• چهارشنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 1400091713705
  • خبرنگار : 71518

گل‌محمدی: بعید می‌دانم رادو برگردد/ راه قهرمان شدن را بلدیم

گل‌محمدی: بعید می‌دانم رادو برگردد/ راه قهرمان شدن را بلدیم

سرمربی پرسپولیس گفت: جایگاه هوادار در پایین جدول نیست چون آن‌ها فوتبال خوبی ارائه می‌دهند، دونده هستند و می‌توانند برای ما مشکل‌ساز شوند.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل هوادار اظهار کرد: بازی راحتی مقابل هوادار نداریم چون هوادار تیم خوب و با انگیزه‌ای است. این‌جا جایگاهی نیست که هوادار در آن حضور دارد چون فوتبال خوبی ارائه می‌دهند و دونده هستند و می‌توانند برای ما مشکل‌ساز شوند.

او ادامه داد: باید بیش‌تر از بازی‌های قبل برای پیروزی تلاش کنیم تا برنده از بازی بیرون بیاییم چون بازی‌های خانگی خیلی برای‌مان مهم است. در لیگ ۳۰ فینال داریم و حق نداریم نسبت به بازی‌های‌مان بی‌تفاوت باشیم. سعی می‌کنیم با تمام وجود بازی کنیم و امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید. تیم‌مان شکل خوبی گرفته و توانسته خودش را نشان داده و باید برای بردن بحنگیم. بازی با هوادار مهم‌ترین بازی‌ فصل‌مان خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس درباره ترک ایران توسط رادوشوویچ و سفرش به کرواسی گفت: او رفت و اگر می‌خواست برگردد که نمی‌رفت. مهاجرت‌های این‌گونه متاسفانه عادی شده است و او در این دو سال اولین بازیکنی نبوده که به این شکل جدا شده اما باز هم برای قهرمانی می‌جنگیم. همان‌طور که پارسال جنگیدیم و قهرمان شدیم، امسال هم برای قهرمانی می‌جنگیم و ان‌شاءالله اگر قهرمان شدیم، مبارک هواداران باشد. اگر نشدیم هم بالاخره تلاش‌مان را کرده‌ایم.

او ادامه داد:‌ من چند بار جلوگیری کردم که رادوشوویچ ایران را ترک کند اما این سری بعید می‌دانم دیگر برگردد اما تلاش خودم را می‌کنم تا برگردد. به هر حال جایگاه و شخصیت تیم هم مهم است. بالاخره همه می‌توانند در این شرایط فسخ کنند و بروند اما باید مشکلات را به جان بخریم چون برای تیمی کار می‌کنیم که هواداران زیادی دارد. این اتفاقات متاسفانه برای پرسپولیس عادی شده و تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که بابت این اتفاقات اظهار تاسف می‌کنم. نمی‌خواهم دل هواداران را خالی کنم چون برای قهرمان شدن باید تلاش کنیم. این کار را بلدیم و امیدوارم خدا به این تیم کمک کند.

گل‌محمدی در رابطه با عملکرد داوران در هفته‌های اخیر گفت: همه باید به داوری کمک کنیم و فضایی باید به وجود بیاوریم که با تمرکز کامل سوت بزنند. حواشی داوری همیشه وجود داشته و باید خودمان را نسبت به این مسائل بیشتر وفق دهیم و شرایط را برای داوران آماده و مهیا کنیم. آن‌ها باید تمرکز خوبی داشته باشند اما می‌دانیم که فشار زیادی تحمل می‌کنند. باید به  داوران کمک کنیم تا شرایط داوری بهتر شود. اطمینان می‌دهم که هیچوقت هیچ فشاری نبوده و اکنون هم فشاری نیست که برای‌شان مشکل‌ساز شود. فضا باید آماده شود تا فشارها کم‌تر شود.

او درباره وضعیت مهدی عبدی گفت: هر مربی دوست دارد بهترین بازیکنانش را وارد زمین کند و برای من همه بازیکنان از لحاظ فنی و شخصیتی یکسان هستند. به هر حال بنا به تاکتیک حریف و شرایط بازی، تاکتیک انتخاب می‌شود. هیچ فرقی بین بازیکنان نیست و نمی‌شود فقط درباره یک بازیکن صحبت کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره بدهی کالدرون و بازی نکردن بازیکنان تاجیکی این تیم نیز گفت: اگر می‌دانستیم بدهی کالدرون پرداخت نمی‌شود، این بازیکنان در این شرایط قرار نمی‌گرفتند. نمی‌دانم در این رابطه چه بگویم.

او درباره کمبود بازیکنان پرسپولیس باتوجه به جدایی رادوشوویچ و دهقانی گفت: ما یک گروه مبارز هستیم و کسانی که اینجا هستند، عاشقانه برای این تیم می‌جنگند. برگ برنده موفقیت‌های پرسپولیس در این چند سال همین بازیکنان بودند. به خاطر تفکرات برنده‌ای که داشتند، خیلی از کمبودها را جبران کردند اما دیگر واقعا بس است. باید یک شرایط نرمال برای تیم وجود داشته باشد. ما دنبال شرایط حداقلی و ثبات هستیم و چیز زیادی نمی‌خواهیم. از همه خواهش می‌کنم بگذارید این تیم نفس بکشد. ما گروه خوبی داریم که دارند تمام تلاش‌شان را می‌کنند. تا پیش از داربی فقط پنج درصد دریافتی داشتند و هیچ چیزی نگفتند و فقط تمرین کردند.

گل‌محمدی ادامه داد: تا یک جایی این وضعیت می‌تواند قابل تحمل باشد. امیدوارم با توجه به ورود کارگزار، این شرایط هر چه سریع‌تر برطرف شود. حیف است این شرایط بدتر شود و باید وضعیت را بهتر کنیم تا اتفاقات جدید برای تیم نیفتد. متاسفانه حافظه کوتاه مدت و بلند مدت افکار عمومی خیلی ضعیف است. اگر اتفاقی بیفتد، سرمربی تیم اولین مقصر خواهد بود. ما وقتی این سمت را انتخاب می‌کنیم، باید این مسائل را به جان بخریم و تنها کاری که بلدم جنگیدن است و آن‌قدر می‌جنگیم که راه هموار شود و مشکلات‌مان حل شود. فقط به خاطر خوشحالی هواداران این کار را می‌کنیم و این اصلی‌ترین هدف ماست. این‌جا برای همه کسانی که کنار تیم زحمت می‌کشند، می‌خواهم که کنار هم بمانیم تا مشکلات را مدیریت کنیم.

او درباره شایعاتی درباره جذب رضا قوچان‌نژاد گفت:‌ در این رابطه صحبتی نشده است و همه می‌دانیم او چه کیفیت خوبی دارد و بازیکن بزرگی است اما در حال حاضر پنجره‌مان بسته است و در کوران مسابقات هستیم و دنبال بازیکن نیستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره مصدومیت سید جلال حسینی و دیگر مصدومان تیم پرسپولیس گفت: او دو جلسه است با ما دارد تمرین می‌کند اما احسان پهلوان هنوز مصدوم است و شاید ۱۰ روز دیگر کار داشته باشد.

وی درباره ثبات نداشتن پرسپولیس در حوزه مدیریت این باشگاه گفت: همه دارند تلاش می‌کنند که این ثبات به وجود بیاید اما واقعا اطلاعی ندارم چه کسانی قرار است گزینه باشند یا چه کسی انتخاب شود. امیدوارم همانطور که آقای سجادی گفت این انتخاب به زودی انجام شود.

گل‌محمدی درباره بدهی باشگاه پرسپولیس به شهرخودرو بر سر انتقال او به این باشگاه گفت:‌ شهرخودرو همکاری خیلی خوب داشت و این انتقال با رضایت آقای حمیداوی و برخی شرط‌ها انجام شد اما تنها یک سوم بدهکاری به باشگاه شهرخودرو پرداخت شد. امیدوارم این مساله هر چه زودتر حل و فصل شود. شهرخودرو با پرسپولیس همکاری کرد اما متاسفانه شرط‌ و شروط‌ها انجام نشده است. امیدوارم باشگاه پرسپولیس هر چه سریع‌تر این مساله را برطرف کند چون آن‌ها هم مشکلات زیادی دارند. من در هر جلسه با آقای صدری و سمیعی که داشتم این موضوع را مطرح کردم و نباید نسبت به این مساله بی‌تفاوت باشیم.

او درباره خریدهای پرسپولیس و استفاده نکردن از برخی از آن‌ها تا اینجای فصل گفت: خریدهای خیلی خوبی داشتیم و برخی از بازیکنان تا بتوانند خودشان را با شرایط وقف دهند، زمان می‌برد. مطمئن باشید این بازیکنان جدید به تیم کمک می‌کنند و براساس نیاز از آن‌ها استفاده می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره حضور نداشتن هواداران در ورزشگاه‌ها بیان کرد: بخش بزرگی از قدرت پرسپولیس هوادارانش هستند. قرار بود بازی‌ها با تماشاگر باشد و باید انجام می‌شد اما متاسفانه هواداران باز هم در ورزشگاه نخواهند بود و نمی‌دانیم چرا چنین اتفاقی افتاده است.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.