• سه‌شنبه / ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 1400062317136
  • خبرنگار : 71649

الهامی: ورزشگاه شهید وطنی جایگاهی برای جولان سیاسی شده/ مسعود شجاعی یک جنتلمن واقعی است

الهامی: ورزشگاه شهید وطنی جایگاهی برای جولان سیاسی شده/ مسعود شجاعی یک جنتلمن واقعی است

سرمربی نساجی گفت: ورزشگاه شهید وطنی جایگاهی برای جولان سیاسی شده است و خواهشم این است که به خاطر هواداران از این اتفاقات بگذرند.

ساکت الهامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت تیمش در تمرینات پیش فصل اظهار کرد: اردوی سرعین ۹ روز طول کشید و ۱۶ جلسه تمرین کردیم و تلاش کردیم بازیکنان را از لحاظ شرایط بدنی در ارتفاع به مرز ۵۰ تا ۶۰ درصد برسانیم. در حال حاضر بازیکنان در اوج فشار بدنی و در مواجهه با هر نوع مصدومیتی هستند اما خوشبختانه با تمهیداتی که کادر پزشکی و کادرفنی اندیشیده‌اند، تا امروز مصدومیتی نداشتیم.

جوانان تیم آینده نساجی را تضمین می‌کنند

او ادامه داد: فقط محمد عباس زاده که از امیدها به ما اضافه شده یک مصدومیت جزئی دارد. شرایط ما خداراشکر خوب است. ما بیست و ششم با سپاهان و سی ام با ذوب‌آهن بازی می‌کنیم و بعد از آن به کیش می‌رویم و با فجر بازی می‌کنیم. پس از قرعه‌کشی لیگ هم باید ببینیم شرایط به چه صورت پیش می‌رود که برای ادامه تدارک تیم برنامه‌ریزی کنیم. خوشبختانه روال خوبی را در پیش گرفتیم و ۹۰ درصد بازیکنان فصل گذشته را حفظ کردیم و جوانان خیلی خوبی به جمع‌مان اضافه شدند. این جوانان آینده نساجی را تضمین می‌کنند و ان‌شاءالله تیم‌مان نسبت به فصل گذشته روند بهتری پیدا کند.  ‌

نسبت به بودجه‌، داشته‌ها و کمبودهایمان خوب کار کردیم

سرمربی نساجی درباره عملکرد تیمش در فصل نقل و انتقالات گفت: ما نسبت به بودجه‌، داشته‌ها و کمبودهایمان کار کردیم. نسبت به این فاکتور ما خیلی خوب عمل کردیم و جا دارد از آقای حدادیان، مالک باشگاه تشکر کنم چون تمام مسائل را در نظر گرفت و توانستیم ۹۰ درصد از شاکله تیم را حفظ کنیم. ۴ بازیکن از تیم امیدمان که قهرمان لیگ کشور شدند در جمع ما حضور پیدا کردند و ۳ بازیکن امید را از تیم مقاومت تهران جذب کردیم که بازیکنان آینده داری هستند. این‌ بازیکنان در آینده به کار ما خواهند آمد و مثل امسال که از حضور یکی دو بازیکن درآمدزایی کردیم، امیدواریم سال آینده هم این اتفاق بیفتد. آرزویمان این است که روند تیم نسبت به فصل گذشته فرق کند و در نیم فصل دوم طرفدارانمان با آرامش شاهد بازی‌های تیم‌شان باشند.

مسعود شجاعی یک جنتلمن واقعی است

او درباره صحبت‌هایی مبنی بر جذب مسعود شجاعی گفت: او یک جنتلمن واقعی است. ما با هم در تراکتور کار کردیم و از نظر فنی جایگاه تیم را بالا تر می‌برد. هر دوی ما می‌خواهیم این اتفاق بیفتد اما هم باید شان او حفظ شود و هم این‌که باشگاه ما باتوجه به شرایطش شجاعی را جذب کند. این نیاز به یک تعامل دو طرفه دارد و اگر این تعامل وجود داشته باشد شجاعی به جمع تیم ما اضافه می‌شود. در کنار این‌ها با کریم اسلامی که یکی از بهترین‌های نیم فصل دوم لیگ برتر بود تمدید کردیم و خوشحالم او برگشته است. از بازیکنانی هم که رفتند تشکر می‌کنم و برای تیم جدیدشان هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

ورزشگاه شهید وطنی جایگاهی برای جولان سیاسی شده است

الهامی درباره مشکلات و تاخیر در تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی گفت: جا دارد از آقای رنگرز که شبانه روز دارد تلاش می‌کند، تشکر کنم. یکی دو بار با او صحبت کردم و واقعا دارد زحمت می‌کشد اما به نظر من ورزشگاه شهید وطنی جایگاهی برای جولان سیاسی شده است و خواهشم این است که به خاطر هواداران از این اتفاقات بگذرند. بودجه‌ تعویض چمن ورزشگاه رفسنجان و شهید وطنی یکی است اما نمی‌دانم چه اتفاقی دارد می‌افتد. آقای رنگرز دارد تلاشش را می‌کند اما قطعا بحث سیاسی وجود دارد چون در رفسنجان رول چمن آماده است تا روی زمین قراردهند اما در شهید وطنی فقط رول‌های قدیمی برداشته شده و هیچ اتفاق دیگری نیفتاده است.

شرطم فقط آماده شدن زمین ورزشگاه بود

او اضافه کرد: این کار یک همت و اتحاد استانی می‌خواهد و باید به خاطر هواداران این مساله حل شود. روز آخر بازی در لیگ گذشته گفتم شرطم فقط این است که زمین شهید وطنی درست شود و فقط دوست دارم که در وطنی بازی کنیم. نمی‌خواهم در این خصوص صحبت کنم که در شهر دیگری بازی کنیم. هواداران نباید از ما فاصله بگیرند و احساس و عاطفه آن‌ها نسبت به ما باید روز به روز بیشتر شود اما اکنون با این شرایط دارد کمتر می‌شود. ما مثل خانواده‌ای شدیم که بچه‌مان خارج از ایران است و از نظر عاطفی کم کم داریم از او دور می‌شویم. ما نساجی هستیم و تنها نماینده شمال در لیگ برتر هستیم.

خوف و سنگینی ورزشگاه شهید وطنی می‌تواند به ما کمک می‌کند

سرمربی نساجی با بیان این‌که خیلی دوست دارم در وطنی بازی کنیم اما اگر نشود، نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده می‌افتد، گفت: آقای رنگرز به من گفت ۲۴ ساعت هم تا شروع بازی‌های لیگ مانده چمن را به شما تحویل می‌دهم و می‌دانم که شبانه روز دارد کار و پیگیری می‌کند. اگر نشود قطعا سنگ اندازی‌ها دلیل این اتفاق است که استاندار و امام جمعه باید آستین بالا بزنند. خوف و سنگینی ورزشگاه شهید وطنی در ادامه راه می‌تواند به ما کمک کند و این شرایط در ورزشگاه‌های آبادان و انزلی هم وجود دارد. من حتی دوست دارم تمرینات در قائم‌شهر برگزار شود و در خیابان مردم را ببینیم و با هواداران زندگی کنم.

باید جوابگوی انتقادهای مردم باشم

او ادامه داد: دوست دارم شرایطی پیش بیاید که هواداران بیایند و به من انتقاد کنند اما در فضای مجازی این اتفاق رخ ندهد. من باید جوابگوی انتقادهای مردم هم باشم و وظیفه‌مان است چون نماینده مردم مازندران هستیم. تمام برنامه‌ام این است که امسال تمرینات‌مان را به قائم‌شهر ببریم. مگر چه کار سختی می‌خواهیم انجام بدهیم که نتوانیم در قائم‌شهر تمرین کنیم؟ ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با آن تدارک و عظمتش در یک نیم فصل آماده شد اما ما نمی‌توانیم زمین چمن داشته باشیم؟ چطور شد که سال گذشته رختکن و جایگاه‌های ورزشگاه درست شد اما نمی‌توانیم در شهر خودمان یک زمین تمرین داشته باشیم؟ ما باید در قائم‌شهر تمرین، زندگی و بازی کنیم.

لیگ بیست‌ویکم پر فشار ترین لیگ تاریخ خواهد بود

الهامی درباره لیگ بیست‌و یکم بیان کرد: لیگ پیش رو پرفشارترین لیگ تاریخ خواهد بود. پرسپولیس، استقلال و سپاهان ستاره‌هایی را از دست دادند و تیم‌ها بهم دیگر نزدیک شدند. بازی‌ها بسیار پرفشار خواهد شد و هیچ تیمی از قبل بازنده نیست و ببینید تیم‌های کرمانی چقدر برای لیگ هزینه کردند. بالاخره این یک هدف است و نمی‌توانیم بگوییم چرا آن‌ها هزینه می‌کنند و ما نمی‌کنیم و این طبیعت فوتبال است. همه جای دنیا و در همه کشورهای اروپایی چنین اتفاقی می‌افتد، این طبیعت فوتبال است و هر کسی به اندازه بضاعت خودش کار می‌کند. برخی از تیم‌ها پول دارند اما ما طرفدار داریم. نمی‌خواهم مقایسه کنیم اما تاثیرگذاری هواداران ما بیشتر از آن‌هاست.

او در پایان در پاسخ به این سوال که جایگاه نساجی در لیگ آینده را چگونه پیش بینی می‌کنید؟ گفت: نمی‌توانم پیش بینی کنم اما قطعا تیم‌مان به مراتب شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و بازی به بازی پیش خواهیم رفت. شعارمان این است که هر روزمان بهتر از روز گذشته باشد.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.