• جمعه / ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۱
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98051809101
  • خبرنگار : 60010

خبر تکمیلی/

جهاد دانشگاهی امروز میزبان داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی کشور شد

جهاد دانشگاهی امروز میزبان داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی کشور شد

ایسنا/تهران آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های کشور صبح امروز جمعه‌ (18 مردادماه) توسط جهاد دانشگاهی برگزار شد و داوطلبان در تمامی استان‌های کشور به رقابت در این آزمون پرداختند.

به گزارش ایسنا و به گفته حمید عرب، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی، در این آزمون استخدامی در مجموع در سطح کشور 106 و 387 نفر ثبت نام کرده‌اند که در نهایت 3781 نفر به استخدام سازمان آتش نشانی در خواهند آمد.

در حاشیه برگزاری این آزمون، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور به همراه جمعی از مسولان استانی، از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در خراسان رضوی بازدید کرد. این آزمون با بیش از 13 هزار داوطلب از استان خراسان رضوی با همکاری استانداری  و سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد.

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی با 1718 داوطلب در چهارمحال و بختیاری

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی استان توسط جهاد دانشگاهی صبح امروز همزمان با سراسر کشور خبر داد.

سیروس رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: این آزمون در دو حوزه امتحانی شهرکرد و بروجن در حال برگزاری است.

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری افزود: این آزمون با حضور 1718 داوطلب در حال برگزاری است که به تفکیک حوزه، 1159 داوطلب در حوزه امتحانی شهرکرد و 559 داوطلب در بروجن در این آزمون حضور دارند.

وی با اشاره به پذیرش نهایی 35 نفر در این آزمون، گفت: این افراد در سه رسته آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشان و راننده پذیرفته و به صورت استخدام پیمانی مشغول به کار خواهند شد.

رضایی  خاطرنشان کرد: داوطلبان در مدت ۱۸۰ دقیقه به ۱۰۵ سؤال عمومی و ۶۰ سؤال اختصاصی در قالب 11 ماده درسی، یعنی ۷ درس عمومی و ۴ درس اختصاصی، پاسخ خواهند داد.

رقابت 1272 نفر در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی استان سمنان

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: آزمون استخدامی پیمانی مشاغل عملیاتی آتش نشانی در استان سمنان با شرکت 1272 نفر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، علی منصفی راد در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: این آزمون از صبح امروز 18 مردادماه، همزما با سراسر کشور در دو حوزه امتحانی سمنان و شاهرود برگزار شد و 1272 نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در این آزمون تعداد 684 نفر شامل 549 نفر از سمنان، 83 نفر از گرمسار، 12 نفر از آرادان، 32 نفر از مهدیشهر و 8 نفر از سرخه در حوزه امتحانی سمنان و 588 نفر شامل 470 نفر از شاهرود، 116 نفر از دامغان و 2 نفر از میامی نیز در حوزه امتحانی شاهرود به رقابت پرداختند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: از کل تعداد 1272 نفر شرکت کننده، یک نفر خانم و بقیه مرد بودند، که این خانم در حوزه امتحانی شهرستان شاهرود در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی به رقابت پرداخت.

منصفی راد با اشاره به رشته‌های آزمون و شرایط آن گفت: این آزمون استخدامی در چهار رشته کاردانی و کارشناسی آتش‌نشانی و راننده خودروهای سنگین برگزار ‌شد، آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می‌شود. ضمن اینکه سوولات آزمون در دو بخش تخصصی و عمومی پیش‌بینی شده که سهمیه تخصصی 60 درصد و سهمیه دروس عمومی 40 درصد است .

وی خاطرنشان کرد: شرایط پذیرش متقاضیان برای شرکت در این آزمون دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس در رشته‌های تحصیلی آتش‌نشانی، آتش‌نشانی محیط زیست، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر و ... همچنین داشتن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین بوده است.

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به اینکه در مجموع 50 نفر در آتش نشانی استان سمنان جذب خواهند شد، اظهار کرد: در مجموع 27 راننده وسائط نقلیه سنگین، 17 آتش‌نشان و 6 نیروی دیگر در این آزمون جذب می‌شوند، در مرحله اول 5 برابر ظرفیت استخدامی، پذیرفته خواهند شد، آزمون عملی نیز بعد از آزمون علمی برگزار خواهد شد.

حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: جهاددانشگاهی همیشه در انجام وظایفی که به این نهاد علمی، آموزشی و پژوهشی محول می شود، عملکرد مثبت و خوبی از خود نشان میدهد.

وی افزود: به اتفاق جمعی از مدیران ستادی حوزه استانداری سمنان و مسوولین محترم جهاددانشگاهی از روند اجرای برگزاری آزمون بازدید انجام شد، خوشبختانه جهاددانشگاهی نشان داده است که در برگزاری آزمون ها نیز به مانند دیگر وظایفی که به آنها واگذار شده کاملاً پای کار هستند و استاندارد های لازم را در برگزاری آزمون رعایت میکنند و عملکرد مثبت و خوبی دارند .

معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان اظهار کرد: هم فضای کاملاً خوب و مناسبی انتخاب شده بود و هم شرکت کنندگان از روند برگزاری آزمون رضایت کاملی داشتند.

خجسته پور همچنین گفت: از عزیزان جهاددانشگاهی و دانشگاه آزاد اسلامی و هم دفتر امور شهری استانداری سمنان که در کنار هم تلاش کردند تا این آزمون به نحو شایسته ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم برگزار شود، تشکر می کنم.

گفتنی است آزمون استخدامی پیمانی مشاغل عملیاتی آتش نشانی از صبح امروز و همزمان با سراسر کشور با شرکت 1272 نفر در استان سمنان برگزار شد.

رقابت بیش از 6 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی خوزستان

آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های استان خوزستان همزمان با کل کشور امروز به میزبانی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سیدعلیرضا علوی، رییس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد و در استان خوزستان نیز 6 هزار و 333 داوطلب استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.

وی افزود: در استان خوزستان آزمون در دو شهر اهواز و دزفول برگزار شد؛ به این ترتیب که از مجموع شرکت‌کنندگان، 983 نفر در حوزه آزمون دزفول و 5 هزار و 350 داوطلب در حوزه‌های آزمون اهواز حضور یافتند. در اهواز نیز با توجه به تعداد بالای شرکت‌کنندگان، دو حوزه شامل مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان و مجتمع فنی و حرفه‌ای شهید چمران برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شدند.

علوی با اشاره به تجربه جهاد دانشگاهی خوزستان در برگزاری آزمون، تاکید کرد: جهاد دانشگاهی در چندین سال اخیر آزمون‌های متعدد از جمله آزمون‌های دانشگاهی و استخدامی را برگزار کرده است و بارها نیز به عنوان مرکز آزمون برتر انتخاب شده است، به همین دلیل تیم اجرایی آزمون در این مجموعه تجربه خوبی در برگزاری دارند و به همین دلیل همه هماهنگی‌های لازم برای برگزاری منظم و دقیق آزمون استخدامی آتش‌نشانی از چند ماه قبل پیش‌بینی شده است.

برگزاری آزمون استخدامی آتش‎نشانی توسط جهاددانشگاهی همدان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی استان همدان همزمان با سراسر کشور گفت: آزمون امروز در دو حوزه همدان و ملایر در یک فضای خوب و منظم برگزار شد و جهاددانشگاهی برنامه‌ریزی منظمی داشت و آزمون بدون نقص و در فضایی امن و آرام برگزار شد.

سیدحسین جعفری در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشکر از جهاددانشگاهی و دانشگاه پیام نور همدان ادامه داد: این آزمون توسط جهاددانشگاهی در دو حوزه همدان و ملایر با شرکت 2426 داوطلب برگزار شد که در حوزه همدان 1715 نفر و در حوزه ملایر 711 نفر در آزمون شرکت کردند.

وی با بیان اینکه 45 نفر از طریق این آزمون جذب سازمان آتش نشانی استان خواهند شد، تصریح کرد: براساس نیازسنجی دفتر امور شهری استانداری از شهرداری های استان و اعلام نیاز شهرداری ها 45 نفر از طریق این آزمون جذب خواهند شد.

جعفری با بیان اینکه بعد از برگزاری آزمون نتایج به صورت سراسری اعلام می شود، افزود: براساس قولی که حهاددانشگاهی داده، نتایج آزمون کتبی سه برابر ظرفیت تا پایان مرداد اعلام و بعد از آن آزمون عملی برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم یک مرکز تخصصی و خوب را برای برگزاری آزمون عمی انتخاب کنیم که در حال حاضر سازمان آتش نشانی همدان به عنوان مجری آزمون عملی مدنظر است چرا که این سازمان تشکلات خوب و منظمی دارد و آزمون عملی مطابق استانداردهای جهانی و دستورالعمل وزارت کشور برگزار خواهد شد و تا پایان شهریور نتایج آزمون عملی اعلام می شود.

گفتنی است؛ آزمون استخدامی آتش نشانی از 8 تا 12 امروز-جمعه 18 مرداد- توسط جهاددانشگاهی و همزمان با سراسر کشور در استان همدان در دو حوزه همدان و ملایر برگزار شد و در طول برگزاری مدیرکل دفتر امور شهری استانداری، رئیس جهاددانشگاهی همدان و مدیرعامل سازمان آتش نشانی از نحوه برگزاری آزمون بازدید کردند.

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی با حضور ۱۲۳۳ داوطلب در استان بوشهر

آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری های استان بوشهر روز جاری همزمان با سراسر کشور و به میزبانی جهاد دانشگاهی بوشهر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مدیر اجرایی این آزمون با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد و از یک هزار و ۴۹۶ داوطلب ثبت نامی، تعداد یک هزار و ۲۳۳ داوطلب در آزمون حضور یافتند.

عارفه سلیمی افزود: در استان بوشهر آزمون استخدامی در شهر عالیشهر و در دانشکده فنی و مهندسی، سالن شهید چمران و شهید بهشتی برگزار شد.

وی اظهار کرد: به این ترتیب که از مجموع شرکت‌کنندگان، ۳۷۹ نفر در سالن شهید بهشتی و ۳۶۲ داوطلب در سالن شهید چمران و ۴۹۲ نفر نیز دانشکده فنی و مهندسی به رقابت پرداختند.

مدیر اجرایی آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی با اشاره به تجربه جهاد دانشگاهی بوشهر در برگزاری آزمون ها، بیان کرد: جهاد دانشگاهی در چند سال اخیر آزمون‌های متعددی را از جمله آزمون‌ استخدامی دستگاه های اجرایی در اسفند ۹۷ را برگزار کرده است. تیم اجرایی آزمون در مجموعه جهاددانشگاهی تجربه خوبی در برگزاری آزمون دارند و به همین دلیل تمامی هماهنگی های لازم برای برگزاری منظم و دقیق آزمون استخدامی آتش‌نشانی از چند ماه قبل پیش‌بینی شده است.

آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی با رقابت ۱۶۰۱ نفر در خراسان شمالی برگزار شد

آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی با رقابت ۱۶۰۱ نفر همزمان با سراسر کشور در استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، حمید عرب، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی، روز جمعه، ۱۸ مردادماه ۹۸ در حاشیه برگزاری این آزمون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این استان برگزیدگان در رشته شغل های "آتش نشان" و "راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین" استخدام خواهند شد. 

وی افزود: در مجموع تعداد 55 نفر به صورت استخدام پیمانی جذب سازمان آتش‌نشانی شهرداری‌های استان خراسان شمالی خواهند شد. 

عرب گفت: این آزمون از سوی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، و توسط جهاددانشگاهی برگزار شده است.

وی اظهار کرد: آزمون استخدامی آتش نشانی در سه حوزه امتحانی در دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار شد.

آزمون استخدامی آتش‌نشانی در جهاددانشگاهی یزد برگزار شد

آزمون مشاغل آتش نشانی در استان یزد با حضور 1442 داطلب صبح امروز جمعه هیجدهم مردادماه در جهاددانشگاهی یزد برگزار ‌شد.

به گزارش ایسنا، درب ورودی مرکز آزمون در سازمان جهاددانشگاهی یزد از ساعت 7 صبح به روی دواطلبان گشوده شد و آزمون از ساعت 9 صبح و به مدت 180دقیقه برگزار شد.

سوالات آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی طراحی شده بود که در بخش عمومی 105 سوال و در بخش تخصصی 60 سوال در اختیار داوطلب قرار گرفت.

از همان ساعات اولیه آزمون ناظران وزارت کشور و استانداری یزد در محل آزمون حضور داشتند و بر روند فرآیند آزمون نظارت کردند.

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد با اشاره به برگزاری منظم آزمون استخدامی آتش‌نشانی در جهاددانشگاهی یزد، اظهار کرد: نتایج بخش علمی این آزمون استخدامی تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد.

«امیر شاکری» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی در یزد، گفت: موضوع خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرها برعهده شهرداری‌هاست لذا وزارت کشور برای پشتیبانی و ارتقاء این بخش به ویژه در حوزه نیروی انسانی مجوزی صادر کرد تا شهرداری‌ها بتوانند نیروهای انسانی مورد نیاز خود در این بخش را از طریق آزمون استخدامی تامین کنند.   

وی افزود: در همین راستا همزمان با سراسر کشور، آزمون علمی این مهم توسط جهاددانشگاهی با حضور 14442 نفر برگزار شد  و پس از اعلام نتایج نیز تا سه برابر ظرفیت استخدامی، برگزیدگان در آزمون عملی شرکت می‌کنند تا در نهایت 120 نفر تصدی پست‌های آتش‌نشانی در 15 شهر استان برای برعهده می‌گیرند.

به گفته این مسئول، بنا به توافق صورت گرفته با جهاددانشگاهی نتایج آزمون علمی پس از یک ماه منتشر و بلافاصله برگزیدگان مراحل آزمون علمی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به نظم برگزاری آزمون در یزد، اظهار کرد: از ساعات اولیه ناظران استانداری و وزارت کشور در محل آزمون حضور داشتند و خوشبختانه همکاران جهاددانشگاهی یزد با تلاش و همتی که داشتند و جلسات متعددی در امور شهری استانداری در این باره برگزار شد، شاهد برگزاری منظم آزمون بدون هیچ گونه مشکل و خللی بودیم.

آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در بیرجند برگزار شد

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی استان برگزار و جهاددانشگاهی خراسان جنوبی مجری برگزاری این آزمون بود.

جلال الدین صادقی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده با دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی، آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی استان توسط جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار شد.

وی افزود: بر این اساس این آزمون برای جذب 35 نفر در مشاغل آتش نشانی شامل؛ 20 آتش نشان و 15 راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین برگزار شد.

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: این آزمون در دو مرحله علمی و عملی برنامه ریزی شده، که آزمون علمی آن امروز برگزار شد و آزمون عملی از بین قبول شدگان با سه برابر ظرفیت پذیرش برگزار می‌شود که زمان آن بعد از اعلام نتایج مرحله اول اطلاع رسانی خواهد شد.

صادقی با اشاره به اینکه دانشگاه بیرجند زیرساخت‌های خوبی برای برگزاری این آزمون فراهم کرده است، یادآور شد: هیچ یک از افراد پذیرفته شده در بیرجند فعالیت نخواهند کرد و در شهرستان‌های استان به کارگیری خواهند شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: پس از طی مراحل آزمون استخدامی آتش نشانی، ۳۵ نفر انتخاب و در ۲۰ شهر استان مشغول فعالیت خواهند شد.

سید کمال الدین میرجعفریان، در جریان بازدید از حوزه برگزاری آزمون مشاغل آتش نشانی در دانشگاه بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای برنامه‌هایی که در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشوری برای تخصیص سهمیه به کارگیری و استخدام افراد در آتش نشانی در نظرگرفته شده است، آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در استان نیز برگزار شد.

وی ادامه داد: مجری این آزمون جهاددانشگاهی بوده و این نهاد از همان روزهای اولیه توانست برنامه‌ها را به خوبی اجرایی کرده و بدین ترتیب مقدمات آزمون به خوبی فراهم شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به شرکت ۹۵۸ نفر در این آزمون، افزود: پس از این آزمون، حدود ۱۰۵ نفر که سه برابر ظرفیت هستند، برای گزینش، انتخاب شده و وارد مرحله آزمون عملی خواهند شد.

میرجعفریان بیان کرد: این افراد در آزمون عملی که توسط مجموعه استانداری و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اجرا خواهد شد، شرکت می‌کنند.

وی یادآور شد: پس از آزمون عملی، ۳۵ نفر از این افراد انتخاب و پس از طی مراحل استخدامی در ۲۰ شهر استان مشغول فعالیت خواهند شد.

آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی در هرمزگان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی در هرمزگان با شرکت 28 نفر برگزار شد.

یه گزارش ایسنا، آزمون استخدام مشاغل آتش‌نشانی برای استخدام پیمانی ۳۷۸۱ نفر در کشور به صورت همزمان با ۳۰ استان کشور در جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

این آزمون در چهار رشته شغلی رانندگی آتش‌نشانی، آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشان و کارشناس آتش‌نشان برگزار شد.

حدود ۱۰۶ هزار نفر از کل کشور در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند و این آزمون به طور همزمان با ۳۰ استان کشور با شرکت  28  نفر صبح امروز در جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

آزمون استخدامی آتش نشانی در 21 حوزه امتحانی فارس برگزار شد/ اعلام نتایج طی یکماه آینده

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس گفت: آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی، همزمان با سراسر کشور در 21 حوزه امتحانی در فارس برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر مظاهر بابایی جمعه 18 مرداد در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی توسط جهاددانشگاهی، به خبرنگاران گفت: آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی همزمان با سراسر کشور در 21 حوزه امتحانی استان فارس برگزار شد.

بابایی خاطرنشان کرد: تعداد 9 حوزه امتحانی در شیراز و 12 حوزه امتحانی در شهرستان های اقلید، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، کازرون و مرودشت، در استان فارس آزمون در این آزمون پیش بینی شده بود.

وی با یادآوری اینکه آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی در کمال آرامش و با کیفیت مناسبی در فارس برگزار شده است، گفت: در این آزمون بیش از 850 نفر عوامل اجرایی جهاددانشگاهی حضور داشتند.

بابایی با بیان اینکه تعداد 10 هزار و 11 نفر در فارس ثبت نام کرده بودند، گفت: حدود 10 درصد از ثبت نام شدگان در این آزمون غیبت داشتند.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به اینکه برگه های آزمون برای تصحیح به جهاددانشگاهی کشور ارسال خواهد شد، گفت: حدود یکماه آینده نتایج اولیه آزمون از طریق جهاددانشگاهی اطلاع رسانی میشود.

بابایی با بیان اینکه در مرحله اول آزمون استخدامی آتش نشانی، قرار است 3 برابر ظرفیت تعیین شده، اسامی اعلام شود، گفت: در استان فارس با توجه به پیش بینی استخدام 255 نفر، اسامی 765 نفر اعلام خواهد شد.

وی گفت: نفراتی که حائز حدنصاب مرحله اولیه (کتبی) آزمون استخدامی آتش نشانی شوند، بعد از اعلام اسامی باید برای تشکیل پرونده به جهاددانشگاهی استانی که در آن امتحان داده اند مراجعه کنند.

بابایی ادامه داد: بعد از تشکیل پرونده، اسامی افراد از سوی جهاددانشگاهی به استانداری برای برگزاری مرحله عملی آزمون اعلام خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی فارس مرحله نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی را مربوط به انجام تست آمادگی جسمانی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی، همزمان باسراسر کشور، از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر امروز در 21 حوزه امتحانی استان فارس توسط جهاددانشگاهی برگزار شد.

برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در کرمانشاه

آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور، امروز(18 مرداد)توسط مرکز آزمون سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر حمیدرضا مجری دبیر اجرایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری های کرمانشاه گفت: این آزمون امروز(جمعه)  همزمان با30 استان‌ کشور برگزار شد و در استان کرمانشاه  نیز شش زارر و 137 داوطلب استخدام در مشاغل آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.

وی تصریح کرد: این آزمون در چهار رشته شغلی رانندگی آتش‌نشانی، آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشان و کارشناس آتش‌نشان برگزار شد.

مجردی با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه این آزمون در سه شهر کرمانشاه، اسلام آباد غرب و جوانرود برگزار شد، افزود: 18 حوزه مجری برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در استان کرمانشاه بودند .

معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمانشاه افزود: سهمیه استان در کسب این مشاغل 220 نفر است.

مجردی اشاره به  اینکه این  آزمون مرحله عملی نیز دارد گفت: در مرحله کتبی آزمون سه برابر ظرفیت یعنی 660 نفر پذیرش شده و این افراد برای آزمون عملی معرفی می شوند.

وی افزود: امیدواریم نتایج آزمون کتبی تا شهریورماه توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام و بتوانیم تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون عملی را با کمک استانداری‌در سریعترین زمان پیش‌بینی کنیم.

در جریان برگزاری این آزمون مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، مهندس سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، حجه الاسلام عزیزی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، مهندس احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از حوزه جهاددانشگاهی بازدید کردند.

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی با حضور 1122 داوطلب در کهگیلویه و بویراحمد

آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد نیز صبح امروز همزمان با کل کشور امروز به میزبانی جهاد دانشگاهی این استان برگزار شد .

به گزارش ایسنا، سیدمحمد قائم کاظمی بیدک، رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد و در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز یک هزار و 122 شامل 69 خانم و 1053 آقا، داوطلب استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند .

وی افزود: از بین متقاضیان شرکت در آزمون 25 نفر شامل 23 آقا و دو خانم پذیرفته می شوند.

کاظمی تاکید کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد آزمون در سه دانشکده  علوم پایه، علوم انسانی و کشاورزی دانشگاه یاسوج برگزار شد .

رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از همه دستگاههای خدماتی، اورژانس و آتش نشانی، امنیتی و انتظامی، استانداری، امور شهری و دانشگاه یاسوج که برای این آزمون همکاری داشتند تشکر می کنم.

کاظمی بیدک بیان کرد: تمهیدات لازم جهت امنیت و حفاظت از آزمون اندیشیده شد و آزمون در صحت و سلامت کامل برگزار شده است.

همچنین سید حسین کاظمی، مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز به خبرنگار ایسنا گفت: برای هماهنگی های لازم جهت برگزاری این آزمون جلسات مختلفی دستگاههای انتظامی، راهور، اورژانس، آتش نشانی، حراست و بازرسی استانداری و جهاددانشگاهی برگزار شد.

وی افزود: روند برگزاری آزمون رضایت بخش بود و قول می دهیم که قالنون و عدالت نیز رعایت شود و ان شاء الله خبری از پارتی بازی نخواهد بود.

کاظمی بیان کرد: مجموعه مجری آزمون که جهاددانشگاهی بوده پای کار بودند و از ساعت 5 صبح در محل آزمون مستقر شدند.

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین مجموعه امور شهری، حراست و بازرسی استانداری بر نحوه برگزاری آزمون نظارت داشتند.

برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در گلستان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی، همزمان با سراسر کشور امروز (18 مردادماه) در گلستان برگزار شد.

«طیبه خلیلی» در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در دانشگاه پیام نور گرگان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: 2661 داوطلب برای شرکت در آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی‌های شهرداری‌های استان ثبت‌نام کردند و امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 وی بیان کرد: این آزمون در سه حوزه امتحانی در گرگان و یک حوزه در گنبدکاووس توسط جهاددانشگاهی برگزار شد.

خلیلی با اشاره به اینکه در هر شغل سه برابر ظرفیت برای آزمون عملی دعوت می‌شوند، گفت: بعد از آزمون عملی، 60 نفر در مشاغل آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشان، کارشناس آتش‌نشان و راننده وسایط نقلیه سنگین آتش‌نشانی در شهرداری‌های استان مشغول به کار می‌شوند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان خاطرنشان کرد: نتایج آزمون کتبی و نحوه برگزاری آزمون عملی متعاقباً اعلام خواهد شد.

خلیلی در خصوص روند برگزاری آزمون، گفت: عوامل اجرایی، ناظرین و همکاران جهاد دانشگاهی به‌خوبی عمل کردند و تاکنون مورد خاصی گزارش نشده است.

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مازندران خبر داد

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی از سوی جهاد دانشگاهی مازندران

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی از سوی جهاد دانشگاهی این استان خبر داد.

سیدمرتضی ساداتی کیادهی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی استان، از ساعت 9 صبح امروز همزمان با سراسر کشور آغاز شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری‌های مازندران تا ساعت 12 ادامه داشت.

وی با بیان اینکه این آزمون در سه حوزه ساری، بابل و چالوس برگزار شد، گفت: در مجموع 3469 نفر در این آزمون شرکت کردند.

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مازندران، خاطرنشان کرد: در این آزمون نهایتا 105 نفر پذیرفته می شوند و بلافاصله آزمون عملی آنها برگزار خواهد شد.

ساداتی کیادهی افزود: تاکامی مدیر کل امور شهری استانداری نیز رضایت کامل خود را از برگزاری آزمون اعلام کرد.

آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قزوین برگزار شد

آزمون استخدامی آتش‌نشانی قزوین صبح امروز جمعه ۱۸ مرداد با حضور دو هزار و 797 نفر داوطلب در استان قزوین برگزار شد.

فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین، در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری‌های کل کشور امروز به‌صورت هم‌زمان در استان‌های کشور برگزار شد؛ در استان قزوین نیز دو هزار و 797 متقاضی استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.

پیله‌چی عنوان کرد: این آزمون به‌صورت کتبی در سه مرکز قزوین و یک مرکز در تاکستان برگزار شد؛‌ در آزمون کتبی نفرات سه برابر ظرفیت اعلام می‌شوند و برای هر پست یک آزمون عملی برگزار می‌شود و پس از طی مراحل گزینش و اداری در نهایت 75 نفر در آتش‌نشانی جذب نیرو صورت می‌گیرد.‌

وی بیان کرد: براساس نیاز آتش‌نشانی‌ها 19 نفر در تاکستان، 23 نفر در محمدیه، دو نفر در شریفیه، سه نفر اقبالیه، یک نفر معلم کلایه، 14 نفر در قزوین، چهار نفر در بوئین‌زهرا، آبیک هشت نفر و سیردان یک نفر جذب خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی ضمن اشاره به اینکه این آزمون در کمال صحت و دقت برگزار شد، بیان کرد: روند برگزاری آزمون رضایت‌بخش بود؛ تمهیدات لازم جهت امنیت و حفاظت از آزمون اندیشیده شد و آزمون در صحت و سلامت کامل برگزارشده است.

پیله‌چی در پایان خاطرنشان کرد: مهندس زاهدی استاندار قزوین؛ نصرتی جانشین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، فرخ‌زاد معاون عمرانی استانداری و صالحی مدیرکل امور شهری استانداری قزوین از روند برگزاری این آزمون بازدید کردند.

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌های زنجان با حضور داوطلبان

آزمون استخدامی آتش‌نشانی در زنجان با حضور بیش از یک هزار و 760 نفر در محل جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی در محل جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد.

این آزمون با حضور یک هزار و 760 نفر از متقاضیان و علاقه‌مندان برای فعالیت در شغل آتش‌نشانی در مجتمع جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.

35 نفر از افرادی که در این آزمون نمره قبولی را کسب کنند برای خدمت‌رسانی در این عرصه برای آتش‌نشانی‌های 12 شهر استخدام می‌شوند.

این آزمون برای مشاغل عملیاتی است و در دو مرحله علمی و عملی برنامه‌ریزی شده، که آزمون علمی آن امروز برگزار شد.

آزمون عملی از بین قبول‌شدگان با سه برابر ظرفیت پذیرش برگزار می‌شود که زمان آزمون عملی بعد از اعلام نتایج مرحله اول اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آزمون استخدامی آتش نشانی در استان مرکزی برگزار شد

آزمون کتبی استخدامی آتش نشانی همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار شد.


به گزارش ایسنا، مسعود شهرجردی رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی در حاشیه برگزاری این آزمون کتبی اظهار کرد: این آزمون در چهار رشته شغلی کارشناس آتش نشانی، کاردان آتش نشانی، آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برگزار شد.

وی افزود: ۳۷۵۳ داوطلب از سراسر استان مرکزی در این آزمون که در دو حوزه ساوه و اراک برگزار شد شرکت کردند که از این تعداد ۳۰۵۵ نفر در اراک و مابقی در ساوه در آزمون شرکت کردند.

به گفته وی در استان مرکزی 135 نفر آتش نشان، راننده، کاردان و کارشناس در سازمان آتش نشانی شهرداری های استان مرکزی جذب خواهند شد.

براساس این گزارش معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی از جریان برگزاری این آزمون بازدید کرد.

شرکت بیش از ۳۰۰۰ نفر در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در آذربایجان غربی

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی 3082 نفر در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی شرکت کردند.

به گزارش ایسنا، پیمان آرامون در بازدید از حوزه های آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی که به همراه مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی ترتیب یافت گفت:این آزمون در آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور در 2 شهر ارومیه و خوی برگزار شد

وی افزود: اسامی 3 برابر ظرفیت استخدامی شرکت کنندگان در آزمون علمی تا 20 روز آینده اعلام می شود.

آرامون ادامه داد: قبول شدگان در آزمون علمی در مرحله بعدی آزمون بصورت عملی به رقابت خواهند پرداخت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی جوان سازی نیروهای آتش نشانی و افزایش قدرت عملیاتی این نیروها را از اهداف برگزاری این آزمون اعلام کرد.

آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قم برگزار شد

مدیر اجرایی آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قم گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی در استان قم به نحو مطلوب و بدون مشکل برگزار شد.

علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: سازمان آتش نشانی استان قم برای جذب نیرو آتشنشان و راننده خودروهای سنگین و تندرو اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد که این آزمون در دو بخش تئوری و عملی اجرا می‌شود.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مجری برگزاری این آزمون در قم بود، ادامه داد: صبح امروز 3هزار و 138نفر از داوطلبان در دو حوزه امتحانی و در دو بخش آتش‌نشان و راننده خودروهای سنگین و تندرو در آزمون شرکت کردند و این آزمون به نحو مطلوب و بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی اضافه کرد: سوالات آزمون علمی در دو بخش عمومی و اختصاصی بود که 40درصد را نمره عمومی و 60درصد نمره اختصاصی تشکیل می‌داد؛ سوالات به صورت چهارگزینه‌ای و هر جواب درست یک امتیاز و هر جواب غلط یک سوم امتیاز منفی داشت.

حسینی با بیان اینکه نتایج آزمون علمی، شهریورماه اعلام خواهد شد، گفت: سهمیه استان قم برای جذب نیرو 47نفر است که از این تعداد 2نفر سهمیه سلفچگان و 25نفر سهمیه قم هستند؛ همچنین از 45نفر 13نفر راننده خودرو تندرو سنگین و 34نفر نیروی آتش‌نشان جذب می‌شوند.

وی گفت: افرادی که در آزمون علمی بیشترین امتیاز را کسب کنند، سه برابر ظرفیت برای آزمون عملی معرفی ‌می‌شوند و در نهایت افرادی که بتوانند بیشترین امتیاز را در آزمون عملی کسب کنند، یک برابر ظرفیت پذیرش، برای استخدام گزینش خواهند شد.

آزمون استخدامی آتش‌نشانی در اردبیل برگزار شد

همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آتش‌نشانی با همکاری جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل در محل دانشگاه پیام نور برگزار شد. 

به گزارش ایسنا، این آزمون که صبح امروز و با حضور یک هزار و 87 نفر شرکت‌کننده برگزار شد و قرار است از بین شرکت‌کندگان 40 نفر جذب سازمان آتش‌نشانی اردبیل شوند. 

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل در حاشیه برگزاری این آزمون با اشاره به اینکه این آزمون دومین آزمون استخدامی است که از سوی جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار می‌شود، اظهار کرد: آزمون استخدامی آتش‌نشانی اردبیل در چهار رشته شغلی آتش‌نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان و کارشناس آتش‌نشان برگزار و پذیرفته شدگان به صورت پیمانی در آتش‌نشانی اردبیل بکارگیری می‌شوند.

مهران اوچی اردبیلی ظرفیت مناسب و استعداد جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون‌های متعدد را یادآور شد و خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی در کنار استانداری اردبیل نسبت به برگزاری این آزمون اقدام کرده و امیدوارم این همکاری‌های مشترک جهاد دانشگاهی با نهادهای اجرایی و ارگان‌های متعدد اردبیل استمرار داشته باشد.

در این آزمون همچنین معاون امور عمرانی استانداری اردبیل در محل حاضر شده و با بازدید از سالن‌های برگزاری آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی جهاد دانشگاهی را پیشگام در توسعه و گسترش فضای علمی در استان اردبیل معرفی کرد.

مسعود امامی یگانه با اشاره به اینکه برون‌سپاری برگزاری آزمون‌های استخدامی از برنامه‌های اساسی ماست، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی و انقلابی مناسب‌ترین گزینه برای برگزاری این آزمون‌هاست که در اسفند سال گذشته نیز با برگزاری آزمون استخدامی قابلیت و ظرفیت خود را در مدیریت چنین برنامه‌هایی به منصه ظهور گذاشت.

وی ادامه داد: آزمون استخدامی آتش‌نشانی اردبیل با حضور یک هزار و 87 نفر در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد که از این میان قرار است 40 نفر جذب و در این بدنه آتش‌نشانی اردبیل بکارگیری شوند.

معاون امور عمرانی استانداری اردبیل یادآور شد: آزمون استخدامی آتش‌نشانی در اردبیل همزمان با سراسر کشور برگزار شد که در این بین همکاری معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل با جهاد دانشگاهی می‌تواند فتح بابی برای سایر برنامه‌ها و اقدامات مشترک استانداری با این نهاد انقلابی باشد.

آزمون استخدامی آتش‌نشانی اردبیل صبح امروز و با مشارکت جهاد دانشگاهی اردبیل در دانشگاه پیام نور این شهر برگزار و شرکت کنندگان در چهار رشته شغلی آتش‌نشانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری های لرستان برگزار شد

سرپرست دفتر امور شهری استانداری لرستان گفت: برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان در راستای تامین ضابطه‌مند نیروی مورد نیاز شهرداری‌هاست.

قدرت الله فلاح نژاد در بازدید از حوزه امتحانی آزمون استخدامی شهرداری‌ها  که توسط جهاد دانشگاهی استان در دانشگاه لرستان برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: امروز آزمون آتش‌نشانی‎های شهرداری‌های استان لرستان برگزار شد.

وی هدف از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های استان را تامین ضابطه‌مند نیروی مورد نیاز شهرداری‌ها عنوان کرد و گفت: متاسفانه از گذشته استخدام در شهرداریها خیلی به روال قانونی نبوده اما با قاطعیت می‌گویم که تمام تلاشمان بر این است که بتوانیم این نظم و قانونمندی را به حوزه استخدامی شهرداریها برگردانیم.

سرپرست دفتر امور شهری استانداری لرستان با بیان اینکه در این آزمون 1940 نفر شرکت داشتند و تعداد پذیرفته شدگان نهایی 40 نفر خواهند بود، اضافه کرد: جهاد دانشگاهی استان مسئول برگزاری این آزمون بوده و این مهم با کیفیت و نظم خوبی در حال برگزاری است.

فلاح نژاد از زحمات جهاد دانشگاهی لرستان به عنوان مجری برگزاری آزمون و همه دستگاه‌هایی که همکاری داشتند؛ تشکر کرد.

همچنین صبح امروز همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری استخدامی آتشنشانی شهرداری های کشور در دانشگاه اصفهان به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.

آزمون استخدام مشاغل آتش‌نشانی در تبریز با شرکت ۷۷۵۵ داوطلب برگزار شد

رییس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: آزمون استخدام مشاغل آتش‌نشانی همزمان با 30 استان کشور، امروز با شرکت ۷۷۵۵ داوطلب در تبریز برگزار شد.

دکتر جعفر محسنی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر اظهار کرد: آزمون استخدام مشاغل آتش‌نشانی برای استخدام پیمانی 171 نفر کاردان و کارشناس آتش‌نشانی و راننده وسیله نقلیه سنگین در تبریز برگزار شد که از این تعداد، ۴۰ نفر سهمیه شهرداری شهرستان‌ها و ۱۳۱ نفر سهمیه شهرداری تبریز است.

وی با بیان اینکه ۷۹۷۲ نفر در سطح استان در این آزمون ثبت نام کرده بودند، گفت: تعداد آزمون دهندگان در استان ۷۷۵۵ نفر بود که هشت نفر از آن‌ها زن و ۷۷۴۷ نفر مرد هستند.

رییس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: هشت خانم شرکت کننده در این آزمون در سایر استان‌ها جذب می‌شوند و تبریز را صرفا به عنوان محل آزمون انتخاب کرده‌ بودند.

محسنی در پایان خاطرنشان کرد: نتیجه آزمون با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی و سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها و از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir اعلام می‌شود.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.