• سه‌شنبه / ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400063022638
  • خبرنگار : 30054

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند

برخی دفاتر معمولی امروزی با پلان باز، از ردیفی از میزهای اداری تشکیل شده‌اند که شاید فضای خصوصی کمتری به کارمندان بدهد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام گروه مکعب، امروزه فضاهای باز، انقلابی در دنیای همکاری و مشارکت بین همکاران و همچنین نحوه طراحی دفاتر و اداره آن‌ها ایجاد کرده‌اند. شرکت‌ها این روزها به جای اینکه افراد را در اتاقک‌های مجزا محصور کنند با طراحی‌های مدرن به سمت طراحی فضاهای بازتر می‌روند که مشارکت و فضاهای کاری انعطاف پذیرتری را برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. علیرغم سودمند بودن چنین طراحی‌های داخلی اما ایجاد تعادل بین محیط باز و حریم خصوصی که بودن آن گاهی در محیط کار ضروری است به چالشی مهم برای طراحان داخلی فضاهای اداری تبدیل شده است.
اینجاست که پارتیشن اداری مدولار برای ایجاد یک محل کار باز و مشارکتی در عین حال حافظ حریم خصوصی در زمان و مکان مورد نیاز به یاری معماران و طراحان داخلی می‌آیند. پارتیشن اداری مدولار تعادل کامل و انعطاف پذیری در دفاتر کاری ایجاد می‌کنند که می‌تواند برای به حداکثر رسیدن تولید و تلاش سودمند باشد.

پارتیشن اداری مدولار چیست؟

پارتیشن مدولار دیوارهای قابل جابه‌جایی هستند که به آسانی به طرح دلخواه شما مونتاژ می‌شوند. این سیستم‌های پارتیشن بندی اداری مدولار را می‌توان به سرعت در هر زمان و مکانی که به دفتر خصوصی، اتاق جلسات یا اتاق کنفرانس نیاز است، به‌سرعت نصب کرد. آن‌ها می‌توانند از مواد مختلفی مانند شیشه، تخته، چوب، لمینت، روکش ملامین و وینیل ساخته شوند.
این سیستم مستقل می‌تواند به شیوه‌ای سریع و کارآمد نصب شود و متناسب با طراحی موجود دفتر شما به طور کامل قابلیت تنظیم دارد. 

نصب سریع و کارآمد پارتیشن‌های اداری مدولار

بی شک ایجاد هرگونه تغییر در دفتر کار شما می‌تواند به طور قابل ملاحظه‌ای استرس و هزینه ایجاد کند. از طرفی نصب ویژگی‌های جدید می‌تواند جریان روزانه دفتر را مختل کند، اعضای تیم را جابجا کند و تا حدود زیادی جریان کار را مختل کند. اینجاست که سیستم‌های پارتیشن بندی اداری مدولار می‌توانند روند تغییرات دکوراسیون داخلی به روز شده را کارآمدتر و سریع‌تر کنند. با کاهش آشفتگی ناشی از هرگونه پروژه نصب و امکان نصب سریع، دیوارهای پارتیشن مدولار حداقل تأثیر را بر روی کارهای روزمره دفتر شما خواهند گذاشت.
از سویی دیگر این که شما منتظر تکمیل فضای اداری جدید خود و یا در حال به روزرسانی فضای موجود خود باشید، زمان تکمیل نصب و پاک‌سازی پس از نصب می‌تواند زمان زیادی شما و کارمندانتان را از کار واقعی دور کند؛ اما با توجه به سرعت بالای مونتاژ پارتیشن‌های اداری مدولار را می‌توان سریع و کارآمد نصب کرد. در نتیجه، توقف جریان نیروی کار در محل و همچنین ضایعات و آشفتگی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد؛ و بر کارهای روزمره اداری کمترین تأثیر را خواهد گذاشت.

پارتیشن‌های اداری مدولار کاملاً قابل تنظیم هستند

سیستم‌های دیوار پارتیشن مدولار می‌توانند بر اساس نیازها و زیبایی هر دفتر سفارشی شوند. هنگام ایجاد هرگونه تغییر در فضای داخلی یک دفتر، مهم است که عناصر جدید چندان جلب توجه نکنند و با طراحی داخلی فعلی دفتر تضاد ایجاد نکنند. بسته به نیازهای طراحی داخلی دفتر شما، پارتیشن‌های مدولار می‌توانند پیکربندی مستقیم، زاویه‌دار یا خمیده داشته باشند و به شما این امکان را می‌دهند که آن‌ها را با طراحی فعلی دفتر خود تنظیم کنید. علاوه بر این، پارتیشن‌های مدولار می‌توانند از شیشه‌های مقاوم، لمینت، آلومینیوم و یا حتی رنگ‌های استاندارد (مشکی جت، نقره‌ای، خاکستری یا سفید) یا رنگ سفارشی و ساخته شوند و گزینه‌های‌ زیادی را برای مطابقت با فضای فعلی شما ارائه می‌دهند.

گزینه‌های سفارشی سازی برای درها نیز اعمال می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که بین درهای محوری، لولایی و کشویی گزینه موتر نیاز پارتیشن اداری مدولار مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین بسته به سطح مطلوب حریم خصوصی و زیبایی، درها می‌توانند چوبی یا شیشه‌ای (تک شیشه یا دوجداره) باشند.
طراحی روی شیشه یکی دیگر از عناصر قابل تنظیم پارتیشن‌های اداری مدولار است. چه شیشه شفاف می‌خواهید و چه طرح مات، می‌توانید ظاهر شیشه واقعی را طوری سفارشی کنید که به طور یکپارچه با عناصر طراحی داخلی موجود فضای اداری شما هماهنگ شود.

پارتیشن‌های اداری مدولار قابلیت پیکربندی‌های انعطاف‌پذیر متناسب با طراحی موجود فضای شما را دارند

نیازهای مشاغل همیشه در حال تغییر است؛ و برای برآوردن نیازهای فعلی، هرچه که باشد بهتر است به فکر گزینه‌های انعطاف پذیر باشید. بسته به نیازهای فعلی کسب و کار شما، پارتیشن‌های اداری مدولار می‌توانند در پیکربندی های مختلف مونتاژ شوند. شما می‌توانید فضای کار را بر اساس پروژه‌هایی که دارید تنظیم کنید تا اعضای گروهتان به راحتی در کنار هم کار کنند.
ماهیت انعطاف پذیر سیستم‌های پارتیشن بندی مدولار بدین معناست که کسب و کار شما می‌تواند به سرعت با تغییر نیازهای و کار و کارکنان شما تنظیم شود. پارتیشن‌ها برای راه اندازی دفاتر و اتاق‌های کنفرانس عالی هستند و می‌توان آن‌ها را بدون دردسر و آشفتگی ناشی از نصب دیوارهای سنتی به سرعت نصب کرد.

تصمیم گیری در مورد ساخت یا به روز رسانی فضای اداری هرگز کار ساده‌ای نیست. استفاده از سیستم‌های پارتیشن اداری مدولار می‌تواند تصمیمات را بسیار ساده‌تر کند زیرا می‌دانید که قرار نیست آن‌ها یک به صورت ثابت و دائمی در دفتر شما جای بگیرند. قابلیت سفارشی سازی آن‌ها همچنین عملیات بازسازی را آسان‌تر می‌کند و می‌توانید آن‌ها را بدون طراحی مجدد کامل با طرح موجود ترکیب کنید. اگر فضای اداری شما برای تقویت و تسهیل همکاری و رفاه کارکنان تنظیم نشده است، ممکن است شما را از دنیای رقابت عقب نگه دارد. 

انتهای رپرتاژ آگهی