• شنبه / ۲ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400050200628
  • خبرنگار : 30054

هزینه قایق سواری در کانال‌های آبی ونیز

هزینه قایق سواری در کانال‌های آبی ونیز

مجموعه ژیوار تابع قوانین وزارت بهداشت است و برگزاری تورها فقط در صورت اعلام ستاد کرونا انجام می‌شود. با شنیدن نام ونیز یاد کانال‌های آبی و قایق‌های معروف آن یعنی گوندولا خواهید افتاد. مطمئناً اولین تصویر هر شخص از تور ونیز همین خواهد بود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ژیوار، در این مقاله خواهیم گفت که ونیز بسیار گسترده تر از چیزی است که تصورش را بکنید. لیست جاذبه‌های زیر برای هر مسافر ونیز مورد توجه خواهد بود.

در تور ونیز از کدام جاذبه دیدن کنم؟

· کانال بزرگ ونیز

· باسیلیکا و میدان سن مارکو ونیز

· کاخ دوج ونیز

· پل ریالتو ونیز

· مورانو ونیز

البته که قدم زدن در ونیز و دیدن زیبایی این شهر تمامی ندارد اما بدانید که تجربه 15 ساله ژیوار به عنوان مجری مستقیم تور ونیز این شرایط را فراهم خواهد کرد که بتوانیم یک منبع موثق از اطلاعات دقیق درباره تور ونیز در اختیار شما قرار دهیم.

برای رفتن به ونیز چه کارهایی باید انجام دهم؟

برای شرکت در تور ونیز شما به ویزای توریستی شنگن و یک آژانس برگزار کننده تور ونیز نیاز خواهید داشت.

بقیه کارهای سفارت و پرونده چینی همه به عهده آژانس خواهد بود. در آژانس ژیوار با خرید تور ونیز خدمات زیر را دریافت خواهید کرد.

· مشاوره رایگان قبل از سفر

· ویزای توریستی ونیز

· هتل

· پرواز رفت و برگشت

· ترانسفر فرودگاهی

· بیمه مسافرتی

· تورلیدر فارسی زبان از ایران

· برنامه سفر واضح و روشن

· ایجاد محیط دوستانه و سالم در طول سفر

· بهترین تور لیدرهای ایران

· اهدای جوایز و هدایا و همچنین برنامه‌های شاد برای مسافران در طول مسافرت

· تخفیف‌های ویژه پکیج تورهای آتی

· جوابدهی در هر ساعت از شبانه روز

هزینه تور ونیز چقدر است؟

با توجه به روند فعلی گردشگری در زمینه تورهای اروپایی باید توجه داشته باشید که نمی‌توان به صورت دقیق درباره قیمت تور ونیز نظر داد. عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور ونیز عبارتند از:

· قیمت ارز

· فصل مورد نظر برای سفر

· انتخاب نوع هتل

· انتخاب ایرلاین

· تعداد روزهای سفر

· انتخاب نوع بیمه مسافرتی

هزینه گوندولا سواری در تور ونیز چقدر است؟

از آنجا که صنعت تولید گوندولا در حال مرگ است و ساخت هر قایق هزینه بالایی دارد، پس انتظار داشتن برای قیمت بالای بهای بلیط آن نیز، کاملاً عادی به نظر خواهید رسید. هزینه گردش با گوندولا در کانال‌های آبی ونیز 80 یورو برای هر نفر است با مدت زمان 30 دقیقه. اگر بخواهید یک شب کامل آنرا داشته باشید 120 یورو نیز از شما برای هر نفر دریافت خواهد شد. چانه زدن با قایقران فایده‌ای نخواهد داشت، پس خود را خسته نکنید. در تور ونیز ژیوار، ممکن است در برنامه سفر مسافران بتوانیم گشت با گوندولای ونیز را در آن بگنجانیم، شاید برای علاقه مندان این هزینه پایین تر بیاید. با آرزوی یک سفر رویایی در تور ونیز برای همه شما.

ویژگی جالب قایق ونیزی

از آنجا که گوندولا به دست بشر ساخته می‌شود، بی نهایت ارزشمند است. چوبی که برای ساخت قایق ونیزی به کار می‌رود بلوط و گیلاس و راش و صنوبر و فندق و نارون می باشد. لوکس بودن گوندولا را فقط باید با چشم خودتان در تور ونیز مشاهده کنید و بس!!! معمولاً هر گوندولا به جز قایقران  6 نفر گنجایش دارد، در صورتی که وزن آن تعادل نداشته باشد تعداد نفرات کمتر خواهد شد. جالب است بدانید قدمت قایق ونیز به قرن 15 میلادی بر می‌گردد یعنی 500 سال قبل. برای اثبات صحت این ادعا نقاشی‌هایی که توسط هنرمندان ایتالیایی رسم شده‌اند، گواهی بر این ادعا هستند، در آن نقاشی‎ها وجود قایق ونیز با شمایل امروزی اما کمی تفاوت بسیار مشهود است. در پایان برای دیدن زیبایی‌های ونیز، یک راه وجود دارد و آن سفر به ونیز است و بس!!!

انتهای رپرتاژ آگهی