• پنجشنبه / ۳۱ تیر ۱۴۰۰ / ۲۰:۴۸
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 1400043122406
  • خبرنگار : 71506

کشتی فرنگی نوجوانان جهان/ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

کشتی فرنگی نوجوانان جهان/ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

فرنگی کاران نوجوان ایران در رقابت های قهرمانی جهان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایسنا، مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، عصر امروز در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

نتایج قرعه نمایندگان ایران به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم علی احمدی وفا  در دور اول به مصاف لونت فیگ از مجارستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران بلاروس و اوکراین مبارزه می کند در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم سامان ناصری پور در دور نخست با پاول بوندار از روسیه کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف پیروزی دیدار کشتی گیران اوکراین و گرجستان می رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم ابوالفضل شهرکی نیا در دور اول به مصاف کادین ویلیامز از آمریکا می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران چک و ازبکستان مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم علی اصغر سام دلیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده مبارزه میان والری مانگوتوف از روسیه و نوزاد بوریبای از قزاقستان دیدار می کند. در این وزن ۱۹ نفر حضور دارند.

در وزن۶۰ کیلوگرم سید مصطفی رضایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف عزیزبک یولدوشیف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور سوم با برنده کشتی گیران روسیه و ترکیه دیدار خواهد کرد. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سعید محمد مهدی میری در دور نخست به مصاف سعید سوسوزا از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با نیهات کارا از ترکیه مصاف خواهد داد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور اول با نورل دویشونبکوف از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران صربستان و گرجستان می رود. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم امیررضا آریامقدم در دور نخست با میهایل گوتو از مولداوی مبارزه می کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران سوئد و صربستان می رود. در این وزن ۲۳ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم علی جلالی عبدالوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ابوبکر خاسلاخانوف از بلاروس می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف پیروز میدان میان کشتی گیران آمریکا و استونی می رود. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امیر پایدار در دور اول با داوید مگلادزه از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران قزاقستان و صربستان می رود. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

رقابت های اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای یک و دو مردادماه و مسابقات اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز روزهای ۲ و ۳ مردادماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.