• شنبه / ۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۶
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 97040200657
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

‌مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال استان مطرح شد؛

هرمزگان یکی از قطب‌های بسکتبال کشور

هرمزگان یکی از قطب‌های بسکتبال کشور

ایسنا/هرمزگان در انتخاباتی پرحاشیه "سید فاضل حیدری بلوکی" به مدت چهار سال دیگر به‌عنوان سکاندار هیئت بسکتبال استان هرمزگان انتخاب شد.

‌به گزارش ایسنا،‌ مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال هرمزگان صبح امروز  با حضور رامین طباطبایی رئیس این فدراسیون در بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای مجمع مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه در چینش اعضای مجمع دخیل نبوده‌ام، گفت: در تمامی مجامع دخالتی نداشته‌ام و در این مجمع هم در چینش اعضا و یا کاندید شدن افراد دخالتی نکرده‌ام چون اعتقاددارم هرکس که لیاقت دارد و مورد قبول جامعه ورزش باشد باید ریاست هیئت را به دست بگیرد.

غلامعلی دانشور در پاسخ به اعتراض دو نفر از نامزدهای ریاست هیئت بسکتبال که به چینش اعضا معترض بودند هم افزود: از شما خواستم که بیاید و دلایل اعتراض خود را بیان کنید اما این کار را نکردید و ما هم طبق قانون عمل کرده‌ایم و به کار خود و همکارانم ایمان کامل دارم.

در ادامه نیز فرشاد امیرشکاری، یکی از نامزدهای انتخاباتی هیئت بسکتبال استان هرمزگان گفت: استفاده از ظرفیت‌های بسکتبال و تنظیم تقویم ورزشی سالیانه از مهم‌ترین برنامه‌هایم است.

وی با بیان اینکه فعال‌سازی کمیته بازاریابی جهت جذب حامیان ملی، طرح توسعه و ساخت خانه بسکتبال در جهت افزایش درآمدزایی از دیگر اهم برنامه‌هایم است، اضافه کرد: افزایش مدارس بسکتبال استان هرمزگان، ارتباط هرچه بیشتر و بهتر با فدراسیون بسکتبال جهت حمایت از ملی‌پوش‌ها، پشتیبانی از تیم‌های بانوان و همگانی سازی بسکتبال از دیگر اولویت‌های بسکتبال استان هرمزگان است.

امیرشکاری در پایان با اعلام انصراف خود از این انتخابات، اظهار کرد: این برنامه‌ها را به کمک سید فاضل حیدری بلوکی به‌طور حتم به‌پیش خواهیم برد و به نفع وی از ادامه انتخابات انصراف می‌دهم.

در ادامه نیز حسین امیر تیموری، یکی از نامزدهای انتخاباتی هیئت بسکتبال استان هرمزگان گفت: در جلسه‌ای که با دلسوزان بسکتبال در قشم و رودان برگزار کردم نسبت به نامزدی ریاست این رشته ورزشی اعلام آمادگی کردم.

وی با بیان اینکه در خود دیدم که می‌توانم از تجربه 25 ساله خود بهره لازم را ببرم، اضافه کرد: به دلایلی نسبت به برگزاری مجمع به این شکل اعتراض داشته و پس از سخنانم به‌طور حتم جلسه را ترک خواهم کرد.

امیر تیموری با اشاره به اینکه عدم ارائه لیست نامزدهای تأیید صلاحیت شده مهم‌ترین مشکل این مجمع است، خاطرنشان کرد: تاریخ دعوت‌نامه مجمع هیئت بسکتبال 23 خرداد است درحالی‌که نامه آن 29 خرداد به دفتر بنده ارسال‌شده است و اگر تماسی نمی‌گرفتم به‌هیچ‌وجه از برگزاری این مجمع مطلع نبودم.

وی با بیان اینکه برخی اعضای مجمع در سفر هستند و بنده خود هم دیر از برگزاری این مجمع مطلع شدم و اینچنین برگزاری به‌هیچ‌وجه صحیح نیست، عنوان کرد: از جایگاه و مسئولیتی که در آن قرار دارم به‌هیچ‌وجه به‌اندازه یک سر سوزن هم سوءاستفاده نکرده و نمی‌کنم و با سلامت کاری همواره سعی کردم به خدمتم ادامه دهم.

این نامزد انتخاباتی هیئت بسکتبال استان هرمزگان با اشاره به اینکه به چینش معنادار اعضای مجمع گلایه دارم، اضافه کرد: این توان را در خود دیدم تا برای جامعه بسکتبال مثمرثمر باشم و با قدرت چانه‌زنی و حمایت از بخش خصوصی بسکتبال را در هرمزگان به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

وی در پایان با عذرخواهی از اعضای مجمع و رئیس فدراسیون بسکتبال ضمن ترک جلسه، خاطرنشان کرد: تخلفات این مجمع را تا حصول نتیجه پیگیری کرده و به‌طور حتم مانع از ادامه این روند ناصحیح خواهم شد.

همچنین سید فضل حیدری بلوکی‌‌، نامزد انتخاباتی هیئت بسکتبال استان هرمزگان با بیان اینکه امیر تیموری از دوستان بنده است و ارادت خاصی به وی دارم، تصریح کرد: با پشتوانه‌ای که در بسکتبال استان هرمزگان مشاهده کردم، چهار سال گذشته نامزد شده و با اعتماد اعضای مجمع توانستم با همکاری و مشارکت تمامی پیشکسوتان و دلسوزان بسکتبال هرمزگان را در مسیر ترقی قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه هرچه نتیجه انتخابات شود و بنده پیروز یا شکست بخورم بازهم خود را خادم بسکتبال می‌دانم، اضافه کرد: در سطوح مختلف بسکتبال استان هرمزگان خودکفا و مستقل هستیم و حتی چهار نفر از مدیران کل استان هرمزگان خود از پیشکسوتان بسکتبال هستند.

حیدری بلوکی مبنای حرکت بسکتبال را بر شعار "همدلی، انسجام و برنامه محوری" دانست و عنوان کرد: در قالب کارگروهی در چهار سال گذشته هرمزگان به یکی از قطب‌های بسکتبال کشور تبدیل شد و در چهار سال آینده به‌طور حتم قطب اصلی بسکتبال کشور خواهیم شد.

نامزد انتخاباتی هیئت بسکتبال استان هرمزگان ادامه داد: اگر اقدامی در بسکتبال استان هرمزگان صورت گرفته که شاهد رشد آن هستیم، حاصل همدلی و تلاش تمامی خانواده بسکتبال استان هرمزگان است.

وی در پایان گفت: بنده چهل سال خاک خورده ورزش بسکتبال بوده و خواهم بود و هر کمکی برای رشد این ورزش نیاز باشد، از آن دریغ نخواهم کرد.

در ادامه محسن سالاری، نامزد انتخاباتی هیئت بسکتبال استان هرمزگان افزود: بنده به شیوه برگزاری این مجمع معترض بوده و به‌طور حتم پس از سخنانم جلسه را ترک خواهم کرد.

وی با بیان اینکه چینش اعضای مجمع به‌هیچ‌وجه صحیح نبوده و فرصت کافی برای اعلام زمان انتخابات در اختیار نامزدها قرار نگرفته است، اظهار کرد: چهل روز از اتمام مدت ریاست حیدری بلوکی بر مسند بسکتبال استان هرمزگان می‌گذرد اما شاهد هستیم سرپرستی برای این هیئت معرفی نشد وی به کارش در این سمت ادامه داد.

سالاری با اشاره به اینکه نام سایر نامزدهای انتخاباتی اعلام نشد، اضافه کرد: باز خوب است به امیر تیموری دیگر نامزد انتخاباتی نامه ارسال شد به بنده حتی اعلام نکردند چه زمان مجمع است و اگر امیر تیموری به بنده اعلام نمی‌کرد، در این مجمع حاضر نبودم.

وی در پایان با اشاره به اینکه این‌طوری برداشت می‌شود که نحوه برگزاری به‌طور عمد برای پیروزی یک نامزد خاص است، تصریح کرد: باوجود احترامی که برای تمامی اعضا قائلم، ضمن ترک جلسه مراتب اعتراض را از طریق مراجع ذی‌صلاح اعلام و تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد.

از نکات قابل توجه در این مجمع مزاح رئیس فدراسیون با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان ود که عمر خدمت وی را بیشتر از عمر خدمت تمامی حاضرین دانست!

در این مجمع پنج نامزد حضور داشتند که علی آخوند سامانی غایب و فرشاد امیر شکاری، حسین امیر تیموری و‌ محسن سالاری قبل از رأی‌گیری انصراف خود را اعلام کردند و در پایان از 17 عضو مجمع باوجود غیبت یک عضو، "سید فاضل حیدری بلوکی" با کسب ۱۴ رأی اعضای مجمع برای چهار سال دیگر رئیس هیئت بسکتبال هرمزگان شد‌ . از نکات جالب باوجود ترک جلسه توسط امیر تیموری، خوانده شدن 2 رأی به سود وی بود.

کسب مقام قهرمانی جوانان استان در کشور، حضور تیم بسکتبال شهرداری در لیگ دسته اول و صعود بانوان شهدای خورگو بندرعباس به سوپر لیگ بانوان کشور از مهم‌ترین اتفاقات سال گذشته بسکتبال در هرمزگان بود. ‌همچنین دعوت شش بسکتبالیست به اردوهای تیم ملی از دیگر دستاورد این هیئت بود.


انتهای پیام
  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.