• جمعه / ۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۵
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98040703867
  • خبرنگار : 71506

معرفی نفرات برتر انتخابی کشتی آزاد / قهرمانی حسن، رضا و امیر محمد یزدانی

کشتی

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در ۵ وزن از ساعت ۱۱ صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در اوزان ۶۵ ۷۴، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

نتایج این مسابقات و رده بندی نفرات برتر به شرح زیر است:

دور اول:
وزن ۶۵ کیلوگرم:
مرتضی قیاسی (لرستان)، برنده ۳ – پیمان بیابانی (تهران) ۲
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده ۳ – ایمان صادقی (مازندران) ۲
وزن ۷۴ کیلوگرم:
محمد نخودی (مازندران)، برنده ۴ – سید احمد محمدی (مازندران) ۴
حامد رشیدی (اصفهان) صفر – رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده ۴
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده ۴ - یداله محبی (کرمانشاه) ۲
کمیل قاسمی (مازندران) استراحت
وزن ۹۷ کیلوگرم:
علی شعبانی (مازندران)، برنده – علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) حاضر نشد
حامد طالبی زرین کمر (مازندران) استراحت
رضا یزدانی (مازندران) استراحت

دور دوم:
وزن ۶۵ کیلوگرم:
ایمان صادقی (مازندران)، برنده ۶ – پیمان بیابانی (تهران) ۴
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده ۵ - مرتضی قیاسی (لرستان) ۴
وزن ۷۴ کیلوگرم:
رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده ۹ – سید احمد محمدی (مازندران) ۷
حامد رشیدی (اصفهان)، برنده ۴ – محمد نخودی (مازندران) ۴

وزن ۹۷ کیلوگرم:
حامد طالبی زرین کمر (مازندران) ۲ – علی شعبانی (مازندران) برنده ۳
رضا یزدانی (مازندران) استراحت
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۶ – کمیل قاسمی (مازندران) ۲
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) استراحت

دور سوم:
وزن ۸۶ کیلوگرم:
کامران قاسم پور (مازندران) ۳ – حسن یزدانی (مازندران)، برنده ۶
وزن ۶۵ کیلوگرم:
امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۱ – پیمان بیابانی (تهران)، برنده ۶
ایمان صادقی (مازندران)، برنده ۲ – مرتضی قیاسی (لرستان) ۱
وزن ۷۴ کیلوگرم:
حامد رشیدی (اصفهان) ۷ – سید احمد محمدی (مازندران)، برنده ۷
رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده ۵ - محمد نخودی (مازندران) صفر
وزن ۹۷ کیلوگرم:
رضا یزدانی (مازندران)، برنده ۵ – علی شعبانی (مازندران) ۳
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
کمیل قاسمی (مازندران) صفر – پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده ۴
یداله محبی (کرمانشاه) استراحت


رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۶۵ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۲- ایمان صادقی (مازندران) ۳- مرتضی قیاسی (لرستان) ۴- پیمان بیابانی (تهران)
۷۴ کیلوگرم: ۱- رضا افضلی (کرمانشاه) ۲- سید احمد محمدی (مازندران) ۳- حامد رشیدی (اصفهان) ۴- محمد نخودی (مازندران)
۸۶ کیلوگرم: ۱- حسن یزدانی (مازندران) ۲- کامران قاسم پور (مازندران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- رضا یزدانی (مازندران) ۲- علی شعبانی (مازندران) ۳- حامد طالبی زرین کمر (مازندران)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۲- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- کمیل قاسمی (مازندران)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.