• دوشنبه / ۸ مهر ۱۳۹۸ / ۲۰:۴۳
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98070806370
  • خبرنگار : 71506

صدرنشینی فرمانیه در پایان هفته دوم لیگ برتر تکواندوی بانوان

image.png

در پایان دیدارهای هفته دوم از مرحله نخست لیگ تکواندو بانوان، فرمانیه صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داد و تیم‌های لوازم خانگی کن و فتح صدر البرز به ترتیب در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، دیدارهای هفته اول و دوم از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور ۱۵ تیم امروز (دوشنبه - ۸ مهرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم‌های اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان اشتهارد، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو هفتگل در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در پایان هفته دوم، تیم فرمانیه با کسب ۶ امتیاز و تفاضل ۱۴ صدرنشین شد و تیم لوازم خانگی کن با ۶ امتیاز و تفاضل ۱۰ و فتح صدر البرز با ۶ امتیاز و تفاضل ۱۰ جایگاه دومی و سومی جدول رده‌بندی را به خود اختصاص دادند.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته اول:

تیم روپایی الکترونیکی keen – استراحت
تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد ۳ – تیم اسپریچو ۵
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۷ - شوکا لاوین مریوان یک
تیم هیات تکواندو هفتگل ۳ – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد ۵
تیم هیات تکواندو استان ایلام ۲ – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق ۶
تیم هیات تکواندو ورامین صفر – تیم فرمانیه ۸
تیم لوازم خانگی کن ۷ - تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۵ – تیم هیات تکواندو بهار ۳

بهترین‌ها:

بهترین مربی: فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین داور: راضیه خدا بنده لو (همدان)
بهترین بازیکن: سارا احدی نیا (باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)
بهترین سرپرست: نادیا خوانساری (اسپریچو)

هفته دوم:

تیم هیات تکواندو هفتگل - استراحت
تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد ۷ – تیم شوکا لاوین مریوان یک
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۶ – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق ۲
تیم هیات تکواندو استان ایلام یک – تیم فرمانیه ۷
تیم روپایی الکترونیکی  keen ۵ - تیم هیات تکواندو استان مرکزی ۳
تیم هیات تکواندو ورامین ۳ – تیم هیات تکواندو بهار ۵
تیم لوازم خانگی کن ۶ – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۲
تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر – تیم اسپریچو ۸

بهترین‌ها:

بهترین مربی: فاطمه نورملکی (باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین داور: راضیه خدابنده لو (همدان)
بهترین بازیکن: غزل سلطانی (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: نادیا خوانساری (اسپریچو)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.