• پنجشنبه / ۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400070100139
  • خبرنگار : 30054

خرید عمده چسب شمال از ایران رنگ

خرید عمده چسب شمال از ایران رنگ

چسب شمال از سال ۱۳۶۱ یکی از شناخته‌ شده‌ترین تولید کننده‌های رزین، چسب و محصولات شیمیایی در کشور است. شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۱ تأسیس و شروع به‌کار نموده است. با برنامه‌ریزی اصولی و صحیح این شرکت توانست ظرف مدت کوتاهی به یک تولید کننده چسب و رزین باکیفیتی قابل رقابت با تولید کنندگان خارجی تبدیل گردد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایران رنگ، با تولید چسب‌های بر پایه دیسپرسیون پلی وینیل استات مانند چسب چوب استاندارد، صحافی، بسته‌بندی فعالیت شرکت شروع و به ترتیب در سال ۱۳۶۵ تولید چسب‌های حرارتی و سپس از سال ۱۳۷۱ تولید رزین‌های‌ امولسیون پلی وینیل استات به مجموعه محصولات این شرکت اضافه گردید.
به اتکای دانش و تجربه چندین ساله و در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و کارشناسان مجرب آمادگی دارد چسب‌های اختصاصی صنایع را نیز بر اساس سفارش، تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

محصولات چسب شمال

چسب حرارتی : چسب‌های حرارتی به دلیل سرعت خشک شدن بسیار بالا، نداشتن هیچگونه حلال و دارا بودن قدرت چسبندگی فوق العاده زیاد مصرف روز افزونی یافته است. به علت سرعت فوق العاده زیاد ماشین آلات مدرن صحافی در صنعت چاپ و همچنین صنایع بسته‌ بندی چسب حرارتی جایگزین دیگری ندارد.
شماملت : صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال مفتخر است که از نظر تولید انواع مختلف چسب و واکس حرارتی با نام تجاری شماملت در ایران منحصر به فرد می‌باشد و امیدوار است در پرتو همکاری متقابل با متخصصان صنایع گوناگون، کلیه محصولات مورد نیاز صنایع را در زمینه چسب و واکس حرارتی در داخل کشورمان تولید و عرضه نماید.
چسب حرارتی تفنگی : در قطرهای ۷ و ۱۱‌ میلی‌متر در طول‌های ۲۰ و ۲۷ سانتی‌متر و بر حسب سفارش مشتریان در اندازه‌های متفاوت تولید می‌کنیم.
چسب حرارتی کیسه‌ای یا بالشتی : چسب‌های حرارتی در بسته‌بندی کیسه‌ای ۲۰ کیلویی و چسب‌های همیشه زنده را در بسته‌بندی بالشتی و با وزن‌های متفاوت تولید و عرضه می‌کنیم که در صنایع مختلف مورد مصرف دارد.
رزین : واحد رزین‌های امولسیونی پلی وینیل استات از سال ۱۳۷۱ با استفاده از مدرنترین تکنولوژی و در اختیار داشتن آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز، آغاز به‌ کار کرد و در مدت کوتاهی جایگاه ویژه‌ای را در بین تولید کنندگان آن به خود اختصاص داد.

رزین‌های هموپلیمر:  مناسب برای صنایع چوب، چرم، کاغذ، نساجی، مقوا یا کارتن سازی، چاپ و صحافی، جعبه‌سازی و دخانیات
رزین‌های کوپلیمر : مناسب برای صنایع رنگ سازی، روکش‌های داخلی و خارجی، رنگ ساختمانی و نماسازی
چسب سرد : چسب‌های پرقدرت که به آن چسب سفید هم گفته می‌شود و با نام تجاری شماتک برای مصارف گوناگون مانند صنایع چوبی، صحافی، کارتن سازی، جعبه چسبانی، بسته بندی و دخانیات تولید می‌گردد.اولین چسب چوب با استاندارد ملی و با کیفیت برتر در کشور
چسب سفید شمال : چسب سفید شماتک در اندازه‌های متفاوت مانند ۵۰،۶۰،۷۵،۲۲۵ گرمی موجود می‌باشد که برای مصارف خانگی، اداری، مدارس، نجاری و کارهای دستی مناسب است.
چسب فیکسوباند : چسب سفید فیکسوباند شماتک، به صورت چند-کاره برای صنایع چوبی، کارهای دستی، کارهای عمومی مانند مدارس، اداری و خانگی مناسب است و دارای چسبندگی فوق العاده است.
شماتک وفا : چسب چوب وفا، چسب اقتصادی بر پایه پلی وینیل استات است که برای کارهای نجاری مناسب است.
شماتک خزر : چسب چوب خزر، چسب تولید شده مناسب برای صادرات به کشورهای خارجی است.

چرا ایران رنگ ؟

فروشگاه ایران رنگ بزرگترین پخش رنگ و ابزارآلات رنگ، با پشتیبانی چند انبار در سطح کشور و شبکه فروش و توزیع پیشرفته با قابلیت ارسال کالا به تمامی اقصی نقاط کشور و فروش محصولات بیش از ۴۰ برند مطرح در حوزه رنگ و ابزار آلات رنگ مانند رنگ اطلس، رنگ سحر، رنگ استخری، رنگ ماندگار، لتو، پارس اشن، بیات، آلچیبای، کناف، پارس بهار، رنگ فرازپیشه، رنگ هادی، هاویلوکس، کاپارول، رنگ الوان، چسب کاشی، جلاسنج، چسب چوب و بتونه کناف و … فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به نزدیک شدن ارتباطات به وسیله وب سایت‌ها، با هدف پذیرش سفارشات، بروزرسانی قیمت رنگ، آشنایی با محصولات رنگ ساختمانی، پشتیبانی آنلاین، خدمت رسانی آسان به مشتریان، راحت ترین راه برای خرید و حذف واسطه‌ها در بازار رنگ به آدرس www.iran-rang.ir تأسیس گردیده است.
 

انتهای رپرتاژ آگهی