• شنبه / ۶ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400060603943
  • خبرنگار : 30054

با چمن مصنوعی مدرن باشید

با چمن مصنوعی مدرن باشید

چشم اندازهای مدرن باید تمیز و مرتب و به دور از بهم ریختگی باشند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام آسیا چمن، به طراحی های هندسی با فضای باز و مجسمه های گوناگون فکر کنید. این جزئیات بسیار ساده هستند، اما هر یک دارای تاثیر مخصوص به خود می باشند. اگر این ها چیزهایی هستند که برای چشم انداز جدید و به‌روز خود نیاز دارید، وقت آن رسیده است که از محصولی به نام چمن مصنوعی نیز غافل نشوید.

آسیا چمن به یکی از عنوان معتبرترین شرکت‌های تولید چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه می تواند انواع مختلفی از این محصول را به مشتریان خود ارائه نماید تا هر یک بر اساس هدف و خواسته ای که در ذهن خود دارند، بهترین نوع این محصول را خریداری کرده و با آن خارق العاده‌ترین منظره را در معرض نمایش قرار دهند.

ایده هایی برای استفاده از چمن مصنوعی به منظور ایجاد منظره های مدرن و شیک

یکی از بهترین موارد درباره چمن مصنوعی این است که شما می توانید آن را هر طور که باب سلیقه تان می باشد شکل دهید و با هر چیزی دیگری همراه کنید. به این منظور می توانید از جلوه های بصری مانند آبنماها، آبشار مصنوعی و یا گزینه های سخت تری مانند سنگ های تزئینی، سنگریزه ها و غیره به کار ببرید. 
برای بسیاری از افراد استفاده از چنین چیزهایی، منظره شیک مورد نظرشان را به وجود می آورد، اما هیچ منظره و چشم اندازی بدون وجود چمن های سبز کامل نمی شود. 
اما صبر کردن برای رشد چمن ها و مراقبت همیشگی و هر لحظه از آن ها کار پیچیده و دشواری است. با ما در ادامه همراه باشید تا شما را با ایده های از چمن مصنوعی در محوطه سازی آشنا کنیم.

۱.شبکه ای از چمن ها

این شبکه مربعی باشد یا مستطیلی فرقی ندارد، هر دو نمونه هایی از یک طراحی مدرن به شمار می روند. یک روش این است که کاشی های چمن مصنوعی را با کاشی های سیمانی و بتنی همراه کنید. 
می توانید میان این کاشی ها نیز از گلدان های گل زیبایی استفاده کنید تا جذابیت این چشم انداز چندین برابر شود.
از این که از طراحی های شبکه ای قدیمی و سنتی فاصله بگیرید نیز نترسید، می توانید اندازه ها و اشکال مختلفی را امتحان کنید.

۲. گیاهان دیگر را اضافه کنید

سعی کنید گیاهان و تخت های گل مورد نظر خود را در کنار چمن مصنوعی قرار داده و فضا را به سمت یک چشم انداز بی نهایت شیک و مدرن پیش ببرید.
هم چنین می توانید بخش هایی در میان چمن مصنوعی را برای کاشت چنین گیاهان و گل های رنگارنگی خالی بگذارید تا کنتراست بالایی با سنگریزه های اطراف ایجاد شود و یا عوامل دیگر در محیط پیرامون برجسته تر نمایان گردند.

۳. گلدان ها را فراموش نکنید

گلدان های متالیک و رنگارنگ می توانند مدرن بودن چمن ها را بیشتر به رخ بیننده بکشانند. برای مثال، رنگ های برجسته ای مانند زرد، سبز و آبی را برای گلدان انتخاب کنید. هم چنین گلدان های متالیک نیز می توانند چشم انداز شما را مینیمالیست تر و ساده تر نشان دهند.

اگر آماده اید تا به وسیله چمن مصنوعی چشم انداز مدرنی داشته باشید، باید قوه ابتکار و خلاقیت خود را به کار بیندازید، چمن مصنوعی با هر ساز شما می رقصد و با هر ایده شما مطابقت می یابد.

انتهای رپرتاژ آگهی