• پنجشنبه / ۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400070100147
  • خبرنگار : 30054

انتخاب و استفاده از میکروفن  USB

انتخاب و استفاده از میکروفن  USB

میکروفن های USB میکروفون هایی بسیار آسان و مناسب برای ضبط پادکست هستند که به راحتی به کامپیوتر و لپ تاپ شما متصل می شوند. اما در هنگام تصمیم گیری برای خرید چند مورد باید رعایت شود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام یریال، با استفاه از این میکروفون ها می‌توانید رایانه یا تبلت خود را به یک استودیوی پادکست تبدیل کنید. میکروفون های USB نیاز به رابط صوتی یا به اصطلاح کارت صدا ندارند و مستقیما با استفاده از پورت USB به رایانه شما متصل می‌شوند.
تقریباً همه میکروفن های USB دارای پایه های رومیزی نیز هستند ، بنابراین شما حتی نیازی به سرمایه‌گذاری در وسایل جانبی مانند پایه‌های بازویی و سه پایه نخواهید داشت.همچنین هیچ یک به منبع تغذیه جداگانه‌ای احتیاج ندارند ، بنابراین با توجه به اینکه لپ تاپ یا آیپد شما دارای عمر باتری مناسبی است ، می توانید از هرجای دیگر پادکست کنید. اگر قصد پادکست از طریق iPad را دارید ، توجه داشته باشید که همه میکروفون های USB با iOS سازگار نیستند.

مانیتورینگ

پادکست نسبت به ضبط موسیقی ، نیاز کمتری به مانیتورینگ دارد، اما هنوز هم گوش دادن هنگام ضبط بسیار توصیه می شود. خوشبختانه اکثر میکروفون های USB دارای سوکت هدفون هستند و این امر به راحتی قابل انجام است.
میکروفون‌هایی که مانیتورینگ مستقیم را امکان پذیر می کنند با درجات مختلف پیچیدگی این کار را انجام می دهند. برخی از آنها دارای یک سوئیچ ساده هستند که سیگنال میکروفون را به هدفون می فرستند ، به این معنی که اگر در حال صحبت کردن روی قطعه موسیقی هستید ، باید سطح پخش موسیقی را تنظیم کنید تا به تعادل مطلوبی برسید. 

شوک مونت

همه‌ی میکروفون‌های USB تقریباً دارای پایه هستند ، اما همه پایه ها برابر نیستند. مشکل اصلی پایه های رومیزی این است که چیزی برای جلوگیری از ارتعاشات از میز به میکروفون ندارند. پس حتما میکروفونی تهیه کنید که شوک مونت داشته باشد و جلوی نویزهای حاصل از ضربات به میز را بگیرد.

پاپ فیلتر

لوازم جانبی برای شروع کار ضروری نیستند ، اما یک وسیله‌ی ضروری برای پادکست پاپ فیلتر است زیرا به طور قطع کیفیت ضبط‌های شما را بالا می برد. پاپ فیلترها بین دهان و میکروفون شما قرار می گیرند و دارای غشاهای مشبکی هستند که هنگام تولید صدای پ و ب از رسیدن هوا به میکروفون جلوگیری می کنند. میکروفون RODE NT-USB با یک پاپ فیلتر ارائه می شود ، اما اگر میکروفون شما پاپ فیلتر ندارد ، می توانید به راحتی یکی تهیه کنید. نیازی نیست که پاپ فیلترها خیلی پیچیده باشند و اکثر آنها به راحتی می توانند روی هر پایه میکروفون قرار گیرند.

نتیجه گیری

این در واقع تمام چیزی است که شما باید در مورد میکروفن‌های USB بدانید! خواه به عنوان یک تازه کار می خواهید به تولید پادکست بپردازید ، یا یک استودیو دارید اما به دنبال راه اندازی پکیجی قابل حمل هستید ، دنیایی از گزینه ها در انتظار شما هستند:

Rode Nt-USB

NT-USB زیبا و شیک از کمپانی استرالیایی RODE یکی از محبوب‌ترین میکروفون های USB موجود در بازار است. این میکروفون دارای شوک مونت ، سه پایه و پاپ فیلتر است و با پایه های دیگر هم سازگار است. 

Rode NT-USB Mini

میکروفون محکم Rode NT-USB Mini به صورت مغناطیسی به پایه رومیزی خود متصل است ، بنابراین می توانید به راحتی آن را بیرون بیاورید تا در صورت لزوم به یک پایه معمولی متصل شود.این میکروفون از لحاظ اندازه و حجم بسیار کوچکتر از NT-USB است و به راحتی قابل حمل است.

میکروفون‌های ذکر شده و بسیاری از میکروفون‌های دیگر تولید محتوا و پادکست را می توانید به صورت اورجینال از فروشگاه اینترنتی یریآل تهیه نمایید.

انتهای رپرتاژ آگهی