• سه‌شنبه / ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۳
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 1400031812475
  • خبرنگار : 71460

برنامه و گروه‌بندی یورو ۲۰۲۰ به وقت ایران + نتایج

برنامه و گروه‌بندی یورو ۲۰۲۰ به وقت ایران + نتایج

یورو ۲۰۲۰ به میزبانی ۱۲ شهر در قاره اروپا با حضور ۲۴ تیم برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، یورو ۲۰۲۰ از جمعه ۲۱ خرداد با حضور ۲۴ تیم برتر اروپا در ۱۲ شهر قاره سبز آغاز شد.

در دوره قبل تیم ملی فوتبال پرتغال با برتری برابر فرانسه عنوان قهرمانی را در سال ۲۰۱۶ کسب کرد و در حالی که قرار بود ابن رقابت ها تابستان سال قبل برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد.

در ادامه، گروه بندی و برنامه و نتایج این دوره از رقابت ها را می‌بینید که به طور زنده به‌روزرسانی می شود.

ترکیب گروه‌های یورو ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

گروه A: ایتالیا، ترکیه، ولز، سوییس

گروه B: بلژیک، روسیه، دانمارک، فنلاند

گروه C: اوکراین، هلند، اتریش، مقدونیه شمالی

گروه D: انگلیس، کرواسی، جمهوری چک، اسکاتلند

گروه E: اسپانیا، سوئد، لهستان، اسلواکی

گروه F: آلمان، پرتغال، فرانسه، مجارستان

جدول بهترین تیم های سوم (۴ تیم برتر از بین تیم های سوم نیز راهی مرحله حذفی می شوند)

تیم بازی برد مساوی باخت زده  خورده تفاضل امتیاز
سوئیس ۳ ۱ ۱ ۱ ۴ ۵ ۱- ۴
پرتغال ۲ ۱ ۰ ۱ ۵ ۴ ۱+ ۳
اوکراین ۳ ۱ ۰ ۲ ۴ ۵ ۱- ۳
فنلاند ۳ ۱ ۰ ۲ ۱ ۳ ۲- ۳
اسپانیا ۲ ۰ ۲ ۰ ۱ ۱ ۰ ۲
کرواسی ۲ ۰ ۱ ۱ ۱ ۲ ۱- ۱

مرحله گروهی

جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ ایتالیا  ۳ - ۰ ترکیه/ رم 

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰/ ولز ۱ - ۱ سوئیس/ باکو 

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ دانمارک ۰ - ۱ فنلاند/ کپنهاگ

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ بلژیک ۳ - ۰ روسیه/ سن پترزبورگ 

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  انگلیس ۱ - ۰ کرواسی / لندن

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  اتریش ۳ - ۱ مقدونیه شمالی/ بخارست

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / هلند ۳ - ۲ اوکراین / آمستردام

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  اسکاتلند ۰ - ۲ جمهوری چک/ گلاسکو

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  لهستان ۱ - ۲ اسلواکی/ سن پترزبورگ

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  اسپانیا ۰ - ۰ سوئد/ سویل

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  مجارستان۰ - ۳ پرتغال/ بوداپست

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  فرانسه ۱ - ۰ آلمان/ مونیخ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  فنلاند ۰ - ۱ روسیه/ سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  ترکیه ۰ - ۲ ولز/ باکو

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  ایتالیا ۳ - ۰ سوئیس/ رم

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ /  اوکراین ۲ - ۱ مقدونیه شمالی/ بخارست

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  دانمارک ۱ - ۲ بلژیک/ کپنهاگ

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  هلند ۲ - ۰ اتریش/ آمستردام

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  سوئد ۱ - ۰ اسلواکی/ سن پترزبورگ 

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  کرواسی ۱- ۱ جمهوری چک/ گلاسکو

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  انگلیس ۰ - ۰ اسکاتلند/ لندن

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  مجارستان ۱ - ۱ فرانسه/ بوداپست

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  آلمان ۴ - ۲ پرتغال/ مونیخ

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  اسپانیا ۱ - ۱ لهستان/ سویل

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  ایتالیا ۱ - ۰ ولز/ رم

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  سوئیس ۳ - ۱ ترکیه/ باکو

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  اوکراین ۰ - ۱ اتریش/ بخارست

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  مقدونیه شمالی ۰ - ۳ هلند/ آمستردام

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  فنلاند ۰ - ۲ بلژیک/ سن پترزبورگ

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  روسیه ۱ - ۴ دانمارک/ کپنهاگ

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / جمهوری چک - انگلیس / لندن

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / کرواسی - اسکاتلند/ گلاسکو

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۰:۳۰ / سوئد - لهستان/ سویل

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۰:۳۰ / اسلواکی - اسپانیا/ سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / آلمان- مجارستان/ مونیخ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / پرتغال - فرانسه/ بوداپست

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ ولز- دانمارک/ آمستردام (۱)

شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ ایتالیا- اتریش/ لندن (۲)

یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ هلند- تیم سوم گروه D.E.F/ بوداپست (۳)

یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ بلژیک- تیم سوم گروه A.D.E.F/ سویل (۴)

دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ تیم دوم گروه D - تیم دوم گروه E/ کپنهاگ (۵)

دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ تیم اول گروه F - تیم سوم گروه A.B.C/ بخارست (۶)

سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ تیم اول گروه D - تیم دوم گروه F/ لندن (۷)

سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ تیم اول گروه E - تیم سوم گروه A.B.C.D/ گلاسکو (۸)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ برنده بازی (۵) - برنده بازی (۶)/ سنت پترزبورگ

جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ برنده بازی (۲) - برنده بازی (۴)/ مونیخ

شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ برنده بازی (۱) - برنده بازی (۳)/ باکو

شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ برنده بازی (۷) - برنده بازی (۸)/ رم

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ نیمه نهایی اول/ لندن

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ نیمه نهایی دوم/ لندن

فینال

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ فینال/ لندن

آقای گل‌

۳ گل زده

کریستیانو رونالدو (پرتغال) 

پاتریک شیک (جمهوری چک)  

جورجینیو واینالدوم (هلند)

روملو لوکاکو (بلژیک)  

۲ گل زده

ممفیس دپای (هلند)

چیرو ایموبیله (ایتالیا)  

 مانوئل لوکاتلی (ایتالیا)  

آندره یارمولنکو (اوکراین)

رومن یارمچوک (اوکراین)

دنیزل دامفرایس (هلند)

ژردان شکیری (سوئیس)

یوسف پولسن (دانمارک)

به‌روزرسانی می‌شود...

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۴۰۰-۰۳-۱۸ ۱۳:۰۶

بقیه گروه ها مشخصه کی صعود میکنه بجز f

avatar
۱۴۰۰-۰۳-۱۸ ۲۲:۲۶

فرانسه پرتغال