• پنجشنبه / ۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۸
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98080201178
  • خبرنگار : 71506

نتایج لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی

لیگ برتر کشتی

رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در شهرهای مختلف برگزار شد و تیم‌های مدعی برابر رقبای خود به برتری رسیدند.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های هفته دوم دور رفت لیگ کشتی آزاد و هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ کشتی فرنگی در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و تیم‌های برتر به ترتیب زیر مشخص شدند.

نتایج هفته دوم دور رفت لیگ کشتی آزاد:

تا ثبت جهانی توس ۹ - هیأت کشتی خرم آباد یک
۵۷ کیلوگرم: یونس سرمستی ۶- مصیب شیرزادی، برنده ۹
۶۱ کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده ۱۳- شاهین شیری ۲
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده ۷- محمدجواد میرزائیان ۲
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده، برنده ۴ – سهراب ادهم خلیلی ۲
۷۴ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۰- احمد دولتشاه صفر
۷۹ کیلوگرم: محمدجواد حمیدی، برنده ۱۰- رضا شمس الدینی صفر
۸۶ کیلوگرم: علی رضا کریمی، برنده ۱۳- وحید بیرانوند ۲
۹۲ کیلوگرم: اسماعیل محمودی، برنده ۴ ضربه فنی- سیاوش ملکی صفر
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده ۱۰- میثم نامداری صفر
۱۲۵ کیلوگرم: جعفر شمس ناتری، برنده ۱۰- علی رضا حسنوند صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۴ - رعد پدافند ستارگان ساری ۶
۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی ۱- عظمت توسکایف، برنده ۱۲
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۶- محمدباقر میرزایی ۱
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۱۲- سید محمد حسینی ۲
۷۰ کیلوگرم: امید خدمتی ۶- محمدرضا سرگو، برنده ۹
۷۴ کیلوگرم: رضا افضلی ۲- سعید داداش پور، برنده ۹
۷۹ کیلوگرم: محمد زارعی ۲- بهمن تیموری، برنده ۱۳
۸۶ کیلوگرم: رضا بیات ۲- مرصاد مرغزاری، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۶- ارشک محبی ۵
۹۷ کیلوگرم: سجاد عزیزی ۱- دانیال شریعتی نیا، برنده ۴
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری، برنده ۴- عباس فروتن ۲ (دیسکالیفه)

نتایج هفته سوم از دور رفت لیگ کشتی فرنگی:

دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان ۴ - سینا صنعت ایذه ۶
۵۵ کیلوگرم: مهران جهانگیری ۱- مصیب اکبری، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: بهروز ملکی صفر- ایمان محمدی، برنده ۶
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر- رضا عباسی، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: امین سوری صفر- یوسف حسینوند، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش صفر- مالخاز آمویان، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۵- هادی علیزاده، برنده ۷
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۳- عباس مهدی زاده صفر
۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت، برنده ۴- کیوان رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۸- محمد بیرانوند صفر
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی، برنده ۴- یاشار نظری ۱

هیأت کشتی خراسان جنوبی ۱ - بازار بزرگ ایران  ۹

۵۵ کیلوگرم: جواد فراز فاروجی ۵- رضا خدری، برنده ۸
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری صفر- شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۵
۶۳ کیلوگرم: محمود سلیمی ۱- محمد نوربخش، برنده ۶ ضربه فنی
۶۷ کیلوگرم: مصطفی کایدخورده صفر- محمد الیاسی ۳
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی، برنده ۴- علی ارسلان صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور ۱- پیام بویری، برنده ۳
۸۲ کیلوگرم: مهرداد بهرامی صفر-  مهدی ابراهیمی، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده ۱- حسین نوری، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی صفر- مهدی علیاری، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: شادمان عظیمی صفر- شهاب قوره جیلی، برنده ۸

شهدای مدافع حرم قم ۲ - هیأت کشتی سیرجان ۸
۵۵ کیلوگرم: مهدی قربانی، برنده ۹- فرزاد محبی صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۱۱- امیرمحمد یارمحمدزهی ۳
۶۳ کیلوگرم: مهدی امیریان صفر- شاهین بداغی، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: مهدی مرادحاصلی صفر- محمدرضا مختاری، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: ابولفضل زینتی رفا ۱- امین کاویانی نژاد، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی صفر- رسول گرمسیری، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: علی زینتی رفاه ۱- میلاد خسروی، برنده ۵
۸۷ کیلوگرم: محمدعلی حیدری ۱- سامان عزیزی، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: داود فلاحی ۱- وحید دادخواه، برنده ۵
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی ۱- علی اکبر یوسفی ۶

رعد پدافند نوشهر ۶ - آریوبرزن بهبهان ۴
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند ۳- محمدهادی هاشمی، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: رضا گران، برنده ۵- عباس چنانی ۴
۶۳ کیلوگرم: علیرضا کارگر ۱- محمد سلطانی منفرد، برنده ۶
۶۷ کیلوگرم: محمد معصومی، برنده ۷- امین برزگر ۳
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده ۷- مهران داداشی ۱
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۳- علیرضا مرادی ۲
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۵- احسان موسوی ۱
۸۷ کیلوگرم: محمدرضا رمضانی ۵ - محمد امین حمیدی اصل، برنده ۷
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۹ (ضربه فنی) – نوید پارسایی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: حمیدرضا کریمی صفر- مسعود میرزائیان، برنده ۹

نتایج هفته اول از دور برگشت لیگ کشتی فرنگی:

بازار بزرگ ایران ۸ - هیات کشتی سیرجان ۲
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۱۰ - فرزاد محبی صفر
۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۲- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۳
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۲- شاهین بداغی یک
۶۷ کیلوگرم: جواد رضایی، برنده ۳ ضربه فنی - بهرام معروف خانی ۵
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۴ ضربه فنی - محمدمهدی شهسواری یک
۷۷ کیلوگرم: پیام بویری ۲ - رسول گرمسیری، برنده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی، برنده ۷ - میلاد خسروی ۴
۸۷ کیلوگرم: حسین نوری، برنده ۸ - سامان عزیزی صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۵ - وحید دادخواه ۴
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۴ - احسان اسماعیل پور صفر

شهدای مدافع حرم قم ۳ - هیأت کشتی خراسان جنوبی ۷

۵۵ کیلوگرم: مهدی قربانی، برنده ۱۲- جواد فراز فاروجی ۴
۶۰ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۳- امیرحسین خوانساری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهدی امیریان، برنده – بدون حریف
۶۷ کیلوگرم: مهدی مرادحاصلی صفر- مصطفی کایدخورده، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه یک- احمد خرسانی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: مهدی مشهدی ۱- سجاد فرج پور، برنده ۱۰
۸۲ کلوگرم: علی زینتی رفاه ۳- مهرداد بهرامی، برنده ۳ ضربه فنی
۸۷ کیلوگرم: محمدعلی حیدری ۲ – ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: صادق عبدالهی صفر- امیرحسین حسینی، برنده ۱۰
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی – شادمان عظیمی، برنده (کشتی برگزار نشد)

رعد پدافند نوشهر ۳ - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان ۷

۵۵ کیلوگرم: مهران محسنی ۳- مهرگان جهانگیری، برنده ۵ ضربه فنی
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۴- محمد محرابی، برنده ۶
۶۳ کیلوگرم: فریدون کارگر ۲- فرشاد عیسوند، برنده ۷
۶۷ کیلوگرم: محمد معصومی ۴- کرامت عبدولی، برنده ۶
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده ۸ – عارف حبیب الهی ۴
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری ۲- عظیم گرمسیری، برنده ۵
۸۲ کلیوگرم:مهدی محمدزاده، برنده ۷- مهدی هدایی یک
۸۷ کیلوگرم: محمد ابراهیمی یک- بهروز هدایت، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۶- حامد عبدولی یک
۱۳۰ کیلوگرم: امیرمحمد صادقی صفر- مسعود نعمت چکانی، برنده ۹

سیناصنعت ایذه ۷ - آریوبرزن بهبهان ۳

۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۸- محمدهادی شعبانی ۴
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد ۷- عباس چنانی، برنده ۶ ضربه فنی
۶۳ کیلوگرم: رضا عباسی ۱- محمد سلطانی منفرد، برنده ۱
۶۷ کیلوگرم: یوسف حسینوند، برنده ۸- امین برزگر صفر
۷۲ کیلوگرم: جواد صابری، برنده ۶- مهران داداشی ۲
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده، برنده ۷ ضربه فنی- علیرضا مرادی صفر
۸۲ کیلوگرم: علی شریفی ۳- سید احسان موسوی، برنده ۴
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۹- محمدامین حمیدی اصل ۲
۹۷ کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۴- نوید پارسایی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۲- مسعود میرزائیان صفر

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.