• دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022718959
  • خبرنگار : 30054

متخصص پوست و مو ( درماتولوژیست )کیست؟

متخصص پوست و مو ( درماتولوژیست )کیست؟

در این مقاله ابتدا متخصص پوست و مو را به شما معرفی می کنیم، بعد از آن وظایف او را در زمینه تشخیص، درمان و پیشگیری بیماری ها بیان می کنیم و در آخر درباره نحوه پیدا کردن دکتر پوست و موی خوب به شما می گوییم. همراه ما باشید.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام سایت پی جو، آیا شما برای خدمات درمانی پوست و موی خود به دنبال دکتر متخصص هستید؟ و به این فکر می کنید که چگونه می توانید بهترین متخصص پوست و مو را در شهر خود پیدا کنید؟ یا اصلا یک پزشک متخصص در زمینه پوست، مو  چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوالات ما را در این مطلب دنبال کنید که علاوه بر توضیح وظایف دکتر پوست مو، به شما کمک می کنیم تا بتوانید با بررسی، دکتر مناسب برای مشکلات پوستی، موهایتان  پیدا کنید .

چگونه متخصص پوست و مو را در شهر خود پیدا کنیم؟

شما می توانید با توجه به مواردی که در ادامه این مطلب برای شما ذکر می کنیم به راحتی بهترین متخصص پوست و مو را در شهر خود پیدا کنید:

· پرس و جو از آشنایان، دوستان و خویشاوندان

· پرس و جو درباره تجربیات افراد مختلف در رابطه با مشکلات مشابه شما

· بررسی کارنامه کاری دکتر پوست و مو در شهر خود در سایت های معتبر.

وظایف مرتبط به دکتر پوست و مو

دانشجویان پزشکی بعد از گذراندن دوره های پزشک عمومی اگر علاقه به تخصص پوست مو داشته باشند می توانند در این زمینه تحصیلات خود را دنبال کنند و به متخصص پوست و مو تبدیل شوند، پزشک متخصص پوست، مو  می‌تواند در زمینه های مختلف دوره هایی را بگذراند و در مورد آن تخصص فعالیت کند. برخی از وظایف یک درماتولوژیست عبارت است از :

· تشخیص بیماری های مرتبط به پوست، مو ناخن

· درمان بیماری های مرتبط به پوست، مو و ناخن

· درماتوپاتولوژی:  نمونه برداری و بررسی نمونه ها از روی پوست، مو و ناخن برای تشخیص بیماری های مختلف

· جراحی پوست: انجام جراحی های پوستی، مویی و ناخنی بیماری های مختلف

· جراحی سرپایی پوستی برای از بین بردن زگیل، خال و ضایعات پوستی

· درمان ریزش مو

· درمان جوش و جای جوش

· درمان آکنه

· درمان اسکار

دکتر پوست و مو

متخصص پوست و مو در سایت پی جو

شما می‌توانید در سایت پی جو لیست کاملی از پزشکان متخصص پوست در شهر خود رابیابید.پزشکان متخصص پوست در اهواز ، متخصص پوست و مو در بوشهر ، متخصص پوست در کرمان و... سایر شهر های ایران ، که با مشاهده نمونه کار و پروفایل آن ها می‌توانید انتخاب مناسبی برای متخصص پوست با سایت پی جو داشته باشید.
انتهای رپرتاژ آگهی