• یکشنبه / ۹ اسفند ۱۳۹۴ / ۰۸:۱۲
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 94120905581
  • منبع : مطبوعات

آخرین بروز رسانی ساعت 21:30

جداول تازه‌ترین نتایج «مجلس» در استان‌ها

انتخابات هفت اسفند - تبریز

290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم کشورمان برگزار شد.

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند به تدریج اعلام کرد.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها وتعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد:

در این جدول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، در ستون تعداد آرا، (مرحله دوم) در کنار آمار منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل می‌شود و نتایج ذکر شده در آن قطعی و نهایی است.

آخرین بروز رسانی ساعت 21:30 روز یکشنبه 94/12/9

* استان آذربایجان شرقی:

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
بستان آباد محمد وحدتی هلان 20006
ملکان سلمان خدادادی 33132
شبستر علی علیلو(8511) معصومه آقاپورعلی شاهی(12314) مرحله دوم
سراب یوسف داوودی(16284) محمد نصیرپور سردهایی(15015) مرحله دوم
میانه یعقوب شیویاری 23919
میانه فردین فرمند 94564
اهر و هریس مهدی حسینیان سراچه‌لو(13343) بیت‌اله عبدالهی(17072) مرحله دوم
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده 36936
هشترود و چاراویماق سی حمزه امینی 15058
بناب
ورزقان رضا علیزاده 15891
مرند و جلفا محمد حسن نژاد(29063) کریم شافعی(29672) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری(29066) و محمد علی حسین‌زاده(26512) مرحله دوم

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ارومیه نادر قاضی پور 169098
ارومیه حاکم ممکان ممکان(104269) و روح‌الله حضرت پور طلا تپه(86257) سیدهادی بهادری(102984) و مجید دودکانلوی میلان(82913) مرحله دوم
ارومیه
سلماس رسول جلایر سر نقی(18321) شهروز برزگر کاشانی(16463) مرحله دوم
مهاباد جلال محمودزاده 46856
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده 61972
خوی و چایپاره سیدتقی کبیری 73694
پیرانشهر و سردشت رسول خضری 27760
بوکان محمد قسیم عثمانی 47162
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محرم اکبرزاده(20884) عین‌الله شریف پور (27799) مرحله دوم

* استان اردبیل

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین
اردبیل، نمین، نیر و سرعین
اردبیل، نمین، نیر و سرعین
مشکین شهر
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو(20499) و شکور پورحسین شقلاق(17475) مرحله دوم
خلخال و کوثر بشیر خالقی 19120
گرمی سید حمایت میرزاده 21399

* استان اصفهان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
نجف آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی 64527
فریدن، فریدون شهر و چادگان اکبر ترکی 22536
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه 20463
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد 16100
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی 60411
شهرضا و دهاقان محمدرضا آقایی(16258) سمیه محمودی(12324) مرحله دوم
خمینی شهر محمد جواد ابطحی 45512
نایین، خور و بیابانک عباس‌علی پوربافرانی 11154
سمیرم اصغر سلیمی(7832)، بهروز جعفری مرحله دوم
نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی 9842
لنجان محسن کوهکن ریزی 38177
کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد 70761
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی 56208
گلپایگیان و خوانسار علی بختیار 14371

* استان البرز

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرج عزیز اکبریان 552065
کرج محمدجواد کلیوند 143434
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان محمود بهمنی 50105

شهریار و قدس و ملارد||محمود محمودی شاه‌نشین(67966) و حسین گروسی(75524)||مرحله دوم|

* استان ایلام

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول
ایلام، ایوان و چرداول
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره شادمهر کاظم زاده(25522) و علی محمد احمدی(22749) مرحله دوم

*استان بوشهر

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی 41804
دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری 54208
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری 41922
دشتستان محمدباقر سعادت 36916

* استان تهران

هنوز در حوزه تهران اسامی قطعی نشده و در این جدول هم فقط نام 30 نفر اول اعلام شده از سوی ستاد انتخابات کشور درج شده است

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران محمدرضا عارف 1403608
تهران علی مطهری 1258640
تهران علیرضا محجوب 1141915
تهران سهیلا جلودارزاده 1138444
تهران الیاس حضرتی 1114320
تهران کاظم جلالی 1092084
تهران محمدرضا بادامچی 1083595
تهران فریده اولادقباد 1076153
تهران مصطفی کواکبیان 1049809
تهران سیده فاطمه حسینی 1048732
تهران پروانه سلحشوری 1032432
تهران ابوالفضل سروش 1030074
تهران علی نوبخت حقیقی 1019316
تهران غلامرضا حیدری 1018998
تهران مهدی شیخ 1013372
تهران فاطمه سعیدی 1012652
تهران محمود صادقی 1009836
تهران محمدعلی وکیلی 1007844
تهران بهروز نعمتی 1001008
تهران پروانه مافی 999393
تهران فاطمه ذوالقدر 996839
تهران سیدفرید موسوی 975329
تهران محمدجواد فتحی 977633
تهران طیبه سیاووشی شاه عنایتی 974837
تهران محمدرضا نجفی 975069
تهران داود محمدی 975491
تهران محسن علیجانی زمانی 969983
تهران احمد مازنی 966737
تهران علیرضا رحیمی 959827
تهران عبدالرضا هاشم‌زایی 942177
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد(12750) و قاسم میرزایی نیکو (10259) مرحله دوم
رباط کریم و بهارستان حسن نوروزی(48841)، ابراهیم نکو(33311) مرحله دوم
پاکدشت محمد قمی 46398

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
لردگان محمد خالدی 38751
شهرکرد، بن و سامان اردشیر نوریان 42152
بروجن خدیجه ربیعی فرا دنبه(14642) وعلی نادری فرد(10108) مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (18197) علی کاظمی بابا حیدری (21956) مرحله دوم

* استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بیرجند و درمیان سیدمحمدباقر عبادی 59361
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه محمدرضا امیرحسنخانی 51615
نهبندان و سربیشه نظر افضلی 19553
قائنات فرهاد فلاحتی 30012

* استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه
شیروان عبدالرضا عزیزی 27179
اسفراین هادی قوامی 24195

* استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
تربت جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی جهان آبادی 108934
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی 48660
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی(31317) سعید باستانی(39571) مرحله دوم
چناران و طرقبه شاندیز محمد دهقانی نقندر 39062
گناباد و بجستان
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی 102345
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب رمضانعلی سبحانی‌فر 75308
نیشابور و فیروزه حمید گرمابی 75686
نیشابور و فیروزه هاجر چناری 75384
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی 36743
قوچان و فاروج هادی شوشتری 41218
درگز عبداله حاتمیان 11920
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی 44379

* استان خوزستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اهواز و باوی سیدشکرخدا موسوی(82200) سیدشریف حسینی(71919) و شبیب جویری(68881) جواد کاظم نسب(88777) و همایون یوسفی(107784) و علی ساری(66954) مرحله دوم
آبادان
آبادان
آبادان
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری(29010) علی گلمرادی(28687) مرحله دوم
رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان 25455
دزفول عباس پاپی‌زاده پالگان 96852
شادگان مجید ناصری‌نژاد 24710
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری قندعلی()23367 علی عسکرظاهری عبده‌وند(25646) مرحله دوم
اندیمشک فریدون حسنوند 39093
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی(25314) هدایت‌اله خادمی(23599) مرحله دوم
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی 36914
خرمشهر عبدالله سامری 19318
بهبهان و آغاجری حبیب اله کشت زر(15744) محمودرضا ضرغامی(20737) مرحله دوم
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی 20643
شوش سید راضی نوری 37764

* استان زنجان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زنجان و طارم فریدون احمدی(50379)، علی وقف‌چی(33695) سید ابوالفضل موسوی(52351) و کریم خان محمدی(31910) مرحله دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خانمحمدی خرمی(25037) محمد عزیزی(25324) مرحله دوم
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق
خدابنده سید البرز حسینی(16430) و احمد بیگدلی(16300) مرحله دوم

* استان سمنان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شاهرود سیدحسن حسینی 49970
سمنان و مهدی شهر احمد همتی 31777
دامغان ابوالفضل حسن بیگی 17244
گرمسار غلامرضا کاتب 23668

* استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زاهدان علی یارمحمدی 98191
زاهدان حسینعلی شهریاری 86098
زابل، زهک و هیرمند حبیب‌اله دهمرده 114439
زابل، زهک و هیرمند احمدعلی کیخا 64950
چابهار، نیک شهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد 82473
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین علی کرد 60353
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار محمد نعیم امینی فرد 76555
سراوان، سیب، سوران و زابلی محمد باسط درازهی 60347

* استان فارس

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شیراز
شیراز
شیراز
شیراز
داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری(27261) رضا انصاری(25055) مرحله دوم
سروستان، کوار و خرامه داریوش اسماعیلی 56941
مرودشت مهدی برومندی 55797
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور 38766
فسا محمدجواد جمالی نوبندگانی 44403
جهرم محمدرضا رضایی کوچی 53882
آباده و بوانات رحیم زارع 32768
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(16330) اصغر مسعودی(18354) مرحله دوم
ممسنی و رستم
اقلید سید حسین افضلی 20883
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین کوروش کرم‌پور حقیقی 48973
کازرون حسن رضازاده 43127
لامرد و مهر سیدمحسن علوی 40414
سپیدان علاء الدین خادم 37777

* استان قزوین

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرز داود محمدی 107991
قزوین، آبیک و البرز سیده حمیده زرآبادی 107391
تاکستان بهمن طاهرخانی40406
بوئین زهرا روح‌الله بابایی صالح 33486

* استان قم

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قم علی اردشیر لاریجانی 191329
قم مجتبی ذالنوری 168397
قم احمدامیرآبادی فراهانی 263885

* استان کردستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان 54472
سنندج و دیواندره سید حسن علوی(48695) و سالار مرادی( 25496)
بیجار حمدالله کریمی 15919
سقز و بانه محسن بیگلری 58670
قروه و دهگلان علی محمد مرادی 39032
مریوان و سروآباد منصور مرادی(15815) و امیر کریمیان(12819) مرحله دوم

* استان کرمان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی 157450
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی 108316
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی 56464
زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی 35691
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب احمد حمزه 79243
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری 54970
جیرفت یحیی کمالی‌پور 71729
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیکزاد پناه 72985
شهر بابک علی اسدی 16956
بافت، رابر و ارزوئیه

* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمانشاه
کرمانشاه
کرمانشاه
کنگاور، صحنه و هرسین حسن سلیمانی 48891
اسلام آباد غرب حشمت‌اله فلاحت‌پیشه 53369
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری 30731
سنقر سیدجواد حسینی‌کیا(10543) محمد عمادی رستگار(5585) مرحله دوم
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر شهاب نادری 32514

* استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی و چرام
گچساران و باشت غلامرضا تاجگردن 66103
بویر احمد و دنا غلام محمد زارعی 48768

*استان گلستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
گرگان و آق قلا سیدعلی طاهری(43310) نورمحمد تربتی‌نژاد(47467) مرحله دوم
گرگان و آق قلا عبدالغفور امانزاده(47894) و نبی هزار جریبی(45094) مرحله دوم
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش شهرام کوسه‌غراوی(41274) و سیدنجیب حسینی(38736) مرحله دوم
آزادشهر و رامیان علیرضا ابراهیمی 27083
گنبد کاووس قرجه طیار 50822
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان
علی‌آباد کتول

*استان گیلان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
رشت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی 90921
رشت جبار کوچکی‌نژاد(58922)، علی آقازاده داوساری(58397)، سید ولی الله عظمتی(53392) محمد صادق حسنی جوریابی(43602) مرحله دوم
لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی 28846
رودبار صمد مرعشی(13240) و منوچهر جمالی سوسفی(8259) مرحله دوم
بندانزلی حسن خسته‌بند 14948
صومعه سرا کاظم دلخوش اباتری 35906
رودسر و املش اسدالله عباسی 40345
تالش و رضوان شهر محمود شکری 48866
فومن و شفت محمد مهدی افتخاری 33647
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی 19311
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی 47341
آستارا ولی داداشی 14173

*استان لرستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
خرم آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی(32127) اعظم محمدی‌نیا(31723)، مرتضی محمودوند(30444) محمد بیرانوندی(52541)
بروجرد علاؤالدین بروجردی(30466) هادی مقدسی(29108)، عباس گودرزی(27527)، فاطمه مقصودی(26815) مرحله دوم
الیگودرز محمد خدابخش 20991
دلفان و سلسله علی رستمیان 48440
دورود و ازنا حسین گودرزی(20994) ابرمجید کیانپور(20574) مرحله دوم
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی 18950
کوهدشت اله یار ملکشاهی 57713

*استان مازندران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ساری و میاندرود علی اصغر یوسف‌نژاد 116504
ساری و میاندرود محمد دامادی 67158
قائمشهر،سوادکوه و جویبار عبدالله رضاییان 62192
قائمشهر،سوادکوه و جویبار سیدعلی ادیانی(47203) و کمال علی پور خنکداری(46512) مرحله دوم
نوشهر و چالوس قاسم احمدی‌لاشکی 39986
نور و محمودآباد علی اسماعیلی 36891
بهشهر،نکا و گلوگاه علی محمد شاعری 70403
بابل
بابل
علی آباد اسدالله قره خانی آلوستانی 44559
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری 39319
آمل عزت‌الله یوسفیان ملا 84453
تنکابن و رامسرو عباس‌آباد شمس‌اله شریعت‌نژاد 46568

*استان مرکزی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خنداب
اراک،کمیجان و خنداب
خمین محمد ابراهیم رضایی 22664
محلات و دلیجان علیرضا سلیمی 11470
تفرش و آشتیان محمد حسینی 13042
شازند صاحبعلی غفاری(15719) علی ابراهیمی(11583) مرحله دوم
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(23881) محمد رضا منصوری(22762) مرحله دوم

*استان هرمزگان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر حسین هاشمی تختی نژاد 177826
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر احمد مرادی 136935 بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر
و محمد آشوری تازیانی 127369 بندرلنگه،بستک و پارسیان
احمد جباری(29150) خالد زمزم نژاد(29799) مرحله دوم میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد
آقای سید مصطفی ذوالقدر 75175

*استان همدان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی 133343
همدان و فامنین امیر خجسته 80306
ملایر محمد کاظمی 45282
ملایر احد آزادی خواه(29872) علی رضا امامی(21032) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار 39725
رزن عطاء الله سلطانی صبور(14899) حسن لطفی(15013) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا 31132
اسدآباد
تویسرکان محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح 39623

*استان یزد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
یزد، اشکذر و ندوشن ابوالفضل موسوی بیوکی 124448
یزد و صدوق
اردکان محمدرضا تابش 25571
مهریز و بافق محمدرضا بابایی(22141) محمدرضا صباغیان بافقی (27483) مرحله دوم)
تفت و میبد کمال دهقانی فیروزآبادی 27480

*اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان
آشوریان و کلدانی
ارامنه جنوب
ارامنه شمال
کلیمیان

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۱:۳۲

چرا کرج هيچ اطلاعاتي نداره؟!!

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۱:۵۴

رحيمي جهان آبادي - تربت جام و تايباد اصلاح طلب

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۵:۰۴

از مردم شريف ايران که براي انتخاب سرنوشت سياسي کشور خود پاي صندوق هاي راي حضور يافتند متشکريم ،(سرنوشت هر قومي به دست خودشان است).به خصوص مردم تهران که اتحاد و همبستگي ملي را به تمام دنيا ثابت کردند.

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۵:۴۳

چطوره که امار تهران بيرون اومده ولي امار قم که جمعيت کمتري داره هنوز منتشر نشده؟

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۹:۰۷

جالبه انگار همه جمع شدن آراء تهرانو شمارش کنن. چرا نتايج شيراز اعلام نميشه ؟

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۹:۳۹

مشهد چي شد؟

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۰۰:۰۲

مشهد همه 5 نامزد ائتلاف اصولگرايان به مجلس راه يافتند

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۹:۴۰

تهران بقيه شهراش کو؟؟؟؟؟

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۲۳:۰۱

کاکو پ کو شيراز ما

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۰۰:۴۴

اقايان کوچک زاده و نبويان و رسايي . 22 بهمن لبيک به نظام است ربطي به جناح شما ندارد

avatar
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۰۱:۱۹

يه سر به di خبرگزاري زدم کامنتاشون که خوندم ديدم هنوزم از پيروزي صحبت مي کنن، يکي بره به اينا بگه بابا آقا حداد عادلتون هم راي نياورده