• پنجشنبه / ۱۸ آذر ۱۴۰۰ / ۰۱:۴۷
  • دسته‌بندی: تجسمی و موسیقی
  • کد خبر: 1400091813813
  • خبرنگار : 71656

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟
عکس تزیینی است

در صورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در این آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری ها و نگارخانه‌های تهران.

درفش

«درفش» نام نمایشگاه انفرادی لیلا تارا است که در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۳ آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸ 
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟آخر هفته معقول
نمایشگاه گروهی «آخر هفته معقول» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳۰ آذر ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟

آبه 
«آبه» نام نمایشگاه انفرادی مرتضی احمدوند است که در گالری اعتماد به نشانی تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۸ آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۲۱۲۷۱
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


بازگشت رضا موتوری
نمایشگاه انفرادی «بازگشت رضا موتوری» که به نمایش آثار خسرو حسن‌زاده اختصاص دارد، در گالری ایرانشهر به نشانی تهران، خیابان کریم‌خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۱/۶۹ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۹۴۴
 

از کارگاه
«از کارگاه» نام نمایشگاه انفرادی منوچهر معتبر است که در گالری تهران، به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶ 
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


درباره‌ی گره زدن هوا 
نمایشگاه انفرادی «درباره‌ی گره زدن هوا» که به نمایش آثار وحید جکیم اختصاص دارد، در گالری اثر به نشانی تهران، خیابان ایرانشهر ، کوی برفروشان، پلاک ۱۶ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ دی ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


ایستایی
«ایستایی» نام نمایشگاه انفرادی کوشا موسوی است که در گالری پروژه‌های آران به نشانی تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵ 
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


موج رنگ
«موج رنگ» نام نمایشگاه گروهی نقاشی‌ای است که روز جمعه در گالری پنج پنج به نشانی تهران، پاسداران، نگارستان هفتم، پلاک ۵۵ افتتاح خواهد شد. این نمایشگاه همچنین تا تاریخ ۲۴ آذر ادامه خواهد داشت. همه روزه به جز شنبه ها و روزهای تعطیل از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۰۰ میزبان عموم علاقه مندان به هنر خواهد بود.

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟نقاشی‌های نزار موسوی‌نیا در آرت سنتر
نمایشگاه نقاشی‌های نزار موسوی‌نیا این هفته جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰ در آرت‌سنتر افتتاح می‌شود و تا ۲۹ آذر ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه همچنین از ۱۹ تا ۲۹ آذر برپا خواهد بود و علاقه‌مندان به هنر، هر روز از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه می‌توانند از این نمایشگاه به آدرس بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، پلاک  ۱۴۵ باغ انجمن خوشنویسان دیدن کنند.
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


منتخب آثار اردشیر محصص
«منتخب آثار اردشیر محصص» نمایشگاه انفرادی‌ای است که در گالری آرتیبیشن به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)،میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۸ آذر ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸ 
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


سراپا چشم 
نمایشگاه انفرادی «سرپا چشم» که به نمایش آثار آیلار دستگیری اختصاص دارد، در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم درحال برگزاری است.
در بخشی از بیانیه این نمایشگاه چنین نوشته شده است:

[صحنه تاریک است]

صدای کسی در تاریکی: طبیعت ... حضور ... من دارم رنگها رو می‌ذارم: زرد کادمیوم، بنفش ماژنتا، آبی کبالت، سبز ویریدین، قرمز اسکارلت، سفید، سفید و زرد خیلی مهمه، نور.

[نوری صحنه را روشن می‌کند. لته‌های بزرگ رنگی یکی یکی به داخل هل داده می‌شوند: آسمان، کوه، چمن، سنگ، آدم‌ها، ابر]

صدا: آسمون. آسمون که خشک شد ابرها. ابرها که خشک شد کوه، کوه بنفش. کوه که خشک شد، تخته سنگ بزرگ. صدای ریختن سنگ‌ها. ضربه. حرکت. جریان آب. آبشار.» 

این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ آذر ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸ 
 

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟


سپید بالان پرستار
«سپید بالان پرستار» نام نمایشگاه انفرادی‌ است که از روز چهارشنبه در گالری صبا به نمایش درآمده است. این نمایشگاه، شامل ۲۶ اثر خوشنویسی در قالب خط نستعلیق است که تمامی آنها با مضمون اشعاری در وصف فداکاریها، جانفشانی ها، مهرورزی ها و حماسه آفرینی های عاشقانه این فرشتگان سپیدجامه و مدافعان سلامت و تجلیل و بزرگداشت مقام شامخ پرستاران کشور به رشته تحریر درآمده است. صبا از ۱۷ تا ۲۱ آذرماه همبال با خوشنویسی های کاوه تیموری و با حضور تمامی علاقه مندان و بازدیدکنندگان به سپیدبالان پرستارو با طنین نستعلیق ایرانی و هنر تذهیب، سلام خواهد گفت.

آخر هفته به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.