• جمعه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ۲۰:۴۵
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97111910507
  • خبرنگار : 71552

پایان مسابقات دوومیدانی داخل سالن کشور / کفایتی، ناصری و صدیق قهرمان شدند

پایان مسابقات دوومیدانی داخل سالن کشور / کفایتی، ناصری و صدیق قهرمان شدند

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور با قهرمانی برزی، درزاده، صدیق، ناصری، فلاح و کفایتی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، روز دوم و پایانی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی مردان کشور امروز در آفتاب انقلاب برگزار شد. امین برزی با رکورد ۸.۰۶ ثانیه در دوی ۶۰ متر، عبدالرحیم درزاده با رکورد ۱:۵۳.۲۸ دقیقه در دوی ۸۰۰ متر، وحید صدیق با رکورد ۷.۴۱ متر در پرش طول، جلیل ناصری با رکورد ۸:۱۵.۱۸ در دوی ۳ هزار متر، تیم آذربایجان شرقی با رکورد ۳:۲۲.۴۰ دقیقه در دوی ۴ در ۴۰۰ متر، حسین فلاح با رکورد ۴.۳۰ در پرش با نیزه، رضا کفایتی با ۴۴۹۵ امتیاز در هفتگانه به عنوان قهرمانی رسیدند.
تیم مازندران با ۴ طلا و یک برنز، ایللم با دو طلا و دو نقره و تهران الف با ۲ طلا، یک نقره و ۲ برنز در رده‌های اول تا سوم ایستادند.
نتایج کامل روز دوم به شرح زیر است.

* دوی ۶۰ متر

۱- امین برزی - اصفهان - ۸.۰۶
۲- رضا بحرینی - اصفهان -۸.۲۹
۳- مهدی پیر جهان - آذربایجان شرقی - ۸.۳۴
۴- علی سلامتیان - قم - ۸.۴۴
۵- علی قنبری - کرمانشاه - ۸.۵۷
۶- مهدی دولت آبادی - تهران (ب) - ۸.۷۰
۷- محمد حسین رفیعی- تهران ب - ۸.۸۳
۸- امین جلوای - خوزستان - ۹.۰۳

* دوی ۸۰۰ متر

۱- عبدالرحیم در زاده - سیستان و بلوچستان - ۱:۵۳.۲۸
۲- پژمان یارولی- کرمانشاه - ۱:۵۳.۴۹
۳- امید امیریان - سیستان و بلوچستان- ۱:۵۳.۹۷
۴- محمدرضا بیگی- سمنان- ۱:۵۶.۰۴
۵- صادق مظاهری - آذربایجان غربی- ۱:۵۶.۴۰
۶- مهدی جعفری - چهارمحال و بختیاری ۱:۵۶.۹۸
۷- علیرضا حاج هاشمی - منتخبین نوجوانان -۱:۵۹.۹۵
۸- علی سعادت مهر- مرکزی - ۲:۰۰.۲۲

* پرش طول

۱- وحید صدیق - مازندران - ۷.۴۱
۲- سبحان طاهر خانی- تهران الف - ۷.۳۶
۳- محمد قائد زاده - بوشهر - ۷.۲۲
۴- علیرضا خالدی - خوزستان - ۷.۲۲
۵- سید هادی مداحی - گلستان - ۷.۱۶
۶- حسین بیزار- تهران الف - ۷.۱۴
۷- محمدرضا بهروزی - مرکزی - ۷.۰۹
۸- مرتضی عباس پور - خوزستان - ۶.۹۵

* دوی ۳۰۰۰ متر

۱- جلیل ناصری- ایلام - ۸:۱۵.۱۸
۲- خلیل ناصری- ایلام - ۸:۱۹.۱۸
۳- سید امیر زمان پور - همدان- ۸:۲۳.۰۶
۴- امیر حسین برزویی - لرستان - ۸:۵۴.۰۰
۵- اسماعیل قادری - البرز- ۸:۵۴.۹۰
۶- یاسین رجبی - مرکزی - ۹:۰۴.۴۲
۷- امیر مهدی سهرابی- کهگیلویه و بویر احمد - ۹:۰۵.۵۳
۸- مهدی علیزاده - تهران (الف) - ۹:۱۲.۷۹

* ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱- آذربایجان شرقی - ۳:۲۲.۴۰
۲- قم - ۳:۲۴.۶۷

* پرش بانیزه
۱- حسین فلاح - تهران الف - ۴.۳۰
۲- محمدعلی زابلی - ایلام - ۴.۱۰
۳- سجاد احمدی - تهران الف - ۴.۰۰

* هفتگانه
۱- رضا کفایتی - تهران الف - ۴۴۹۵
۲- رضا دودانگه - قزوین - ۴۴۷۰
۳- مهدی شاهپسند - همدان - ۴۳۹۲
۴- مصطفی جمشیدزهی - یزد - ۴۲۸۱
۵- علی محبی - فارس - ۴۰۰۳
۶- عباس نیک باف - لرستان - ۳۷۹۰
۷- علی اصغر شایسته فر - تهران ب - ۳۴۲۴
۸- یاشار وقار - اردبیل - ۳۴۳۵

* نتیجه تیمی
۱- مازندران - ۴ طلا، ۱ برنز
۲- ایلام - ۲ طلا، ۲ نقره
۳- تهران الف - ۲ طلا، ۱ نقره، ۲ برنز
۴- اصفهان - ۱ طلا، ۲ نقره
۵- آذربایجان شرقی، ۱ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز
۶- سیستان و بلوچستان - ۱ طلا، ۱ برنز
۷- اردبیل - ۱ طلا
۷- کیش - ۱ طلا
۹- قم - ۳ نقره، ۱ برنز

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.