فیلم ورزشی

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • ویدئو / داربی ٩٧؛ از شعارهای منشوری تا کری‌خوانی سرخابی

  ویدئو / داربی ٩٧؛ از شعارهای منشوری تا کری‌خوانی سرخابی

  داربی ۹۷ فوتبال ایران در لیگ بیست‌ویکم عصر شنبه (۱۳ آذر) در ورزشگاه آزادی و به قضاوت موعود بنیادی‌فر برگزار می‌شود. داربی امسال درگیر حواشی مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شده که این موضوع نشان از حساسیت عجیب این دیدار فارغ ا ز جدول رده‌بندی و سه امتیازِ بازی دارد. هوادارانِ این دو تیم در کشور از روزهای قبل از شروع بازی، برای یکدیگر کُری‌خوانی می‌کنند؛ از این رو خبرگزاری ایسنا گفت‌وگویی را با برخی از فوتبال‌دوستان انجام داده که چاشنیِ آن، کری‌خوانی و شعارهای هوادارانش است.

 • ویدئو / گل‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

  لیگ بیست‌ویکم؛

  ویدئو / گل‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

  هفته هفتم بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار در روز دوشنبه و سه شنبه (۸ و ۹ آذر ۱۴۰۰) به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / گل‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال

  لیگ بیست‌ویکم؛

  ویدئو / گل‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال

  هفته ششم بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار در روز چهارشنبه (۳ آذر ۱۴۰۰) به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / بازگشت هواداران فوتبال به سکوها؛ یک اتفاق و چند حاشیه

  ویدئو / بازگشت هواداران فوتبال به سکوها؛ یک اتفاق و چند حاشیه

  پس از ماه‌ها دوریِ هواداران فوتبال از محیط ورزشگاه، حالا روند بازگشت آنها به سکوها آغاز شده است. بعد از حضور حدودا پنج هزار نفری تماشاگران در بازی هفته گذشتۀ استقلال تهران و نساجی مازندران، این هفته هم برخی هواداران پرسپولیس و صنعت نفت فرصت پیدا کردند با حضور در استادیوم آزادی تهران، بازی تیم محبوبشان را از نزدیک ببینند. این حضور اما بی‌حاشیه نبود؛ از رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انتقاد و اعتراض تماتشاگران به افزایش قیمت بلیط و نحوه فروش آن.

 • ویدئو / حضور جواد فروغی در یک آسایشگاه معلولان ذهنی در مشهد

  ویدئو / حضور جواد فروغی در یک آسایشگاه معلولان ذهنی در مشهد

  جواد فروغی، مدال‌آور المپیک توکیو ۲۰۲۰ در رشته تیراندازی، شنبه (۲۹ آبان) با حضور در آسایشگاه معلولان ذهنی شهید بهشتی مشهد، ضمن بازدید از این مجموعه، از زحمات کارکنان و پرسنل این مؤسسه و مؤسسات توانبخشی قدردانی کرد.

 • ویدئو / گل‌های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال

  لیگ بیست‌ویکم؛

  ویدئو / گل‌های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال

  هفته پنجم بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۷ و ۲۸ آبان ۱۴۰۰) برگزار شد. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / گل‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال

  لیگ بیست‌ویکم؛

  ویدئو / گل‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال

  هفته چهارم بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار طی روزهای جمعه و شنبه (۱۴ و ۱۵ آبان ۱۴۰۰) برگزار شد. در این هفته تیم‌های استقلال و پرسپولیس برابر حریفانشان متوقف شدند و داربی اصفهان به سود ذوب آهن به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / گل‌های هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران

  ویدئو / گل‌های هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته سوم بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هفت مسابقه در روزهای شنبه و دوشنبه (هشتم و دهم آبان ۱۴۰۰) برگزار شد. بازی پیکان و ذوب آهن که پیش از این به تعویق افتاده بود، روز جمعه ، بیست‌و یکم آبان ، برگزار می‌شود. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / حضور متفاوت حسن یزدانی در آسایشگاه معلولین ذهنی

  ویدئو / حضور متفاوت حسن یزدانی در آسایشگاه معلولین ذهنی

  حسن یزدانی، قهرمان کشتی آزاد ایران، صبح یکشنبه (۹ آبان) در آسایشگاه معلولین شهید بهشتی مشهد حضور یافت. یزدانی با حضور در این مرکز، از زحمات کارکنان و پرسنل مؤسسات توانبخشی قدردانی و از بخش‌های مختلف این آسایشگاه بازدید کرد.

 • ویدئو / گل‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران

  لیگ بیست و یکم؛

  ویدئو / گل‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته دوم بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هفت مسابقه در روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه (دوم، سوم و پنجم آبان ۱۴۰۰) برگزار شد. در این هفته بازی مس رفسنجان و پدیده مشهد به تعویق افتاد. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / شهرداری سیرجان، تاریخ‌ساز فوتبال زنان ایران

  ویدئو / شهرداری سیرجان، تاریخ‌ساز فوتبال زنان ایران

  تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان یکی از پرافتخارترین تیم‌های باشگاهی فوتبال زنان در ایران است و حالا با کسب اولین مجوز حضور در جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا توانسته تاریخ‌سازی کند. این تیم باید از ۱۶ آبان در این رقابت‌ها حضور یابد و حالا دو هفته مانده به این بازی‌های حساس در تهران اردو زده است تا ضمن پیگیری تمرینات، دو بازی تدارکاتی انجام دهد.

 • ویدئو / گفت‌وگو با غزاله و غزال حسینی، اعضای تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان

  ویدئو / گفت‌وگو با غزاله و غزال حسینی، اعضای تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان

  غزل و غزاله حسینی دوقلوهای وزنه برداری خراسان رضوی، برای نخستین بار در جده عربستان، روی تخته مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان رفتند. غزل در این مسابقات هشتم شد، اما غزاله توانست تاریخ سازی کند و مدال برنز دوضرب دسته ۵۹ کیلوگرم را به دست آورد. غزاله حسینی در مجموع با رکورد ۱۶۸ کیلوگرم چهارم شد، اما با همان تک مدال دوضرب توانست اولین دختر نوجوان ایران باشد که در مسابقات قهرمانی جهان به مدال رسیده است.

 • ویدئو / گل‌های هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران

  لیگ بیست‌ویکم؛

  ویدئو / گل‌های هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته نخست بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت مسابقه در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه (۲۷، ۲۸ و ۳۰ مهر ۱۴۰۰) به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / کرونا رمق ورزشی‌ها را گرفت

  تاثیر کرونا بر باشگاه‌داران و فروشندگان لوازم ورزشی

  ویدئو / کرونا رمق ورزشی‌ها را گرفت

  فعالیت فروشندگان لوازم ورزشی، مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی، لازم و ملزوم یکدیگر است؛ اما تداوم شیوع کرونا و عدم حمایت مناسب از سوی دولت باعث شد تا ناراضی و معترض به تورم و تعطیلی‌هایی باشند که درآمد روزانه‌شان را تقریبا صفر کرده است. متولیان و فعالان این صنف می‌گویند باید به فروشندگان کالاهای ورزشی و صاحبان مجموعه‌های ورزشی کمک شود و البته در این مسیر، ایراداتی هم به قوانین موجود در این حوزه وارد می‌دانند. در ادامه ویدئوهای ایسنا درباره تاثیر کرونا بر اصناف و مشاغل، در این گزارش به تاثیر آن بر باشگاه‌داران و فروشندگان لوازم ورزشی پرداخته‌ایم.

 • ویدئو / روایت نجات یک نوجوان از مرگ با کمک آتش‌نشانان

  ویدئو / روایت نجات یک نوجوان از مرگ با کمک آتش‌نشانان

  هفت سال پیش پسری نوجوان به نام فرزاد خلیلی در اتوبان قم - سلفچگان دچار حادثه رانندگی شد. در این سانحه گاردریل کنار جاده در بدن او فرورفت و فرزاد به دلیل جراحت‌های زیاد تا پای مرگ رفت، اما در نهایت با کمک آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۶ قم از مرگ نجات یافت. او بعد از سال‌ها توانسته تیم نجات خود را پیدا و به مناسبت روز آتش‌نشان با آنها دیدار کند.

 • ویدئو / بیانات رهبری در جمع مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک توکیو

  ویدئو / بیانات رهبری در جمع مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک توکیو

  مقام معظم رهبری صبح شنبه (۲۷ شهریور) در دیدار مدال‌آوران بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو، با قدردانی از قهرمانان ایران، گفتند: مهمترین پیام قهرمانی ورزشکاران افتخارآفرین کشور در صحنه‌های بین‌المللی، امکان تحقق کارهای به ظاهر نشدنی و انتقال پیام ایستادگی و امید و نشاط به جامعه و جوانان است.

 • ویدئو / درخشش ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو

  ویدئو / درخشش ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو

  در حالی که اختتامیه بازی‌های پارالمپیک توکیو امروز عصر برگزار می‌شود، رقابت‌های ورزشکاران ایران دیروز با کسب آخرین مدال به پایان رسید. برخلاف نتایج ضعیف ایران در بازی‌های المپیک که حدود یک ماه قبل برگزار شد، ورزشکاران ایران در پارالمپیک خوش درخشیدند. ایران با ۱۲ طلا، ۱۱ نقره و یک برنز در رده سیزدهم قرار گرفته است. تعداد مدال‌های ایران در این دوره با دو دوره قبلی برابری می‌کند اما از نظر تعداد مدال‌های طلا، این بهترین نتایج ایران در ادوار پارالمپیک بوده است.