• چهارشنبه / ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98051608592
  • خبرنگار : 30054

دریافت ویزای کانادای از آژانس قصران گشت

دریافت ویزای کانادای از آژانس قصران گشت

کانادا کشوری پهناور در شمال قاره‌ی آمریکای شمالی که از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی گسترده شده، دومین کشور پهناور جهان و مرز زمینی آن با ایالات متحد آمریکا بزرگ‌ترین مرز زمینی جهان است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام قصران گشت، در اغلب مناطق کانادا آب‌وهوا سرد و قطبی است ولی در قسمت ونکوور آب‌وهوای معتدل‌تری جریان دارد. نیاگارا بزرگ‌ترین و زیباترین آبشار دنیا در این کشور واقع‌ شده است.

کانادا از یک واژه‌ی سرخ‌پوستی kanala به معنای دهکده یا سرپناه گرفته‌ شده است و از ۱۰ استان و ۳ ناحیه تشکیل‌ شده است.

این کشور منابع طبیعی فراوانی دارد و درعین‌حال کشوری نوین با فناوری پیشرفته هست. با این‌ حال و با گستردگی بسیار زیادی که دارد جمعیت آن به‌اندازه‌ی مساحتش زیاد نیست در مقایسه با آمریکا ۱۱٪ جمعیت آمریکا را دارد.

شرایط اخذ ویزای کانادا

شما برای سفر توریستی، تجاری، نمایشگاه، دیدار خانواده، شرکت در کنفرانس و ... نیاز به ویزا دارید. ویزای کانادا  ۱۰ ساله صادر می‌شود ولی چون اعتبار پاسپورت ایرانیان ۵ ساله هست، ویزای توریستی نیز نهایتاً ۵ ساله صادر می‌شود.

در سال‌های اخیر آژانس‌ها و دفاتر خدماتی زیادی اقدام به دریافت ویزای کانادا برای مسافران می‌کنند ولی در این زمینه تعداد محدودی از آژانس‌ها شرایط مناسبی جهت دریافت ویزا برای مسافران انجام داده‌اند و شمار زیادی از دفاتر شعار گرفتن ویزا را دارند ولی تعداد اندکی قابل‌اعتماد هستند.

دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی قصران گشت با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در خصوص مشاوره، دریافت ویزا و پیکاپ پاسپورت یکی از قابل‌ اعتمادترین دفاتر اخذ ویزا در ایران هست. همچنین این آژانس با داشتن مجوز از پلیس اداره‌ی گذرنامه‌ یکی از پیشتازان امر پیکاپ پاسپورت در سال‌های اخیر است.

در ابتدای اقدام برای دریافت ویزا شما ابتدا مشاوره می‌شوید و با توجه به زمینه‌ی شغلی، سنی، شرایط و مدارک مورد نیاز برای شما تشریح می‌شود.

برای دریافت ویزای کانادا هر شخصی با توجه به شرایط خود مدارک مورد نیاز را ارائه می‌دهد. به‌طور مثال مدارک مورد نیاز برای شخصی که دعوت‌نامه‌ی درجه ۱(دعوت‌نامه پدر، مادر، خواهر و برادر) دارد، با مدارک مورد نیاز شخصی که دعوت‌نامه ندارد و یا بدون تاریخچه سفر قوی هست، متفاوت است.

این شرکت با توجه به این موضوع و بررسی دقیق ده‌ها شرایط دیگر مدارک مورد نیاز مناسب و لازم برای شما را تشریح می‌کند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز به‌طور عمومی به شرح زیر است:

۱ – پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار و در صورت داشتن پاسپورت قدیم.

۲ – دو قطعه عکس ۵ /۴ × ۵ / ۳.

۳ – شناسنامه.

۴ – کارت ملی.

۵ – مدارک شغلی:

کارمند بخش دولتی (حکم کار گزینی-کارت پرسنلی-۶ عدد فیش حقوقی).

بخش خصوصی (گواهی شغلی-روزنامه رسمی-آگهی تاسیس-آخرین روزنامه رسمی-قبض پرداخت مالیات-لیست بیمه پرسنل و در صورت داشتن قرارداد شرکت با شرکت‌های دیگر).

مشاغل آزاد: (جواز کسب-قبض پرداخت مالیات-اجاره نامه‌یا سند مالکیت محل فعالیت-لیست پرسنل- کاتالوگ-تائیدیه جواز از اتحادیه).

۶ – سند مالکیت منزل.

۷ – سند ازدواج.

۸ – سابقه بیمه.

۹ – دفترچه بیمه.

۱۰ – پرینت بانکی ۶ ماه گذشته.

۱۱ – تمکن مالی.

۱۲ – در صورت داشتن سهام.

۱۳ – در صورت دارا بودن سپرده بانکی.

۱۴ -عدم سو پیشینه.

۱۵- آخرین مدرک تحصیلی.

۱۶- سند ماشین.

۱۷-دعوت‌نامه و مدارک مالیاتی شخص دعوت‌کننده.

۱۸- اسکن pr یا کپی سیتی‌زن شیپ، کپی پاسپورت کانادایی.

۱۹-پروانه دائم.

۲۰-پروانه مطب و کارت نظام پزشکی برای پزشکان.

۲۱-ریز نمرات برای ویزای تحصیلی.

۲۲-گواهی اشتغال به تحصیل برای محصلین.

۲۳-پرینت رنگی از تمام سفرهای دارای مهر و ویزای سال‌های گذشته.

تذکر: شرکت‌هایی که جزء تحریم می‌باشند مدارک شغلی نباید ارائه کنند.

ضمناً مسافران جهت مصاحبه می‌بایست به یکی از کشورهای اطراف (ترکیه، دبی، ارمنستان و…) به دفتر vac مراجعه کنند.

اخذ ویزای supervise

همچنین این شرکت علاوه بر اقدام ویزای توریستی برای عموم اقدام به ویزای supervisa (ویژه‌ی والدین) نیز می‌کند که تفاوت آن با ویزای معمولی multiple ۵ ساله این است که در این ویزا مدت اقامت حداکثر تا ۶ ماهه می‌تواند باشد ولی ویزای supervise که ویژه‌ی والدین هست، امکان مدت اقامت تا یک سال را به شما می‌دهد. برای دریافت این ویزا نیاز به یک سری آزمایشات پزشکی در داخل ایران هست که قصران گشت هماهنگی آن را با پزشکان مورد اعتماد سفارت انجام می‌دهد. همچنین نیاز به صدور بیمه‌نامه از طرف شخص دعوت‌کننده برای والدین هست که همه این خدمات با مشاوره شرکت قصران گشت انجام می‌شود.

این شرکت در خصوص برگزاری تورهای کانادا نیز اقدام تخصصی می‌کند. تورها با خدمات luxury برای مسافران عزیز ارائه می‌شود؛ اقامت در بهترین هتل‌های زنجیره‌ای با گشت‌های ویژه و شرکت در سمینارهای مربوط به سفر در کانادا صورت می‌گیرد. این تورها به‌صورت انفرادی و گروهی قابل‌ اجرا می‌باشند.

آژانس مسافرتی قصران گشت در خصوص ویزای تحصیلی کانادا نیز اقدامات مربوط به پذیرش از دانشگاه و یا کالج را با توجه به سطح زبان و آخرین مدرک تحصیلی شخص، سطح مالی و توانایی مالی او از طریق وکلا متخصص و مجرب انجام می‌دهد.

در رابطه با ویزای تحصیلی برای والدین نیز اقدامات لازم برای دریافت ویزای همراه کانادا با اعتبار ۶ ماهه انجام می‌شود. همچنین در این نوع ویزا که trv نیز گفته می‌شود درصورتی‌ که یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل در کانادا باشند، فرزندان آن‌ها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارائه نامه‌ی قبولی از مدارس را ندارند و می‌توانند بدون وجود هرگونه مشکلی برای ویزای کانادا درخواست کنند.

اگر متقاضی خانم نیز در یکی از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر کانادا به‌صورت تمام‌وقت پذیرفته شود، همسر (آقا) می‌تواند برای ویزای fulltime کاری بدون نیاز به مجوز در کانادا مشغول به کار شود؛ این کار به‌صورت هم‌زمان و یا پس از اقدام ویزای تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا صورت می‌پذیرد.

در خصوص آن دسته از مسافرانی که موفق به دریافت ویزا نشده‌اند، این دفتر اقدام به دریافت nedeoffile سفارت کرده و علت اصلی رد ویزا را پیگیری می‌کند و با توجه به شرایط فرد مربوطه و مشاوره با وکیل مجرب در کانادا در رابطه با اقدام مجدد برای فرد مذکور پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. Note office سفارت برای پرونده‌هایی اقدام می‌شود که دلایل ردی آن‌ها واضح نیست و یا به‌صورت کلی داده ارائه‌شده باشد. برای دریافت جزئیات ردی نیاز به note office هست که با توجه به جزئیات مربوطه اقدام مجدد انجام می‌پذیرد.

آژانس هواپیمایی قصران گشت همه‌روزه آماده‌ی مشاور جهت صدور ویزای توریستی و تحصیلی هست.

با اطمینان کامل به تاریخچه ثبت و قابل‌اعتماد این آژانس اقدام به ویزا کنید؛ در کلیه‌ی مراحل کار این شرکت پشتوانه‌ی شما هست.

انتهای رپرتاژ آگهی

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.