• جمعه / ۲۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۸
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97102815129
  • خبرنگار : 71595

پیروانی خطاب به کی‌روش: وقتی اسم ملت ایران را می آوری حواست را جمع کن!

کارلوس کی‌روش/افشین پیروانی

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران به اظهارات اخیر کی‌روش واکنش نشان داد و گفت که سرمربی تیم ملی می‌خواهد با این رفتارها فرار رو به جلو کند.

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به مصاحبه اخیر کی روش گفت: به نظر می رسد  آقای کی روش با این  جنجال سازی ها، اتهامات واهی و  فرافکنی‌ها قصد دارد با فرار به جلو روی نوع بازی مقابل عراق و برخی انتقادها سرپوش گذاشته و همچنین در شرایطی که ایران قرعه خوبی تا نیمه نهایی دارد و رقبایی چون کره جنوبی، ژاپن و استرالیا هم دور از انتظار ظاهر شده‌اند به جای تمرکز روی قهرمانی با حاشیه سازی، بهانه‌های واهی و طرح مخالفان فرضی، قهرمان نشدن احتمالی را توجیه کند. او نمی‌خواهد ببیند که مربیان قبلی یک‌دهم امکانات کنونی و حمایت‌ها را نداشته‌اند. کی‌روش هدفمندانه خلاف این حقایق را مطرح می‌کند و این موجب تاسف بسیار است.

پیروانی ادامه داد: زمانی که با کی‌روش  همکار بودم بعد از بردها در اردوهای تیم لقب جالبی به او داده بودند و می گفتند کی‌روش قهرمان بر هم زدن اوقات خوش فوتبال ایران است. لقبی که فقط  برازنده اوست.

او تصریح کرد: بسیار ناراحت کننده است که کی‌روش راجع به سفره نان مردم ایران حرف می‌زند و غیر مستقیم به ایرانی‌ها توهین می کند. این صحبت‌ها از جانب کسی که حدود ۸ سال دستمزد کلانی از ایرانی‌ها گرفت قشنگ نیست. این حرف او توهین مستقیم به مردم ایران است و مطمئن باشد ایرانیان که عزت، حرمت و افتخارات پرشماری دارند پاسخ این بی احترامی بزرگ و زننده او را خواهند داد. او باید بداند یک ایرانی حتی اگر مشکل مالی و اقتصادی داشته باشد اجازه نمی‌دهد کسی حرمتش را زیر پا بگذارد.  متاسفانه  کسی که به لطف بودجه بیت المال به یکی از گرانترین مربیان ملی فوتبال جهان مبدل شده حرف‌های سخیف و تندی درباره ایرانی‌ها  زد. کی‌روش بهتر است برود تاریخ مبارزات ایرانیان برای حفظ عزت و اقتدار خود را بخواند و بار آخرش باشد درباره زندگی و مسایل اقتصادی مردم ایران حرف بزند، او انگار نمی‌داند همین مردم هستند که خرج قراردادش را می‌دهند.

سرمربی و کاپیتان سابق پرسپولیس درباره سفر بیزینس کلاس پرسپولیسی ها به ژاپن گفت : آقای کی‌روش! برای اولین و آخرین بار هشدار می‌دهم وقتی اسم پرسپولیس و ملت ایران را می‌آوری حواست را جمع کن. پرسپولیس تیمی با ریشه و مردمی است که به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا خیلی پرطرفدارتر از تیم های کشور های او است. او خوب می‌داند پرسپولیس چگونه با یک ملی‌پوش و در شرایطی که محروم از جذب بازیکن بود و چندین ستاره اش از تیم رفته بودند  برای قهرمان شدن در آسیا به ژاپن سفر می کرد و به باور بنده بیزینس کلاس که سهل است لیاقت داشت کادرفنی و بازیکنانش حتی با جت شخصی به ژاپن بروند . بنده  شاهد بوده‌ام تیم ملی در زمان مربیگری کی‌روش برای معمولی‌ترین بازی ها هم با چارتر سفر کرده که نشان دهنده آن است که قهرمانی‌ها و اقتدار پرسپولیس تا چه حد پاک و بدون حمایتی خاص بوده و کی روش و امثال او  که برای این اتهام‌های واهی دلیل موجهی ندارند. آن‌ها مجبورند از چیزهای عجیبی همچون بلیط فرست کلاس را برای فرافکنی حرف بزنند اما بدانند هرگز نمی‌توانند ذره ای از ارزش زحمات و افتخار آفرینی های بازیکنان پرسپولیس  را کم کنند.

پیروانی خاطر نشان کرد: به جرات هم می گویم هیچ یک از مربیان سال‌های گذشته تیم ملی چه خارجی و چه داخلی یک دهم امکانات کی روش و تیمش را در اختیار نداشتند و تا این حد از حمایت‌ها برخوردار نبوده‌اند  اما دیدیم که  آنها  این همه جنجال آفرینی نداشتند و حرمت ها را به رغم کمبودها حفظ می کردند.

کاپیتان اسبق تیم ملی  در ادامه افزود: متاسفانه کی روش  به خودش اجازه می دهد علیه همه مسوولان ارشد ورزش کشور حرف بزند. او به جای آنکه بگوید: " آقای داورزنی معاون وزیر قبل از بازی  به خاطر شاد کردن دل مردم و قدرشناسی از ملی پوشان و روحیه دادن به آنها  با حضور در اردو  به تیم پاداش دلاری  داد و من از ایشان و وزیر محترم ورزش و جوانان به خاطر حمایت های شان ممنونم" می آید و ناامید از تمدید قرارداد و برای توجیه برخی اتفاقات و  قهرمان نشدن احتمالی مقابل دوربین رسانه های خارجی و داخلی به  مردم عزیز ایران و  شخص وزیر و خیلی‌های دیگر  توهین کرده و اتهاماتی بی پایه و اساس را به تیم پرسپولیس نسبت می‌دهد تا موفقیت های آن را کم ارزش کند. کی‌روش  خوب می داند وزارت ورزش بیشترین حمایت را همیشه  از تیمش داشته و به همین خاطر می گویم سرمربی پرتغالی تیم ملی هم بی معرفت است و هم نمک نشناس! او روزی به مسب‌بان و عوامل آوردنش به ایران توهین کرد و بار دیگر  هم به مسوولان ورزش کشور و متاسفانه  کار را به جایی رسانده که به نوعی پا در زندگی خصوصی و عزت و حرمت ایرانیان گذاشته و باید بداند که یک ایرانی زیر بار مشکلات نه خم می شود و نه می‌شکند و نمی گذارد هم کسی حرمتش  را بشکند.

او در ادامه گفت: همه می‌دانید بنده  پس از جدایی از تیم ملی تا به امروز سکوت محض اختیار کردم تا حاشیه ای ایجاد نشود، خیلی ها هم بخاطر آرامش تیم ملی خلاف عقیده و میل شان  سکوت کردند  اما خود این مربی  استاد حاشیه سازی علیه تیم ملی است. او دارد این فرصت طلایی برای قهرمانی که ماحصل هشت سال هزینه کلان و  و فرصت دادن به ایشان و همچنین دور از شرایط آرمانی بودن تیم های مدعی فوتبال  آسیا  است را با خود زنی می سوزاند و امروز به جرات می گویم هیج فردی نتوانسته به اندازه خودش به بخت قهرمانی تیم لطمه بزند. او تمرکز و آرامش را از تیم گرفته و به همه توهین می  کند و باید بداند صبر ما ایرانی ها هم اندازه ای دارد و اگر هم مسوولان ارشد ورزش کشور، پیشکسوتان و بسیاری از اصحاب رسانه در قبال حرمت شکنی هایش صبوری کرده اند بخاطر منافع ملی و مصلحت تیم ملی  بوده. حال خطاب به خودش هم می گویم که هرگز یک ایرانی را دست کم نگیرد وباید بداند نجابت و صبوری ایرانی ها هم حدی دارد.

پیروانی تاکید کرد: نمی دانم او به رغم این همه نارضایتی در همه این سال‌ها و این همه متشنج کردن فضای فوتبال ملی چرا نمی رود، شاید  هیچ تیم یا کشوری پیدا نمی شود که حاضر باشد پول کلان به مربی پروازی بپردازد و توهین هم بشنود.

 پیروانی در  پایان گفت : آرزوی قلبی ام این است که تیم ملی ایران قهرمان جام ملت ها شود. حیف است این نسل و این  بازیکنان لایق و شایسته ای که  داریم قربانی این حاشیه سازی ها و این جنجال های خود ساخته مربی تیم شان  شوند. برای ملی پوشان بهترین روزهای ممکن را در این جام در پیش رو داریم و آنها خود خوب می دانند که قلب همه بازیکنان اسبق تیم ملی و  هشتاد میلیون ایرانی برای سربلندی بازیکنان با غیرت تیم ملی شان می تپد.

انتهای پیام

خبرنگار: محمدرضا بلندی

دبیر خبر: امیرداود کمالی

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۴:۰۳

لطفا شما از طرف ملت صحبت نکن. ملت خدمات هرکسی رو دیده و میدونه.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۴:۱۲

آقای می‌توانی لطفا ساکت باشی و عقده گشایی نکنی؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۴:۲۰

سلام

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۴:۲۴

این آقا افشین انگار بوی کباب شنیده تازگی‌ها

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۴:۳۲

جناب پیروانی عزیز اصلا بازیگر خوبی نیستی ...خواهشا سعی نکن نقش مدعی العموم رو بگیری...حداقل میذاشتی مهر محرومیتت خشک می‌شد بعد ...هر چند با زرنگی از اونجا هم در رفتی ولی مردم فراموشکار نیستند...چه دوره بازیکن بودنت با اون قسم‌های دروغت چه الان.....ضمنا همه مردم ایران طرفدار تیمت و خودت نیستن خواهشا اینو بفهم...

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۴:۴۰

بیچاره ملت ایران با طرفداران کاسب

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۵:۰۶

کی‌روشی که تا دیروز از نظر این آقا نابغه و استاد بود امروز که این آقا نیست شده دشمن مردم ایران. افشین خان خوب مسیر پیشرفت رو یاد گرفتی با همین فرمون بری، سرپرست پرسپولیس که هیج رییس فیفا هم میشی!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۵:۰۷

جناب آقای پیروانی، به عنوان یک ایرانی عرض می‌کنم در صحبت‌های آقای کی‌روش هیچ توهینی به بنده نشد و فکر نمی‌کنم به ایرانی‌ها توهینی کرده باشه!چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ، جناب پیروانی؟ سفره مردم کوچک شده و خیلی‌ها سر گشنه بر زمین می‌گذارند ! آیا نمی‌بینید؟ شما دارید از آب گل آلود ماهیگیری می‌کنید ( صد البته کی‌روش هم مقصر هست) ولی امثال شما و خیابانی برای رسیدن به اهداف‌تون بابت هر چیزی از مردم ، هواداران و شهدا مایه می‌گذارید و صحبت‌های ناسیونالیستی می‌کنید ! اولا که کیروش با 2 بار بردن ایران به جام جهانی و جام ملتها و با اسپانسرینگ برای فدراسیون 35 میلیون دلار درآمد زایی داشته و دستمزد و پاداش ها از همین محل بوده نه بیت المال و سفره مردم نه مثل تیم های دولتی پرسپولیس و استقلال که 40 ساله دستشون تو جیب بیت المال هست و سفره مردم ! شما می‌فرمایید با یک ملی پوش رفتید به فینال؟ بشار رسن، بیرانوند، نورالهی، جلال حسینی، علیپور ( هم دعوت شد ) رو حساب نکردید؟ حتی انصاری که دعوت میشد به اردو ! چطور زمانی که پرسپولیس 7 بازیکن در تیم ملی داشت صعود نکردید به فینال ! شما حتی الان هم قصد دارید با ضعیف نشون دادن رقبا قهرمانی احتمالی رو لوث کنید. شما توضیح ندادید بعد رفتن و خوابیدن کی‌روش در هتل بین شما و هدایتی چه اتفاقی افتاد؟ چی شد محکومیت شما به یک‌باره بخشیده شد؟ رابطه شما با جناب هدایتی چی بوده و با توجه به اینکه ایشون الان بازداشت هستند امیدوارم نماینده محترم قوه قضایی به ارتباطات ایشون هم ورود کنن! خود شما جناب پیروانی، باید جوابگو باشی ! سردبیر محترم ، به عنوان یک خبرنگار انتظار میره ، به‌صورت حرفه‌یی به این موضوع بپردازید و بدون جناح بندی ! من خیلی انتظارم از خبرگزاری شما بالاتر هست ! من از خانواده ایی هستم که 8 شهید دادیم! برای خاک و میهن شهید شدن و منتی نیست ولی خواهش میکنم اینقدر از خون شهدا استفاده ابزاری نکنید ! خواهش میکنم !

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۶:۳۹

ای آقا افشین تو دیگه چرا؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۶:۴۳

اسم ایران رو کنار اسم پرسپولیس نذار :(

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۶:۴۹

دوستان همه ميدونن پيرواني چرا محروم شده ديگه ايشونم يک راهي پيدا كرده وجهه خودش و درست كنه. ملت ما هم كه حافظه تاريخي‌شون كوتاه....الان ايشون ميشه قهرمان ملي آقاي كي‌روش اتفاقا درست گفته تو مملكت ما خيليا گرفتارن ولي ما نميخوايم باور كنيم چون احساسي با قضيه ها برخورد مي‌كنيم

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۶:۵۱

آقا افشین، شما که قبلا حرف‌هایی دیگر می‌زدید، نکند از جایی دیگر ناراحتید، راستی ایویچ مرحوم که یادتان هست.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۶:۵۳

اخ با اين مصاحبه‌اي كه تو كردي معلومه كه دلت چقد قهرماني ايران و مي‌خواد.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۷:۰۱

در سرتاسر دنیا مرتباً به شکل‌های مختلف به ملت ایران توهین می‌کنند و شما هیچ نمی‌توانید بکنید، حالا همگی گیر داده‌اید به آقای کی روش که حرف کاملا به حقی زده است. او گفته مردم ایران علیرغم نداشتن نان در سفره های خود از تیم ملی حمایت می‌کنند اما مسوولان که برای رفتن به ژاپن از بلیت درجه یک (فرست کلاس) استفاده می‌کنند حاضر نیستند از تیم ملی حمایت کنند. فقط کسانی از این حرف ناراحت شده‌اند که یا جزء مسئولین هستند و یا این که از قهرمان شدن تیم ایران به‌دست کی روش واهمه دارند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۷:۴۱

جناب پیروانی شما که خودتان با حاشیه سازی برای تیم ملی در این مقطع زمانی مخالفید و توصیه به آرامش و تمرکز بازیکنان دارید توجه داشته باسید که همه این صحبت‌هایی که کردید مصداق بارز حاشیه سازی و بهم زدن تمرکز بازیکنان است. اگر قبول ندارید یک‌بار دیگر متن صحبتهای‌تان را بخوانید و ببینید مفهوم و معنای حاشیه سازی یعنی چه؟ صحبت‌ها و مواضع شما تا حد زیادی توام با عصبانیت بود. امیدوارم عمدی نبوده باشد.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۷:۴۳

درود بر کی‌روش بزرگ

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۸:۱۷

اولاً برو ببین دقیقن ایشون چی گفتن بعد از شدت حسادت خودت و منفجر کن. فوتبال ما در زمان کی‌روش داره آقایی میکنه. مسوولان کشور خوب شماها را میشناسن و تیم دست شما نمیدن.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۹:۱۳

مگه پیروانی زندان نیست؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۰:۰۰

کاکو شیرازی مؤدب باش .به سرمربی کشور نباید توهین کنی. سکوت در این شرایط بهترین انتخاب است.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۰:۰۲

چیزی نگفته که شما اینقدر داد می‌زنید

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۰:۳۹

آقای پیروانی به خدا قسم دروغ میگی که خواسته قلبی برا قهرمانی تیم ملی داری. به خدا قسم تو و امثال تو و فوتبالی‌های مخالف به‌خاطر خراب شدن کی‌روش حاضرن تیم ملی هرچه زودتر حذف بشه اما مردم عادی و عامی نه اونا شاید از کی‌روش متنفر باشن اما حاضر به حذف تیم ملی نیستند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۰:۴۰

اون موقع که دستیار کی روش بودی هم اینجوری اولدورم بولدورم می کردی؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۰:۵۷

آقای پیروانی چقدر عصبانی هستی خب حرف حق زده دیگه

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۱:۵۱

قضیه قرارداد با شرکت ...به کجا رسید

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۲:۲۷

کی‌روش مرد مرد

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۲:۳۷

جناب! کی‌روش از خیلی از ایرانی‌ها در مورد ایران متعصب تر است. کجای حرف کی‌روش توهین به ملیون‌ها نفری است که خودشان روزانه از مشقات اقتصادی و نابرابری‌ها صحبت می‌کنند؟ چرا پشت وطن پرستی برای تصویه حساب با کی‌روش پنهان می‌شوید؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۲:۴۸

دقیقا کی‌روش کی و کجا اسم ملت ایران رو آورد؟ گفت افرادی که اینجا هستند وضعیت خوبی ندارن که منظورش کارمندان فدراسیون فوتبال بود که الان در امارات هستن. خیلی جالبه که بدون اینکه اصل موضوع رو متوجه باشیم همچنان به قضاوت مشغولیم.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۳:۱۲

" بسیار ناراحت کننده است که کی‌روش راجع به سفره نان مردم ایران حرف می‌زند و غیر مستقیم به ایرانی‌ها توهین می‌کند. این صحبت‌ها از جانب کسی که حدود ۸ سال دستمزد کلانی از ایرانی‌ها گرفت قشنگ نیست. این حرف او توهین مستقیم به مردم ایران است و مطمئن باشد ایرانیان که عزت، حرمت و افتخارات پرشماری دارند پاسخ این بی احترامی بزرگ و زننده او را خواهند داد. او باید بداند یک ایرانی حتی اگر مشکل مالی و اقتصادی داشته باشد اجازه نمی‌دهد کسی حرمتش را زیر پا بگذارد."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هشدارها و مطالبات مکرر رهبر انقلاب از مسوولان نسبت به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی؛ مردم در تنگنا هستند. جناب آقای پیروانی تو کی هستی که تشخیص دادی این حرف کی‌روش توهین مستقیم به مردم ایران است. من به عنوان یک ایرانی ضمن انتقاد به زمان نامناسب مصاحبه سرمربی تیم ملی، نه تنها حرف های او را توهین نمی‌دانم، بلکه بسیاری از آن‌ها را درست می‌دانم. اما آدم هایی مثل شما را که سال‌ها با سواد و دانش کم فوتبالی خودتان، حاکم بر فوتبال ما بودید و بر اعصاب ما راه می‌رفتید را به خوبی به خاطر دارم و چه اشک‌‌ها که نریختیم. این فرصت طلبی شما را کجای دلمان بگذاریم که تا گافی از سرمربی تیم ملی رخ داد و بر اشتباه بودن آن واقفیم، می‌خواهی ماهی خودت را صید کنی. کی روش خالی از اشتباه رفتاری نبود و نیست همان گونه که مربی کروات پرسپولیس در تمام این دو سال اخیر با مظلوم نمایی و زدن حرف های نسنجیده روی اعصاب کی روش رژه رفت و اما شما هیچ گاه جهت دلسوزی برای تیم ملی نگفتی ، چرا کسی به این مربی کروات تذکرات لازم را نمی‌دهد که به سرمربی یک مملکت تکه نندازد. می‌دانی بزرگترین حسن کی‌روش در این 8 سال چی بود؟ به نظر من این بود که ما را از شر بی سوادان و کم سوادان و مربی‌نماهای فوتبال نجات داد و به تیم ما شخصیت جهانی داد.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۳:۲۰

ادای دلسوز ملت را در نیار

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۳:۲۴

آقای پیروانی یک خورده به خودت نگاه کن بعد در مورد کی‌روش نظر بده چرا زمانی که همکارش بودی کی‌روش بهترین بود فکر کنم کی‌روش با این حرف‌هاش نشون داد از امثال شما ایرانی تره

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۳:۵۴

اقای پیروانی چرا اون‌موقع که به‌عنوان سرپرست تیم ملی روی نیمکت می‌نشستی کی‌روش عزیزتر از جانت بود؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۰۱:۵۹

مردم ایران گرسنه هستن و نان خوردن هم ندارند این یه واقعیت هست. این همان عزتی هست که آقایان از آن دم می‌زنند. ایران در چشم خارجی‌ها این‌گونه است

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۰۲:۰۱

چه کسی کار وحشتناک‌تری انجام میده؟...کسی که حاشیه رو میسازه یا اونایی که تو دام این ماجرا میفتن و عمدا یا سهوا اون حاشیه رو ادامه میدن و هر روز به وسعتش اضافه میکنن؟؟!!!!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۰۲:۱۰

آقا خبرنگار ایسنا شما که احتمالا انگلیسی می‌دانید متن مصاحبه آقا کی روش را برای پیشکسوتان، صالحی، پیروانی و خیابانی دقیق ترجمه میکردید،تا این همه جوش نیاورند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۰۸:۵۷

من فقط مي دونم بعد از رفتن كي‌روش مثل واليبال كه ولاسكو رفت تيم ملي خيلي چيزي ها را از دست مي‌دهد. هنوز يادمان نرفته در تيم ملي باند بازي بود و بازيكنان، مربي را جابه‌جا مي‌كردند! يك تيم با نسلي كه پير شده بود و در رنكينگ به پايين‌تر حد رسيده بوديم و بازيكنان مثل يك سرباز واقعا نمي‌جنگيدند! خلاصه بل بشويي بود! يك نكته ديگه هم بگم در خصوص پولي كه به كي‌روش مي‌دهيم اولا ايشان با صعود تيم به جام‌ها در آمدزايي براي فدراسيون هم داشته و بعدش در كشوري كه پول علف خرسه و با سوء مديريت و اختلاس از بين مي‌رود حداقل اين‌جا مشخص است كه به كي مي‌دهيم و بابت چي مي‌دهيم و چي به‌دست آوريديم .به هر حال اگه كي روش را نمي خواهيد اشكال ندارد با احترام باهاش رفتار كنيد و اگر برنامه ريزي داريد ! از الان بايد جايگزين ايشان را هم مشخص كرده باشيد. يكي بايد ريگ‌هاي كفش خودت و بشماره!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۰۹:۳۷

مردم نیازی به حمایت شما ندارند آقای پیروانی.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۱۱:۱۲

افشین خان! تو هم وقتی اسم کی‌روش رو می‌آری حواست را جمع کن!!!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۱۳:۲۵

این آقایان طاقت یک تیم ملی واقعی، مردمی، با کلاس جهانی، بدون پارتی و ... را ندارند و تلاش می‌کنند تیم ملی را نابود و به گذشته برگردانند.

avatar
۱۳۹۷-۱۱-۰۲ ۱۹:۲۱

آقای پیروانی اون موقع که مشغول چپاول بودی چرا یاد مردم ایران نبودی. حالا برای پاچه خواری و این که دوباره برگردی متوسل به توهین به کسی شدی که هشت ساله برای کشور ما افتخار آفریده.

avatar
۱۳۹۷-۱۱-۰۶ ۱۳:۵۳

به قول آقای پیروانی ما هیچی نمی‌دونیم، ولی این و میدونیم این آقا اگه حقوقش بالاس حداقلش کارایی داره، شما چی؟