• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۳ / ۱۵:۲۴
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 93080703949
  • منبع : نمایندگی همدان

کشتی‌دوستان همدانی خانه‌نشین‌ نباشید!

كميل قاسمي

مرحله سوم و پایانی رقابت های کشتی آزاد و فرنگی لیگ جایزه بزرگ باشگاه های کشور فردا و پس فردا در سالن ابن سینا شهر همدان برگزار می شود.

مرحله سوم و پایانی رقابت های کشتی آزاد و فرنگی لیگ جایزه بزرگ باشگاه های کشور فردا و پس فردا در سالن ابن سینا شهر همدان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، شاید مدت ها بود که کشتی دوستان همدانی چشم انتظار برگزاری یک مسابقه جذاب بودند تا چشمان خود را از نزدیک قرض دایره طلایی بدهند.

آخرین بار در دی ماه سال 90 بود که تله کابین گنجنامه همدان در لیگ برتر کشتی تیمداری کرد و عنوان سومی را به خود اختصاص داد. در آن سال تیم همدان با بهره گیری از نفراتی چون صادق گودرزی، عباس دباغی و میثم مصطفی جوکار تیم خوبی روانه رقابت ها کرد و اتفاقا مردم نیز استقبال خوبی از مسابقات این تیم به عمل می آوردند.

پس از آن سال همدان دیگر تیمی روانه لیگ برتر نکرد تا همدانی ها برای تماشای یک رویداد مهم در کشتی 33 ماه انتظار بکشند.

فردا و پس فردا مرحله نهایی لیگ کشتی در همدان برگزار می شود و حضور نفراتی چون قهرمانان روسی جهان، کمیل قاسمی، سعید عبدولی و دیگر بزرگان کشتی در این میدان مهم می تواند به حساسیت این مسابقات بیفزاید.

همدانی ها قطعا پنج شنبه و جمعه خانه نشین نیستند و باید کاری کنند تا در سالن ابن سینا به قول معروف جای سوزن انداختن هم نباشد.

ترکیب تیم ها و برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

ترکیب تیم های کشتی فرنگی:

شهدای هفتم تیر تهران:

59 کیلوگرم: مصیب اکبری

66 کیلوگرم: علیرضا همتی

71 کیلوگرم: پژمان پشتام

75 کیلوگرم: وحید بابایی جعفری

80 کیلوگرم: مهرداد بهرامی

85 کیلوگرم: سامان عزیزی

98 کیلوگرم: صمد کاظمی

130 کیلوگرم: بهنام شجعی

پیام نور تهران:

59 کیلوگرم: هدایت کبیری مقدم – سجاد عبادی

66 کیلوگرم: ابوذر نورزاد

71 کیلوگرم: برومند اصلان

75 کیلوگرم: محمدعلی کریمی

80 کیلوگرم: هادی حسن زاده

85 کیلوگرم: پیمان کاردگر- مسعود مرادی

98 کیلوگرم: مجید علیاری

130 کیلوگرم: امیرحسین شربیانی

گروه جراحی پاستور اندیمشک:

59 کیلوگرم: سامان عبدولی

66 کیلوگرم: مهدی زیدوند

71 کیلوگرم: رامین طاهری

75 کیلوگرم: پیام بویری- سعید عبدولی

80 کیلوگرم: مهدی هدایی

85 کیلوگرم: میلاد خسروی

98 کیلوگرم: مصطفی صالحی زاده

130 کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی

نفت مسجد سلیمان:

59 کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی

66 کیلوگرم: امین سوری

71 کیلوگرم: رسول گرمسیری

75 کیلوگرم: محمد سرخه نژاد

80 کیلوگرم: علی شریفی

85 کیلوگرم: مسعود مرادی

98 کیلوگرم: مهدی پورشایان

130 کیلوگرم: پارسا نظری

صبای قم:

59 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا

66 کیلوگرم: وحید میرفتح الهی

71 کیلوگرم: فرشاد بلفکه- مهدی عطارد

75 کیلوگرم: یوسف اخباری

80 کیلوگرم: علی زینتی رفاه

85 کیلوگرم: داود عابدین زاده

98 کیلوگرم: حسین فتحی نژاد

130 کیلوگرم: مهدی نوری

پیام نور کردستان:

59 کیلوگرم: نماینده ندارد

66 کیلوگرم: پیام رحیمی

71 کیلوگرم: سیروان فقیه سلیمانی

75 کیلوگرم: فواد کریمی

80 کیلوگرم: فرید رضایی

85 کیلوگرم: ادریس ابراهیمی

98 کیلوگرم: روح اله عزیزخانی

130 کیلوگرم: نماینده ندارد

ترکیب تیم های کشتی آزاد:

جوانان سحر همدان:

57 کیلوگرم: مرتضی فرزین فر

61 کیلوگرم: حسین شادی

65 کیلوگرم: لطیف مومنی

70 کیلوگرم: نیما الهی قادی

74 کیلوگرم: عباس یزدانی – امیر غلامی

86 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا

97 کیلوگرم: رضا کشاورز

125 کیلوگرم: مهدی گنبدانی

سحر همدان:

57 کیلوگرم: محمدحسین سلطانی

61 کیلوگرم: حسن مرادقلی

65 کیلوگرم: سوسلان رومانوف- محمد یوسفی

70 کیلوگرم: ختاگ تسابولوف- سعید داداش پور

74 کیلوگرم: جعفر قاسمی

86 کیلوگرم: علیرضا کریمی

97 کیلوگرم: جمال میرزایی

125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری

شورای اسلامی شهر البرز:

57 کیلوگرم: محمد طهماسبی زاده

61 کیلوگرم: ایمان صادقی- فرزاد جعفری

65 کیلوگرم: میثم حیدری- محمدرضا سرگو

70 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر

74 کیلوگرم: حامد رضایی

86 کیلوگرم: مسعود مددی

97 کیلوگرم: الیاس بختیاری

125 کیلوگرم: احمد کریمی

گاز مازندران:

57 کیلوگرم: امید جلالی بهار- علی محمدی

61 کیلوگرم: عباس دباغی

65 کیلوگرم: صائب کلانتری- شهریار تقوی

70 کیلوگرم: حسن یزدانی

74 کیلوگرم: حسن طهماسبی

86 کیلوگرم: سعید ریاحی

97 کیلوگرم: عباس طحان

125 کیلوگرم: سید احمد رسولی

کفایتی خراسان:

57 کیلوگرم: یونس سرمستی

61 کیلوگرم: بهنام احسان پور

65 کیلوگرم: علی اصغر جبلی

70 کیلوگرم: مسعود کمروند

74 کیلوگرم: محمود زارع زاده- ایمان محمدیان

86 کیلوگرم: احسان امینی

97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان

125 کیلوگرم: عبداله قمی

بیمه رازی:

57 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی

61 کیلوگرم: مصطفی آقاجانی

65 کیلوگرم: میثم نصیری

70 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی

74 کیلوگرم: امیر شریعتی عدل

86 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی

97 کیلوگرم: آنزور بولتوکایف

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی

جهانبخت توفیق:

57 کیلوگرم: احمد یاری

61 کیلوگرم: فرشاد یاری

65 کیلوگرم: سعید صالحی

70 کیلوگرم: مصطفی شیخ چلندر

74 کیلوگرم: میلاد مهدی زاده – مهدی قلی پور

86 کیلوگرم: یوسف پناهنده

97 کیلوگرم: احسان زندیه

125 کیلوگرم: سعید ذرینی

این رقابت ها از ساعت 16 تا 18 روز پنج شنبه و 10 تا 12 و 16 تا 18 روز جمعه به صورت مستقیم از شبکه ورزش سیما برای علاقمند به کشتی پخش خواهد شد.

سه تیم برتر این رقابت ها در هر رشته آزاد و فرنگی مجوز حضور در جام باشگاه های جهان را که نیمه اول آذرماه در ایران برگزار می شود،‌ کسب می کنند.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.