• یکشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ / ۱۸:۲۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 95021911732
  • خبرنگار : 71486

حاشیه‌های بازی استقلال - تراکتورسازی

تنش و درگیری بین قلعه‌نویی و رحمتی از ابتدا تا انتهای بازی

تنش و درگیری بین قلعه‌نویی و رحمتی از ابتدا تا انتهای بازی

در ابتدای دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی، میان رحمتی و قلعه نویی درگیری لفظی شدیدی ایجاد شد.

در ابتدای دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی، میان رحمتی و قلعه نویی درگیری لفظی شدیدی ایجاد شد.

به گزارش ایسنا، در دقیقه هشت دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی درگیری لفظی شدیدی بین رحمتی و قلعه نویی ایجاد شد. درحالی که دقایقی قبل رحمتی با حرکات دست به داوری بازی اعتراض کرد، مهدی رحمتی با صدا کردن داور از رفتار قلعه نویی انتقاد کرد و با اشاره دستش به قلعه نویی باعث عصبانیت سرمربی تراکتورسازی شد.

در این زمان قلعه نویی و رحمتی به شدت مقابل دیدگان همه از هم انتقاد کردند و حتی رحمتی تا آستانه رفتن به سمت سرمربی تراکتورسازی هم رفت. در این میان بیشتر اعضای کادرفنی استقلال از جمله مجیدی و تراب پور به سمت قلعه نویی رفتند و در همین زمان هواداران استقلال به شدت علیه قلعه نویی فحاشی کردند و با شعار عقاب آسیا رحمتی را مورد تشویق قرار دادند.

حدود 80 هزار تماشاگر این دیدار را از نزدیک تماشا می کنند که بیشتر از 70 هزار نفر آن هوادار استقلال محسوب می شوند. آنها همه سکوهای مربوط به خود را پر کرده اند و در آن سو سکوهای تیم تراکتورسازی اکثرا خالی است.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، امید نورافکن، امین حاج محمدی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، خسرو حیدری، سجاد شهباززاده و پروپییچ

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی، سینا عشوری، شجاع خلیل‌زاده، سروش رفیعی، آگوستو سزار، بختیار رحمانی، مهدی کیانی، سعید آقایی و فرزاد حاتمی.

حاشیه‌های بازی:

- از ساعت 13 امروز درهای ورزشگاه آزادی باز شده و تماشاگرانی که از صبح پشت درهای بسته بودند وارد ورزشگاه شدند. البته بخشی از هواداران دو تیم به دلیل آفتاب تند امروز تهران در راهروهای استادیوم ایستاده‌اند.

- بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال به همراه پورحیدری پیش از آغاز این دیدار به اردوی آبی‌ها رفته و به آن‌ها روحیه دادند. احتمالا فرهاد مجیدی مثل بازی با گسترش فولاد بار دیگر در رختکن استقلالی‌ها حاضر خواهد شد و او هم به استقلالی‌ها روحیه خواهد داد.

- ورودی‌های منتهی به ورزشگاه آزادی با ترافیک سنگینی روبه‌روست و احتمالا خیلی زودتر از آغاز بازی ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل می‌شود.

- در حالی که کمتر از 30 دقیقه تا آغاز دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی باقی مانده بود بی‌نظمی شدیدی در ورزشگاه آزادی شکل گرفته است. این بی‌نظمی به حدی بالاست که ماشین‌های هواداران استقلال و تراکتورسازی به در اصلی ورزشگاه هجوم آورده‌اند و ترافیک بسیار سنگینی ایجاد شده است. در این بین حتی افرادی مثل شیرازی رییس هیات فوتبال تهران و علی نظری جویباری معاون باشگاه استقلال هم نتوانسته‌اند وارد ورزشگاه شوند. هواداران مجبور شده‌اند خودروی خود را در اتوبان شهید لشگری پارک کنند.

- در حال حاضر تقریبا اکثر سکوهای ورزشگاه آزادی پر شده‌اند و جمع بسیار زیادی بیرون ورزشگاه منتظر هستند تا بتوانند ماشین خود را پارک کنند و در ورزشگاه حاضر شوند و با توجه به اینکه تقریبا نیمی از ورزشگاه آزادی پر شده، بیشتر از این جمعیت بیرون ورزشگاه آزادی معطل مانده‌اند.

- هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی تقریبا همه بازیکنان استقلال را تشویق کردند و البته بختیار رحمانی از بازیکنان تراکتورسازی هم دقایقی مورد تشویق قرار گرفت که با تکان دادن دستش از هواداران استقلال تشکر کرد.

- ساعت 18 و زمانی که حسین زرگر داور دیدار استقلال و تراکتورسازی سوت خود را به صدا در آورد، فرهاد مجیدی پیشکسوت استقلال وارد ورزشگاه آزادی شد و به شدت مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت. هواداران استقلال او را قاتل پرسپولیس خواندند و در این زمان مجیدی برای آنها دست تکان می داد.

- پیش از آغاز این دیدار پرویز مظلومی به سمت نیمکت تراکتورسازی رفت و بعد از او همه بازیکنان استقلال به جز رحمتی به سمت قلعه نویی رفتند و از او رخصت گرفتند.

- در دقیقه 13 این دیدار وقتی که هواداران استقلال فهمیدند پرسپولیس گل خورده، به شدت خوشحالی کردند اما خوشحالی آنها دوامی نداشت چون متوجه شدند داور آن دیدار، گل را مردود دانسته است.

- درحالی که گفته می شد مشکل یعقوب کریمی برای این دیدار حل شده، این بازیکن در لیست هجده نفره استقلال حضور ندارد.

- بین دو نیمه بین برخی هواداران استقلال به شدت درگیری فیزیکی ایجاد شد که مشخص نبود دلیل این درگیری چه بوده اما بعد از ورود ماموران انتظامی به این ماجرا، هواداران استقلال به شدت علیه قلعه نویی شعار دادند و ظاهرا دلیل درگیری هم حمایت برخی هواداران از قلعه نویی بود که منجر به زد و خورد شد.

- هواداران تراکتورسازی بعد از گل دوم تیمشان به استقلال، قلعه نویی را تشویق کردند.

- نیمکت تیم تراکتورسازی در هر دو صحنه گل به هوا پرید و در همین زمان هواداران تراکتورسازی به شدت علیه استقلالی ها شعار می‌دادند.

- در طول نیمه دوم دیدار استقلال و تراکتورسازی تماشاگران دو تیم بارها علیه یکدیگر شعار دادند.

- در دقیقه 65 این دیدار، خسرو حیدری که می خواست یک ضربه کرنر را بزند به سمت هواداران استقلال آمد و از آنها خواست تا این تیم را تشویق کنند. هواداران استقلال هم در همین زمان به شدت آبی ها را مورد تشویق قرار دادند.

- روی نیمکت استقلال در این دیدار خرسندنیا، طالب لو، برهانی، شعبانلو، میثم مجیدی، محسن کریمی و بهنام برزای قرار داشتند و روی نیمکت تراکتور هم کارلوس سانتوس، ثاقبی، کلانتری، نانگ، حمودی، گروسیان و عابدینی حضور داشتند.

- بعد از گل سوم تیم تراکتورسازی که روی اشتباه عجیب امین حاج محمدی به دست آمد، این بازیکن به شدت ناراحت بود و دقایقی با دستانش، صورت خود را گرفته بود. در همین زمان هواداران تراکتورسازی به شدت تیم خود را تشویق می‌کردند و قلعه‌نویی از شاگردانش می‌خواست که همچنان روبه جلو بازی کنند.

- در اواخر این دیدار هواداران تراکتورسازی بختیار رحمانی را مورد تشویق قرار دادند.

- جمع اندکی از هواداران استقلال بعد از بازی علیه مظلومی شعار دادند و خواهان جدایی او از استقلال شدند.

- بعد از پایان این دیدار بازیکنان و مربیان تراکتورسازی به سمت هواداران این تیم رفتند و خوشحالی خود را با آنها تقسیم کردند. در همین زمان بازیکنان استقلال روی زمین نشسته بودند و به شدت ناراحت بودند. هرچند که مهدی رحمتی همچنان با امیر قلعه‌نویی درگیر بود و حتی بعد از پایان بازی باز هم میان او و قلعه‌نویی درگیری لفظی ایجاد شد. در این میان وساطت چند نفر از اطرافیان دو تیم هم افاقه نکرد و رحمتی و قلعه نویی همچنان علیه یکدیگر صحبت می‌کردند و در نهایت با وساطت فرزاد مجیدی و خسرو حیدری رحمتی کمی از قلعه‌نویی فاصله گرفت.

در همین زمان هواداران استقلال به شدت علیه قلعه‌نویی شعار دادند. بعد از دقایقی مظلومی هم وارد این معرکه شد و با رحمتی صحبت کرد و در آن طرف هم ذوالفقاری با قلعه‌نویی صحبت کرد و او را از زمین خارج کرد. نکته جالب در پایان این ماجرا بود که فرزاد حاتمی خواست با رحمتی در این باره صحبت کند که رحمتی به شدت با او برخورد کرد و به او گفت در این مساله دخالت نکند. در نهایت این هواداران استقلال بودند که با تشویق رحمتی باعث شدند او از زمین خارج شود البته آنها در همین زمان به شدت قلعه نویی را هو کردند.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۸:۱۴

رحمتي اگر که واقعا بازيکن قابلي بود به تيم ملي دعوت مي شد و اگر احترام براي بزرگتر قايل بود با کيروش هم درگير نمي شد

avatar
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۲۱:۵۵

عقاب اسيا فقط يک نفره, سيد مهدي رحمتي. يادمون نره سيد چندين بار دروازه استقلال رو نجات داده و امتيازهاي حساسي رو واسه اس اس کسب کرده. امير قلعه نوعي عمدأ اونکارو کرد

avatar
۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۰۷:۰۸

رحمتي با اين رفتارهاش و تنشي که ايجاد کرد نه تنها باعث برد نشد بلکه بد جوري خراب شد به قول قلعه نويي تعز من تشا و تزل من تشا خدا هر کي رو بخواد عزيز ميکنه و هرکي رو بخواد ذليل و ذليل اين درگيري رحمتي بود و بنده فهميدم به همين خاطر کيروش هم حق داره دعوتش نکنه