• شنبه / ۲ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400050200783
  • خبرنگار : 30054

خودنمایی زاگرس‌پوش در رژه افتتاحیه المپیک توکیو

خودنمایی زاگرس‌پوش در رژه افتتاحیه المپیک توکیو

مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار شد و مردان کاروان ایران در المپیک توکیو با کت و شلوارهای برند زاگرس پوش در رژه افتتاحیه شرکت کردند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام زاگرس پوش، المپیک توکیو ۲۰۲۰ بزرگترین رویداد ورزشی جهان روز جمعه ۱ مردادماه ۱۴۰۰ با برگزاری مراسم افتتاحیه به صورت رسمی آغاز شد. کاروان المپیکی ایران در مراسم افتتاحیه با لباس های طراحی و تولید شده توسط برندهای ایرانی حاضر شدند و پوشاک مردانه ورزشکاران مرد کشورمان در این رژه توسط برند زاگرس پوش تامین شده بود.

مردان ایران در رژه افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو کت و شلوارهای برند «زاگرس پوش» را به تن داشتند. پرچم کاروان ایران در رژه مراسم افتتاحیه به دست «صمد نیکخواه بهرامی» کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران بود که وی نیز سفیر برند «زاگرس پوش» در المپیک توکیو به شمار می‌رود.

«زاگرس پوش» برند ایرانی تولیدکننده انواع پوشاک مردانه و زنانه در سال‌های اخیر با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین البسه را با محوریت سه مفهوم «هنر، طبیعت و فرهنگ» به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه کرده است.

شایان ذکر است؛ «زاگرس پوش» طی تفاهم نامه‌ای با کمیته ملی المپیک ، اسپانسر رسمی کاروان ایران در توکیو را به شمار می‌رود و با هدف حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ایرانی اعزامی به این رقابت‌ها، بدون دریافت هزینه ، طراحی و دوخت پوشاک مردانه تمام کاروان المپیک ایران را به عهده داشته است.

انتهای رپرتاژ آگهی