• یکشنبه / ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022617931
  • خبرنگار : 30054

آموزش نرم افزارهای گرافیکی در عصرنخبگان

آموزش نرم افزارهای گرافیکی در عصرنخبگان

اگر به دنبال یادگیری نرم افزارهای گرافیکی هستید بدون شک باید خدمات آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان را با دیگر آموزشگاه ها مقایسه کنید.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام آموزشگاه نخبگان، این آموزشگاه که خالق پک آموزش طلایی گرافیک است، توانسته است در طی سال‌های اخیر با ارائه این پک و با در نظر گرفتن هزینه های فوق العاده معقول کارآموزان را با مهارت های روز بازار کار از قبیل نرم افزارهای فتوشاپ و کرل و ایندیزاین و ایلاستریتور آشنا نموده و روانه بازار کار نماید. برای مشاهده خدمات خاص عصرنخبگان تا انتهای آگهی با ما همراه باشید.

برای مشاهده سرفصل‌های دوره های گرافیکی، اطلاعات بیشتر درباره کلاس ها و ... می توانید روی هرکدام از دوره های زیر کلیک کنید:

· دوره فتوشاپ

· دوره ایلوستریتور

· آموزش کرل

از جمله خدمات منحصر به فرد آموزشگاه کامپیوتر عصرنخبگان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. ارائه فیلم آموزش جلسات به صورت رایگان که قطعاً تاثیر بسزایی در یادگیری کارآموزان و مرور مطالب توسط آنها خواهد داشت دوستان توجه نمایند که در یادگیری نرم افزارهای گرافیکی و ترفندهای آن می‌بایست از کلیدهای ترکیبی و ابزار های بیشماری استفاده نمود که جزوه نویسی علاوه بر اتلاف وقت بازه ای را به صورت چشمگیری کاهش می دهد. اما عصرنخبگان با ارائه فیلم آموزش هر جلسه بازدهی هنرجویان را تا حد فوق‌العاده‌ای بالا برده است.

2. استفاده از آخرین ورژن نرم افزار های گرافیکی و به روزترین آنها که کار آموزان این آموزشگاه این فرصت را دارند که بعد از اتمام دوره در جهت یادگیری بهتر و رفع اشکال و ارتقای سطح مهارتی خود دوره های ثبت نامی خود را به صورت رایگان تکرار نمایند.

3. ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای به مهارت های گرافیکی، یکی از آیتم های جذاب آموزشگاه کامپیوتر عصر نخبگان است که شما می توانید بعد از اتمام دوره خود توسط آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شوید و گواهینامه معتبر با ارزش ترجمه دریافت نمایید.

4. یک پیشنهاد جذاب که همیشه از سوی مشاوران آموزشگاه به مخاطبین شرکت در دوره های عصر نخبگان داده می‌شود این است که حتماً قبل از ثبت‌نام در هر واحد آموزشی، یک جلسه به صورت رایگان در کلاس‌ها شرکت کنند و خدمات آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای را با یکدیگر مقایسه نمایند و سپس اقدام به ثبت نام کنند.

5. ضمنا شما می توانید در هر کجای کشور که هستید، از خدمات این آموزشگاه به صورت حضوری، آنلاین و بسته های آموزشی استفاده نمایید که از لحاظ مباحث آموزشی با هم هیچ تفاوتی نمی کند و حتی می توانید در پایان دوره، مدرک معتبر دریافت کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی