• چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ / ۱۰:۰۴
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 92111611453
  • خبرنگار : 71295

مدارس کدام استا‌ن‌ها تعطیل هستند؟

استانها/ تعطيل شد

با تدوام بارش‌ شدید برف در اکثر نقاط کشور مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی تعطیل اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با وجود بارش شدید برف و یخ‌زدگی معابر فرعی و اصلی و به منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز در برخی از مناطق کشور و بوجود آمدن شرایط بحرانی، مدارس در مقاطع مختلف و در نوبت صبح و عصر تعطیل شد.

مدارس استان تهران تعطیل است

تمام مدارس شهرستان‌های شهر تهران امروز (چهارشنبه) تعطیل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آموزش و پرورش شهرستان‌های شهر تهران اعلام کرد که با توجه به ادامه بارش برف و لغزندگی معابر، تمام مدارس شهرستان‌های شهر تهران در هر سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در هر دو نوبت تعطیل است.

مدارس یزد امروز هم تعطیل است

اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به دنبال بارش برف و تداوم سرما تمام مراکز پیش دبستانی و دبستان شهرستان‌های یزد، اردکان، میبد، اشکذر و زارچ را برای دومین روز تعطیل اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، این اداره کل اعلام کرده است: با توجه به شرایط جوی حاکم بر استان و تداوم سرما و یخبندان و یخ زدگی معابر ناشی از بارش برف و به دنبال ابراز نگرانی جمع کثیری از والدین که با تماس‌های خود، خواستار تصمیم‌گیری در این زمینه بودند و با هدف حفظ سلامت دانش‌آموزان، تمام مراکز پیش دبستانی و دبستان شهرستان‌های یزد، اردکان، میبد، اشکذر و زارچ امروز چهارشنبه 16 بهمن 1392 تعطیل است.

همچنین به علت وسعت بارش‌ها و مسدود بودن برخی از مسیر‌ها، تمامی مدارس بخش خضرآباد در شهرستان اشکذر و مناطق میانکوه، سانیچ و نصرآباد در شهرستان تفت در روز چهارشنبه تعطیل اعلام شده است.

تداوم بارش برف، مدارس چهارمحال و بختیاری را تعطیل کرد

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: همه مدارس استان در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح روز چهارشنبه تعطیل شد.

علیرضا کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر اظهار کرد: به علت بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح جاده‌ها و معابر عمومی و به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی دانش‌آموزان و فرهنگیان کلیه مدارس استان چهارشنبه، 16 بهمن‌ماه در نوبت صبح تعطیل شد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت مدارس در نوبت بعدازظهر نیز اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بارش برف از شامگاه سه‌شنبه در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد و تداوم بارش مدارس استان را برای دومین روز متوالی تعطیل کرد.

مدارس مقاطع ابتدایی و راهنمایی کردستان امروز تعطیل است

مسئول روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش کردستان گفت:‌ تمامی مدارس مقاطع راهنمایی و ابتدایی سطح استان امروز، 16 بهمن برای سومین روز پیاپی تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، به علت بارش برف و کولاک و برودت هوا برای سومین روز پیاپی مدارس مقاطع ابتدایی و راهنمایی تمامی شهرها و روستاهای استان تعطیل شد.

یادآور می‌شود، روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و بعد ازظهر تعطیل بوده است.

برای دومین روز پیاپی مدارس کرمانشاه تعطیل شد

بدلیل بارش برف و سرمای هوا برخی مدارس استان کرمانشاه، روز چهارشنبه (16 بهمن) تعطیل اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه، روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه اعلام کرد: بدلیل بارش برف مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی اسلام آبادغرب، دالاهو، ثلاث باباجانی، گهواره و حمیل امروز در نوبت صبح تعطیل است و مدارس سایر مقاطع با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

همچنین مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول (راهنمایی) شهرهای روانسر، پاوه، باینگان، جوانرود و گواور نیز در گروه صبح تعطیل است.

کلیه مقاطع تحصیلیبیستون، کرمانشاه، دینور، هرسین، صحنه، سنقر و ماهیدشت نیز امروز در نوبت صبح تعطیل است.

روز گذشته نیز برخی مدارس استان کرمانشاه تعطیل بود.

بارش برف از دو روزگذشته در استان کرمانشاه آغاز شده و کماکان ادامه دارد.

مدارس البرز امروز تعطیل است

کلیه مقاطع مدارس البرز امروز(16 بهمن)، تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بر اساس اعلام استانداری البرز، کلیه مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در البرز، امروز(16 بهمن)، به علت تداوم بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

مدارس 14 شهر استان اردبیل برای پنجمین روز متوالی تعطیل شد

سردی هوا و مشکل تردد برای پنجمین روز مدارس 14 شهر استان اردبیل را تعطیل کرد.

به گزارش ایسنا، آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: به علت تداوم سرما مدارس هر دو نوبت صبح و عصر در تمام مقاطع تحصیلی در شهرستان‌های اردبیل، هیر، نمین، سرعین، نیر، پارس‌آباد، بیله‌سوار، جعفرآباد، اصلاندوز، گرمی و انگوت تعطیل است.

همچنین مدارس نوبت صبح در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی در ارشق، مشگین شهر و لاهرود تعطیل است.

بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان اردبیل دمای فعلی هوا در اردبیل منفی 18 درجه است.

بر این اساس دمای هوا تا پنج‌شنبه چهار تا پنج درجه افزایش یافته و از میزان بارندگی‌ها کاسته خواهد شد.

ادامه‌ تعطیلات زمستانی دانش‌آموزان و معلمان همدانی!

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: به علت بارش برف و برودت هوا مدارس استان در روز چهارشنبه 16 بهمن ماه جاری تعطیل است.

محمد داودپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، با اعلام این خبر اظهار کرد: مراکز پیش‌دبستانی، ابتدایی و دوره اول متوسطه (راهنمایی) در نواحی1 و 2 همدان، نهاوند، خزل، بهار، لالجین، رزن، قروه در جزین، سردرود، فامنین، قهاوند، کبودراهنگ و گل تپه در نوبت صبح تعطیل است.

وی ادامه داد: مراکز پیش‌دبستانی و ابتدایی در اسدآباد، تویسرکان و قلقلرود نیز در نوبت صبح تعطیل است.

مدارس استان قزوین تعطیل شدند

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: به دلیل برودت هوا و یخبندان در قزوین تمامی مدارس استان، امروز، 16 بهمن تعطیل است.

مهدی مجابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: تمامی مدارس استان قزوین به دلیل برودت هوا و یخبندان در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

مدارس قزوین، فردا تعطیل است

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: به دلیل افت فشار گاز، تمامی مدارس استان در روز پنجشنبه، 17 بهمن تعطیل می‌شوند.

مهدی مجابی افزود: به دلیل برودت هوا و افت فشار گاز، تمامی مدارس استان قزوین در مقطع متوسطه، پنجشنبه17 بهمن‌ماه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

به گزارش ایسنا، مدارس استان قزوین به دلیل بارش برف، برودت هوا و یخبندان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل شده است.

تعطیلی مدارس "سلسله" لرستان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلسله گفت: بارش سنگین برف مدارس شهرستان را تعطیل کرد.

حجت‎الله امیری در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، گفت: بارش سنگین برف از دیشب در شهرستان آغاز شده و اکنون نیز ادامه دارد.

وی بیان کرد: با توجه به شدت بارش، کلیه مقاطع تحصیلی این شهرستان در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

مدارس‌ خاش تعطیل شد

‌فرماندار خاش از تعطیلی مدارس کلیه مقاطع تحصیلی این شهرستان در نوبت عصر امروز به دلیل بارش برف و باران و شدت سرما خبر داد.

علیرضا شهرکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایرا‌ن(ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: با توجه به استقرار سیستم بارش‌زا و موج سرما تا اواخر هفته در منطقه، مردم در صورت ضرورت از منازل خارج شوند

فرماندار خاش بیان کرد: تدابیر لازم برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران گرفتار در سرما اندیشیده شده و همه اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در حالت آماده‌باش هستند.

وی افزود: در حال حاضر با تلاش راهداران، راه‌های ارتباطی در نقاط برف‌گیر و کوهستانی شهرستان بازگشایی شده است.

مدارس ابتدایی گرمسار تعطیل شد

به گزارش ایسنا، به دنبال بارش برف در گرمسار، مدارس مقطع ابتدایی این شهرستان بدلیل شدت بارش‌ها تعطیل شد.

مدارس خراسان‌رضوی فردا هم تعطیل شد

همه‌ی مدارس خراسان‌رضوی در همه‌ی مقاطع، فردا تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه‌ی خراسان و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش خراسان‌رضوی، به علت برودت هوا و لغزندگی معابر، فردا هفدهم بهمن‌ماه همه‌ی مدارس استان در همه مقاطع تعطیل اعلام شده است.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.