• جمعه / ۳ اسفند ۱۳۹۷ / ۰۰:۰۶
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97120100556
  • خبرنگار : 71552

برنامه مسابقات ۱۵ ملی پوش تیراندازی ایران در جام جهانی هند

اردوی تیم ملی تیراندازی

رقابت های تیراندازی جام جهانی هند از ۴ تا ۸ اسفندماه به میزبانی هند پیگیری می شود که تیم ملی ایران با ۱۵ تیرانداز در دو رشته تفنگ و تپانچه در این رقابت ها حضور دارد.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های تیراندازی جام جهانی هند ۴ اسفند ماه آغاز می‌شود و تا ۸ اسفندماه ادامه دارد. نمایندگان ایران در دو رشته تفنگ و تپانچه به دیدار رقیبان خود خواهند رفت.

در این دوره از رقابت‌ها ۸ ملی پوش در رشته تفنگ و ۷ تیرانداز در رشته تپانچه در این رقابت‌ها شلیک خواهند کرد.

در رشته تفنگ آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، الهه احمدی، حسنا توتونچی، امیر محمد نکونام، مهیار صداقت، پوریا نوروزیان و حسین باقری به مربیگری ابراهیم اینانلو مسابقه خواهند داد. در بخش دختران صادقیان، احمدی و خدمتی و در بخش پسران نکونام، صداقت و نوروزیان در هر دو رشته خفیف و بادی تیر خواهند زد.

ترکیب تیم ملی در تپانچه را نیز جواد فروغی، امیر جوهری خو، مصطفی نصیری، وحید گلخندان، گلنوش سبقت اللهی، هانیه رستمیان و مینا قربانی تشکیل می‌دهد که سرمربیگری این تیم به عهده الکساندر سماکین است.

برنامه کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است:

شنبه ۴ اسفندماه

مرحله حذفی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان

مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر مردان

مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر زنان

مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر زنان

فینال تفنگ بادی ۱۰ متر زنان

تپانچه ۲۵ متر زنان

گروه یک

گروه دو

گروه یک

گروه دو

----

مرحله دقت

۷:۰۰ تا ۹:۴۵

۱۰:۴۵ تا ۱۳:۳۰

۷:۱۵ تا ۸:۳۰

۹:۴۵ تا ۱۱:۰۰

۱۲:۱۵

۸:۰۰ تا ۱۱:۳۰

یکشنبه ۵ اسفندماه

مقدماتی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر مردان

فینال تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر مردان

مقدماتی تپانچه بادی ۱۰ متر مردان

مقدماتی تپانچه بادی ۱۰ متر مردان

فینال تپانچه بادی مردان

تپانچه ۲۵ متر زنان

فینال تپانچه ۲۵ متر زنان

------

------

گروه یک

گروه دو

------

مرحله سریع

------

۷:۰۰ تا ۹:۴۵

۱۰:۴۵

۷:۴۵ تا ۹:۰۰

۱۰:۱۵ تا ۱۱:۳۰

۱۲:۴۵

۱۰:۰۰ تا ۱۳:۰۰

۱۴:۱۵

دوشنبه ۶ اسفندماه

مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان

مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان

مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر مردان

مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر مردان

فینال تفنگ بادی ۱۰ متر مردان

تپانچه ۲۵ متر مردان

گروه یک

گروه دو

گروه یک

گروه دو

-----

مرحله دقت

۷:۰۰ تا ۹:۴۵

۱۰:۴۵ تا ۱۳:۳۰

۷:۱۵ تا ۸:۳۰

۹:۴۵ تا ۱۱:۰۰

۱۲:۴۵

۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

سه شنبه ۷ اسفند

مقدماتی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان

فینال تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان

تپانچه بادی ۱۰ متر زنان

تپانچه بادی ۱۰ متر زنان

فینال تپانچه بادی زنان

فینال تپانچه ۲۵ متر مردان

----

-----

گروه یک

گروه دو

-------

۷:۰۰ تا ۹:۴۵

۱۰:۴۵

۷:۴۵ تا ۹:۰۰

۱۰:۱۵ تا ۱۱:۳۰

۱۲:۴۵

۱۴:۱۵

چهارشنبه ۸ اسفند

مقدماتی میکس تیم تفنگ بادی

مقدماتی میکس تیم تفنگ بادی

فینال میکس تیم تفنگ بادی

مقدماتی میکس تیم تپانچه بادی

مقدماتی میکس تیم تپانچه بادی

فینال میکس تیم تپانچه بادی

گروه یک

گروه دو

-----

گروه یک

گروه دو

-----

۷:۰۰ تا ۷:۵۰

۸:۲۵ تا ۹:۱۵

۱۰:۱۵

۱۰:۰۰ تا ۱۰:۵۰

۱۱:۲۵ تا ۱۲:۱۵

۱۳:۱۵

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.