• جمعه / ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ / ۱۷:۳۷
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 92031006075
  • خبرنگار : 71420

خنده رویانیان در واکنش به درخواست هواداران برای بازگشت کریمی

خنده رویانیان در واکنش به درخواست هواداران برای بازگشت کریمی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای با درخواست هواداران برای بازگشت کریمی روبرو شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای با درخواست هواداران برای بازگشت کریمی روبرو شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حاشیه افتتاح رستوران‌های زنجیره‌ای باشگاه پرسپولیس وقتی یکی از هواداران این تیم از رویانیان خواست تا بنا به خواست هواداران علی کریمی را به پرسپولیس بازگرداند مدیرعامل سرخ‌پوشان در واکنش به این درخواست‌های مکرر خنده‌ای کرد و رد شد.

وی که در حاشیه افتتاح رستوران‌های زنجیره‌ای باشگاه پرسپولیس، صحبت می کرد، ادامه داد: اوضاع و احوال ما خوب است و خوشبختانه تمرین‌هایمان به موقع آغاز شد. هر روز هم یک یا دو بازیکن به ما اضافه می‌شود و ان‌شاءالله بعد از پیروزی تیم ملی برابر قطر ملی‌پوشان‌مان هم به ما اضافه می‌شوند.

رویانیان با بیان اینکه پرسپولیس امسال اردوی خارج از کشور نخواهد داشت گفت: ما دو اردو خواهیم داشت، یکی در اردبیل و دیگری در مازندران که تصادفا استان‌های من و آقای دایی هستند! در اردبیل همه امکانات لازم فراهم است و یکدیدار دوستانه هم با تیمی داریم که اردبیلی‌ها از پیکان خریده‌اند. همچنین در هر دو استان طرح‌هایی مانند مدرسه فوتبال داریم که افتتاح می‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه با انتقاد از یک باشگاه صنعتی که در مصاحبه‌های قبلی‌اش هم به آن اشاره کرده بود گفت: خدا شاهد است که ما با بازیکنی مشغول نهایی کردن قرارداد هستیم و این باشگاه یک پیشنهاد مالی با 70 درصد رشد قیمت و همه گونه امکانات جانبی مانند خانه و ماشین به او پیشنهاد کرده است. متاسفم که بعد از جلسه با وزیر ورزش کارها بر خلاف دستور آن جلسه پیش می‌رود. این باشگاه ذهن بازیکنان من را به هم ریخته است.

رویانیان ادامه داد: حالا من باید پول بیشتری خرج کنم تا بازیکنم را حفظ کنم که این کار رقابت باطلی را ایجاد می‌کند. من امسال تمام بازیکنانم را با 10 تا 20 درصد کمتر از قیمت سال گذشته قرارداد بسته‌ام و این را صادقانه می‌گویم. برای این کار آن‌ها را توجیه کردیم که دایی نیز نقش زیادی در این کار داشت. متاسفانه مدیرارشد تولید یک کارخانه کار تولیدش را رها کرده و بازیکن می‌خرد خدا شاهد است که این فصل در یک روز 11 بار با بازیکن من تماس گرفته و ذهن او را خراب کرده است. من دیروز با وزیر صنایع وقت ملاقات داشتم اما کاری پیش آمد و نتوانستم در جلسه حاضر شوم. سوال من این است که آیا مشکل صنعت ما حل شده و تولیدمان هم مشکلی ندارد و فقط فوتبال باقی مانده است؟ به نظر من دولت و وزیر صنایع باید به این مسئله ورود کنند.

رویانیان در ادامه و در واکنش به صحبت‌هایی که درباره ممنوع‌الفعالیت شدن باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی مطرح می‌شود، گفت: متاسفانه یک تراژدی 50 ساله است و نمی‌دانم تا کی ادامه خواهد داشت. فدراسیون باید پیش از آنکه ما را محروم کند، پول ما را بدهد. ما حق پخش تلویزیونی داریم و حق تبلیغات ورزشگاه آزادی برای ماست اما این حق را به ما نمی‌دهند و حتی یک بلیت را اجازه نمی‌دهند که خودمان بفروشیم. برای این کار به چه کسی می‌توانیم شکایت کنیم مگر فدراسیون خودش نمی‌داند که اوضاع از چه قرار است؟

وی در ادامه و درباره طرح‌های اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: ما به طور جدی و بدون وقفه در راه خودکفا شدن باشگاه گام برمی‌داریم و هدف تمام برنامه‌هایش شبانه‌روزی‌مان توسعه اقتصادی باشگاه است.

تمام اقداماتی که در راستای توسعه روابط اجتماعی، اخلاقی،‌فرهنگی و ورزشی داریم حول محور اقتصاد می‌چرخد. با کسی تعارف ندارم و شعار کار فرهنگی نمی‌دهم. کارهای ما اقتصادی است اما در کنار آن به مسائل فرهنگی هم توجه می‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: در بیش از یک سال گذشته تلاش‌های خود را بر این معطوف کردیم که پرسپولیس خصوصی شود. امیدوارم مجلس مصوبه‌ای را که قرار است چند روز دیگر ابلاغ شود به موقع ابلاغ کند و دولت هم آن را به موقع اجرا کند. ما برای 51 درصد سهام پرسپولیس مشتری دست به نقد و پا به رکاب داریم و برای 49 درصد دیگر که قرار است به هواداران فروخته شود فرمول مشخصی داریم. با خصوصی سازی پرسپولیس یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات 60 سال گذشته برای پرسپولیس رخ خواهد داد و همزمان درآمد سرشاری به این باشگاه سرازیر می‌شود.

رویانیان در ادامه از دولت خواست که خصوصی سازی پرسپولیس را به عهده او بگذارند: من نماینده دولت و آدم معتمدی هستم. دولت می‌تواند همه کارها را به من بسپارد تا من آن‌ها را پیگیری کنم و در این راه همه دستگاه‌های نظارتی می‌توانند ما را کنترل کنند. پرسپولیس در یک سال گذشته ساختار اقتصادی مناسبی را ایجاد کرده که نتیجه‌اش تاسیس شرکت هلدینگ صدراسیستم پاسارگاد به علاوه 7 شرکت وابسته در داخل و سه شرکت در خارج از کشور است. از این تاریخ به بعد دولت باید به جای دادن پول به ما،‌ ما را مثل یک بازرگان معتمد بشناسد چون ساختارش را داریم و ادعا می‌کنیم که پرسپولیس یکی از مطمئن‌ترین ساختارهای اقتصادی برای سرمایه‌گذاری است.

رویانیان ادامه داد: در حوزه فوتبال به زودی شاهد تاسیس بخش‌های جدیدی خواهید بود. افتتاحیه‌هایی خواهیم داشت و حرف‌هایی که بزنیم. برنامه توسعه فوتبال پرسپولیس تا 5 سال آینده طراحی شده است. می‌خواهیم پرسپولیس را به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای در دنیا بشناسانیم. آرزو هم بر جوانان عیب نیست!

رویانیان در ادامه به افتتاح رستوران‌های زنجیره‌ای پرسپولیس اشاره و خاطرنشان کرد: امروز به صورت نمادین رستوران‌های زنجیره‌ای را افتتاح می‌کنیم. البته من به دوستانم گفته بودم که یک نام اقتصادی مثل مک‌دونالد برایش انتخاب می‌کردند که آن را هم اعلام می‌کردیم. شرکت مایان صدرا که مسئولیت ایجاد این رستوران‌ها را دارد متعلق به پرسپولیس است اما من این نوید را به استقلالی‌ها هم می‌دهم که به زودی رستوران‌های آن‌ها را نیز راه می‌اندازیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین گفت: اقدام بعدی ما تاسیس فروشگاه‌های زنجیره‌ای بخصوص فروشگاه‌های ورزشی است. بیمه صدراگستر ساختار دیگری است که به زودی افتتاح می‌شود. همچنین قصد داریم برند پرسپولیس را به برخی محصولات غذایی واگذار کنیم. اقدام مهم دیگری که در دست انجام داریم تولید و فروش محصولاتی به نام پرسپولیس در بازار ایران و خارج از کشور است. اولین محصول ما که مردادماه وارد بازار می‌شود، نوشابه انرژی زا گیاهی با برند پرسپولیس است.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه بار دیگر تاکید کرد که باشگاهش آمادگی کامل را برای خصوصی‌سازی دارد: پرسپولیس جدید و خصوصی‌سازی شده انسجام ملی را در راستای قانون اساسی پاس خواهد داشت. ما اولین باشگاه خواهیم بود که بیشتری پول را درمی‌آورد و بیشترین ارتباط را با مردم و بهترین نظام باشگاه‌داری را در ایران دارد.

به گزارش ایسنا از نکات جالب توجه افتتاح رستوران زنجیره‌ای باشگاه‌ پرسپولیس که با مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری همزمان شده بود این بود که رویانیان در میانه مراسم گفت: می‌خواهم زودتر این مراسم را تمام کنیم تا به مناظره‌ها برسیم و بفهمیم که کدام کاندیدا چقدر گل خورده و بازی چند چند است.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان مراسم نیز اعلام کرد که همه سرخ‌پوشان ایران در انتخابات 24 خرداد شرکت می‌کنند. او پس از پایان این جمله از حاضرین خواست که او را تشویق کنند!

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۱۸:۴۶

سلام بعیدمیبنم رویانیان دررابطه اسطوره فوتبال کشورچنین حرفهایی زده باشد.اگرهم گفته بایدبدانددرحدواندازههای این موضوع نیست وباید سریعاازآقای کریمی ومیلیونها هوادارش عذرخواهی کند.

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۱۸:۴۸

من استقلالی هستم ولی از اینکه به بازیکن با لیاقتی مثل علی کریمی توهین بشه شدیداً اعتراض دارم.جناب رویانیان شما فوتبالی نیستید چرا بر نمی گردید بر سر تخصص اصلیتون ؟

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۱۹:۳۵

امیدوارم زود معذرت خواهی کنه

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۱۹:۴۴

آقای رویانیان بهتر است حرفی را بزنند که بعد مجبور نشوند تغییرش بدهند.

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۲۰:۳۳

چراهمه مربيان باكريمىبه مشكل برمي خورند؟

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۲۱:۴۴

اشكال ازخودكريميه

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۲۱:۵۷

مگه رویانیان هم مربیه؟ ژوزه روزی که رفت گفت همه حرفها در مورد کریمی و از سردار شنیدم!!!

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۲۱:۳۵

رویانیان تشکر خیلی ها قدرت رونمیدونن

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۲۳:۴۱

کجای خبرآقای رویانیان ازکریمی انتقادکرده بود؟وحرف زده بود؟به جزخنده اول خبرکجاش این حرفابود؟

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۲۳:۵۵

کریمی باید از فوتبال بره تا بیشتر از این ضایع نشده

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۰۱:۲۰

به آقاي رويانيان بگيد لطفا قبل از اينكه حرفي رو بزنه به عواقبش فكر كنه و وقتي هم حرفي رو زد پاي حرفش وايسته اينكه يه چيزي بگي بعد تكذيبش كني، در شان كسي كه اينقدر ادعاي مديريت و روراستي و... مي‌شه نيست

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۰۱:۲۲

دو سال متوالی بابودن علی دایی ونبودن علی کریمی قهرمان شدیم...بابودن علی کریمی چند بار؟؟؟؟؟؟علی کریمی خداحافظ

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۱۶:۰۶

من هم استقلالی هستم اما امثال کریمی،مهدوی کیا ،باقری ووبرای مردم ایران همیشه فراتر از نام یک باشگاه وقابل احترام هستند.

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۱۷:۰۹

رفتار استقلالیا رو با مجیدی ببینین و مقایسه کنین با رفتار پرسپولیسیا با کریمی .واقعا که هردم ا این باغ بری میرسد

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۱۹:۱۶

علی کریمی باید به تیم خودش برگرده از اقای رویانیان میخواهیم که این کارو بکنه چون اوسطوره تیم ماست در کل عشق ماست

avatar
۱۳۹۲-۰۳-۱۲ ۰۱:۳۰

متأسفم برا فوتبالی که آقای شیزینی باید سرپرست پرسپولیس بشه