• جمعه / ۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۵
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98080301410
  • خبرنگار : 71468

پایان مسابقات انفرادی ششمیربازی زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا بدون مدال برای ایران

مسابقات المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی در مشهد

کار نمایندگان ایران در بخش انفرادی شمشیربازی زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا به پایان رسید و نیما زاهدی ملی پوش سابر با صعود به یک چهارم نهایی بهترین عملکرد را در میان ایرانی ها داشت.

به گزارش ایسنا، مسابقات شمشیربازی زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا در تایلند آغاز شده است. نمایندگان ایران در بخش انفرادی اسلحه های سابر، اپه  و فلوره به رقابت پرداختند اما موفق به کسب مدال نشدند.

در اسلحه سابر نیما زاهدی تا یک چهارم نهایی پیش رفت و بهترین عملکرد را در بخش انفرادی در بین نمایندگان ایران داشت. اما ملی پوشان در اپه تا یک هشتم نهایی  و در فلوره تا یک شانزدهم نهایی پیش رفتند  و سپس شکست خوردند.

*اسلحه فلوره

مرحله یک سی و دوم:

ماهان میرزایی ۱۵- پوکایوو از تایلند۹

علی امینی۱۱ – آهر از هند۱۵

هادی رضوی نیا ۱۵- آندریونو از اندونزی ۱۳

مرحله یک شانزدهم:

ماهان میرزایی ۶ – نوگوچی از ژاپن ۱۵

هادی رضوی نیا ۱۰ – جانگ لی از کره جنوبی ۱۵

رنکینگ نمایندگان ایران:

۲۵-ماهان میرزایی

۳۰-هادی رضوی نیا

۳۹-علی امینی

 *اسلحه اپه

مرحله یک سی و دوم:

احمدرضا کنعانی ، استراحت داشت.

محمد رضایی، استراحت داشت.

محمد برزگر ۱۵ – جیونگام از تایلند ۱۴

مرحله یک شانزدهم:

احمدرضا کنعانی۱۴ – چانتارا از تایلند ۱۳

 محمد رضایی ۱۵- علی الفدهیل از کویت ۱۴

 محمد برزگر۶ – هو تین از هنگ کنگ ۱۵

مرحله یک هشتم نهایی:

 احمدرضا کنعانی ۱۳ – لی از کره جنوبی ۱۵

محمد رضایی ۷ – الکساندر ساوین از قزاقستان ۱۵

رنکنیگ نمایندگان ایران:

۹-احمدرضا کنعانی

۱۳-محمد رضایی

۳۰-محمد برزگر

۵۱-سپهر زاهدی( او با ۵ باخت  و یک پیروزی از مرحله گروهی صعود نکرد).

* اسلحه سابر

 مرحله یک سی و دوم:

امیر حسین شاکر ۱۱- احمد الکیوهیدی از عربستان ۱۵

احمدرضا شاهمیری استراحت داشت.

 نیما زاهدی ۱۵ – وو از چین تایپه ۶

شهریار گلزار ۱۵ – کریشنا شیندی از هند۹

مرحله یک شانزدهم:

احمدرضا شاهمیری ۱۰ – نیما زاهدی ۱۵

شهریار گلزار ۱۵ – آرتیم سرکیسیان از قزاقستان ۱۱

مرحله یک هشتم نهایی:

نیما زاهدی ۱۵– هیو لی از هنگ کنگ ۷

شهریار گلزار ۷ – اسرینالند از تایلند ۱۵

مرحله یک چهارم نهایی:

نیما زاهدی ۱۲– هوانگ از کره جنوبی۱۵

*رنکینگ نمایندگان ایران:

۷- نیما زاهدی

۱۶-شهریار گلزار

۱۸-احمدرضا شاهمیری

۳۶-امیر حسین شاکر

 مسابقات بخش تیمی از فردا (شنبه) آغاز می شود.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.