• دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022718962
  • خبرنگار : 30054

انجام خدمات فنی و ساختمانی با یک کلیک!

انجام خدمات فنی و ساختمانی با یک کلیک!

برقکاری یک کار فنی و تخصصی است و برای اجرای آن به افراد ماهر نیاز است، زیرا برای تامین امنیت ساختمان و ساکنان، برق کشی ساختمان باید طبق آیین‌نامه‌ها و استانداردها انجام شود.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام وب سایت استادکار، امروزه خانه‌ بدون برق قابل تصور نیست و به عبارتی قابل سکونت نیست. برای استفاده از وسایل و تجهیزات زندگی مانند یخچال و تلویزیون و لامپ و... به سیم کشی و برق کاری نیاز است.

همچنین خدمات جوشکاری و آهنگری جز خدمات پر استفاده در ساختمان هستند و اگر نیاز به ساخت وسیله ای فلزی و کاربردی داشته باشیم، خدمات جوشکاری بسیار لازم خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله به معرفی اپلیکیشنی خواهیم پرداخت که به شما کمک می کند تا کارهایتان را با سرعت و کیفیت بیشتری انجام دهید.

خدمات برقکاری ساختمان استادکار

معمولا متخصصان با ترسیم نقشه برق ساختمان محل قرار گیری وسایل برقی، کلید و پریزها، لامپ‌ها و... را مشخص می‌کند. یکی از ویژگی‌های مثبت سیم کشی اصولی و استاندارد ساختمان این است که اگر به مرور زمان در سیم کشی ساختمان اختلال و ایرادی پیش بیاید می‌توان در اولین فرصت ایراد بوجود آمده را برطرف کرد و از هزینه‌های اضافی جلوگیری کرد.

محل قرار گرفتن وسایل برقی مثل یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی و... مکان نصب پریزها را مشخص می‌کند. وسایل برقی بهتر است بدون نیاز به سیم رابط به پریز برق دسترسی داشته باشد. کلید برق بهتر است در ورودی فضا قرار بگیرد تا دسترسی به آن هنگام ورود به محیط آسان باشد. پریزهایی که در فضاهای مرطوب مثل سرویس بهداشتی نصب می‌شوند باید دور از آب و با درپوش نصب شوند.

برق کشی ساختمان مثل بقیه عناصر ساختمان نیاز به تعمیر و نگهداری دارد و به مرور زمان ممکن است فرسوده شود و به تعمیرات نیاز داشته باشد. در خانه‌های قدیمی بهتر است برق کشی ساختمان به صورت دوره‌ای چک شود تا در صورت بروز مشکل بتوان ایراد بوجود آمده را هرچه سریع‌تر رفع کرد. متخصصان برق برای عیب‌یابی سیم کشی و تشخیص علت اتصالی برق ساختمان، فیوز برق، لامپ‌ها ، پریزها، سیم‌ها و... را چک می‌کنند. متخصصان برقکاری ساختمان استادکار برای انواع خدمات برق کشی و برقکاری در خدمت شما خواهند بود.

جوشکاری و آهنگری سیار استادکار هر لحظه و هرکجا

اکثر چیزهایی که در اطراف ما وجود دارند، با کمک آهن آلات به وجود آمده‌اند و گاهی ما نیاز داریم که آن‌ها را جوش دهیم و یا به صورت کلی از نو بسازیم! برای این کار نیاز به خدمتی تحت عنوان جوشکاری و آهنگری سیار داریم که باید توسط متخصصینی متعهد انجام شود تا کار به شکل درستی پیش برود.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن استادکار، درخواست جوشکار سیار و یا آهنگر حرفه ای را به صورت کاملاً رایگان ثبت کنید و منتظر بمانید تا استادکاران، درخواست‌های شما را مشاهده کنند و به شما پیشنهاد دهند. شما می‌توانید از میان پیشنهادهای ارائه شده بر اساس قیمت، روزمه استادکار و … تشخیص دهید که کدام شخص می‌تواند برای شما مفیدتر باشد؟

در نهایت پس از انتخاب متخصص مورد نظر خود، می‌توانید در ساعت و زمانی که در هنگام ثبت سفارش مشخص کردید، از خدمات مورد نیاز خود بهره بگیرید. متخصصان ارائه خدمات جوشکاری سیار استادکار برای هر کاری که نیاز داشته باشید در کنار شما هستند.

اپلیکیشن استادکار کارگشای شماست

استادکار به عنوان اپلیکیشن درخواست خدمات مسیر دسترسی به متخصصان متعهد را کوتاه کرده است و شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن خدمات مورد نیازتان را با اپلیکیشن و یا سایت استادکار سفارش دهید. همچنین امکان حضور متخصصان و تکنسین‌ها در تاریخ و زمان تعیین شده توسط شما و در محل موردنظرتان از مزایای ویژه استادکار است.

خدمات قابل سفارش در این اپلیکیشن محدودیت ندارد. خدمات سیم کشی برق ساختمان، خدمات نظافت منزل، خدمات لوله‌کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعمیر لوازم برقی، خدمات ساخت و تعمیرات مبلمان و بسیاری دیگر از خدمات مورد نظر شما توسط متخصصان استادکار پذیرفته می‌شود و به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های استادکار پس از ثبت رایگان سفارش، امکان استفاده از خدمات بازدید و کارشناسی رایگان و اطلاع از هزینه انجام خدمات قبل از شروع انجام کار است.همین حالا می توانید سری به سایت استادکار بزنید و قیمت‌ها، خدمات و متخصصان آن را بررسی کنید و اگر نیاز به متخصص داشتید از آنها کمک بگیرید.

انتهای رپرتاژ آگهی