• دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022719202
  • خبرنگار : 30054

سیف باکس چیست؟

سیف باکس چیست؟
سیف باکس چیست

سیف باکس چیست و چه کاربردهایی دارد و تفاوت آن با گاوصندوق چیست؟

به گزارش ایسنا بنابر اعلام گنج بان، یکی از سوالاتی که برای خریداران گاوصندق پیش می‌آید این است که آیا سیف باکس همان گاوصندوق است ؟ سیف باکس هم مانند گاوصندوق برای نگهداری اشیا گرانبها و قیمتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال جعبه امنی هستید که اشیا گرانبهای خود مانند پاسپورت ، شناسنامه و اجناسی که در این سایز و ابعاد هستند را نگهداری کنید سیف باکس برای شما مناسب است اما گاوصندوق برای نگهداری طلا و جواهرات و نقدینگی مناسب‌تر است.

در واقع گاوصندوق از جهت تامین امنیت و جلوگیری از سرقت در رتبه بالاتری قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره انواع گاوصندوق و خرید مناسب ترین گاوصندوق روی لینک زیر کلیک کنید.

گاوصندوق

سیف باکس چیست

احتمال سرقت سیف باکس سبک کوچک

درست است که سیف باکس ها سبک و کوچک هستند ولی در ساخت آن ها از سیستم های رمز نگاری پیشرفته ای استفاده شده است. به دلیل سبک بودن سیف باکس احتمال جابجایی و سرقت آن ها بالاست اما می‌توان با نصب سیف باکس در دیوار و زمین امنیت آن ها را تا حدودی افزایش داد. یکی از مزیت های گاوصندوق نسبت به سیف باکس این است که سنگین وزن‌تر بوده و احتمال حمل گاوصندوق توسط سارق وجود ندارد. البته برای انتقال مکان سکونت، جابجایی سیف باکس ها راحت تر است اما جابجایی گاوصندوق کمی تخصصی تر بوده که نیاز به مهارت کارشناسان در حوزه حمل گاوصندوق دارد. شرکت گنجبان به نشانی سایت www.ganjbanco.com در زمینه حمل و جابجایی گاوصندوق یکی از تخصصی ترین مراکز حمل گاوصندوق در تهران می‌باشد.

انواع سیف باکس

در بازار ایران سیف باکس ها در انواع مختلف به فروش می‌رسند. در سیف باکس های جدید از قفل های دیجیتالی استفاده شده است که علاوه بر امنیت بالاتر کار را برای کسانی که کلید سیف باکس را مدام گم می‌کنند راحت تر کرده است. انواع سیف باکس عبارتند از :

· سیف باکس هتلی

در سفر های کاری برای جابجایی اسناد و مدارک مهم ، بهترین گزینه استفاده از سیف باکس هتلی است که هم فضای زیادی اشغال نمی‌کند و هم حمل آن آسان است. وجود سیف باکس هتلی در هتل های لوکس آرامش خاطر بیشتری به مسافران می‌دهد و در عین حال به زیبایی فضای اتاق نیز کمک می‌کند.

· سیف باکس دیجیتال

در سیف باکس دیجیتالی از الگوریتم های رمزی پیچیده ای استفاده شده است که امنیت آن را نسبت به سیف باکس های معمولی چند برابر کرده است. قیمت سیف باکس دیجیتال به دلیل وجود سیستم رمزی بیومتریک و امنیت بالاتر گران تر از نمونه های معمولی است.

· سیف باکس اثر انگشتی

برای نگهداری اسناد و مدارک فوق امنیتی مدیران سیف باکس اثر انگشتی به بازار آمده تا هم از مزایا سبک بودن سیف باکس بهره ببرند و هم امنیت اسناد را تامین کند.

مقایسه قیمت سیف باکس و گاوصندوق

انواع سیف باکس در ابعاد کوچک در بازار ایران موجود است که به دلیل کوچک بودن حداکثر تا قیمت 2 میلیون تومان به فروش می‌رسند. این محصولات برای نگهداری اشیا کوچک و مهم مناسب‌اند و به همین دلیل قیمت پایین تری دارند اما اگر امنیت برای شما مهم است و می‌خواهید از جواهرات خود در منزل نگهداری کنید بهتر است گاوصندوق خانگی را حتی با قیمتی کمی بالاتر خریداری کنید. گاوصندوق خانگی از حدود 3 میلیون تومان به فروش می‌رسد ولی امنیت بسیار بالاتری نسبت به سیف باکس دارد. الگوریتم های امنیتی پیشرفته ای در ساختار انواع گاوصندوق خانگی به کار رفته است که سبب برتری آن ها نسبت به سیف باکس شده است.

مقایسه قیمت سیف باکس و گاوصندوق

سیف باکس بخریم یا گاوصندوق

برای انتخاب بهترین سیف باکس باید هدف‌تان را از خرید سیف باکس مشخص کنید. اگر تنها برای نگهداری اسناد قصد خرید گاوصندوق کوچک را دارید بهتر است که سیف باکس را با قیمت ارزان تر از گاوصندق خریداری کنید. اما اگر امنیت برای شما مهم است و به دنبال کاهش احتمالات سرقت اشیا گران قیمت خود هستید انتخاب گاوصندوقی که بتوان آن را در زمین و دیوار جاساز کرد و از دید مخفی نمود گزینه بسیار بهتری است. برای ساخت گاوصندوق مخفی تجهیزاتی در آن قرار داده می‌شود که بتوان آن را در زیر زمین جاساز کرد تا به هیچ وجه فکر سارقی به وجود گاوصندوق در خانه و محل کار خطور نکند.

تفاوت سیف باکس و گاوصندوق

از نظر لغوی تفاوتی بین گاوصندوق و سیف باکس وجود ندارد یعنی کلمه Safe Box در انگلیسی به هر دو محصول اطلاق می‌شود. در زبان فارسی تفاوت هایی از نظر کاربرد و ظاهر سیف باکس و گاوصندوق وجود دارد. سیف باکس سبک وزن‌تر از گاوصندوق است و در ابعاد کوچکتری تولید می‌شود و تنها برای نگهداری اسناد و مدارک مورد استفاده قرار می‌گیرد. امنیت گاوصندوق بالاتر از سیف باکس است و سیستم های رمز گاوصندق پیشرفته تر می‌باشد. قیمت گاوصندوق به دلیل متریال استفاده شده در آن، سنگین وزن بودن و وجود الگوریتم های امنیتی پیچیده بالاتر از سیف باکس می‌باشد. در کل آنچه برای خرید سیف باکس و گاوصندوق مهم است نوع کاربرد شما ، اهمیت بودجه مورد نظرتان برای خرید و سطح امنیتی مورد انتظار شما از محصول می‌باشد.

معتبرترین برند سیف باکس

برند های متعددی در ایران باکیفیت ترین سیف باکس را تولید کرده اند. در میان برند های موجود در بازار ایران لیست زیر معتبرترین برند سیف باکس در ایران هستند :

1. سیف باکس گنجبان

2. سیف باکس کاوه

3. سیف باکس خرم

4. سیف باکس بامیل

5. سیف باکس گنجینه

6. سیف باکس ایگل

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

www.ganjbanco.com

09125081751

02188890881

انتهای رپرتاژ آگهی