• چهارشنبه / ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / ۲۲:۱۵
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 97033014872
  • خبرنگار : 71552

پایان روز دوم‌ رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور زنان با سه رکوردشکنی

مرحله‌ی دوم لیگ دوومیدانی بانوان

در دومین روز از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور زنان سه رکورد ملی شکسته شد.

به گزارش ایسنا، دومین روز از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور زنان امروز در مشهد پیگیری شد که با ۳ رکوردشکنی ملی همراه بود.
زهرا جعفرآبادی از استان قزوین با ثبت زمان 1:59:49 ساعت، رکورد جدیدی در ماده 20 کیلومتر پیاده روی ایران را به ثبت رساند. همچنین ساجده فانی از استان خراسان رضوی رکورد ملی دوی ۸۰۰ متر را با زمان 2:12.51 دقیقه بهبود داد. شهلا محمودی هم دیگر دونده ایرانی  با زمان 1:00.36 ثانیه رکورد دوی ۴۰۰ متر با مانع را ارتقا داد.
در روز گذشته این رقابت‌ها نیز در دور مقدماتی ماده 100 متر بامانع با ثبت زمان 15.01 ثانیه رکورد این ماده را در رده سنی جوانان بهبود بخشید. در این رقابت‌ها دختران نتوانستند رکورد ورودی بازیهای آسیایی جاکارتا را ثبت کنند.

نتایج کامل روز دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور بانوان به شرح زیر است:

* نتیجه 20 کیلومتر پیاده روی:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 1:40:00 ساعت

۱- زهرا جعفرآبادی - قزوین - 1:59:49 - رکورد جدید ملی
۲- زینب احدی - همدان - 2:03:20
۳- مهشاد فرمهینی - مرکزی - 2:28:21
4- فاطمه شبانلو - همدان - ۲:۳۱:۱۹

* نتیجه پرتاب چکش:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 60.00 متر

۱- امینه کشیری - گلستان - 52.11
۲- ریحانه آرانی - تهران - 51.09
۳- فاطمه یوسفی - فارس - 46.71
4- مریم نوروزی - فارس - 43.77
5- فاطمه مهرآور - آذربایجان غربی - 41.67
6- هانیه قرنجیک - گلستان - 40.43
7- آرزو کمالی نژاد - خراسان شمالی - 19.75

* نتیجه 400 متر بامانع:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 58.50 ثانیه

۱- شهلا محمودی - قزوین - 1:00.36 - رکورد جدید ملی
۲- الهه سیفی - خراسان رضوی الف - 1:04.53
۳- کژال رستمی - کردستان - 1:06.52
4- فریده نوریان - همدان - 1:11.02
5- میرا مقدم آقاجری - زنجان - 1:11.09
6- کوثر میرزایی - مازندران - 1:15.16

* نتیجه 800 متر:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 2:08.00 دقیقه

۱- ساجده فانی - خراسان رضوی الف - 2:12.51 - رکورد جدید ملی
۲- هانیه ثمری - تهران - 2:12.74
۳- حدیث رئوف - خراسان رضوی ب - 2:19.93
4- سپیده صارمی - همدان - 2:20.70
5- طاهره عبدالله زاده - اصفهان - 2:22.10
6- فاطمه سیما شادکام - خراسان رضوی ب - 2:22.16
7- مریم محمودی - زنجان - 2:26.79
8- مریم خوش نیت - همدان - 2:28.08

* نتیجه 200 متر:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 23.50 ثانیه

۱- الهام کاکلی - البرز - 24.13
۲- فائزه نسایی - خراسان رضوی الف - 24.82
۳- مریم محبی - تهران - 25.58
4- ساناز امیری پور - یزد -  26.88
5- فرنوش آقایی - یزد - 27.07
6- مریم طوسی - تهران - DNS

* نتیجه هفتگانه:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 5550 امتیاز

۱- سمیرا خجسته - خراسان رضوی ب - 4062
۲- فائزه فیض آبادی - کرمان - 3266
۳- شقایق لطفی - آذربایجان غربی - 2887
4- مهرانه کارگر - کرمان - 2837

* نتیجه پرش بانیزه:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 4.10 متر

۱- مهسا میرزاطبیبی - تهران - 3.80
۲- سارا کریمی - خراسان رضوی - 3.00
۳- نیلوفر فشخورانی - تهران - 2.70
4- سمیرا کرد علی - یزد - 2.60
5- نجیبه شرشبی - خراسان رضوی ب - 2.10
6- سوگل نویدی - کرمان - 2.10


* نتیجه پرش طول:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 6.20 متر

۱- سمانه کوهکن - گلستان - 5.41
۲- مریم السادات اصغری - خراسان جنوبی - 5.36
۳- رقیه پرویزی - زنجان - 5.36
4- فاطمه عباسی - خراسان رضوی ب - 5.28
5- زهرا پاریاد - قزوین - 5.27
6- فائزه طباطبایی - خراسان رضوی ب - 5.26

* نتیجه 3000 متر بامانع:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 10:20.00 دقیقه

۱- سمیرا زمانی - همدان - 11:45.37
۲- نجیبه شرشبی - خراسان رضوی ب - 12:34.93
۳- زینب نوروزی - زنجان - 12:53.16
4- آرزو حیدری - خراسان شمالی - 13:37.00
5- زهرا شفیعی پور - چهارمحال و بختیاری - 15:50.70

* نتیجه پرتاب نیزه:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 57.00 متر

۱- سحر ضیایی - کهگیلویه و بویر احمد - 49.01
۲- سمیرا حاتمی راد - خراسان رضوی - 38.89
۳- امینه ایری - گلستان - 35.84
4- سمیه نطقی - خراسان جنوبی - 33.01
5- مبینا سادات رحمانی - همدان - 28.87
6- فائزه فیض آبادی - کرمان - 28.65
7- فرزانه امید - ایلام - 28.37
8- ثنا دادرس - 26.18

* نتیجه 10000 متر:

حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا: 34:00.00 دقیقه

۱- سمیرا خداترس - خراسان رضوی الف - 48:30.51
۲- افسانه فریدی - خراسان رضوی الف - 48:34.
۳- فاطمه ابراهیم محمدی - اصفهان - 48:35.72
4- زهره افخم - آذربایجان شرقی - 48:37.69
5- زینب احمدپور - آذربایجان شرقی - 54:30.21
6- فرزانه عسگری - مرکزی - 55:12.41

* نتیجه 4 در 400 متر امدادی:

۱- تهران - 4:01.58
۲- خراسان رضوی ب - 4:14.04
۳- همدان - 4:16.57
4- زنجان - 4:19.70
5- خراسان رضوی الف - 4:38.82

* نتیجه تیمی:

1- خراسان رضوی الف : چهار طلا، چهار نقره، سه برنز

2- تهران : چهار طلا، چهار نقره، دو برنز

3- فارس: دو طلا، دو نقره، یک برنز

4- گلستان: دو طلا، دو نقره، یک برنز

5- اصفهان: دو طلا، یک نقره، یک برنز

6- اردبیل: دو طلا، یک برنز

7- قزوین: دو طلا

8- همدان: یک طلا، یک نقره، سه نقره

9- البرز: یک طلا

10- کهگیلویه و بویراحمد: یک طلا

11- مرکزی : یک طلا

12- خراسان رضوی ب: ۵ نقره

13- کرمان: یک نقره، یک برنز

14- زنجان: چهار برنز

15- آذربایجان غربی: دو برنز

16- کردستان: یک برنز

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.