• چهارشنبه / ۱ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۸:۱۶
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 97120100559
  • منبع : روابط عمومی برنامه

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فیلم تصویر

جشنواره فیلم تصویر

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر اعلام شد.

به گزارس ایسنا بر اساس خبر رسیده، اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر (به‌ترتیب زمان) به شرح زیر است:

بخش مسابقه‌ جوانان زیر ۲۵ سال

۱۹-۰۷ / کارگردان: سهراب شعبان‌پور کتیگری/ ۱ دقیقه

سورچی/ کارگردان: ایمان بابایی/ ۱ دقیقه

تیکه‌ای از زندگی/ کارگردان: پگاه عبادت‌دوست/ ۱ دقیقه

خانه/ کارگردان: دریا نیکذات/ ۱  دقیقه

پرش/ کارگردان: صادق حجتی/ ۲ دقیقه

موزه/ کارگردان: پدرام حبیب پیران/ ۲ دقیقه

برق‌کار/ کارگردان: امید مهدوی/ ۲ دقیقه

مرثیه‌ای برای یک زندگی/ کارگردان: علی رستمیان/ ۳ دقیقه

سرنوشت تاریک/ کارگردان: امید مهدوی/ ۳ دقیقه

انسان‌واره/ کارگردان: سیدمحمد تقیان/ ۴ دقیقه

گوشه‌ای از حیات/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ ۶ دقیقه

پالیزار/ کارگردان: امیرحسن رحیمزاده/ ۶ دقیقه

هفت صبح/ کارگردان: محمد حسینی/ ۶ دقیقه

پوسته/ کارگردان: باران چراغی‌پور/ ۶ دقیقه

زنده به گور/ کارگردان: حسن حسینی/ ۷ دقیقه

افسرده نیستم/ کارگردان: محمد ارسلان/ ۸ دقیقه

تروکاژ/ کارگردان: نسیم تهرانی/ ۸ دقیقه

یک شب/ کارگردان: آیدا علی‌مددی/ ۹ دقیقه

شیرجه آزاد/ کارگردان: دنیا زندی/ ۱۰ دقیقه

روزهای ابری/ کارگردان: علی ریاحی/ ۱۲ دقیقه

کمد/ کارگردان: فاطمه کشاورز/ ۱۲ دقیقه

یک سلفی از تهران/ کارگردان: محمد حسینی/ ۱۲ دقیقه

ده صبح/ کارگردان: علی ثابت‌قدم مقدم/ ۱۳ دقیقه

روز بی پایان/ کارگردان: آرمین سعیدی/ ۱۳ دقیقه

پناه/ کارگردان: ابوالفضل حسینی‌پور/ ۱۵ دقیقه

گذار/ کارگردان: کیمیا هندی/ ۱۵ دقیقه

چندش/ کارگردان: رضا نجاتی/ ۱۵ دقیقه

مُنسی/ کارگردان: عرفانه صادق‌زاده، امین جعفری/ ۱۶ دقیقه

خودتو برسون/ کارگردان: آیدا تبیانیان/ ۱۶ دقیقه

دگردیسی/ کارگردان: سالار شریفی/ ۱۸ دقیقه

تو هنوز اینجایی/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روح‌بخش/ ۲۰ دقیقه

تشریح/ کارگردان: سیاوش شهابی/ ۲۰ دقیقه

بَخ تَک/ کارگردان: نرگس نره‌ای/ ۲۰ دقیقه

چوب‌ها/ کارگردان: آناهیتا هوشان/ ۲۰ دقیقه

کدر/ کارگردان: ابوذر پاک‌نژاد/ ۲۳ دقیقه

سکوت سفید/ کارگردان: یاسین فرخی/ ۲۶ دقیقه

چغامیش/ کارگردان: آریان عطارپور/ ۲۷ دقیقه

بلوبری/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ ۲۹ دقیقه

بومرنگ/ کارگردان: پدرام ابوئی/ ۳۰ دقیقه

قصر/ کارگردان: صبا قاسمی/ ۳۷ دقیقه

سالسوس/ کارگردان: آریان عطارپور/ ۴۳ دقیقه

بخش آزاد

زیستن/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۱ دقیقه

لطفا صبر کنید/ کارگردان: امید برجسته/ ۱ دقیقه

باربران کوچک جهان/ کارگردان: سمانه رستمی/ ۱ دقیقه

رمه/ کارگردان: سمانه رستمی/ ۱۰۰ ثانیه

زار/ کارگردان: لیلا سیاوشی/ ۱۰۰ ثانیه

محله ما/ کارگردان: امیر سماواتی/ ۱۰۰ ثانیه

شکاف/ کارگردان: داود عباسی/ ۲ دقیقه

این رویای من نبود/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم نژاد/ ۲ دقیقه

دست‌انداز/ کارگردان: گلناز قاسمی/ ۲ دقیقه

ناموجود موجود/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۲ دقیقه

انعکاس/ کارگردان: سمیرا رجبی/ ۲ دقیقه

مادربزرگ/ کارگردان: حسین دارابی/ ۲ دقیقه

در بزنید تا گشوده شود/ کارگردان: مهگان فرهنگ/ ۳ دقیقه

خواب سرخ/ کارگردان: آیدا نامجو/ ۳ دقیقه

یادداشت/ کارگردان: سیاوش عیدانی/ ۴ دقیقه

انسان/ کارگردان: رامین پورغلامی/ ۴ دقیقه

مردگی/ کارگردان: سعید افسر/ ۴ دقیقه

پت من/ کارگردان: مرضیه ابرار پایدار/ ۴ دقیقه

خشک ماهی/ کارگردان: فرزاد حبیب‌زاده/ ۴ دقیقه

پاپیتال/ کارگردان: نرگس ذاکری/ ۴ دقیقه

آنتروپی/ کارگردان: فرشاد(عباس) عباسی/ ۴ دقیقه

رج/ کارگردان: سولماز نراقی/ ۴ دقیقه

بامن/ کارگردان: آزاده قچاق/ ۵ دقیقه

چنار خواب/ کارگردان: حسین منصور/ ۵ دقیقه

دیار/ کارگردان: معصومه رشیدیان/ ۵ دقیقه

هه/ کارگردان: سولماز نراقی/ ۵ دقیقه

ساسیسم/ کارگردان: محبوبه کریمی‌نژاد/ ۵ دقیقه

دربی تهران/ کارگردان: مهرداد مه‌آبادی/ ۵ دقیقه

او/ کارگردان: نداعبادی/ ۶ دقیقه

هلی شات/ کارگردان: ایرج کیانیان/ ۶ دقیقه

و او به جستجوی راه شد/ کارگردان: میثم شاه‌بابایی/ ۷ دقیقه

دخمه/ کارگردان: علیرضا ربیع‌مقدم/ ۷ دقیقه

اشک باران/ کارگردان: اسماعیل عباسی/ ۷ دقیقه

دزدانه/ کارگردان: مهران امیری‌حسینی/ ۷ دقیقه

هفت پیکر/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ ۷ دقیقه

نامه شماره یک/ کارگردان: امیر ابوطالبی/ ۷ دقیقه

لحظه آخر/ کارگردان: جابر نوری/ ۷ دقیقه

ورم/ کارگردان: اصغرلایی/ ۷ دقیقه

برادر/ کارگردان: مهدیه محمدی/ ۸ دقیقه

ساکنین بهشت/ کارگردان: رامین سامانی/ ۸ دقیقه

یک/ کارگردان: نگارالوند/ ۹ دقیقه

آقای گوزن/ کارگردان: مجتبی موسوی/ ۹ دقیقه

هدیه‌ای برای یک روز غم‌انگیز/ کارگردان: بهزاد خداویسی/ ۹ دقیقه

دژاوو/ کارگردان: نسیم فروغ/ ۱۰ دقیقه

سکون/ کارگردان: مهدی برجیان/ ۱۰ دقیقه

یک درب پایین‌تر/ کارگردان: سعید زارع سهیلی/ ۱۱ دقیقه

تنفس/ کارگردان: فرشید ایوبی نژاد/ ۱۲ دقیقه

بالین/ کارگردان: احسان شادمانی/ ۱۲ دقیقه

ترجمه‌ی افول/ کارگردان: جواد عبداله‌زاده/ ۱۳ دقیقه

ذبح/ کارگردان: آکو زندکریمی و سامان حسین‌پور/ ۱۳ دقیقه

قایم باشک/ کارگردان: سعید افسر/ ۱۳ دقیقه

اختلاف/ کارگردان: علی اسداللهی/ ۱۴ دقیقه

بیگانه/ کارگردان: مرتضی اتابکی/ ۱۴ دقیقه

زنی که او بودم/ کارگردان: آزاده سلیمیان/ ۱۴ دقیقه

لغزش/ کارگردان: آرمین اعتمادی/ ۱۴ دقیقه

داستان شکلاتی/ کارگردان: یوسف جعفری/ ۱۴ دقیقه

نقطه‌ای لرزان/ کارگردان: یاسر مروت/ ۱۴ دقیقه

فرفره آخر/ کارگردان: شاهین منصور/ ۱۴ دقیقه

خاکستر/ کارگردان: آریان گل‌صورت/ ۱۵ دقیقه

چای جوشیده/ کارگردان: محمد علیزاده‌فرد/ ۱۵ دقیقه

آتی/ کارگردان: مهدی راوش/ ۱۵ دقیقه

پانیک/ کارگردان: مرتضی فرهادنیا/ ۱۵ دقیقه

چکه/ کارگردان: مرجان هاشمی/ ۱۵ دقیقه

تشدید/ کارگردان: شیرین صبور/ ۱۵ دقیقه

خانه ی عروسک/ کارگردان: سلیمان ابراهیمی/ ۱۵ دقیقه

دیوار/ کارگردان: قاسم شیشه گری/ ۱۵ دقیقه

پولوس/ کارگردان: منصور غلامی/ ۱۵ دقیقه

پرواز ماهی ها/ کارگردان: محمد توریوریان/ ۱۵ دقیقه

سی پی/ کارگردان: حامد قاسمی/ ۱۵ دقیقه

ضد نور/ کارگردان: مجتبی کوه‌کن/ ۱۶ دقیقه

بیست/ کارگردان: بهرنگ میرزایی/ ۱۶ دقیقه

یکدیگر/ کارگردان: سارا طبیب‌زاده/ ۱۶ دقیقه

زندگی با طعم سینما/ کارگردان: سجاد ترابی/ ۱۷ دقیقه

یلدا/ کارگردان: محمد باغیرت/ ۱۷ دقیقه

تلخ/ کارگردان: مجید اسماعیلی/ ۱۷ دقیقه

فردا، هشت صبح/ کارگردان: محمدعلی انتظاریان/ ۱۷ دقیقه

شهر هزار کبوتر/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم‌نژاد/ ۱۷ دقیقه

سمعک/ کارگردان: حمید یوسفی/ ۱۷ دقیقه

زنگ آخر/ کارگردان: محمد خیمه‌گاهی/ ۱۷ دقیقه

فیمبریا/ کارگردان: فرشته چلبی/ ۱۸ دقیقه

پنج و نیم/ کارگردان: حامد امیری/ ۱۸ دقیقه

عبور/ کارگردان: سارا غفوریان/ ۱۸ دقیقه

بذار یه امشب بگذره/ کارگردان: حامد قاسمی/ ۱۸ دقیقه

چشم انداز خالی/ کارگردان: علی زارع‌ قنات‌نوی/ ۱۸ دقیقه

سوزن/ کارگردان: یوسف جعفری/ ۱۹ دقیقه

دیدار/ کارگردان: علی محرابی/ ۱۹ دقیقه

مر/ کارگردان: حسام رحمانی/ ۱۹ دقیقه

آمریکا/ کارگردان: مهرنوش فطرت/ ۱۹ دقیقه

ابرهای کومولوس/ کارگردان: رضا کوه‌پور/ ۲۰ دقیقه

عزیز/ کارگردان: سید مهدی موسوی‌برزکی/ ۲۰ دقیقه

جاده فرعی/ کارگردان: پندار اکبری/ ۲۰ دقیقه

باربرها/ کارگردان: رضا حماسی/ ۲۰ دقیقه

شب/ کارگردان: علی زارع/ ۲۰ دقیقه

پاگرد/ کارگردان: سیدمحسن بنی‌هاشمی/ ۲۰ دقیقه

قارلاواج/ کارگردان: احسان کمالی/ ۲۰ دقیقه

بازگشت/ کارگردان: شهریار پورسیدیان/ ۲۱ دقیقه

راحانا/ کارگردان: کاظم دانشی/ ۲۱ دقیقه

بگذار بگذریم/ کارگردان: مریم نراقی/ ۲۱ دقیقه

بازی‌های دسته جمعی/ کارگردان: سامان نام نیک/ ۲۲ دقیقه

مردم نامحرم‌اند/ کارگردان: تورج کلانتری - امیر منیری/ ۲۲ دقیقه

قرار عاشقانه/ کارگردان: محمد صفا/ ۲۲ دقیقه

تیرگی/ کارگردان: بابک بیگی/ ۲۲ دقیقه

مه/ کارگردان: علی شورورزی/ ۲۳ دقیقه

دیده‌بان و بانو/ کارگردان: محمد صفا/ ۲۳ دقیقه

مثله/ کارگردان: فاطمه امیدیان/ ۲۳ دقیقه

بی‌سرزمین‌تر از باد/ کارگردان: غلامرضا جعفری/ ۲۴ دقیقه

عاشقانه‌ای برای یک دوست/ کارگردان: حسین نارمنجی/ ۲۵ دقیقه

پدرم خسرو/ کارگردان: محمد حیدری خلیلی/ ۲۵ دقیقه

زرهی/ کارگردان: کورش مشهدی/ ۲۵ دقیقه

زندگی کن/ کارگردان: مسعود امینی/ ۲۵ دقیقه

گله را بردند/ کارگردان: رضا اکبریان گالشکلایی/ ۲۵ دقیقه

شهروند/ کارگردان: مهدی مختاری/ ۲۶ دقیقه

میکل آنژ افغانستان/ کارگردان: محمد صفا/ ۲۶ دقیقه

بدل/ کارگردان: روناک جعفری/ ۲۶ دقیقه

پرتره/ کارگردان: سیاوش فرهادی/ ۲۶ دقیقه

احتمال گرفتگی/ کارگردان: امید پناهی‌آذر/ ۲۶ دقیقه

من هنرمندنیستم/ کارگردان: سیما ابراهیمی/ ۲۶ دقیقه

گوشه ها و زاویه ها/ کارگردان: جبار اوجاقلو، مجتبی حیدری/ ۲۶ دقیقه

گیر/ کارگردان: محمد رحمتی: ۲۶ دقیقه

روزهای خاکستری/ کارگردان: علی محمد کرمی/ ۲۷ دقیقه

معصومه گرگ/ کارگردان: مهران ریاضی- زهرا رمضانی/ ۲۷ دقیقه

آوای دور/ کارگردان: روشنک صدر/ ۲۸ دقیقه

در جست و جوی گمشده/ کارگردان: آبتین شمیلی/ ۲۸ دقیقه

لال/ کارگردان: آرین لطفعلیان/ ۲۸ دقیقه

مسخ/ کارگردان: ایمان حسن‌زاده/ ۲۹ دقیقه

جوکر/ کارگردان: سجاد ایمانی/ ۲۹ دقیقه

همه نیمه من/ کارگردان: سیدمهدی موسوی برزکی/ ۲۹ دقیقه

صف سلام/ کارگردان: هادی آفریده/ ۲۹ دقیقه

زروان/ کارگردان: فرانک آرتا/ ۳۰ دقیقه

جایزه ویژه/ کارگردان: سیدعلی سیدی/ ۳۰ دقیقه

بازگشت/ کارگردان: علی قاسمی/ ۳۰ دقیقه

رادکان/ کارگردان: حجت حیدری-احسان ملازاده/ ۳۱ دقیقه

طبقه کارگر به بهشت نمی‌رود/ کارگردان: محمد شمس الدینی/ ۳۲ دقیقه

دوربرگردان/ کارگردان: محمود آقازاده/ ۳۸ دقیقه

سیاه دنباله‌دار/ کارگردان: نیلوفرعظیمیان/ ۳۸ دقیقه

روزی روزگاری آناتولی/ کارگردان: تورج کلانتری - امین یگانه/ ۴۲ دقیقه

فرش چین/ کارگردان: امیر منیری/ ۴۲ دقیقه

دموکراسی در جاده ساوه/ کارگردان: تورج کلانتری/ ۴۳ دقیقه

ماجرای پرنس گیت/ کارگردان: سام سلیمانی/ ۴۷ دقیقه

تلکه/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۴۸ دقیقه

مجموعه مستند وطن من/ کارگردان: مهدی دوایی/ ۵۰ دقیقه

عروسک کوکی نیستم/ کارگردان: امیر منیری/ ۵۶ دقیقه

تاریک ماه/ کارگردان: امید پناهی آذر/ ۵۸ دقیقه

رومو/ کارگردان: فرزاد جعفری/ ۶۰ دقیقه

ده برادر/ کارگردان: محسن علی‌دادی/ ۶۶ دقیقه

کنیز/ کارگردان: حامد کریمی‌پور/ ۶۹ دقیقه

روزهای خوب گمشده تقویم/ کارگردان: حجت طاهری/ ۶۹ دقیقه

پردیس‌های خیال/ کارگردان: هادی آفریده/ ۶۹ دقیقه

بودن/ کارگردان: ونداد فلاح/ ۷۱ دقیقه

در میان تپه‌ها/ کارگردان: محمدرضا کیوانفر/ ۷۶ دقیقه

همایون/ کارگردان: پیروز کلانتری/ ۷۶ دقیقه

آرپاچای نغمه‌ی جدایی/ کارگردان: علی ابدالی/ ۹۳ دقیقه

برسد به دست مالدینی/ کارگردان: مهدی علمی‌نیا/ ۹۰ دقیقه

و کیارستمی ادامه دارد.../ کارگردان: احسان ناجی/ ۹۸ دقیقه

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.