانش فنی تولید و تکثیر سالانه ۵ میلیون قطعه بچه‌ماهی سی‌باس در شهرک زیست فناورانه دلوار و همچنین در بازدید و افتتاح چندین پروژه علمی و فناوری شرکت کرد.

 • مساجد چهار محله قدیمی بوشهر

  مساجد چهار محله قدیمی بوشهر

  عزاداری سنتی بوشهری بویژه در دهه نخست محرم، جزو نمادهای فرهنگی و مذهبی ماندگار در اذهان ایرانیان است.مساجد واقع درمحله «بهبهانی»، «کوتی»، «شنبدی» و «دهدشتی» به عنوان چهار محله اصیل بوشهر نقش پررنگی در زنده نگه‌داشتن این شیوۀ عزاداری دارند.

 • گورستان لنج‌ها
 • نشست مطبوعاتی رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر

  نشست مطبوعاتی رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر

  نشست مطبوعاتی رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی ظهر روز سه‌شنبه / ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ برگزار شد.

 • آتش‌سوزی کارخانه لنج‌سازی در بوشهر

  آتش‌سوزی کارخانه لنج‌سازی در بوشهر

  کارخانه لنج سازی واقع در محله تنگک استان بوشهر ساعت ۱۳ ظهر امروز چهارشنبه ۲۵ تیر ماه طعمه حریق شد. حدود ۷ لنج دچار خسارت شده‌اند و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت و علت حریق نیز هنوز مشخص نیست. در حال حاضر با مهار آتش، نیروهای آتش نشانی در حال اجرای عملیات لکه گیری، خنکسازی و جداسازی هستند.