• دوشنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400020604079
  • خبرنگار : 30054

دانلود و تماشای آنلاین سریال میخواهم زنده بمانم قسمت 11

دانلود و تماشای آنلاین سریال میخواهم زنده بمانم قسمت 11

قسمت یازدهم سریال میخواهم زنده بمانم به مرحله پخش رسیده است. در این پست شیوه های دانلود قسمت 11 میخواهم زنده بمانم را برای استفاده کاربران گرامی مهیا کرده ایم.

به گزارش ایسنا بنا بر اعلام کول دانلود، سریال میخواهم زنده بمانم یک سریال بسیار خوش ساخت و تماشایی می باشد که در دهه 60 خورشیدی روایت می شود. می خواهم زنده بمانم اتفاقا در هفته های گذشته جهش بالایی داشت و به دلیل به اوج رسیدن داستان و فضای قصه توانست که علاقمندان جدیدی را به خود اضافه کند. این افزایش چشمگیر مخاطبین میخواهم زنده بمانم در حدی بود که در حال حاضر بیشتر نرخ دانلود در بین سریال های در حال پخش را پس از گیسو به خود اختصاص داده است. تماشای این سریال را توصیه اکید داریم به شما کاربران گرامی. قطعا از دیدن این سریال پشیمان نخواهید شد.

بازیگران میخواهم زنده بمانم؟

در این سریال تماشایی و بسیار جذاب که  این روز ها به شدت مورد توجه و محبوبیت کاربران قرار گرفته است بازیگران مشهوری مانند آزاده صمدی , آناهیتا درگاهی , بهاره کیان افشار , پدرام شریفی , حامد بهداد , سحر دولتشاهی , علی شادمان , مهران احمدی ، امیر نوروزی، مهدی حسینی نیا، فرید سجادی حسینی، بابک کریمی، افسانه چهره آزاد، عزت مهرآوران، محمدرضا مالکی، ناهید مسلمی، مهدی صباغی، بیژن بنفشه خواه به ایفای نقش پرداخته اند.

در قسمت های پیشین سریال می خواهم زنده بمانم چه اتفاقاتی رخ داد؟

میخواهم زنده بمانم در قسمت های گذشته روایتی تراژیک را به دنبال داشت. هما در پی حکم اعدام پیش روی پدرش که مشخص نیست آیا واقعا گناهکار بوده است یا این که برایش پاپوش دوخته اند، دست به هر کاری می زند تا بتواند او را نجات دهد. امیر شایگان تنها فردی است که با توجه به نفوذ و قدرت بسیار بالایی که دارد می تواند این کار را انجام دهد. ولی شرط کمک به پرونده را در این ابراز می کند که هما باید با او ازدواج کند. حال آن که هما چندین سال است که دلبسته و عاشق نادر است. آیا حاضری برای عشق، از عشقت بگذری؟ هما سرانجام پا روی دل گذاشته و به عقد شایگان در می آید و داستانی تراژیک رقم می خورد. در ادامه ولی داستان به سمت یک دو قطبی می رود. در جایی که مشخص می شود امیر شایگان؛ مرد خیر و مصلح دیروزی و البته مرد فاسد و خلافکار امروزی، قبلا نیز ازدواج کرده و در حال حاضر همسر دارد. وی در زمان جوانی بادیگارد یکی از افراد سرشناس دولتی بوده و سپس با دختر وی ازدواج کرده است. داستان ولی به همین جا ختم نمی شود، چرا که ...

در قسمت نهم دیدیم که امیر شایگان به دستور حاج حسام افشار به شمال می رود تا از او خبرِ ریاستش را بشنود. زهره افشار برای شایگان تدارکاتی دیده تا غافلگیرش کند. فرخی و نادر به سراغ هما می روند تا از او بخواهند در دادگاه علیه امیر شایگان شهادت بدهد. عماد حالا باید بین کشتن کاوه یا فراری دادن او تصمیمش را بگیرد.

در قسمت دهم نیز پس از این که سرانجام کاوه با کمک شیوا و عماد توانست به مواد مورد نیاز برای پرداخت بدهی اش به مفتاح برسد و حتی بیش از آن چه که انتظار می رفت مواد جور کند به دنبال این است که با دادن آن مواد به مفتاح حکم آزادی خود را دریافت کرده و سپس نیز باقیمانده مواد ها را پس  فروختن بین هر سه تقسیم کنند. در این بین شیوا ابراز کرد که قصد دارد با این پول به خارج از کشور برود تا با فرزند خردسالش در آن جا زندگی کند. چیزی که با تعجب کاوه همراه بود ولی او همچنان با دانستن این موضوع نیز مشتاق و مصر در ازدواج با وی بود. در ادامه ولی داستان به همین روال پیش نمی رود چرا که مفتاح به عماد دستور کشتن کاوه را داده است و با وجود این که او از اجرای این امر سر باز می زند ولی ظاهرا چاره ای جز این ندارد. در سکانس های بعدی پیگیری های نادر و مامور دیگر شهربانی را می بینیم که به دنبال یافتن سرنخ هایی جدید از اقدامات غیرقانونی شایگان هستند تا به این ترتیب بتوانند وی را محاکمه و دادگاهی کنند. در همین بین به زنی که تازه از پاریس بازگشته تا عمارت بسیار بزرگ و مجلل پدری خود را دوباره تصاحب کند، بر می خورند که در آن جا نیز ردپایی از اقدامات غیرقانونی و فسادآمیز امیر شایگان دیده می شود.

اکنون قسمت 11 سریال می خواهم زنده بمانم قرار است که در سایت کول دانلود پخش و توزیع شود و شما می توانید با کلیک بر لینکی که در ادامه می آید به این سریال جذاب و تماشایی دسترسی داشته باشید.

جهت دانلود قسمت 11 یازدهم سریال میخواهم زنده بمانم بر روی لینک زیر:

دانلود قسمت 11 میخواهم زنده بمانم

و همچنین سایر قسمت های آن بر لینک زیر کلیک کنید:

دانلود سریال میخواهم زنده بمانم

منبع: وبسایت CoolDl.Net

انتهای رپرتاژ آگهی