• جمعه / ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۳
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 1400032821123
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

انتخابات۱۴۰۰

استاندار آذربایجان غربی: مردم پای صندوقهای رأی دشمنان را مایوس کردند

استاندار آذربایجان غربی: مردم پای صندوقهای رأی دشمنان را مایوس کردند

ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی دقایقی پیش رأی خود را به صندوق انداخت.

محمدمهدی شهریاری، امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با حضور در شعبه اخذ رای در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستای ارومیه شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را اولویت های مهم وزارت کشور در برگزاری انتخابات عنوان کرد و گفت: سلامت انتخابات سرمایه اجتماعی است و دولت در برگزاری انتخابات از هیچ فرد و جناحی حمایت نمی کند.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از روند انتخابات، گفت: با وجود تبلیغات منفی دشمنان و القای فضای یاس  ناامیدی در کشور، خوشبختانه مردم با هوشیاری با حضور در پای صندوق های رای، دشمنان را مایوس کردند. 

وی ادامه داد: از ساعات اولیه رای گیری حضور مردم در پای صندوق های رای پر شور بود و پیش بینی می شود در ساعات آینده این حضور پرشور تر نیز شود. 

استاندار آذربایجان غربی به تدابیر وزارت کشور در اجرای دستورالعمل های بهداشتی در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در شعب اخذ رای نیز اشاره کرد و گفت: علاوه بر تدارک اقلام بهداشتی در شعب اخذ رای ناظر بهداشتی وزارت بهداشت نیز اجرای دستورالعمل های بهداشتی در شعب را نظارت می کنند.

وی از مردم درخواست کرد تا با حضور پرشور خود علاوه بر اینکه در تعیین دولتی مقتدر و نیز مدیریت های شهری و روستایی متخصص نقش آفرین باشند، دشمنان نظام را نیز مایوس تر از همیشه سازند.

به گزارش ایسنا، انتخابات سیزده مین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح امروز آغازشده و مردم از نخستین ساعات پای صندوق‌های اخذ رأی حضور پیدا کردند.

انتهای پیام