• چهارشنبه / ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۵:۴۵
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97111709757
  • خبرنگار : 71506

دومین جشنواره فرهنگی‌- ورزشی جانبازان نخاعی در رامسر

خراسان‌رضوی قهرمان دومین جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی شد

خراسان‌رضوی قهرمان دومین جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی شد

دومین جشنواره فرهنگی-ورزشی جانبازان نخاعی کشور با قهرمانی جانبازان خراسان رضوی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، دومین جشنواره فرهنگی - ورزشی جانبازان نخاعی با حضور ۱۲۶ جانباز نخاعی، ۴۶ جانباز شیمیایی و ۴۴ جانباز اعصاب و روان، در قالب ۲۵ تیم از ۲۳ استان کشور در رشته‌های فوتبال روی میز، دارت و تنیس روی میز از روز یک‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه به همت اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، فدراسیون جانبازان و معلولین و هتل کوثر رامسر آغاز شده بود با قهرمانی جانبازان خراسان رضوی به پایان رسید.
جوایز و حکم قهرمانی مسابقات توسط مسؤولان برگزاری و انجمن جانبازان، به نفرات و تیم‌های برتر اهدا شد.
نفرات و تیم‌های برتر به شرح ذیل انجام شد:


(ایر دارت) نشسته نخاعی گردنی: به ترتیب آقایان سیدمحمد طباطبایی فرد (تهران ب)، سعید بیات (زنجان)، احمد عبادی (تهران الف) و سردار علی ظاهری (زنجان) مقام‌های اول تا سوم مشترک را کسب کردند.
(دارت) نشسته نخاعی کمری: به ترتیب آقایان قاسم رعنا (اصفهان) مقام اول، پرویز پژوم (مازندران الف) مقام دوم، محسن جواهری پور (خراسان رضوی) مقام سوم و محمد کوهستانی (اصفهان) مقام سوم مشترک را کسب کردند.
(دارت) شیمیایی شدید: به ترتیب آقایان قاسم اسماعیل زاده (مازندران الف) مقام اول، حمیدرضا ربیعی (البرز) مقام دوم، سیداسدالله حسینی (تهران الف) مقام سوم و رجب علی کریمی (اصفهان) مقام سوم مشترک را کسب کردند.
(دارت) شیمیایی متوسط: به ترتیب آقایان باقر مظفری (اصفهان) مقام اول، محمدرضا احدی (زنجان) مقام دوم، محمدرضا انتظاری (یزد) مقام سوم و محسن جعفری (یزد) مقام سوم مشترک را کسب کردند.

فوتبال دستی در ۳ کلاس:

در کلاس فوتبال دستی نشسته (دوبل)
مقام اول: عباس مه‌ابادی و حسین مهرآیین (تهران الف)
مقام دوم: داوود مجبوریان و ممزایی (اصفهان)
مقام سوم: مصطفی مسعودی و محسن الله دادی (تهران ب)
مقام سوم مشترک: محسن ضیایی و حمیدرضا ملاحسینی (تهران ج)

در کلاس فوتبال دستی نشسته (انفرادی)
مقام اول: محسن الله دادی (تهران ب)
مقام دوم: عباس مه‌ابادی (تهران الف)
مقام سوم: حسین مهرآیین (تهران الف)
مقام سوم مشترک: آقای موسی پور

در کلاس فوتبال دستی ایستاده (جانبازان اعصاب و روان و شیمیایی)
مقام اول: نقی ضابط (تهران)
مقام دوم: آقای زهرابی (سمنان)
مقام سوم: آقای پورسلطان (قزوین)
مقام سوم مشترک: آقای مؤمنی (البرز)

نتیجه کلی تیمی:
مقام اول: خراسان رضوی
مقام دوم: تهران الف
مقام سوم: اصفهان
انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.